Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
22. feb 2010

zuuzi neboj to bude coskor, ved si pozri tuto temicku vsetky sme tehulky a teraz je na rade pegasko a potom ty

alicao
22. feb 2010

wolfi, uz dva tyzdne nie..klop, klop, klop, je mi sice tazko ale oproti tomu co to bolo je toto malina🙂
uz nech je 1.3 nech viem ci ziju, nech ich vidim, lebo este nic necitim a panikarim...sak vies

pegasko
22. feb 2010

ahojte babulky 🙂
takze,moje brucho je ako balon,uz som myslela ze mam zas ohss tak som volala do brna,v sobotu nabehla na utz a vsetko skontrolovali ,pomerali a v stvrtok -odber
na pravom 13 a lavom ktory nnemohla najst 😨 su 2,ani nespotrebujem vsetky inj.co sme mali v plane,tak mi len povedala ze by som musela mat velku smolu aby sa nezadarilo-co vsak pri nasom stasti 😝
no ale uz striham meter,tak haaaaaaaaadam 😵

romy01
22. feb 2010

ahojte kocky

lusi do buducnosti skus banany - tie su najlepsi babsky recept na take problemy.

zuzik - drzim ti palce

pegasko - len sa pekne nechaj dokinou motivovat, ked povedala ze musi tak musi ( to vyjst )

rosielna, alicka, wolfka, vy ste take nejake stihacky ci co, ja mam pocit ze ma v tych tt dobiehate.

lusinkaj
22. feb 2010

romy ja som v tom case zjedla banan,aj cucoriedky su nato dobre tie mam doma domace zavarane tak som si aj to dala... 😉

wolfskinka
autor
22. feb 2010

pegasko super drzim palce na stvrtok

romy ja idem 5tt za tebou ... xixi

alic neboj vsetko bude ok, inac ja ked si dam ruku na brucho a lezim bez pohnutia tichucko tak citim srdiecko ozvenu v ruke taku vibraciu vyskusaj a urcite ziju neboj sa

zuuuzana7
23. feb 2010

dobre ranko 🙂
pegasko, super, to je urodicka. 🙂 drzim silno palce na stvrtok 🙂

alicka tak v pondelok sa budes tvojimi drobcekmi kochat 🙂 superko

inac baby to fakt tak brusko narastie pri stimulke? to kazdemu? 😕 aj mne? 😅 😀

rosienka, dovolenku som si priblizne 11-ty a 12-ty kalendarny tyzden nahlasila ... ale na opu som sa uz spytala na rovinu lekara ci ma da na choru na par dni a on, ze rad pomoze ked moze ... cize som ukludnena 😅

alicao
23. feb 2010

wolfi ja citim tiez srdiecko na brusku ale to je moje, teda aj tvoje ved tam mas vsade zili a citis si svoj pulz, urcite nie babatiek, ibaze by si bola superwoman🙂
pegasko, tentokrat az do narodenia krasneho babtka, ci dvoch jasne?!!🙂 thuj, thuj, thuj
zuzka, snad sa budeme kochat, bojim, bojim, ako vzdy..a to brusko nafukne sa ti trosku ale necakaj zas balooon, nie kazda to ma..mne narastlo a take bolo az do konca 3 mesiaca, teraz uz je vacsie🙂
romy, asi sa nam to nepodari dobehnut ta, sakra!🙂

rosienka
23. feb 2010

Zuzi- supis, neboj, vsetko zvladnes a dobre to dopadne, nie je to veda s tymi pichackami 😉 ...a super ze aj lekar je zhovievavy, tak to ma byt! 😎

pegasko- to vyzera paradne, drzim silno palce, nech sa zadari a vajicka sa oplodnia jedna radost 😅 tak vo stvrtok to bude uz len formalitka, vsetko je tip-top 🙂

romy- bodaj by som dobiehala, ale aj 18tt nie je zle, to je jasnacka 😉 ...este sa ale princeznicka jasne neozvala z bruska, tak ma asi dost miesta 😵

wolfskinka
autor
23. feb 2010

ahojte tak dnes som kupila prve tri vecicky babetku a dala som ich muzovi k meninam, kuknite novy albumik 😵

alicao
23. feb 2010

wolfi jeeeeeeeeeeej,kraaaaaaaasne, mauinke🙂 ja tiez zacnem pomalycky asi , podla toho ako dopadne sono v pondelok...teda ak mi ho vobec urobi

wolfskinka
autor
23. feb 2010

alic tak to potom mozeme ist spolu na nakupy ... co ty na to ?
jasne ze ti ho urobi
ja som zatial kupila take neutralne,

alicao
23. feb 2010

wofli , mozme , dohodneme sa niekedy v marci

wolfskinka
autor
23. feb 2010

hej v marci mozeme ... ja som zatial pozerala v hypertescu tam maju vsetko balenia po 3 a za ovela lepsie ceny ako v ostatnych obchodoch, budeme musiet obslapnut kde co maju a hlavne za kolko, zatial som videla v carrefoure suverenne najdrahsie, ale nebola som v obchode na vlcincoch

pegasko
23. feb 2010

😝 kooooooooooooooonecne posledna inj. 😝

wolfskinka
autor
23. feb 2010

pegasko super ............. gratulujem najhorsie mas za sebou a teraz sup odber

zuuuzana7
24. feb 2010

pegasko bajecne tak zajtra odberik drzim palcuchyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

wolfi, roztomile vecicky 🙂

baby krasny den vam prajem 🙂

zuuuzana7
24. feb 2010

ozaj pegasko aj ty si na chorej? alebo chodis do prace? 😕
ja budem cez pichacku chodit do prace ... myslite, ze to zvladnem? ... len na opu a potom som doma ... 😕

wolfskinka
autor
24. feb 2010

pegasko na zajtra drzim palceky ... tfuj tfuj tfuj nech su krasne jednotkove embryjka

zuuzi ja som tiez pichala a chodila do roboty ... az tesne pred odberom 3 di som bola doma

lusinkaj
24. feb 2010

ahojte,pegasko super...tak uz to mas za sebou super...nech to ide nadalej tak ako ma... 😉

alicao
24. feb 2010

aj ja , aj ja, aj ja, aj ja strasne drzim palce obom aj pegaskovi aj zuzke!!!!!!!!! 😀

lusinkaj
24. feb 2010

samozrejme ze aj zuzke drzime prsty... 🙂 😵

vanesska
24. feb 2010

caute baby...

jej pegasko posledna?? no super to rychlo zbehlo...
a ta uroda folikov je kraaaasna!!!
tak drzim moc palce nech sa vajka pekne oplodnia a mate krasne embryjka! 😵

zuzi a tebe tiez...! hor sa do pichania...
pamatam si ako si na jesen hovorila ze ty to odlozis az na marec pripadalo mi to straaaaaasne daleko a uz je to tu... fakt to tak leti ze to je neuveritelne...!

wolfi... takze prve nakupiky! uvidis ako ta to chyti... 😀 my uz mame par veciciek kupenych ale vam poviem tie ceny... brrrr 😝 normalne neviem kolko toho mam kupovat aspon na zaciatok lebo je to drahe a babo to ponosi mozno mesiac dva a potom vyrastie... teraz sme podedili od kamosky 2 tasky veciciek tak aspon nieco usetrime... okrem toho vela bab hovorilo ze sa velmi oplati v rakusku nakupovat... tak urcite skocime niekedy v aprili aj tam... mame to z BA blizko a okrem toho budeme chciet pokukat aj kociky a tam je to vraj tiez o dost lacnejsie a personal ovela ochotnejsi...

rosienka
24. feb 2010

pegasko- tak si dnes odpocin a drzim vsetky palce a prsty na zajtra nech je co najviac dobrych vajicok 😵 😵 😵

zuzi- ja som tyzden pred a tyzden po OPU bola doma, lebo bolo mi hrozne otravne a namahave sa nahanat domov uz o 17h z roboty, aby som si do tej 17:30 pichla hormony...a skoro rano pomaly od 5.dna stimulacie k dokymu na kontroly. Ak nechodis casto a pichas si neskôr tak je to v pohode... zacinas teda 1. marca? boze, fakt to ale leti 😀

wolfskinka
autor
24. feb 2010

vanesska .. ja mam len tie 3 veci a deku do kocika, co som dostala od segry na vianoce, mne kamoska poradila ze mam kupovat 62 velkost mensie urcite nie, a ze na leto mi staci zopar dupaciek , kosielok , polodupaciek a nejake 3 - 4 mikinky, ze v septembri dokupim na prechadzkach s kocikom jesenne veci .... a u muza v robote to je tak ze sa vzdy na kazde dieta skladaju a si povies co majku kupit, tak potom poviem nech mi kupia oblecko na zimu a jesen, takze s tym nebudem mat starosti

vanes s tym rakuskom maju pravdu, moja segra je v nemecku a tiez je to tam o dost lacnejsie a kvalitnejsie

lusinkaj
24. feb 2010

baby take je to zlate ked vas citam,ze uz kupujete vecicky...ja mam este cas 😉
mne uz dve kam.vraveli ze ma nabalia 😀

wolfskinka
autor
24. feb 2010

lusi to mas dobre ... mne nema kto dat ja si musim pokupit a segra caka babo 6 tyzdnov predo mnou, takze to moc nepodedia po sebe

lusinkaj
24. feb 2010

wolfi,tak mne uz slubili tak hadam dodrzia... 😉 budem im vdacna,ale predsa ak su babätka male netreba vela veci...rychle rastu 😉

wolfskinka
autor
24. feb 2010

presne tak ja kuupim par dupiek, bodiciek a 3-4 mikinky , gulko sa narodi v juli to je teplo to moc oblecenia na chladnejsie pocasie potrebovat nebude a to ostatne sa kupi za behu podla toho ako bude rast

lusinkaj
24. feb 2010

presne tak...ty kupujes letne a ja zimne budem kupovat... 😉
pozeram ze si zmenila meno....taze matej?mne sa velmi paci...maťko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre