Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
24. mar 2010

pegasko studeny dzus a jogurt k tomu ... alebo slivkovy kompot

wolfskinka
autor
24. mar 2010

ale ten studeny dzus s jogurtom z toho sa zarucene po .... odskusane na vlastnej kozi 😀

zuuuzana7
24. mar 2010

lusi, no ja ta strasne radu budem nasledovat, ale s jednym hi hi hi 😅

pegasko mne bolo vcera tiez hrozne, v brusku tlaky a nie a nie ist na wc, mne ale v centre povedali, ze ak sa mi nebude dat ist na wc mam si tie napoje pre sportovcov kupit ako je napr. isostar, vypila som polku s 0,5 l flase a uz som putovala na wc 😅 skus mne osobne to super zabralo 😅
wolfi inac kompinacia dzusu a jogurtu moze byt tiez nebezpecna 😅 😅 😅
takze drzim palce pri tlaceni 😅

pegasko
24. mar 2010

slivky mame zavarene aj mrazene-idem si dat 😠 uz sa tesiiiiiiiiiim ,a ked nie kupim dzus,biely jogurt a hadam stihnem aj dobehnuuuut 😀

alicao
24. mar 2010

pegasko , no vidim ze si tehulka ako vysita, neviem ci si pamatas ale wolfi ti moze potvrdit ja som mala zapchu asi mesiacmozno aj viac, nic nepomalo, tym myslim vobec nic...vyskusala som vsetko co ste mi tu radili. teraz mam pre isto tu hnacku z magnezia 😀 😀 😀 tak len skusaj co zaberie tebe

zuuuzana7
24. mar 2010

baby ja mam fakt uz silne krce v bruchu ale ani nie tak v podbrusku ako tam okolo zaludka 😝
citala som temu ohss, myslite ze by som to mohla mat ... ? ako pijem dost a aj na wc chodim pravidelne, len to brucho je uplne nafuknute a boli 😝
uz som volala aj do centre, tak cakam na telefonat od mojej osetrujucej lekarky ...

wolfskinka
autor
24. mar 2010

pegasko daj si uz tt do profilu

zuuzi podla mna ho nemas, len si este ubolena po odbere, daj si nieco na pregrganie , mozes mat nejaku tazobu na zaludku

lusinkaj
24. mar 2010

wolfi tak som si dnes kupila to magnesium,ale v lekarni mi dala magne b6 toto je to,alebo vy mate ine???

wolfskinka
autor
24. mar 2010

my mame magnesium lactiti, ale je to uplne jedno ake hlavne ze je, si sa pytala tvojej gyndosky na to magnezium ?

lusinkaj
24. mar 2010

nie nepytala som sa lebo som tam este nebola az 1.4 idem mam sa pytat alebo mozem zacat brat...lebo dnes nejak ma pobolieva brusko

wolfskinka
autor
24. mar 2010

ak ta boli bruc ho daj si magnezium do pol hodiny to prejde

lusinkaj
24. mar 2010

ok wolfi dam si...a mam povedat gyn.?ze to beriem???
alicke to predpisali alebo len sama si kupila???

wolfskinka
autor
24. mar 2010

jasne povedz jej magnezium je len vitamin,

mne to predpisal aj alicke to predpisal, ked som minula balenie tak som si ho potom uz kupila sama

lusinkaj
24. mar 2010

ok poviem...a na predpis stoji tak isto alebo kolko toto moje stalo 6.22e

wolfskinka
autor
24. mar 2010

neviem uz kolko som doplacala

lusinkaj
24. mar 2010

uh,sak to je jedno...lebo mali ciste magnesium bolo lacnejsie ale povedal v lek.ze toto je dobre 😉

wolfskinka
autor
24. mar 2010

len pekne papkaj magnezium, len ti to pomoze, ublizit ti to nemoze

lusinkaj
24. mar 2010

jasne...budem budem...len vtedy ked boli brucho alebo stale?

romy01
24. mar 2010

ahojte kocky

tak dufam ze zuzka je ok ked sa uz neozvala, ze co jej povedala lekarka. Zuzka tfuj tfuj tfuj nech sa len dobre veci deju.

inak ja ked si dam kavu do 15 min som na wc- dobre prehanadlo, no potom je treba vypit aspon pohar vody navyse, lebo kava odvodnuje

zuuuzana7
24. mar 2010

ahojte baby, tak mi volala lekarka spat, a je tam podozrenie na ohss, mam pit vela vody, a tie bielkovinove koktaily, a zajtra na uzv. ale je mi pod psa, brucho brutalne nafuknute ... 😝

rosienka
24. mar 2010

zuzi- jeeejda ☹ chudiatko, dufam, ze sa das do poriadku do soboty, aby sa oriesok mohol nerusene zahryzkat. tak pekne rob ako ti kazu a nenamahaj sa, urcite sa telo s tym dobre vyrovna a bude to dobre 😉

pegasko- tak ako, uz si bola prehnana? 😅 ...urcite hsg-cko stupa, nerob si starosti a nahod tt-cka do profili, aby si neznizovala priemer tehuliek 😉

Inak aj zuzka uz je 3tt, nie? 😵

wolfskinka
autor
25. mar 2010

zuuzi ako si dnes dopadla ? vsetko ok ? a ako sa maju embryjka ?

pegasko
25. mar 2010

zuzi neboj aj ja som teraz mala uplne vsetky priznaky ohss,aj na utz som sa trepala do Brna a nepotvrdil sa 😅
inac mne kazali pit vela vody ,a na wc si merat ci aj dostatocne vsetko vycikas-ci sa ti voda nezadrziava v tele 😔
baby dakujem za rady vcera som vsetko skusila,uz je lepsie,len kazdy den to absolvovat-fuj ,no nic moc
a hcg stuplo,no drobec je podla utz o sest dni mensi ☹ tak som si vcera kupila multivitamin pre obdobie prveho trimestra a kys.listovu nech sa drobec napapa 😉 do pasu az po srdiecku,istota je istota,aby som to neuriekla...

wolfskinka
autor
25. mar 2010

pegasko ok ... ono tie merania nie su uplne presne , mne tiez zo zaciatku lietal tyzden hore dole, raz dokonca dva a potom sa to ustalilo, z toho si nic nerob ... niektore deticky na zaciatku priberu viac a niektore menej a na konci to dobehnu ...

ak si pamatas na miroslavu, ona porodila v 22tt a drobec mal 680 g a podla tabuliek by mal mat 680 g az v 25tt, to sa neda brat vobec podla toho, ved si zober ze niektore deti sa rodia dvojkilove a niektore deti 4 kilove ... moja segra caka maleho 6 tt predo mnou a uz v 7mom mesiaci mal skoro 2kg, ja ked som sa narodila som mala 2,4kg ... cize skoro o 3 mesiace a vazila som tolko co vazi ten jej v 7mom mesiaci ... tym sa vobec neznepokojuj

wolfskinka
autor
25. mar 2010

my ideme na 4Dsono v pondelok tak som zvedava kolko vazi ten nas gulko ....ale asi taky cvalik ako mojej segry nebude

romy01
25. mar 2010

zuzka drzim palce nech vsetko dobre dopadne.. Neboj sa ak by aj OHSS bolo, oni ta tam daju do laty aby si v sobotu v pohode prijala drobceka. Trosku ta precistia a bude.

pegasko, len tak dalej. Ako vravi wolfka, tie merania nie su presne a ani ku koncu nebudu az take presne. Udajne pri odhadovanej vahe sa lekari vzdy seknu plus minus pol kila - som to citala v jednej teme. Takze klud.

wolfi no som zvedava ako ti maleho nameraju. Nas mal v 20 tt 406 g. Idem znovu v 30 tt tak som zvedava

wolfskinka
autor
25. mar 2010

romy no to som zvedava v pondelok bude 23+3 ....

ozaj dnes ideme do martina pozriet ten kocik, na pesiu zonu k divadlu, potom na tu trznicu co si povedala, tak niekde na poschodi a potom este aj do tulipu

romy01
25. mar 2010

na trznicu ? To som nevravela - vravela som do kina strojar a ku divadlu - je to od divadla asi 50 m dole mestom , musis vojst do dvora.

zuuuzana7
25. mar 2010

ahojte baby, tak ohss stredneho stupna sa potvrdil, mam si pichat trombozky a brat nejake kvapky ako ze to neni az alarmujuce a ze je len kusok tekutiny v brusku ... odobrali mi krv a vecer mi budu volat ako dalej 😨
ale doktorka povedala, ze ona by to na mojom mieste s jednym riskla, teda ak tie vysledky krvi nebudu velmi zle ...
tak mam stale pit a vela bielkovin ... 😨 ja si pocas tejto stimulky vyskuskusam vsetko, ak lekarka sa uz smiala, najprv nereagujem potom prehnane a potom este aj ohss 🙄
no nic idem pit a cikat 😅
romy, no este tu tekutinu neodsavala, este sa v tom nechcela babrat ak by sa et odlozil tak az potom budu odsavat 😕

pegasko tak nech chrustik pekne rastie z vitaminikov 🙂 ale myslis ze sa to da presne urcit ? vsak ak si mala neskor spustenu ovulaciu tak to asi tomu tyzdnu nemusi zodpovedat? alebo sa mylim? ja si myslim, ze po ivf to je trosku ine .?

wolfi tak dnes vela uspechu pri nakupovani 🙂

zuuuzana7
25. mar 2010

inac nasich 9 orieskov sa pekne drzi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre