Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
1. feb 2010

dobre tak utejkaj ja tiez pojdem o 10,00 na vychadzku na nakup

vanesska
1. feb 2010

lusi... tak velka gratulaciaaaaaa!!!!!!!!!
no to je fakt zazracna temicka toto... 😵 😵
tak testni este zajtra alebo pozajtra a uvidis ako bude ciarka silniet...
a neboj ked uz tetik vysiel pozitivne znamena ze hcg mas... takze krv to uz len potvrdi!
mam z toho fakt radost! 😉 😵

lusinkaj
1. feb 2010

vaneska,dakujem...mam radost aj ja...ale len tak potichucky vies zo sklamania predtym...
rozhodnute uz je,krv snad uz len potvrdi...a teraz zacnu len stresy....hlavne sa bojim,aby bilo srdiecko... 🙂

wolfskinka
autor
1. feb 2010

lusi neboj bude bit ako zvon
ke ides na kontrolu ?

lusinkaj
1. feb 2010

wolfi musim verit aj ja ze bude... 🙂
v piatok idem na krv...

vanesska
1. feb 2010

lusi... veru teraz zacnu stresy ale neboj... stresovat sa budes od teraz vlastne uz stale... 😀 😝
ale ty mas poztivne myslenie proste srdiecko bude bit ako zvon jak pise wolfi... a basta!!!
a budes este testikovat kym pojdes na krv? kolko testikov si nakupila? ja som mala 3 🙂

zuuuzana7
1. feb 2010

lusi hip hip hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
Velka gratulacka !!!!!! Tesim sa jupppiiiiisssssssssss
Tato temicka je ale uplne zazracna este vas dobehneme ja, pegasko a naskoci este aj afrika ked si oddychne 😵

inac baby, moja ms nikde neprisla ani brusko neboli, tak ak teraz pride zacnem uz teraz s liekmy ... jupiiiiiiiiii len nech uz pride 😵

pegasko ako ty? kedy zacinate? myslim, ze aj ty si sa chystala teraz?

wolfskinka
autor
1. feb 2010

lusi v piatok tu bude niekto vysmiaty 😀 😀

zuuzi uz si zostala len ty

zuuuzana7
1. feb 2010

wolfi, len nech ms pride a uz idem naprasit tie hormony do seba 😉

wolfskinka
autor
1. feb 2010

zuuzi no bude to sranda uvidis, ale vysledok bude stat za to 😵 a kedy mas dostat ms ?

vanesska
1. feb 2010

zuzi... tak super uz do toho ides aj ty!!!
a nie je moznost ze by ms vobec neprisla?? 😵 😉
to by bol goool...!
juj tak teraz budeme mysliet na teba a posielat ti kopu pozitivnej energy... 😉

wolfskinka
autor
1. feb 2010

zuzi ty budes matr tolko virusov ze aj na trojicky ti vyjde 😀

lusinkaj
1. feb 2010

dakujem vam baby 🙂 trosku som si pospala...to hrdlo boli ☹ teraz som sa trosku naparila,kloktala som so solou,pijem caj s medom,citronom na litre 🙂 nech to rychle zaberie...
zuzi dakujem...tesim sa ale az krv to potvrdi....a potom sa budem bat dalej co ako... 😒
vaneska kupila som len 1 test taze uz doma ,nemam asi uz neurobim.... 😉

pegasko
1. feb 2010

lusi supeeeeeeer 😀 krvicka uz bude len ceresnicka na torte 😵 ked tam prides vysmiata ako leco uz len hcg ti povedia,a vybavane
zuzi ty mas dlhy protokol?
moja pani dokonala by mala prist 10,tak zacnem...

lusinkaj
1. feb 2010

pegasko,tak dufajme ze to tak bude.. 😉 verim,ze ano... 🙂

zuuuzana7
1. feb 2010

baby dakujem, vy viete tak povzbudit 😉

no ms som mala dostat min. pondelok ... aj ma brusko pobolievalo, ale kde nic tu nic 😅 😕 😖
mozno to ma nieco s tou akupunkturou spolocne ...

pegasko ano mam dlhy protokol 🙂

zuuuzana7
1. feb 2010

pegasko, moc budem drzat pasticky ... 😵
a vsetky lieky si nakoniec zohnala? budes mat vlastne nativ?

zuuuzana7
1. feb 2010

lusi, kloktanie solou je zavraj suprovo hned ucinne 🙂
tak v piatok ides na krvicku ty brdo ako to vsetko leti ...tak uz ani nekupuj testiky, vsak piatok je tu co chvila 🙂

lusinkaj
1. feb 2010

zuzi,uz nekupujem testik zbytocne...krv je istejsia 😉
no neviem,ci ta sol tak pomaha,boli ma to...a v noci bude urcite horsie lebo suche hrdlo,zase sa nevyspim... 😒

zuuuzana7
1. feb 2010

lusi vela pi, narob si cajiku a pit pit a pit !

vanesska
1. feb 2010

lusi... na prechladnutie a tieto veci je perfektny zazvorovy caj! je to zazracny liek...
aj ked v tehu by sme ho nemali ale takto na zaciatku by snad nemal uskodit...
skus juknut na net...
alebo cesnak zmiesany s medom... pozabija ti tie potvory bacilove v krku!
a lipovy caj...
ja takto kurirujem mm tak dufam ze sa rychlo a ja to od neho nechytim... 🙄

lusinkaj
1. feb 2010

baby cajik pijem na litre..s medikom,citronom... 🙂 co myslite nam ist k dr.nech mi nieco da alebo nechat tak... 😕

wolfskinka
autor
1. feb 2010

pegasko tak uz aj ty zacinas no parada tak uz ste tu len vy dve

lusi pi vela caju a hlavne med, citron ... radsej nechod zalahni do postele antibiotika teraz uz nemozes a lieky na zaciatku tehotenstva nie je dobre brat ... tak radsej vydrz

lusinkaj
1. feb 2010

wolfi...snazim sa vydrzat,ale uz zacal vecer priserne zacalo ma boliet hrdlo... ☹ nechcem ani ja brat lieky na zaciatku teh.ale ved ja uz neviem co brat... ☹

rosienka
1. feb 2010

jeeej lusi, gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 ja som tiez uz tri dni chora, uz nemam velmi teplotu, aj hrdlo boli menej, ale lezala som aj dnes poctivo. tak som sa potesila, aj som to cakala, urcite bude uz len silniet a bambulka sa dobre uchyti, jaj to je paraaada 😵 😵 😵

romy01
1. feb 2010

jeeeej lusinka - - - - - -😀 😀 😀 😀 😀 CMUK CMUK CMUK

baby ste si vsimli, ze zatial kazda baba v tejto teme otehotnela ? Teda afrika o miminko prišla, ale aj ona otehotnela. Myslim ze je to šťastná téma. 😀

lusinkaj
1. feb 2010

rosi dakujem.. 😉 no mna boli hrdlo od vcera..tak dufam,ze to prejde,na nervy to je... 😒 zajtra stravim v posteli cely den,manzel ma poobede tak budeme spinkat... 🙂

zuuuzana7
1. feb 2010

romy, otehotneli a este aj otehotnieme 😉
ze pegasko a afrika (ak obcas precita) este mi na vlacik naskocime 😉

rosienka tak aj ty si chora 😖 , tak prajem skore uzdravenie ... este si na slovenksu?

lusi, presne tak zajtra ovladac na telku, leziaca poloha a litre caju 😉 a mas aj teplotu?

rosienka
1. feb 2010

lusi- neboj, embrijku sa urcite nic nestane, len sa dobre vykuriruj 🙂

zuzik- nie, uz som vo Svajci, vcera som taka polochora musela letiet 😢 , tak som dnes volala do prace, ze este nepridem, ze som chora...no museli sa zase "potesit" hehe...vo stvrtok ma to ale neminie 😖 ☹

zuuuzana7
2. feb 2010

rosienka, a ty mas opat nastupit do prace?
jeminecko tak sa len pekne liec do stvrtka, ale vsak keby ti nebolo lepsie tak predsa do prace nejdes nie 😕

lusi, ako? Dnes papuskovo cajikovy den 😉

jaj baby, aj ja by som menila s vami, dnes mi tu ide vsetko na nervy a ani neviem kde mi hlava stoji 😖
a vcera ma este aj mm dobre rozhneval, vravim mu, ze som sa rozhodla uz teraz ked dostanem ms zacat s tabletkami a on len zo seba vydal "ehe" ... a zas cumel do toho svojho pc. sakra ide o taku dolezitu vec a on sa ani poriadne neotoci a nezareaguje ... no a teraz mame tichu domacnost a ja vriem ako etna ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre