Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
1. jan 2010

😀 Nech bradavky stoja a srdcia plesaju,nech sa sviece topia a vtaci stavaju.Teraz ked ku pahorku je len krok,zelam vam dobru suloz po cely novy rok. 😀

taku sms mi poslala kamoska... 😀

romy01
1. jan 2010

šťastný nový rok 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
autor
1. jan 2010

ahojte tak uz sme doma, toto uz neni pre mna, dve noci som skoro nespala vyvadzali na chate, spat sa nedalo ...

lusi som na teba zvedava

lusinkaj
1. jan 2010

wolfi ohladom coho si namna zvedava? 😉

romy01
1. jan 2010

lusi ako ide pichanie ?

wolfi ajooooj ako sa mas?

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lusinkaj
1. jan 2010

romy este nepicham...az 5.1 idem k dr.a uvidim co povie,akurat mam ms...

zuuuzana7
1. jan 2010

ahojte baby v novom roku 🙂
wolfi tak vy ste chatovali? a ako oslavil zbytok novy rok?
my sme boli pozvany na letisko, bola tam taka prijemna party, tak sme si o pol noci aj valcik zatancovali 😵
a dnes som este stale v pyzame 😀 to som si este musela tento rok uzit, kedze na buduci uz budem s tehu bruskom pozerat programm v telke 😵 teda aspon verim, ze to tak bude 😅
lusi teda ja som uz tiez zvedava na teho 5-teho. drzim palce nech uz mozte ist do toho !
pa baby zajtra 🙂

wolfskinka
autor
1. jan 2010

lusi ohladom stimulky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

romy ahoj .. no poctivo dalej chudnem ... ale brusko sa uz zacina vystrkovat, dalsiu kontrolu mam 18.1. u mojho doktora, ale v heliku mi povedali, ze sa mam prist ukazat 13ty tyzden na sono tak mi to vychadza tak cca 13.1. - 15.1. a ty co kolko si uz pribrala ?

zuuzi my sme boli na chate ale bol tam taky rambajz, ze som nespala 2 noci, vyzeram hrozne , odkedy sme prisli domov len vybalujem , okupala som sa a pospala si zo 3 hodinky a zachvilku idem zalahnut a dospat cez noc, to co mam zameskane

lusinkaj
2. jan 2010

ahojte,dakujem vam baby ze naman myslite,ze co ako bude toho 5.1 aj ja som sama uz nedockava 😵

wolfskinka
autor
2. jan 2010

lusi uz sa ti to krati som zvedava co ti povedia ....

lusinkaj
2. jan 2010

wolfi no uz uz...sama som zvedava

rosienka
2. jan 2010

ahojte kocky v novom roku! 🙂
my sme sa dnes poobede vratili, bolo dobre, aj som sa par krat pobezkovala a vcera som sa ja tapa vybrala sama na bezky, lebo ostatni sli lyzovat a vytrepala som sa na cervenu stopu 😠 , ktora sa po stupaciku samozrejme koncila dost strmym kopcom, kde som sa dva-krat dobre vykydla, ze som si nadavala aka som sprosta, ze ci mi toto bolo treba, ked stojim 3-krat na bezkach...no proste klasika. Nastastie som si len nohy a kolena doudierala a brusku sa nic nestalo, lebo pampusiky sa nadalej drzia, tak som sa im ospravedlnovala, ze aku maju sibnutu maminu a nech sa pekne drzia dalej, ze im to uz nevyvediem. 😅 Tak som zbytok kopca vypla bezky a frcala uz len po modrej rovinke...

afrika chudatenko mojeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi luto, objimam ta a smutim s tebou a verim, ze ti to raz urcite vyjde, drzim palce aby v tomto novom roku! 😉

vanes- ja som prestala brat progesteron od 15.dna po ET a baby sa drzia...doky vravel, ze aj pri normalnom tehu sa maju udrzat, tak mi nic netreba. Vtedy ma to dost zarazilo, ze takto riskuju moznu stratu, lebo to nezacalo ako normalne tehu, ale nic sa nestalo, nikdy ziadne krvacanie klop, klop

romy- no konecne brusko!!! 😀 pekne rastie, to uz vyzera na pokrocile tehu, moje zatial vyzera akurat dobre tucne 😉

zuzi- tak ste sa dobre zabavili, my sme mali taky pohodkovy Silvester na chate, dalsi kamosi tam mali rocne babo, takze nejake pitky a vystrajanie sa nekovalo...Svajciari ajtak piju hrozne malo a ani sa nejako rozpustilo nezabavaju. 😖

lusi- supis, tak mrcha je tu, v tom pripade ides do CAR-u asi skôr ako 5.1., nie?
posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfi- super gulko, ja idem tiez 18.1. na UTZ a medzitym mesiac vôbec nic ☹

wolfskinka
autor
2. jan 2010

rosienka aky mesiac ved uz len 16 dni ?

lusi .. super tesim sa s tebou z tej tvojej mrchy ... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rosienka
2. jan 2010

wolfi- mesiac preto, ze naposledy som bola 18.12., cize medzitym je mesiac bez vysetrni a UTZ

wolfskinka
autor
2. jan 2010

rosienka aha ja som bola 28.12. a chcem ist ten tyzden cca 11.1. do heliosu na sono a potom 18.1. k mojmu gyndosovi

lusinkaj
2. jan 2010

rosi vitaj,super ze si sa mala dobre,ale no babätka si musela poriadne vystrasit,dufam ze si sa potrestala 😀 ano ja sa uz na 5.1 velmi tesim,som zvedava co vlastne bude teraz nasledovat...
baby vy ste papali tie chili papricky? 😉

rosienka
2. jan 2010

lusi- dufam, ze sa moc nevystrasili, ved su odolne po mamine 😀 😝 uz sa aj ja neviem dockat UTZ nech konecne zas vidim, ako sa maju a ako rastu, snad je vsetko OK a aj to malicke pekne rastie... 😲
ja som teraz ziadne papricky ani nic stiplave nejedla a sliznica bola super. pri 2.ICSI som chalovala chili o 106 a prd to pomohlo... 😅 tak som sa teraz na to vybodla a len som cajickovala.

wolfskinka
autor
2. jan 2010

lusi ja som jedla chillipapricky ale nie kazdy den tak sporadicky, pre mna to bolo moc pikantne, ale ku koncu som prisla na to ako ich jest, zajedat paradajkou ... ta to neutralizovala ...

lusinkaj
3. jan 2010

peknu nedelu vam prajem 🙂 baby ja som uz chora mne sa uz o tomto vsteko sniva,ze som mala v brusku emb.a ze ma strasne bolelo v podbrusku a som kazdemu vravela ja nic nemozem robit...tak som nerobila 😀 🙂

zuuuzana7
3. jan 2010

ahojte baby, jeee rosienka tak ste uz doma, teda tak pampusiky mali aktion 😅. no hlavne, ze sa nic nestalo.
lusi nie len tebe sa sniva 😀 aj mne uz, ja som posledne s carom dohadovala termin ohladom opu a oni, ze ziaden volny termin nemaju 😀.
wolfi to je dobre, s tou paradajkou, len u nas sa zakazuje jest pred otehu paradajka a morske prisery, lebo obsahuju olovo (zevraj) a to brani otehu! no ale vidis cert to ber vsetky rady, ked sa ma otehu tak sa, ci uz s cilli ci paradajky atd.... co vsetko sa odporuca a neodporuca otehu. a asi prdlejz plati ...
ja som sa rozhodla nebrat nic. mozno ten femibion, ale to este fakt neviem.

lusinkaj
3. jan 2010

zuzi presne tak,ak mame byt tehu budeme ci budeme jest chili,femibion a ostatne hluposti... 😉 😀
ja asi tiez ostavam len pritom femibione kedez ho uz mam kupene a dr.mi povedal ze nemusim nic brat lebo som mlada tak snad ma pravdu 🙂 😵

zuuuzana7
3. jan 2010

presne tak to vidim aj ja lusi a my budeme tehotne uvidis 😵
ja som inac raz spomenula to cilli pred lekarom a ten sa len uskrnul a povedal no tak jedine si s nim pekne vydenzifikujete zaludok a creva, ale aj to neni na skodu ... ale asi sto ludi sto nazorov ... mozno ma fakt nieco do seba, len si nemyslim, ze je to pri uspechu ivf rozhodne, jedine ak na to clovek veri, viera vie robit zazraky.

lusinkaj
3. jan 2010

presne tak aj ja som sa pytala na kysl.lis.a tak ine veci a dr.povedal ze netreba ja som mlada 😀
taze ja fakt ostatnem len pri tom femibione...
a presne ako pises,niketo to bral to chili a si mysli ze kvoli tomu sa podrailo ivf a to vobec nemusi tak byt...len si to mysli...jedna baba brala kajanske korenie-to je chili ale v table.a nic nieje tehotna taze tak

samozrejme mi budeme tehotne 🙂 😵

rosienka
3. jan 2010

zuzi- veru uz sme doma, po tej action 😉 to co je za hovadinu, ze nemaju volny termin OPU 3 mesiace dopredu...ina haluz, ved este ani oni nemôzu presne vediet kedy bude a musia sa zariadit spontanne tvojmu cyklu, aspon tak je to normalne

lusi- ja by som tu listovku brala, aj ked si mlada, to s dostatocnym dodavanim telu nema nic spolocne. ak nechces riskovat otvoreny chrbat, alebo celust, tak pekne tie tabletky papaj, aj tak si ich uz kupila a zuzi ty tiez, nou sa nic nepokazi...

zuuuzana7
3. jan 2010

rosienka to sa mi len snivalo 😀 s tym opu terminom to nie naozaj 😀
tak dam na teba zajra kupim femibion. brali ste vsetky 800?

rosienka
3. jan 2010

zuzi- neviem co je vsetko vo femibione, ale tej listovky treba aspon 800 mikrogramov, mne predpisali dokonca 5mg a sem-tam hlcem vapnik, zelezo , B6+B12 a zinok

zuuuzana7
3. jan 2010

rosinka a toto vsetko si hltala uz aj pred ivf?
ako ten femibion beriem uz roky tak sporadicky toho je moje telo nadupane, ale kazdopadne si kupim zajtra opat blik 800-ky. a este co beriem je vit. e. neviem ani presne naco, ale beriem 😅

zuuuzana7
3. jan 2010

http://www.pillenflitzer.at/images//femibion800...

baby toto som do teraz stale kupovala ???? 😕
je tam teda vobec listovka?

zuuuzana7
3. jan 2010

folsäure je ta kyselina listova nie?

lusinkaj
3. jan 2010

ahojte,boli sme na navsteve lebo doma nam uz sibe 😝 sme spät...
rosi jasne ja ten femibion beriem...aj budem nadalej to mi nic nespravi viem...len dobre,pomoze...co myslis otvoreny chrbat a celust??? 😕 nechapem?
kys.listova je dolezita v tehotenstve a pred tehu...taze ja ju papkam a to chili to nemusim... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre