Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
20. jan 2010

no ved to ... este poar tyzdnov a futbalista uz bude kopkat, juj ako sa na to tesim

romy01
20. jan 2010

wolfi len sa tes, ono to pride a to potom si zacnes ozajstne uzivat tehulkovanie.

kde je alicka a rosienka a zbytok posádky ?

Idem kuknut nasich tak som zvedava co tu precitam vecer. papa

wolfskinka
autor
20. jan 2010

ja neviem ja uz som aj do inej temicky pisala, ze alic tu uz dlho nebola

wolfskinka
autor
20. jan 2010

romyu ked budem mat po tych vsetkych genetickych testoch a budem vediet ze gulko je ok, tak si to potom budem fakt uzivat

alicao
20. jan 2010

ahojte kocky..sorry ze vas zanedbavam, ale keby ste vedeli ako mi je , tak by ste ma chapali...vidim, ze ste vsetky v poriadku , tak to ma byt🙂 teda rosienku nevidim, snad je vsetko ok
lusinka, no naaaaaaaaaaadhera, som na teba hrdaaaaaaa🙂 tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!

vanesska
20. jan 2010

alicka... fuha tak to ma mrzi ze ti je tak zle... 😒
zda sa ze si tu jedina ktora tu blinka aj za nas za vsetky ostatne... 😨
a neprechadza ti to uz trosku? predsa len sa uz blizis ku koncu 1.trimestra... 😕
tak snad sa ti uz trochu ulavi!

veru asi si to zacneme vsetky uzivat az po tych vsetkych uvodnych nevolnostiach, vysetreniach, testoch... teda mam taky pocit ze po tom 20tt... a to uz bude krasna jar slniecko jaaaj uz nech to je... 😵

rosi... a ty podaj spravu ako sa mas... dlho ta tu nebolo vidiet... 😉

lusinkaj
20. jan 2010

ahojte baby,boli sme na navsteve u babky sme sa tam naobedovali,teraz sme domka.. 😉
alicka dakujem 🙂 len nech to ide nadalej tak ako doteraz... 😵

romy01
20. jan 2010

alicka, ty nase chúdatko si to odserinkujes asi za nas vsetkych, ze ? No ale zas nosis dve bambulky, tak mas asi viac hormonov v tele, tak preto. Ale neboj ono to pominie. A neskusila si si odsledovat ze ci ti nie je zle z niecoho konkretneho ? Co ja viem mozno ti nieco vyslovene skodi, ci nie ?

wolfskinka
autor
20. jan 2010

alic neboj uz to dlho nepotrva po 12tt by to malo skoncit

zuuuzana7
21. jan 2010

ahojte baby,
romy gratulujem k super vysledkom paradicka!
wow a co to, ,prve kopanceky si citila ... wow to musi byt nadherne 😵

alic drzim palce, aby tieto nevolnosti co najskor presli 🙄

zbytok ahojjjj

lusinkaj
21. jan 2010

ahojte,neviem sa dockat okolo obedu mam volat dr.ze co ako emb. 🙂 idem trosku popratat nech pootm len odychujem ked budu emb.v brusku

wolfskinka
autor
21. jan 2010

ahojte, dobre ranko ... teda ako komu

lusi drzim palce tfuj tfuj tfuj 😵

lusinkaj
21. jan 2010

wolfi...diki..uz sa neviem dockat kedy mu zavolam...
a ty co robkas?

alicao
21. jan 2010

to je v pohode mojenka, ja to zvladnem, dakujem za povzbudenie...
je mi zle zo vsetkeho, tak vseobecne , su dni ked to predycham ale je ich malo, vacsinou to neudrzim, ale nevadi, nestazujem sa , len konstatujem, zvladnem to 🙂
uz som vyskusala vsetky babske recepty, cikytka poradila pit mineralku fatkru, tak este to vyskusam...ale hormony si robia svoje asi nepomoze nic len ked zacnu klesat....

lusinkaj
21. jan 2010

baby tak zajtra na 12 do centra,bude prenos... 😵

alicao
21. jan 2010

lusi , tak ta tu zajtra nechceme vidiet, nohy hore a ani sa nepohni!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!

zuuuzana7
21. jan 2010

lusi no parada, tak zajtra uz je ten tvoj/vas velky den 🙂 suuuper 🙂

alicka ty si ale trpezlivka super, ze to takto zvladas 🙂

romy01
21. jan 2010

lusi super, tak to uz mas co by dup k tomu //

zuzik, ty mojko sa velmi tiez neukazujes, ako sa mas? ako postupujes ?

lusinkaj
21. jan 2010

baby dakujem za ttttt...teraz ich potreabujem dufam,ze ja ich budem coskoro posielat zuzke 😵

wolfskinka
autor
21. jan 2010

lusi bola som u manzela v robote a boli sme dohodnut projekt nasho domu, lebo uz musime zacat vybavovat stavebne povolenie aby sme mohli od leta zacat stavat

lusi no super drzim palce a daj vlozit 2,TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
21. jan 2010

wolfi idete stavat domcek?teraz v poslednej dobe kazdy zacina stavat dom,nechapem...
hotova som,dopiekla som placky,jak pre armadu...nic sa mi nechce 😝

wolfskinka
autor
21. jan 2010

lusi hej ideme, tento rok chceme hrubu stavbu postavit a ten dalsi dokoncit prizemie a tam sa prestahujeme a zbytok dokoncime az neskor, lebo sa budeme musiet v roku 2011 prestahovat a nas byt dame do prenajmu a ten nam bude splacat hypoteku, ked ja nebudem zarabat ... tak to budeme mat tieto dva roky dobre nabite 😵

rosienka
21. jan 2010

ahojte baby, dakujem zuzi, romy, vanes, alis ze si o mna robite starosti, mam sa dobre, len som bola taka trochu urazena....no nic, kaslat na to...

mali sme teda v pondelok velke vysetrenie, bolo to strasne krasne vidiet naseho milacika, ako sa tam vrti, kopka, tapka rucickami, cmula palcek, proste nadhera, aj mm bol totalne uneseny. testy dopadli tize dobre, tak na ziadne amnio urcite nejdeme...ajtak sme nechceli ist, babo je urcite zdrave

aj sme sa uz s nasim druhym pampusikom rozlucili, zostal este stale v brusku, ale bolo smutne ho takeho nehybneho vidiet. je to asi tak lepsie 😢

lusi- drzim velmi palce na ET a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
21. jan 2010

rosi ahoj,taze aj ty len jedno babo 🙂 nevadi,hlavne ze jedno je a to uz urcite dotiahne do konca... 😵
dakujem pekne...

rosienka
21. jan 2010

lusi- ale ved som uz minuly tyzden pisala, co sa nam stalo...

lusinkaj
21. jan 2010

rosi,asi som to prehliadla prepac... 😒 vies ja som rozmyslala nad inymi vecami,asi som to fakt prehliadla... 🙄

rosienka
21. jan 2010

ja viem, ze si mala v hlave ine, tak teda beriem 😉 ...ja som na teba stale myslela a citala, neboj 😅

lusinkaj
21. jan 2010

rsi ja na vas vsetky stale myslim,ale vies urcite to mozno aj sama poznas ze niekedy citas a myslienky inde a tak to potom byva... 😒

zuuuzana7
21. jan 2010

servusko baby 🙂
rosienka hoi 🙂

lusi a kolko mate teda emrijok povedali ti?

lusinkaj
21. jan 2010

zuzi,nie dnes mi nepovedali..zajtra az.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre