Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
5. okt 2009

čafte baby - bola som sa aspon troska prejst a z vás sa tu stávajú poetky ci co 😀 😀 😀

zuuuzana7
5. okt 2009

alica super, proste super 😀
rosienka tak predsa, uzastne, tak hopsa do toho, drzim palce 😉
romy, super kratka prechadzka tvojmu chrobacikovy prospeje 🙂

tak a ja som si bola dnes vecer po tie vysedky pri gyn, sestricka vravi :vsetko v poriadku, a ja jej: vsak dobre dajte mi original vysledkov z lab. ona (tapa 😖 ) poda vysledky. ja, rychlo rentgenujem pohladom, desat roznych odberov a vag. kultura a sekret, ale chlamydie NESPRAVILI!!! Kukam na nu, a vravim: kde su chlamidie?
ona (tapa): ake, to vam netreba, to sme vam robili pred rokom. ja: a co stoji na tom papieri z car (stery nie starsie ako 6 MESIACOV). a ona: verte mi budu to akcetovat!
a ja: (hystericky zachvat) nic nebudu akceptovat, chcem mat to za co som zaplatila, a nehovorte mi co mi treba a co nie. a uz vobec nie co mi treba na ivf!!! vrrrr
na to: alarm doktor flegmos, vybehol a kuka na mna jaj vy ste zuzana, daco sa stalo? 😖 😠 🙄
tak som to musela zo seba aj v podobe pismenok vydat von.
takze odber spravili a na vysledky sa zase caka ...

lusinkaj
5. okt 2009

zuzi moja,strasne to nase dnesne zdravotnictvo,kedy budu vysledky?

pegasko
5. okt 2009

alic aka trefna basnicka
lusi ked ti je zima najlepsie zabera telo na telo a bude ti horuco
zuzi tak to je sila!Peniaze nezabudli vypytat ze?Dobre si urobila ze si na nich nakricala,vsak ide o teba aby sa ti zadarilo a nemusela sa trapit.Take fuchtle neskutocne aj mna vytacaju,az mam niekedy pocit ze medicinu som studovala ja a nie oni.Sme pre nich dobry biznis,no co uz ked nam ine neostava.Hlavne ze doterajsie vysledky su dobre.

lusinkaj
5. okt 2009

pegasko,asi to tak urobim 😀 ale teraz ma trapi moje hrdlo,ma pali...

pegasko
5. okt 2009

lusi na hrdlo my zabera cucat neo angin take ruzove cukriky
ked mas doma med tak aj ten je dobry

lusinkaj
6. okt 2009

ahojte,dnes som bola smutna,ked neisiel konik ☹ 😀 ale uz ide,chvala bohu...
pegasko,uz som si dnes kupila strepsil ze ten je najsilnejsi a aj paralen...tak uvidime 🙂

rosienka
6. okt 2009

zuzi - to my tu mame docinenia tiez furt s takymito jeblinami 😀 Momentalne co sa tykalo mojho muza, ani nevedeli ze mu uz brali krv a ze maju nejake vysledky, ale ze nerobili rozbor hormonov... proste bordel jak svina 🙂
lusi - skus aj prirodnu medicinu, napr. cesnak s medom, alebo salviove vyplachy hrdla, nech sa nenapchavas len chemiou 😒

lusinkaj
6. okt 2009

rosi...uz som si aj kupila cajik na prechladnutie...tak som vypila...ale uz nejak citim ze je to lepsie

rosienka
6. okt 2009

lusi - tak je dobre, len sa opatruj, nech nejdes do stimulky chora

lusinkaj
6. okt 2009

rosi,pokial ja pojdem do stimulky tak este budem chora... 😀 srandujem,dufam ze nie...

rosienka
6. okt 2009

takze uz skoro zacinas? kedy presne a cim?

lusinkaj
6. okt 2009

rosi,neviem presne kedy chcela som uz teraz v oktobri ale dr.mi zakazala lebo stitna este nieje taka ka my byt,tak mozno az v novembri...
budem mat puregon,uz ho mam doma v chladnicke 🙂

rosienka
6. okt 2009

lusi, tak to si na tom ako ja, tiez este neviem, ci mozem zacat od buduceho cyklu, ale pre istotu hlcem uz HAK, ktoru davaju vzdy pred kratkym protokolom. Ja este neviem, co za hormony dostanem, to sa vzdy dozviem az v den stimulacie a sami ma tym zasobia. Asi si dam ten najlacnejsi Merional, lebo pri tych ostatnych preparatoch a mojich davkach by som sa nedoplatila ☹

lusinkaj
6. okt 2009

no tak sme dve na tom rovnako... 🙂 ale neboj,bude to uspesne 😵

alicao
7. okt 2009

ahojte kocky
rosienka ako vidim nakoniec sa to samo vyrisilo a nebudete musiet nic odkladat, supis🙂
pagasko co MS? Mylila si sa? dufam ze ano🙂!

romy01
7. okt 2009

ahojte baby
veru ja som mala vcera z konika riadne nervy, cely den solm potom šmejdila po netovych obchodoch s detskymi kociarmi 😀

wolfskinka
autor
7. okt 2009

ahojte ............
tak ja dnes zacinam s dekacom

alicao
7. okt 2009

romy ahoj uz testujes???? 😀 😀 😀 srandujem samozrejme...Ako?
wolfi jupiiiiiiiii 🙂!

lusinkaj
7. okt 2009

ahojte baby 🙂

wolfskinka
autor
7. okt 2009

lusi ahoj

szkyka
7. okt 2009

Baby poradite mi? Mam zacat s merionalom .Najneskor treti den mrchy do centra(krv+ merional / ....co ked mrcha pride v piatok?

lusinkaj
7. okt 2009

wolfi ahoj,ako? 🙂

alicao
7. okt 2009

szkyka, myslim, ze prvy pracovny den, teda v pondelok...aj ja mam tu dilemu, lebo mne ma prist tiez bud v piatok alebo sobotu🙂 takze pojdem v pondelok, co ine nam zostava, ze ano🙂
ahoj lusi🙂

wolfskinka
autor
7. okt 2009

szkyka ... ked mrcha pride v piatok tak pojdes v pondelok na krv a zacnes pichat v pondelok vecer, lebo poobede ti povedia kolko davok si mas pichnut

pegasko
7. okt 2009

ahojte ms nikde,brucho boli,krv odovzdana dnes rano-vysledky az zajtra na obed
tak dalsie zaciatocnicky sa pridali pekneeeee
rosienka ja som mala lepsie vajka po merionale ako gonali a to som ani nemala vysoke davky tak neviem ci je fakt lepsi,treba asi kus stastia nech si sadne na chrbat
szkyka ked dostanes ms cez tyzden na druhy den utekaj do centra,ak v piatok tak hned skoro rano v pondelok to budes mat akurat treti den

alicao
7. okt 2009

pegasko takze predsa si sa mohla mylit, ze ano🙂 ?

lusinkaj
7. okt 2009

ahoj alicao 🙂
juuuj baby aj ja uz chcem...

alicao
7. okt 2009

lusi, aj ked uz tlaci do seba proveru, ide to strasne pomaly, tak to pojde asi az do porodu, musime si zvykat🙂))

szkyka
7. okt 2009

wolfskinka, pegasko velmi pekne dakujem. 🙂 .......blondina 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre