Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
27. aug 2009

alic 😠 😠 😠 ze falzifikat .......... ale kucery mam prave 😠

idem bicyklovat ... papa zajtra

alicao
27. aug 2009

papa wolfi a bacha na chodzov, nechod ako tank🙂 😀

zuuuzana7
27. aug 2009

wolfi ved si mala do 17-tej robit. 😀
teda a to zijete este aj obidve v ziline? baby to sa mate? a kedy mate dalsie stretko? ani ja nemam az tak daleko do zilini. to by som dofrcala.
teda s netopierom je to tiez super 😀

zuuuzana7
27. aug 2009

baby to sa mate - nebal byt otaznik, ale bodka .
a ziliny nie zilini no darmo som cudzinec uz nacisto

wolfskinka
autor
27. aug 2009

hej obidve .... neboj sa nezrazim nikoho .... teda budem sa snazit 😀 😀 😀

zuzi jasne ked sa vratim z dovolenky tak istotne dame nejakeho spicha .... 😀 😀 😀 mozeme aj nejakeho 17.9. co ty na to alic ????

zuuuzana7
27. aug 2009

hmmm ja som len v tyzdni 37 na sk. ale mozno niekedy 🙂
tak vela zabavy pri sportovani wolfi 😉

wolfskinka
autor
27. aug 2009

ok papa a ktory je 37 tyzden ?

alicao
27. aug 2009

zuzii a kde je tvoje sidlo? 🙂
wolfi, to ti este nepoviem co bude 17.9 uvidime🙂

alicao
27. aug 2009

aj ja sa lucim , padla mi , papa zajtra🙂

zuuuzana7
27. aug 2009

ali moje sidlo je v rakusku 🙂

rosienka
27. aug 2009

zuzi - este neviem, kolkokrat pojdem na tu akup., ale asi to zalezi odo mna, kolko sa mi bude chciet. Zatial sme sa dohovorili len na dalsom termine. Ja som na nu vysla so vsetkymi mojimi problemami - bolesto krizov, obcas hlavy, kolena pri behani, unava a do prcic jak mam prelozit Antreiblosigkeit? 😀 ...uz normalne mam obcas problemy "prekladat" do sloviny 😖 Takze teraz ma lieci tak celostne, odstranuje rôzne blokady a dala mi aj bylinky, tak kvapkam 3xdenne. Zatial nic nepozorujem, ale to chce cas...

Zajtra mam konecne pokec s dokym, kde vsetko preberieme, tak si idem premyslat...

zuuuzana7
27. aug 2009

rosienka - antriebslosigkeit teda ani ja neviem ako prelozit. ale viem co mas na mysli, pretoze tym som postihnuta ja ja 🙂 z casu na cas samozrejme.
u mna prave ta akupunktura mojej dusi pomohla a naucila som sa moje telo z casu na cas vypnut. 😅
aj ja mam problemy obcas urcite vyrazy prelozit. a niekedy ma pocit ze sa ani nedaju prelozit. 😀
wow tak zajtra budem na teba mysliet. ale teda vyzera vsetko suprove ako si posledne pisala.
supsi. co manzel idete teda do toho tese?

rosienka
27. aug 2009

zuzi - mi hovor o tom prekladani vyrazov, ked to mam raz v hlave len v nencine, a rozumiem tomu, tak to neprekladam, ale ked sa potom rozpravam po slovensky, tak rozmyslam a zasekavam sa, najmä po dlhsom case. Esteze mam ten net, kde sa môzem pocvicit 😉 Nooo, zatial to vyzera super, dufam ze to nezakriknem, uz som sa naucila sa pre istotu netesit, lebo nakoniec je len smutok...nechame sa prekvapit 🙂 O TESE zajtra pokecame, aj o celom dalsom priebehu, tak je predcasne robit uzavary. Zajtra, alebo pozajtra sa ozvem. A co ty? Mrcha este dava na seba cakat?

zuuuzana7
27. aug 2009

rosienka no presne s nemcinou som na tom ako ty. 😀
mrcha dava na sebe cakat 😠 dokonca som uz aj dovolenku zrusila na buduci tyzden co sme mali ist. ☹
tak len dufam, ze sa buduci tyzden dostavi. mozno je to fakt ovplivnene mojimi bojazlivymi myslienkami "pride nepride, kedy pride stihnem to, ako to stihnem" no milion myslienok mam stale v hlave.
raz by som chcela vynajst kniflik ten sa upevni na usku a ked budem chciet vypnem moje myslienkove pochody 😀
budem veeelmi drzat palce rosienka. alle gute dinge sind drei 😉 😵 😎

wolfskinka
autor
28. aug 2009

dobreranko ....

baby este dnes a od 15.50 praaaaaaaaaaaaaazdniny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katti77
28. aug 2009

dobré ránko aaaa piato je tu 😅

katti77
28. aug 2009

idem si spraviť kávičku, popozerť net, o jedenástej sa mám stretnúť s krbárom áááá ešte dnes som začala brať clostyl 😀

alicao
28. aug 2009

dobre ranko
len oci otvorila a uz provokuje wolfi jedna! 😝 😀

katti77
28. aug 2009

no veď ako my ktomu prídeme, do roboty chodiť a makať!!!! a ešte dráždiť bude 😀

alicao
28. aug 2009

katti, ze? si ju pockam po robote, zavrem ju na zachod vypustim ju az na buducu stredu 😀 !

katti77
28. aug 2009

dobrý plán, by som ti aj pomohla keby som bola v žiline 😀

alicao
28. aug 2009

katti a odkial si ak mozem vediet?

wolfskinka
autor
28. aug 2009

katti ahoj ... ja mam dnes 14dc ... zajtra folikulometria, dnes musim ist do lekarne kupit pregnyl ...

alic .. to som sa naucila od teba ... 😀 😀 😀 😀

alicao
28. aug 2009

wolfi inak otazka...ked mi schvalia ziadost budu mi volat z recepcie ci gatova?

katti77
28. aug 2009

ahoj wolfi 😵 no dovolenku ti prajem, ale ten štipák čo dostaneš zajtra tak to teda nie 😝

alicao IP

wolfskinka
autor
28. aug 2009

aky stipak .. ty chces prist do ziliny, ste sa s alicou na mna dohodli ...

alic idem na obed do jedalne zbehni po schodoch ... 😀 😀 😀

katti77
28. aug 2009

pregnyl nie? tebe to už ani nepáli wolfi 😅

a do žilliny nie je problém, chodievam tam sem tam vcelku často, tak bacha aby si fakt nezostala niekde zamknutá!!!

alicao
28. aug 2009

katti, akcia, OROL , pacifikacie wolfinky🙂

wolfi odpoved mi na moju otazku prosim ta a neskerr sa! 😀

katti77
28. aug 2009

alicao: zadaj súradnice, štartujem vrtulník (Slota požičia) a som tam ani wolfi nebude stačiť mrknúť 😀

wolfskinka
autor
28. aug 2009

alic ked ti schvalia ziadost pride ti to domov doporucene a budes volat ty do heliosu

pregnyl nestipe vobec v porovnani s tymi hcg injekciami do zadku .. to su ine stiplavky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre