Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
28. mar 2010

baby, dakujem 🙂
no dnes sme si schrupli do obedu a vcera som bola len v posteli, dnes ma drahy narodky tak ideme k svokre maskrtit 🙂

wolfskinka
autor
28. mar 2010

zuuzi no ty sa mas, taky kolacik by som si veru dala alebo nejaku torticku 😀

zuuuzana7
28. mar 2010

wolfi maskrtky boli kadejake, len mne nejde volakosi nic dole krkom 😕
avsak ako tehula si uz cvicim byt na prijem potravy hakliva 😅
krasny den 🙂 idem opat pred telku 🙂 zajtra inac do prace uf sa mi nechce 😅

rosienka
28. mar 2010

my sme tu dnes mali kamosov s dvomi malymi detmi a jasne ze sa vsetko okolo toho tocilo 😀 ...a kupili sme piskotoveho zajacika a ovecku z cokoladoveho cesta, takze sme si urobili pred-velku noc 😉

zuzi- uz zajtra do roboty? ☹ ale moc sa neprepinaj, len pianko, klidek 😵

wolfskinka
autor
28. mar 2010

zuuzi mala si radsej zostat doma

romy01
29. mar 2010

ahojte kocky - ako bolo cez vikend ? rosienka to ste si drobcov uzili, ze ?

My sme si dali vcera do tela - boli sme na turistike tu po okoli - chuda mm mi trepal v batohu taku malu prenosnu stolicku aby som si mohla sadnut a oddychnut a tak sa vylet pretiahol az do osmej vecera. 😀 Boli sme utahaní ako male šteniatka, ked sme si vecer sadli na gauc, ste mali vidiet ako sme z neho vstavali - hahaha ako keby sme boli s protezami 😀 😀 😀

zuuuzana7
29. mar 2010

romy, sa mi paci ako super, zabavne tvoje potulky vzdy opises 😉 super, aspon ste si uzili cerstvy vzduch a jarnych slnecnych lucov 🙂
rosienka, tak vy ste mali veselo 🙂
no proste dovolenka skoncila, pnku tu nedostanem, pretoze tu su ty truti nazor, ze ivf nieje dovod na ivf, kreteny mali by niektory ludia ist po opu do prace ci sa budu usmievat 😖
dnes som nejaka vytocena a podrazdena, zeby tehu priznak 😅
v kazdom pripade ja mam klidek v praci aj tak som vacsinou sama v kancli, a ja som ten taky nehekticky typ cloveka co sa tyka prace, moj sef je povacsine tiez uvolneny zabavny clovek tak aspon pridem na ine myslienky 😉

lusinkaj
29. mar 2010

ahojte,alicka ty si uz kupila kocik,ten co si spominala bubleride?odkial si kupila?alebo si obj.cez net?
zuzi,ako sa mas? 🙂

lusinkaj
29. mar 2010

Este sa chcem spytat,nemali ste take pobolievanie akokeby zospodu?sem-tam take mam je to neprijemne ale da sa to v pohode...

wolfskinka
autor
29. mar 2010

lusi mam to stale a preto jem to magnezium, vzdy ked ma zacne tlacit tak si dam magnezko a do polhodiny to prejde ... ja beriem 3x1 tabletku a ak moc pobolieva tak povedal ze aj 3x2, alicka berie stale 3x2 ...

zuuuzana7
29. mar 2010

lusi, no ani neviem ako sa mam, som nejaka nedockava, ale ako okrem trochu citlicosti prs nic, trochu popichavanie vo vajecnikoch po stimulke asi ... ale inac sa citim ok ... akurat mam taku pravidelnu stolicu ako este nikdy a to praveze by mal byt z utrosom opacny pripad, tak neviem ci neucinkuje ci co ... 😕

lusinkaj
29. mar 2010

wolfi na ten magnezium som sa pytala mojho dr.a on neberte zbytocne nech to nezatazuje pecen,kedze mam trosku este zvysene tie pec.testy tak teraz neviem...mam to vziat?ved ja nemozem stym nic pokazit....
zuzi,si na pn?kedy budes testovat?

zuuuzana7
29. mar 2010

no lusi kedy budem testovat neviem, ale keby bolo po mne tak aj dnes 😅 ale to bude este prilis skoro, tak ja neviem ... kolky den si ty testla?
baby, inac co ste pocitovali? mala by som uz nieco citii? ani este nie ze?

lusinkaj
29. mar 2010

zuzi ktory si den po et?ja prvykrat testla na 10den a bola tam taka slabucka,ale na 14 den uz to bola kolajnica 🙂
nic som nepocitovala...len sem tam pobolievanie,prsia ani neboleli...

vanesska
29. mar 2010

ahojte...

zuzi... tak jeden oriesok v brusku? jaaaj tak nech sa pekne zahryzka.... !
inak s tou PN to mate dobre blbe... 😠
a nemozes si este par dni zobrat dovcu?
a co tvoj OHSS uz je to lepsie?
co sa priznakov tyka neviem myslim ze vsetky baby tu mali rovnake bolest v prsiach, pichanie v brusku a potom po par dnoch pocit akoby na ms...
ja osobne som testikovala s uuuuuplne slabou ciarkou skoro neviditelnou na 7.den po ET a s trochu viditelnejsiou na 9.den po ET... takze este mas chvilu cas... 😉

inak co sa kocikov tyka... my sme popozerali vselico ale stale sa vraciame spat k tej teutonii spirit alebo teraz sme objavili este kocik britax b-smart... tiez 3 alebo 4 kolku je o nieco lacnejsi ako teutonka sport. cast vyjde okolo 350 Eur teutonia okolo 500...
je velmi lahky skladny a su na neho velmi dobre referencie co sa kvality tyka tak ho este ideme kuknut na zivo...
pozerali sme aj lacnejsie ale tie nam pripadali take rozhegane a plastove... aj ked na dizajn celkom ok... no ale my kocik budeme casto skladat do auta vlacit po schodoch chodit do prirody ja by som chcela aj na korcule takze asi budeme musiet naozaj zainvestovat do kvalitky aby sa nam pri nasich prevadzkovych podmienkach zachvilu nerozsypal... 😒
videla som na zivo aj bumbleride ale len twin verziu... vyzera celkom ok akurat sa tam tusim neda prehadzovat rucka v smere a proti smeru jazdy a neviem ci sa da polohovat do uplneho lahu... inak vyzeral dost priestranny.
ked sme sa pytali na single verziu tak povedali ze nemaju ale mozu nam ho zavazne objednat... srandisti... objednat si ho viem aj sama ale ja som ho chcela vidiet a vyskusat a az potom sa rozhodnut... nebudem kupovat macku vo vreci... no uzasny pristup...

alicao
29. mar 2010

Lusi objednala som si odtialto http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... - ma nam prist na buduci tyzden
zuznka citit nemusis nic, a mozes, je to indy-vindy, najcastejsie maju pocit baby, ze je vsetko stratene lebo boli brucho ako na kramy ale to az po takom tyzdni, to som mala aj ja a asi kazda z nas co sme v tejto teme
wolfi ty radis lusi ostat doma? to ta prava, pamatas si ako si sa ty trepala do prace a ako si nam tu vysvetlovala, ze tam ti bude lepsie? 😀
romy, si dobraaaaaaaaaa, ja by som to nezvladla, inak ak ta to potesi, tak ja idem kilami tak ako ty, teda aj viac, lebo v 22tt si ty mala 9kg hore a ja 10kg...fuuuuuuuuu, som zvedava ci to potialhnem na 100 😀

alicao
29. mar 2010

lusi, objednala som oranzova -spice farbu, neviem preco ked som dala link tak to ukazuje len cervenu...

zuuuzana7
29. mar 2010

alicka velmi pekny je ten kociarik 🙂

lusi no dnes som treti den ak pocitam den et? ale mne pride to cakanie neuveritelneeeeeeeeeeee dlhe a to este tyzden ccakam, no ale na nasledujuci utorok uz mam ist na krv tak mozno pockam dovtedy 🙂 aj ked asi nie, ci ano, no ja neviem ...
len mne pride, ze vy ste takto nestresovali ......... co ste ine baby 😅

to ivko je tak namahava na psycho ... uf uf uf

zuuuzana7
29. mar 2010

inac vaneska ohss je uz ok, pri transfere uz ani vodu v brusku nevidela, samozrejme ma upozornila, ze pri ocakavanom tehotenstve sa to moze znova spustit.

lusinkaj
29. mar 2010

alicka tak aj ja som sa rozhodla pre tento kocik....zda sa mi najlepsi...ulozila som si tu stranku a potom obj.ale este mame cas,nebudeme predbiehat.... 🙂
a co vsteko si obj.za aku cenu?

alicao
29. mar 2010

lusi, tam mas napisane co vsetko je v cene, sportovy kocik, vanicky, pumpa, plastenka proti dazdu a fusaky a mozno este nieco ved kukni, ja som si este objednala tasku tej istej farby a sietku proti hmyzu kedze sa narodia v lete, doprava je zadarmo platim presne 665euro a par centov, myslim, ze je to super cena za to vsetko , aj nam sa zda najlepsi najkrajsi a najpraktickejsi, ved prax ukaze, ze ano🙂
zuzka my sme nestresovali??? ved som testovala uz na 3 den a aj ked tam uz ciarka bola kazdy den som stresovala ci bude silniet a ked jeden den bola trosku slabsia tak som preplakala cely den, wolfi sa tu s nami uz aj lucila si nepamatas? ty si este klidas 😀

wolfskinka
autor
29. mar 2010

alic trepala ale nakoniec som od zaciatku doma a neviem si predstavit ze by som chodila do roboty

inac v tescu je 40% zlacnenie dupaciek a veciciek, ak by si nieco chcela, som dnes zase oplieskala eurače, dupačky čo som ja kupila trojbalenie minule za 10 euro maju po 3,5 eura ... v malom tescu

pegasko
29. mar 2010

Ahojte,zuzi uz si 4tt 🙂 pekneeeeeeee,len po robote oddychuj aby drobec za 9m nebol moc akcny a ty unavena 😀
a ked nemas fyzicky namahavu robotu zvladnes,kopec bab chodi do prace a su vtom 😵 mne byvala gyn.tvrdila ze pn ona nevypisuje,tak som sa nasrala isla k druhej,a ta ked pozrela vsetky papiere z vysetreni a nemocnice,tak hned zahlasila pn-9m bez rozmyslania 😖 kazdy dr.je iny a inac pristupuje k pacientke...
tak kedy bude prvy testik 😎 aaaaaa stolicu zavidiiiiiiiiiiim moc,co by som ja dala za nerusene s..... 😖 a uz zacina aj kyselina sa ozyvat,no bude u nas veselo 😀

lusinkaj
29. mar 2010

alicka ano toto som aj ja citala,ze toto to obsahuje....ja som od zaciatku pozerala kociky najprv sa mi pacil ten za sebou,ale sme sa rozp.s jednym manzelskym parom co maju dvojicky a maju bumbleride a su velmi spokojny a sa mame stretnut a si vyskusame kocikovat tak potom ti napisem... 🙂

romy01
29. mar 2010

zuzi, neboj cas utecie ako voda ,az budes prekvapena ked si budes strihat meter pred porodom. Mna vtedy po OPU bolelo brusko ako na ms a aj vajecniky - no vtedy som to pripisovala este tomu OPU az na nejaky 6ty den som zacitila " ine " popichovanie a potahovanie v brusku - to predpokladam mohlo byt zahryzavanie sa gulicky. Inak mna nikdy ani raz neboleli prsia ako pisu baby. Neviem preco. Inak som sa na tehotnost necitila vobec. Ani som neverila ked som si robila test. Testovala som az 12 ty den po ET a ciarka bola taka slaba, ze som ju najskor nevidela az ked som isla test vyhodit tak sa mi cosi zamarilo a isla po bryle a k oknu - az vtedy som tam tu ciarku priam vycucla pohladom. 😀 TAkze na testovanie mas cas, radsej neskor ako prilis skoro. Pre istotu ti posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicka - si ma potesila - ale ty mas aspon dvoch drobcov, takze u eba je to ospravedlnitelne. 😀 Dnes hodim fotecku ku veceru tak si kuknite ten kotol co uz nosim 🙂

zuuuzana7
29. mar 2010

romy, ze kotol ved mas krasne tehu brusko 🙂 vsak uz ides k 30 tt 😉
ako to leti ...

mas pravdu romy vsak uz na buduci utorok idem na krv tak sa uvidi, tie bolesti po opu mam aj ja, ale ako si mi sama napisala na rozne ine tehu priznaky je este priskoro, no musim sa prestat kontrolovat 😉
idem oddychovat pred telku baby ... tak pa a krasny vecer 🙂

wolfskinka
autor
29. mar 2010

ahojte , booli sme na 4D sone, fotky su v albumiku

zuuuzana7
29. mar 2010

wolfi krasne fotky matka 🙂

wolfskinka
autor
29. mar 2010

zuuzi dakujem , len sme nepochopili kto mu bol taky smiesni ci mi s muzom alebo doktor 😀 lebo sa furt sklebil a rehotal

romy01
30. mar 2010

wolfi som ti napisala v inej teme - maly je super, taky pekny kukuč ma a ako sa tam škerí - je jasne ze mu je v brusku dobre. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre