Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
2. dec 2009

aj ja...chrrrrrrrrrrrr 😀

lusinkaj
2. dec 2009

ahojte,konecne som sa k vam dostala 🙂 samozrejme,este stale nemame notbook uz vam poviem je to na nervy a viete co sa stalo?pocas prenosu lebo nas notbook niesli na opravu do Polska nejakemu debilovi(prepacte za vyraz) 😠 nas notbook spadol!!!!!a oni chceli to zvalit na nas ze mi sme im taky dali....je to od min.tyzdna v stadiu riesenia tak dufam,ze je to vyriesene lebo este maju cas do 10.12.vtedy rekla.ta 30 dnova lehota konci ak nebudeme mat notbook tak sa asi zblaznim... ☹ 😢 som z toho vsetkeho velmi smutna 😢

Ale mam aj dobru spravu ta moja stitka je uz super!!!! 😵 😵 😵 mozem ist na ivf taze si viete predstavit aka som rada,uz som sa aj objednala do centra zajtra tam idem na 9.40 taze sa velmi tesim... 🙂
dakujem vam,ze ste namna mysleli a drzali prsty....
taze sup do ivf... 🙂 🙂

tak v skratke tolko odo mna...a co mate vy nove?popiste mi trosku,lebo nemozem vas citat je tu toho vela a som len na skok na navsteve 🙂

alicao
2. dec 2009

lusinkaj to je skvela sprava, juuuuuuj ako to dobre ide, pekne si jej dohovorila🙂
tu v skratke
romy pekne tehulkuje
rosienka mozno dvojicky
wolfi dnes pocula srdiecko
ja som mala vcera prvu kontrolu po transfere a hcg 3830, takze mozno tiez dvojicky
Teraz vsetky spinkaju a idem aj ja....
Napis kedy presne zacinas stimulovat, budem ti drzat palce a pritlac na tych opravarom co toto ma znamenat? 😠
zatial papa, a dobru noc aspon pre mna

alicao
2. dec 2009

jo a este vaneska je asi 7 den po ET tak caka....a zuzka zacne s ivf tiez skor

lusinkaj
2. dec 2009

alicao super....tak vsetkym vam drzim prsty su to super spravy,krasna tehu...vlna juuuuj snad sa k nej pridam aj ja a nakoniec zuzka ale este pred nami je vaneska super....tesim sa 🙂

jasne vsetko vam dam vediet,dufam ze na druhy tyzden uz bude not.doma a budem vam vsetko referovat 😉

wolfskinka
autor
2. dec 2009

lusin no konecne ........ to som rada ze mas tu stitku super tak mozes konecne zacat .

my mame ten nas notebook tiez na prd musime ho zaniest do servisu do ostravy, lebo len tam je servis na lenovo, ale teraz ked som doma, nechcem aby mi ho muz odviezol

wolfskinka
autor
2. dec 2009

inac ked na to tak kukam ... tak to tu zacina vyzerat celkom dobe 7tt ja, 6tt rosienka, 5tt alic , katti si na rade a lusi tiez po katti

lusinkaj
2. dec 2009

wolfi vies co ja zurim,teraz som volala na reklamacne oni nic nevedia co je s nasim not.idu volat do polska a mi zavolaju dnes no vies co to je nenormalne co sa tu deje 😠

presne tak ako pises,krasne sa to tu vyvija to tehulkovanie....tesim sa uz aj ja na seba 😵

wolfskinka
autor
2. dec 2009

lusi mi hovor, my ideme ten nas notebook zaviezt do ostravy lebo IBM ma servis v Ostrave ...

kedy ides do centra na konzultaciu pred IVf ?

lusinkaj
2. dec 2009

wolfi ved nas not.je uz skoro mesiac v polsku ta co ti poviem na nervy 😠

zajtra idem k dr.taze sa velmi tesim 😉

wolfskinka
autor
2. dec 2009

drz sa zajtra a ku komu ides ???

lusinkaj
2. dec 2009

ja chodim do Gyncare v ke 🙂 dakujem

wolfskinka
autor
2. dec 2009

ozaj alic kedy sa das na facebook, my s katti aj facebookujeme .. uz by si konecne mala prist na facebook aj ty

zuuuzana7
2. dec 2009

jeee rosienka tak predtuchy nas vsetky a napokon aj teba sa plnia 😵 krasne 😵 😵
a to ako si to spracou vyriesila ja super 😉
wolfi tak srdiecko bolo dojemne, jeee to je uuuzastne 😵
afrika tak bojovnickovia sa drzia juhuuuuu len tak dalej ! 🙂
luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusiiiiiiiiii, to su spravicky, suuuper tak stitke si zavelila 😎
takze v decembri ides do toho? jupiiiiiii
a nech si pohnu s tym vasim nootbookom lebo uz aj mna stvu 😖 😅
vaneska ale dnes urcite oddychujes nie? dnes mas 6 den po et ze? ide sa testikovat ci cakame ? 😵
baby, ja som inac prisla na to, ze ma kolegyna dovolenku presne v tom case ked my by sme mali mat opu. tak neviem co teraz. tu na PN ma nedaju ... a volno urcite nedostanem. mozno som to zle pocitala.
mozte sa na to kuknut ci ste aj vy mali podobny rozpis na dlhy protokol:

18-35 dni antikoncepcia
4 dni krvacanie
8-12 dni stimulacia
1 den pauza od stimu a pregnyl
2-6 dni kultivacia?

celkovo by to malo byt ca. 8 tyzdnov?
dobre to pocitam tak priblizne?

lusinkaj
2. dec 2009

zuzi ahoooooooooooooooj,som ta sto rokov nevidela 😀
veru,nielen teba to stve ale aj nas a uz velmi...uz mi idu na nervy a poriadne ma uz stvu 😠
ty budes mat taky dlhy protokol?ja som zvedava co mne zajtra povie dr.ani napisat vam to nebudem moct 😢

lusinkaj
2. dec 2009

A eate zuzi,papas nejake vitaminky,alebo chili pred ivf?alebo vy ostatne baby brali ste nieco?ja neviem co mam robit ci brat ci nie....poradte 🙂

zuuuzana7
2. dec 2009

lusiiii co sto uz hadam aj dvesto konecne si tu 😵
lusinka ja neberiem nic, snazim sa zdravo stravovat, tot vsio 😵
ale premyslam o akupunkture, ale este uvidim v podstate sa este poradim z lekarom.
a mozno femibion 800 ??? ale o tom som tiez neni presvedcena ... no este uvidim
co ty mas nieco v plane brat?

zuuuzana7
2. dec 2009

lusi ale sa nam to tu roztehulilo co? a teraz sme na rade my 😉 😵 🙂

lusinkaj
2. dec 2009

Tak baby na dnes sa s vami lucim,prajem pekny den a dufam,ze coskoro sa tu stretneme s mojim notbookom 🙂 ahojte

zuuuzana7
2. dec 2009

lusi ahoj a do coskora 🙂 😵 😉

alicao
2. dec 2009

zuzi hej trva to sakra dlho a ked to stopnu tak este dlsie🙂
lusi ja som papala mesiac chiili papricky, susene, zapijala som dva krat jednu ako tabletku a babyplana kyselinu listovu nic ine
wolfi , vies ze nie som facebookova...mam iba skype

rosienka
2. dec 2009

caute baby, tak sa hlasim vyspinkana, napapana 🙂
no lusi, ze sa sem aj dostanes... len sa nedajte podvodnikmi oklamat a bojujte za vas notebook. To je parada, ze mas "tetu stetku" 😉 v poriadku, aj som si to myslela, tak supy-lupy v decembri do stimulky. Podla mna budes mat skoro na isto dlhy protokol. Ten sa bezne dava ked sa nepredpoklada zla odozva vajecnikov a je setrnejsi ako kratky.

zuzi- veru, vyzera to zuatial priaznivo, ze sa to naplni, boze ja by som sa asi od stastia rozplynula. Doky to sice nechcel potvrdit, ale my vieme svoje a psychicky podporujem aj tu dvojicku aby pekne rastla a vyvijala sa a nabuduce sa ukaze v plnej krase 😵
ten dlhy protokol je urcite min. 6 tyzdnov, ale len posledny 1-2 tyzdne vyzaduju aby si bola doma, alebo v pohode a po ET aspon 5 dni. Kedy v januari asi zacnes?

zuuuzana7
2. dec 2009

rosienka, praveze mam v tom taky neuveritelny chaos.
moja kolegyna si uz zaplatila dovcu na dva tyzdne v tom obdobi kedy by bolo opu, ak teda zacnem v januari s ant. , z tohto hladiska nedostanem vobec volno, cize uvazujem o februari so zacatim ant. ms mam stale okolo 23-24 kazdy mesiac. koniec februara a tym transfer by bol zaciatkom aprila ? pocitam to ok?
ja si pridem ako debil ..... baby ja mam z toho normalne stres, kedy ? co ? ako ?

zuuuzana7
2. dec 2009

rosienka, ale ved to krasne vidno dva babulky! neni o com 😵

rosienka
2. dec 2009

zuzi- vraj je este o com, lebo je to nejake mensie... no musime cakat 😔
nestresuj, bude kedy bude, hlavneze raz bude... 😉 ale asi by som si tiez OPU naplanovala ked ma kolegyna dovolenku...to fakt potrebujes volno. A kedy ma presne ta kolegyna volno?

romy01
2. dec 2009

cafte kocandy

teda ja som dnes prespala cely den od 10tej do 14 tej vkuse - to sa mi este nestalo

Lusinkaj vitaj. Len pekne bojujte inak ako vies ze im spadol ?

rosienka - supeeer- ked pojdes najblizsie, uz asi budes pocut srdiecko a tam by ti mal povedat ci pocut jedno alebo dve.

zuzka neviem ako to mas ked mas stitku, ale ja som zacala brat prvu tabletku 31.8 a OPU mi vyslo na 30.9 cize presne mesiac a to som mala dlhy protokol.

Inak ste zabudli datlusinke info o afrike - - ta je prave po OPU prvy den a ET zrejme bude v nedelu.

Takze lusinka - teraz sa tu rozbehol riadny rychlik takze
pre vanesku,afriku, zuzku a lusinku posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
2. dec 2009

ahojte, no sipkova ruzenka sa zobudila ... konecne, neviem co budem robit v noci

alic zase my s katti fejsbukujeme kazdy den, aj dnes sme fejsbukovali, nevies o co prichadzas 😀 😀 😀

katti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
vanesska TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
afrikaTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
zuuziTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
lusinkaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rosienka
2. dec 2009

ahojcek, tak ja sa hlasim z druheho spanku, asi budem musiet byt dlho hore, aby som zaspala

sused mi vraj zachranil moj bicak spred domu, nejaka junkiesacka spina mi ho chcela ifajcit, tak ho zastavil a bicak zaviedol do vchodu, to by ma pekne nasrrralo, ze po 4 mesiacoch mi zas ukradnu bicak vrrr 😠 to su tu teda pomery!

romy- bodaj by, i ked o tyzden budem este len 6+2, tak snad uz bude bit 😅

a odo mna tiez cakatelkam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuuuzana7
2. dec 2009

jeee baby dakujem za tehulovinky virusovynki, nachmatal som ako som len mohla 😀
teda rosienka, do kelu zo zlodejovinou 😖 takto sa lupi vo svici 😠
rosienka a to by uz mohlo byt srdiecko, pardon dve 😉

romy, ja mam stitku ok, hlusim poctivo pirule 😀
hmmm takze presne mesiac, no tak to ma stale viac a viac presvieca zobat pirulky az vo februari.
rosienka ona ide posledny februarovy tyzden a este 1 1/2 marcoveho zaciatku na dovolenku, cize keby som zacala v januari tak je to ten termin opu aj et pocas jej dovolenky, cize to je blbe, lebo ani dovcu nedostanem a este aj stres bude ked budem sama. ale potom by som aj dovcu dostale aj by nebol taky stres.

ale ked uz cakam tolke roky tak, pockam ten jeden mesiac 😅

tak moje sipove ruzenky, idem ja k telke pretoze som dostala uz od mm mikulasa a to markizu juhuuuuuuuu tak idem kukat modre z nebaaaaaaa. to je tak bajecneeeeeee

afrika
3. dec 2009

ahojte, včera ste pekne popísali. moje brucho neutícha a stále bolí. nemám ani čo takého písať, tak som tu včera ani potom nebola. dnes to tiež vyzerá na preležaný deň.
lusinkaj to je super, že štítna je v pohode 😵
baby tehulky vy riadne dlho spíte a hlavne stále 😀 . to budete mať riadne hyperaktívne detičky 😉
vaneska dlho si sa neozvala, je všetko ok?
zuzi naozaj aspoň ten týždeň pred OPU sa vôbec nenamáhať, aj potom aspoň 2 - 3 dni. po ET tiež aspoň 4 dni domka. ale hlavne celú stimulku byť v kľude. doki mi hovoril, že stres napomáha cystám 😕
ja dnes mojím bambuliatkám nevolám 😔 . dúfam, že ak by sa dialo niečo zlé, že mi dajú vedieť. čo myslíte? 😕 😕 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre