Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
22. okt 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaa no poviem hned

alicao
22. okt 2009

romy mne nepreletel ziadny bocian len wolfinke
mne akurat do okna narazil nejaky nafetovany malinky vrabec ci co to bolo...chudatko

romy01
22. okt 2009

hahahahahahahahahahahahahaa alica ja odpadnem - no chúda sfetované 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz som sa schuti nahlas zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak baby ja neviem ci to s tymi bocianmi funguje, lebo ked sme chodili k braskovi do jazernice, tam na poliach bolo tych bocianov hadam 30 cele leto a aj tak nic cele roky az teraz a toto leto si bociana ani nepamatam

wolfskinka
autor
22. okt 2009

alic nafetovany vrabec dost dobre a neslahla si si nahodou nieco ty ?
ozaj a co gonal ? ako si to zvladla ?

alicao
22. okt 2009

no fakt rano ked som sem pisala na konika tak zrazu rana na balkonovm okne a uz len vidim ako vrabec, alebo iny mini vtak sa od skla odrazila a odletel, asi chcel ist za mnou nieco mi povedat a nevsimol si okno..chudatko az ma to zabolelo....
wolfi gonal som ani necitila, islo to do mna ako do masla, parada keby aj ta draha svina stiplava bola taka....
Romy, wolfi ako vas tlacili vajecniky pocas timulky? moc? lebo neviem co mam potom pokladat za normal a co uz za nedobre..hm?

romy01
22. okt 2009

alicao ja som vajecniky zacala citit az na nejaky 6-7 my den no mne rastli folikuly velmi rychlo a uz na 5ty den som ich mala od 9 do 15 mm

wolfskinka
autor
22. okt 2009

no dekac je humus humusny ... stiplavy, menopur neboli aj ked je ho viac

wolfi az dva - tri dni pred odberom tlacili, ale zase uplne normalne, ale to tiez podla toho kolko tam mas folikov

bubina1
22. okt 2009

no baby........bocian....vrabec......hlavne, že je to vták 😀

alicao
22. okt 2009

aha,to len aby som vedela co mam cakat, lebo mna uz dnes popichavaju, ale mozno sa len priliz sledujem...
prestan alicao, prestan!!! 😀

romy01
22. okt 2009

no ked som nechcela aby dekac stipal, vyberala som ho z chladnicky aspon pol hodinku pred pichnutim a riadne som si stisla slaninku na brusku aspon na dve minuty nech sa umrtvy 😀 😀 😀

rosienka
22. okt 2009

caute pichacky a nepichacky 😀 😀 vidim, ze tu mate veselo na rozdiel odo mna, v praci je to totalne na maslu 😠 Ozaj, pocitali a merali vam pri dlhom protokole folikuly na zaciatku pichania horm. inj.? Ked hej, tak kolko vam ich zacina od zaciatku rast?

rosienka
22. okt 2009

inak zacina ma zas boliet hlava z toho chuja sefa ☹ 😠

romy01
22. okt 2009

rosienka daj si siestu - mne merali prvy krat po 4 davkach a moje vajcniky reagovali az moc, preto si myslim ze som mala nakoniec len jedno vajicko. Po 4 dnoch som mala 15 folikulov a boli obrovske az 9 az 15 mm - to nebolo moc dobre, potom mi dvakrat znizovali davku

rosienka
22. okt 2009

romy - preto sa pytam, lebo u nas na zaciatku stimulacie t.j. 2.DC zmeraju a spocitaju vsetky vytvorene folikuly, tak clovek hned vie, s cim moze ratat, ale pri dlhom protokole je to asi ine.

lusinkaj
22. okt 2009

ahooojte 🙂 dnes som tu nemala cas prist ale teraz si to vynahradim...bola som u kamosky na navsteve ma 1,5 roc.chlapca a teraz 2 mes.chlapca bola som jej pomoct ale baby je to velka fuska mat tak dve detiiiiii 🙂
je to krasne lebo su zlatí...ale ona nema cas ist ani na wc... 😒
ale bolo super....uz aj ja chcem ale len jedno... 😀 😵

rosienka
22. okt 2009

lusi - moja kamoska ma 2-rocneho chlapca a pred mesiacom sa jej narodili dvojicky dievcata...je cela hotova a vravela mi, ze ked sa to dozvedela, ze bola z toho nestastna, ze bude mat dvojicky, ze tri deti nikdy nechcela...hm, co by som ja za to dala mat tak jednovajecne dvojky...

lusinkaj
22. okt 2009

rosi...jasne ale vies ak ti nema kto pomoct je to vela na jednu zenu a na cely den a tak dalej den za dnom...
ja dvojky v ziadnom pripade nechcem...neviem si to predstavit dnes som si zazila ze jej 1,5 roc.sa hraje to je ok ale ten druhy 2 mes.nie a nie spat a len ho cicikat na rukach a cicikat a on nic,ten starsi chce uz spat a sam nezaspi a porad si...no strasne nieco 😒

rosienka
22. okt 2009

lusi - ja viem, nie je to lahke zo zaciatku a pomoc urcite treba, ale na druhej strane netrva to vecne, za par rokov bude vsetko v pohode a na taketo problemy sa zabudne. Mna mala moja mama tiez po roku po bratovi, tak sme boli ako dvojicky a bola stastna.

lusinkaj
22. okt 2009

aj ja mam brata a medzi nami je rozdiel 1r.a 8 dni...taze poznam to...ale mali väcsiu pomoc a ja teraz nemam od koho

rosienka
22. okt 2009

lusi - si myslis, ze ja s nejakou velkou pomocou ratam? mama vzdialena 1000km, co by rada pomohla a svokra, skoda reci, som rada ked ju strpim hodinu, ta mi urcite nepomoze... a ja sa nikomu doprosovat nemienim, ved to dieta CHCEM ja. Manzel urcite pomoze kolko sa bude dat, ale vies ako je to s tymi chlapmi... 🙂 To su podla mna vsetko riesitelne problemy, to budem riesit, ked to tu bude...LEN aby bolo co riesit... 😉

lusinkaj
22. okt 2009

rosi..jasne ja to vsetko chapem... 🙂 ale ja aj tak chcem jedno ci kvoli pomoci,financiam predsa mi sme si vzali na hypo...byt platime velku sumu a dve deti to je vela...tak mi chceme jedno,zdrave babo 🙂 snad sa nam podari 🙂 a este mame 2.izb.byt taze akurat na jedno dieta...

romy01
22. okt 2009

no baby pozeram co riesite, ja mam na to taky nazor ze je lepsie ak je medzi detmi rozdiel takych 5-6 rokov- no v mojom pripade je to vylucene, keby som mala dvojky bola by som stastna, lebo ak bude jedno je zrejme aj posledne- takze ja by som brala dvojky hned nech je to akokolvek narocne, verim ze by som to zvladla s usmevom na tvari

lusinkaj
22. okt 2009

ahooj romy,tak to kazdej vec nazoru...moj je taky vas taky 🙂 nechajme to tak... 🙂

lusinkaj
22. okt 2009

nikde nikto 😕 tak idem si lahnut....dobruuuu nockuuuu 😔

zuuuzana7
23. okt 2009

dobre ranko dievcata 😵
vcera som mala zhon v praci, tak som nestihala, ale v noci som vas poslusne docitala.
aj ja by som dvojicky brala, v nasej situacii je to vlastne o tom splnit si tento sen mat babetko, a v tomto pripade clovek ide do toho, ze by aj dvojicky mohli byt. a vlastne podla mna to je ako rosienka pisala prve roky predovsetkym narocne, ale mam kamosku, ona tu nema ziadnu rodinu a ma dvojicky po 6ivf a zvlada to bravurne, a mam kamosky co maju jedno a ani s tym nepridu na poriadok, takze ja som presvedcena, ze aj my vsetky by sme to zvladli a to uz z toho dovodu, ze to je vytuzene.
samozrejme chapem aj lusi ak sa clovek na to neciti, a samozrejme aj financie treva ...
no je to vec nazoru aj tak osud niekedy nas vsetky poriadne vie prekvapit cize ... co bude to bude ...

baby, ja som v pondelok posielala vsetky tie vysetrenia mailom do car a oni este nic, este sa neozvali ...
pride vam to ok?

no a teraz idem opat poslusne pracovat 😖 lebo chcem ist uz na obed na slovensko 🙂

baby nerobite inac stretko by som vas sla kuknut zilincanky? 😅

romy01
23. okt 2009

ahoj zuzka
ja by som si na tvojom mieste do caru zavolala, ci to uz niekto pozrel a oni ti povedia ze kedy ti pride nejaka odpoved.
Takže dneska cestujes domkov? Inak tu na severe je škaredo - prsi, fuka vietos a je zima a hole su zasnezene- no na vikend hlasili lepsie tak si to pekne uzijes.
pre snazilky posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

wolfskinka
autor
23. okt 2009

ahojte ... dobre ranko

roomy dik mnam mnam mnam, kedy ides do heliku ??

zuuuzana7
23. okt 2009

romy ak mi neposlu mail do pondelka tak tam zavolam ... este pockam, ale pride mi to divne ...
aspon keby napisali nejaky mail ako dakujeme za vasu prejavenu doveru v priebuhu tolko a tolko dni sa ozveme ... no sekretarky si daju vzdy radi nacas ... 😖
wolfi ahoj ako vcelicky?

alicao
23. okt 2009

bre ranecko,
romy , zuzy moja rec, ja aj moj muz dokonca chceme dvojicky, vieme,ze to bude o hubu, ale zvladnli sme aj horsie veci a vzdy zalezi ako si ich vychovame..ze ano🙂
mozno si budem trieskat hlavu o stenu, ale mozno ani nie a budu sa spolu pekne hrat,alebo sa budu mlatit, ale chcela by som dve deticky a mozno toto je jedina sanca...a mozno nie..filozofujem...sorrry 😀
kazdopadne budem stastna ked budu dve alebo aj jedno, nech len to uz je🙂#
romy ty si mala uz 15 folikov po 4 dnoch??? ty si ina sliepka, ake davky si mala?
ja s wolfi ideme na kotrolu po piatich dnoch tak dufam,ze sa nam vajicniky nezblaznili, som zvedava

wolfskinka
autor
23. okt 2009

zuzi zatial pohoda, mam iba 2 modriny, ale vcera uz ten dekac bolel ako svina

alic aj ja chcem dvojicky uz si zabudla ??? neboj hadam sa nezblaznili kolko si vcera vypila vody ja 5.5 litra
😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre