Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
22. mar 2010

pomaha to na ukludnenie, ked ta picha v bruchu ja si dam a do 10 minut sa to ukludni a bolest prejde,je to len vitamin nic viac uskodit ti to nemoze, ja uzivam 3x1 ale mam povolene davat si aj 3x2 v pripade bolesti alebo stuhnutia bruska a alicka berie 3x2 stale jej kazal tak ...

lusinkaj
22. mar 2010

aha,tak dobre no ja sa spytam nato dr.co povie...taze ciste magnezium ano?

wolfskinka
autor
22. mar 2010

ano magnezium lactiti uzivam ja, uziva ho aj segra a ta zije v nemecku a je tehotna, a uziva ho aj alicka a aj ine kocky co su tehotne, tak asi je to dobre ... lebo predpisuje to viac lekarov

lusinkaj
22. mar 2010

ok wolfi,tak mu to spomeniem.... 😉 nakupila si vcera nieco?

wolfskinka
autor
22. mar 2010

lusi nekupovali sme nic, len sme pozerali kociky a autosedacky a nakoniec to vyzera tak ze autosedacku zoberieme priamo z Toyoty, lebo máme Tpyotu a vraj je tam urobena nejaka priprava na uchytenie autosedaciek ISOFix .. tak uvidime, kociky hrozne nic sme nevybrali a ten co sa nam pacil stal 1000 euro a to nie som ochotna za kocik dat,
sebe som si kupila 2 tricka a spodne nohavicky do porodnice ...

lusinkaj
22. mar 2010

wolfi aha,tak aj uz teraz mam dilemu aky kocik ja kupim....pre dvojky 😉
tak tolko by som ani ja nedala za jeden kocik....ani ja nechcem tolko dat za kocik pre dvojicky je to strasne vela 😒

wolfskinka
autor
22. mar 2010

pre dvojky toho je este menej .... nam sa strasne pacil ten Vmax .. vcera sme ho tam obzerali, ale muzovi sa zdala ta strieska akasi labilna, ten camarello je tiez dobry ale tam sa mu zdala zase mala vanicka .... potom sme pozerali concord a ten zase nemal nafukovacie kolieska ... tak ja uz neviem, chceme ist pozriet este do martina a po evlkej noci do polska

lusinkaj
22. mar 2010

tak veru pre dvoj je maly vyber...mne sa paci,ten co alicke...ale este aj casualplay pre dvojicky si daj do googlu....tak tento

wolfskinka
autor
22. mar 2010

hej ten je tiez pekny

lusinkaj
22. mar 2010

no je...tak uvidime ktory si vyberieme...len chcem za nejaku normalnu cenu 🙂

rosienka
22. mar 2010

zuziiii- uz to mas dufam za sebou a odpocivas 😉 potom daj vediet ako to dopadlo a kolko vajok mate

wolfi- to take ceny za kociky ficia na SK? ved to je aj vo Svajci ta najdrahsia kategoria, to aj ten nas stal "len" 650 Euro a to je super model... 😖

romy01
22. mar 2010

ahojte kočky

zuzka tak ti drzim palce - aj ked to uz mas za sebou, posielam cmuk na male gulicky, nech sa im dari. 🙂

my dnes poobede ideme pre ten kocik - ak ho teda vezmeme, lebo som nahnevana na predavacku. Objednali sme si ho pred mesiacom a aj som zaplatila zalohu s tym, ze ked pride, mi ma zavolat. Vobec nevolala a ked som tam nahodou zasla min tyzden vo stvrtok tak ho uz mala vystaveny na predajni. Taka som nastvana uz tych par dni ze som v stave ho ani nezobrat - z principu, lebo sme jej povedali ze si nezelame aby ho vystavovali v predajni.

romy01
22. mar 2010

ahojte kočky

zuzka tak ti drzim palce - aj ked to uz mas za sebou, posielam cmuk na male gulicky, nech sa im dari. 🙂

my dnes poobede ideme pre ten kocik - ak ho teda vezmeme, lebo som nahnevana na predavacku. Objednali sme si ho pred mesiacom a aj som zaplatila zalohu s tym, ze ked pride, mi ma zavolat. Vobec nevolala a ked som tam nahodou zasla min tyzden vo stvrtok tak ho uz mala vystaveny na predajni. Taka som nastvana uz tych par dni ze som v stave ho ani nezobrat - z principu, lebo sme jej povedali ze si nezelame aby ho vystavovali v predajni.

lusinkaj
22. mar 2010

tak na toto romy by som bola aj ja nahnevana,taze urob tam poriadok 😉 😀

wolfskinka
autor
22. mar 2010

rosienka keby len kociky ale autosedacka vajicko s upevnenim isofix do auta pod 300 euro nezozenies, mi skoro oci otocilo

no chceme ist pozriet este do MT a potom po velkej noci do Polska

romy ... kde su este kociky v MT ? kino strojar vajanskeho namestie, a kde este ? a v tulipe neni ziadna predajna s kocikmi ?

romy01
22. mar 2010

v tulipe je velka hrackaren a na konci maju aj kociky aj nejake veci pre miminko, no mne sa zdali tie krajsie kociky drahe .

potom je este obchod na pesej zone - ponize divadla - teda pojdes popri divadle dole mestom na sever a tam v jednom dvore je obchod - maju tam hlavne kociky, autosedacky postielky a oblecenie pre deti. Kociky ma vystavne. Je tam predavac - zaroven majitel a ten ma kdesi aj sklad, takze ma v sklade rozne farby kocikov, staci si vybrat. Ma tam aj ten baby smile ale ma tam aj verso, coletta a aj take lacnejsie polske po 200 eur - som bola v soku kolko ich beha po martine ale mne sa moc nepacia - su sice prakticke - velke vanicky, nafukovacie kolieska a pod, ale ja chcem trosku " štihlejsi " kocik. Predavac ti vsetko ukaze a minule ked mal posledny vystaveny kus - moc pekny kocik to bol tak dal aj zlavu, no vtedy som bola asi v 8 tt a nevedeli sme ci bude chlapec ci dievca.

potom su este male obchodiky ale tie sa sustreduju len na oblecenie a kociky a postielky maju len na objednavku z katalogu - no na to sa mozes vykaslat a rovno si to sama objednat z netu.

alicao
22. mar 2010

lusi , presne ako pise wolfi, ja beriem 3x2 ciste magnezko, v jednej tabletke je 350mg, takze vlastne 2100mg dobra supa co? ale lepsie nez predcasne porodit a ze vraj to na malinke nema ziadny vlyp, akurat teba moze prehanat, aj mna, ale to je tiez lepsie nez zapcha, ze ano🙂

romy01
22. mar 2010

poznam viacero bab co papala magnezko. Hlavne ked tvrdne brusko. Mne dala dokina tiamin namiesto magnezka - lebo mi trpne ruka a prsty na pravej ruke mam uplne necitlive.

wolfskinka
autor
22. mar 2010

romy dakujem za infosky

zuuuzana7
23. mar 2010

ahojte

takze mame 19 vajok 🙂
brusko ale dost boli, vcera som cely den oddychovala a vyzera to tak ze budem aj dnes 😅
rosienka, icsi nemame tak uz som zvedava kolko vajok sa spermijkam pacilo 😅

zuuuzana7
23. mar 2010

aaa baby teraz som si precitala ako ste drzali palce, daaakujem ono to fakt zabralo 😅

romy01
23. mar 2010

ahoj zuzik, teeeeeda pekna uroda, gratulujem
a nebudes dnes volat ze ako sa bambulkam dari ?

romy01
23. mar 2010

inak to brusko sa coskoro upravi, len musis oddychovat , neboj dnes to postupne prejde. Ale sstale musis pit vela vody aby sa nerozbehlo OHSS. A ak by moc bolelo radsej zavolaj do centra, lebo ono to nema byt nejak bolestive .

romy01
23. mar 2010

baby dala som do albumu kočik - mozete kuknut 😀

wolfskinka
autor
23. mar 2010

zuuzxi supeeeeeeeeeeeeerrrr ty si ina sliepka co si to naznasala, len pekne oddychuj a kedy ides volat ?

romy pekny tak nakoniec camarello 😀

wolfskinka
autor
23. mar 2010

zuuzi ozaj zabudla som ti povedat pi strasne vela vody teraz aj 5 - 6 litrov denne aby si nemala ten OHSS ... musis sa premoct

zuuuzana7
23. mar 2010

baby takze mi prave volali z centra, mame 9 orieskov super kvality, zbytok je trosku pomalsi ale zevraj mozno este tych nasich 9 vytrvalych orieskov dobehnu 🙂 jeeeeejda ja sa tesim 🙂 🙂 🙂
inac pijem, pijem a cikam, cikam 😅

zuuuzana7
23. mar 2010

a este v sobotu o 10 mame transfer 🙂 juhuuuuuuuuuuuuuuuuu

zuuuzana7
23. mar 2010

romy, nadherny kociarik mate 🙂
wolfi, teda ine ceny 😕 ale tak aspon ze si si radost trosku spravila a na seba nieco kupila 😉

inac baby ake mate nove pekne fotky v profile 🙂

romy01
23. mar 2010

:-zuzka - kraaaaasa , vies ako sa tesiiiim ??? 😀 😀 😀 😀 😀 boze som taka stastna 😀 posielam ti cmuk

vies wolfka, su aj krajsie kociky - mne sa paci aj x lander no tie su raz tak drahe. A toto komplet 3 kombinacia s nanoznikmi na kazdu cast, strieskou na autosedacke a s plastenkou - cele za 331 eur - no je to az moc pekny kocik na tu cenu. Navyse sa kazda cast da otocit aj v protismere, ma to strunky na hojdanie - no co potrebujes viac ?

rosienka
23. mar 2010

zuzi- gratuliiirujem 🙂 🙂 🙂 to je krasa, 9 orieskov a mozno dalsie k tomu, to si krasne naznasala, dobre si im to ukazala, najmä tej sisnutej dokyne 😉 kolko blasticiek si chces dat v sobotu vlozit? dve? 😵

romy- pekny kociarik, aj vybavicka uz riadna 🙂 Aj izbicku ste zariadili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre