Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
10. mar 2010

zuzi tak to keby si mna videla ake ja mam brucho 😀 ale ked tak ja uz len priberat budem...a ty tiez taze neboj sa potom to zhodime po porode 😉
no vajka mi chutia,co mam robit.... 😉

afrika
10. mar 2010

ahojte, prišla som Vás len pozdraviť, aby ste vedeli, že som na Vás nezabudla. všetkým držím pršteky. neviem ako dopadla pegasko...
zuzi som rada, že už stimuluješ a lusi ty si ma milo prekvapila 🙂
všetky sa držkajte a prajem príjemne tehuľkovanie

lusinkaj
10. mar 2010

afrika...no ja som vsetkych prekvapila a hlavne sama seba 🙂
a ty ako pokracujes?

wolfskinka
autor
10. mar 2010

no a ja po tom vcerjasku mam zase kilo dole ... no co uz tak mi treba ked som pazrava tak mi je potom zle, takze zase som klesla pod moju normalnu vahu, takze v 21tt vazim presne tolko isto ako pred tehu ... 😀 😀 😀

zuuuzana7
10. mar 2010

jeee afrika ahoj 🙂 to je od teba mile, ze si kukla a nas povzbudila aj ja myslim na teba 🙂

lusi, presne po porode pojdu predsa kilecka dole ako po malse 😉

wolfi to fakt? ty brdo tak pomanky papaj 😅

zajtra ide rosienka na uzv? rosienka, ze podas infosky 😉

a co je s vaneskou, pegasko a alicka tie som tu zase dlho nevidela 🙂

romy01
10. mar 2010

ahojte ako sa mavate ?

afrika ahooooj. Dufam ze si uz OK a ides dalej

wolfka a co na to tvoj lekar ?

vanesska
10. mar 2010

caute kocky...

zuzi si ma akurat predbehla som sa chystala ze konecne napisem...
nuz ja som par dni musela komp vynechat lebo ma zasa zacala z neho boliet hlava... 😠
tak som si povedala ze ho par dni ani nezapnem...
ale tak citala som vas priebezne aspon na ipode... 😉

no zuzik... tak ty sa blizis uz k pichaciemu finale pomalicky...
na pribalaky kasli... aj ja som ich citala ale to som sa potom uplne vydesila najma zo vselijakych neziaducich ucinkov a pod. takze som pri stimulke uz ani jeden pribalak nevytiahla a bolo dobre... 😉
velmi drzim palce na piatkovu kontrolu sama som zvedava kolko folikov budes mat...
veru sediet v robote hm je blbe... brusko tlaci ja som uz par dni pred opu nastupila na Pn...
a ako je to s tvojou pn? vypise ta doktor??

ja si uzivam prve kopanceky... teda skor su to take stuchanceky... 😅 ale drobec sa snazi... 🙂
len to su vzdy iba take chvilky takze ho vymaknut je fakt tazke a nieto este ze by muzik prilozil na brusko ruku to nestiha... jedine ked ma taku kopkaciu chvilku tak treba len tisko pozerat alebo nechat polozenu ruku a dufat ze este kopne... ale vcera som chvilku pozorovala brusko a bolo to uz aj vidiet tam kde sa zamrvil tak sa brusko tak nadvihlo trochu... fakt je to super... to su take pekne chvilky... na ktore budem len spominat ked mi drobec ku koncu bude ustedrovat riadne kopance najlepsie do mechura a pod... 😀 😝

afrika ahoj! ako sa drzis?? mas nieco nove ci zatial len oddychujete a naberate sily na nove snazenie??

ostatne kocky cafte!

alicao
10. mar 2010

ahojte kocky..ja som len poriadne chora tak vacsinu casu lezim..pred dvoma tyzdnami bol manzel a chytila som to aj ja..asi len prechladnutie, kasel, sopel a tak, horucku nastastie nemam, len mi odvsadial nieco vyteka a neviem poriadne dychat...uz to trva od piatku, snad to pomaly prejde a snad to mojich dropcov neohrozi..chudatka, mamina furt kasle a kycha a neda im spat...
vaneska, ze je to parada🙂? moj drahy to uz tiez citit zopar krat, uz kopu riadne, teda hlavne to prave lebo to je na vrchu bruska, to druhe mam na lavej strane ale vzadu, tak to ma zacne kopat asi do chrbitice, to citim len obcas, ale to druhe mi ustedrilo dnes taky kopanec ze mas az vystrelo 😀
lusi no co ? nepreberas stafetu grckania? to fakt len ja?
pegasko ako?
zuzka drzim palceky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!
a ostatne mamky davajte na seba pozor! cmuk🙂

lusinkaj
10. mar 2010

alicka nie,ja nechcem grckat... 😀 😅 dufam,ze ani nebudem....len je mi stale zle a neviem co uz mam jest... 😅
tebe je zle od uplneho zaciatku?
vaneska ahoj 🙂

wolfskinka
autor
10. mar 2010

alic no len sa liec, a kedy ides na poradnu ?

vanesska
10. mar 2010

alic... no to potesi taka choroba... 😠
takze to pekne vylez, vyspi, vycajickuj nic ine ti aj tak asi neostava... 😝
a veru je to s tymi kopancekmi fakt super... no ale ty budes mat zachvilu v brusku poriadne veselo ked sa rozkopu obidve fuha to si ani neviem predstavit... 😅
a ozaj teba uz grckanie uplne preslo?? no vsak by aj bolo na case...
😀

a lusi... ty zatial negrckas? to fakt z celej temy len alicka?? 😕
no mozno ked nie ty tak stafetu preberie pegasko alebo zuzka... 😉

wolfi... ty s tymi kileckami hore dole... to je fakt sila ze zatial si nic nepribrala...
ja mam tak plus 4 kg takze celkom pohoda...

lusinkaj
10. mar 2010

nie ja negrckam...ani nechcem,dufam ze sa tomu vyhnem...ved staci ze mi je cely den zle a nie to este toto... 😅

alicao
10. mar 2010

vaneska , hej uz uplne preslo, teraz dohanam a jem ak sa to ta tak povedat za troch, uz mam 7 kg plus 😖 , sak ale na dvojicky to je este malo ze vraj tak nestresujem aj ked vyzeram uz ako venusa 😀
lusi, obavam sa ze ta to chyti, lebo ja som prvy mesiac tiez len nemohla nic jest a negrcala som, bolo mi len zle a potom jedneho krasne dna sa to uz nedalo udrzat a suuuuuuuuup🙂 a tak do piateho mesiaca....
no ale mozno budes iny pripad, aj ked tie double hormony asi neoklameme..ale nevadiiiiiiiiiiiiiiii, ze ano 😀

wolfskinka
autor
10. mar 2010

vanesska no hej ja som stale v podstate akokeby na nule 😀 vahou ale brucho uz mam poriadne

dnes sme boli pozerat kociky, baby poviem Vam bola to fuska, a vsetko same polske smejdy, ziaden vyrobca slovensky alebo cesky ale len polske, neskutocne, zajtra chcem ist este pozriet do mesta ....

rosienka
11. mar 2010

ahojte, ja len z rychlika po UTZ- takze je uuuplne vsetko v poriadku a je to na 95% nasa princeznicka 😵 😵 😵

vyzera zdravo, ma krasnu pusinku a totalne si tam lebedila s prekrizenymi nozickami 😀. Zatial mam 4.5 kg hore, co je pohodka.

zuzi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT- dufam, ze ide vsetko hladko, co bolo na kontrole?

vanesska
11. mar 2010

rosienka... tak super ze je uplne vsetko ok... takze bude mala princezna... no aspon mate jednoduchsie nakupovanie vybavicky ked uz viete ci pre babu alebo chalana...
a to vam robil uz ten morfologicky utz?? ze malu celu pomeral a pokukal vsetky organy a pod? lebo ten sa robi v 20tt...
my mame morfo utz za tyzden tak sa tesim aj sa trosku bojim aby bolo vsetko ok tak snaaad bude...

wolfi... no my sa chystame pozriet kociky zajtra nieco mame vytipovane tak si to pojdeme vyskusat nazivo...
som zvedava dufam ze ich tam budu mat a ze nebudem sklamana... predsa len obrazok je iny ako realita...
no a potom ho uz len niekde na nete vyhladat za dobru cenu a objednat a pockat kym dojde... ten cely kocikovy proces od vybratia po dorucenie domov tipujem tak na 1-2 mesiace... 😒

zuzi aby som nezabudla zajtra drzim palce na kontrolu... nech je co najviac kraaasnych malovanych folikov... 😵

pegasko
12. mar 2010

ahojte baby
az na tretej strane sme boli,no ani ja som nemala nb tak som len lezala a lezala ked som zacala trosku spinit,ale uz to preslo,no istota je istota aj ked ma boli cele telo z vylihovania a tv ide furt 🙄
citam zatial pekne rastiete len wolfi s tou vahou 😕 a rosienka bude mat princeznu 😵 tak som zvedava na konecne skore chlapci-baby,dvojky to asi rozhodnu 😅
zuzi ako?

wolfskinka
autor
12. mar 2010

rosienka gratulujem k princeznicke , zeby nevesta pre mateja ????? 😀 😀 😀

takze este alic nevieme co bude mat

pegasko a ty ako sa mas ?

zuzi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vaneska posli potom foto alebo link na kocik co ste vybrali

alicao
12. mar 2010

pegasko , takze to vyslo? ved si sa ani nepochvalila..hm? dvojicky? ved sa VYJADRI🙂!

wolfskinka
autor
12. mar 2010

alic ako ti je ? uz ti je lepsie ?

alicao
12. mar 2010

wofli dik, hej co sa tyka nadchy tak hej, len dnes mi volali od doktora, ze si mam prist po recept, lebo mam nejaku bakteriu ci co v posve, tak som dostala cipky..furt volaco

wolfskinka
autor
12. mar 2010

a kedy ides na poradnu ? mne volali predvcerom prelozili mi 4D sono skor a uz som sa doplasila ze aj ja mam cosi lebo mi bral stery, ale nastastie nie .... to sa prelieci a bude ok

pegasko
12. mar 2010

alic popletko ty a lusi budete mat dvojky 😀
ja si mam az v nedelu urobit test a pondelok krv,a kedze mamatest tu ani v dvoch lekarnach nemali tak asi vydrzim 😝

wolfskinka
autor
12. mar 2010

pegasko a to kde zijes, ked v lekarni mama test nemaju ??? 😀 😀 😀 ale ty nemusis robit test, ja viem ze mas // matej ta pozdravuje a posiela TTTTTTTTTTTTT, ozaj dnes som sa docitala ze ma uz 26cm, iny chlapisko to uz je 😀 😀 😀

zuuuzana7
12. mar 2010

ahojte baby,
rosienka takze predsa princeznicka, gratulujem 🙂
vaneska tak si uz vychutnavas kopanceky 🙂
wolfi to teda je matko chlapisko 😉
pegasko super drz sa a v nedelu ti zelam krasne tehu ciarky 🙂
alicka, tak aby tie bakterie co najskor zmizli, 😖 a uz aby si si aj ty mohla toto tvoje tehulkovstvo vychutnavat🙂

ja som bola dnes na kontrole, takze folikov pozehnane aj ich hadam vyse dvadsat napocitala, ale problem je v tom, ze su male, cize tych 100 iu puregonu bolo proste malo, vyhovarala sa dookola ta lekarka a krutila... a ona by to najradsej stopla a zacala v dalsom cykle od znovu ... 😨
najlepsia bola jej otazka na mna : "tak aku davku by ste si vy dali" sakra ja mam svoje 1ivf s kade mam vediet aka davka je pre mna optimalna.
ja to vobec nechapem jeden folikul ma 22.5 a dalsie v rozmedzi od 6-11 co je nic ... sliznica mala 6 ... naco sa ona vobec nevyjadrila, ale ja viem, ze to je malo 😕
ja neviem baby co bude ... zvysila davku na 150iu ale len potom ako som jej svoj nazor povedala a mam prist opat v pondelok ... som hotova ...

baby mohli by ste mi napisat kolko ste vy pichali ?
pamatam si len lusi myslim ze 225 iu ze lusi?

wolfskinka
autor
12. mar 2010

zuuzi super .. no to si teda riadna sliepka tolko vajec si naznasala, sliznica je dobra, v tehotenstve je minimalna 7mm a to este do OPU dorastie

ja som pichala pri prvom IVF 150, potom 125 a potom mi znizili posledne 4 dni na 75
pri 2.homIVF som pichala stale 150 ....
a pri tretom 250 a aj to bolo malo ... takze to zavisi od situacie

zuuuzana7
12. mar 2010

no wolfi super ako super kedze su male ... ako vravim lekarka sa vyjadrila, ze to nema tento cyklus zmysel ... po mojom placi povedala dobre este pichajte do pondelka potom sa rozhodne ci ideme dalej alebo stop ...
ja som mala pocit ze sa vo mne nevyzna, co aj sama priznala ...
wolfi tiez si pichala puregon?
to je fakt nejake divne ... ona ma strasila, ze mi zvysit nemoze atd. atd. ze tomu ja nerozumiem, ale pri ohss sa chodi lezat na intenzivku a podobne kraviny ... krava blba vsak na jednej strane mlela nieco ze foliky su male a na druhej strane ze zvysovat davku ze je riziko ... ja to nechapem ... uz som volala moje lekarke gyn. a ona si mysli, ze sa sekla v davke u mna ... a ze nema asi nela skusenosti ... co musim potvrdit

zuuuzana7
12. mar 2010

wolfi a kolko si mala sliznicu pred et?

zuuuzana7
12. mar 2010

a este jednu otazku mam ja som zacala pichat na 5 den cyklu nepride vam to dost neskoro?
ja dnes pichnem 8 puregon ...

baby a kolko dni ste pichali?

wolfskinka
autor
12. mar 2010

zuuzi pri prvych dvoch som pichala fostimon a pri tretom menopur ... a pri tom poslednomo to bol doslova horor, mali sme len 2 foliky a len 1 pouzitelne vajicko a gulko je v brusku, je to bojovnik, ja som to vzdala predtym ako som isla na odber .. predtym sme mali 16 - 20 folikulov a nevyslo to a teraz sme mali jedno jedine embryjko a to uz ma 21tt 😀 a romy mala tiez len 1 a tiez je tehulka,

na tu sliznicu si uz nepamatam, ale ja som vzdy mala problem so sliznicou, vzdu som ju mala strasne nizku, ja som zacala tiez na 5ty

a co sa tyka pichania .... pri prvom som mala OPU 15dc, pri druhom 18dc a pri tretom 14dc ... takze tiez zaviselo od situacie ako sa foliky vyvijali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre