Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

katy7
13. júl 2009

inak aj mne robili genetiku, takze s tou hemofiliou by som nemala mat problem, ked mi nic nezistili, len intenzivne rozmyslam nad hysteroskopiou, fakt ze neviem...

wolfskinka
autor
13. júl 2009

zuuzana no protokol p[rve IVF vzdy robia dlhy az potom neskor sa mozes s nimi dohodnut na kratkom ...

katy a co hovoris na to stretko prisla by si ?

katy7
13. júl 2009

wolfi rada, 1x som bola po ET, tak sa mi nedalo a 2x som vas premeskala ale na najblizsie stretko sa velmi posnazim 😉

wolfskinka
autor
13. júl 2009

katy no super ... budeme sa tesit

wolfskinka
autor
14. júl 2009

dobre ranko .. nikde nikoho .. no baby

zuuuzana7
14. júl 2009

ahojte 🙂 ja som sa prave vratila z obedu a teraz by mi bodol pol hodka spanok 😉

prajem vam krasny slnecny den 🙂

wolfskinka
autor
14. júl 2009

zuuzi aj mne by bodla taka polhodinka ... no co uz kava za pol hodinku hadam zaberie ... a vecer si lahnem o 22.00 a budem spat ako mimino

zuuuzana7
14. júl 2009

wolfskinka no kavicka hadam aj u mna zaberie, ale na tu idem az za hodku a pol. no nist tak sa musim tvarit, ze mam oci otvorene 😀
aj ja si to kazdy vecer hovorim, ze dnes idem o 22 spat, ale nejak to nikdy nevychadza. 😅

wolfskinka
autor
14. júl 2009

zuuzana no ja dnes zalomim ako drevo ... to citim v kostiach

zuuuzana7
14. júl 2009

tak ja este stale v praci. motivacia je uz ale na bode mrazu.
drahemu som poslala mail, ze mame termin v car 31 a vobec neodpovedal. ☹
baby ako to vnimaju vasi manzelia? alebo ako to vnimali prv nez ste isli do car?

sandy16
14. júl 2009

Čauko babenky,
tak my plánujeme v septembri 3. UIU. Musíme čakať do septembra kvôli môjmu vyšetreniu na hematológii lebo v máji po 2. UIU to skončilo MA. Keďže to už bol druhý MA tak ideme v piatok okrem tej hematológie aj na genetické testy. Dúfam, že všetko bude OK a v septembri začneme zvova snažilkovať 😀 .

lusinkaj
14. júl 2009

ahojte,pripajam sa aj ja k vam,ja idem na 2ivf,teraz si musim urobit nejake vysetrenia u mojho gynek.pre poistovnu a snad,v septembri budeme stimulkovat 🙂

wolfskinka
autor
15. júl 2009

zuuzana ... moj to zvladol v pohode, nemal ziadne protesty a nebolo ho treba ani presviedcat, povedala som ze ideme na umele a povedal ze dobre

sandy vitaj medzi nami, tak uz tu mame aj IUI medzi nami IVF ...

lusinkaj no super ... sa to tu akosi zbiera, TO TU BUDE ZASE TEHULIEK V SEPTEMBRI

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lusinkaj
15. júl 2009

ahojte,wolfi bodaj by si mala pravdu,ze budeme tehulky 😵 😵

wolfskinka
autor
15. júl 2009

lusinka temicku co som zalozila minuly rok ked som isla na stimulku tak zo 7 bab otehotnelo 5 a 1 potratila ... takze vysoke percento ... dufam, ze tentokrat to uz vyjde aj mne

lusinkaj
15. júl 2009

aha...tak to ma tesi velmi 🙂 a ak smiem uz si bola na ivf?ktore je teraz tvoje?a s cim budes stimulovat?

katy7
15. júl 2009

ahojte vsetky, tak sa nam to tu pekne rozrasta 🙂
pevne verim, ze tento september bude pre nas vsetky uspesny, ved ako pisala wolfi, v jej predchadzajucej teme to bolo velmi uspesne 🙂 a tuto zalozila tiez, takze hor sa do toho 🙂

wolfskinka
autor
15. júl 2009

lusinkaj bola som uz na 2 IVF teraz idem na tretie a posledne

katy presne tak ... baby ja tu mam strasne teplooooooooooooooo este 2.5 hodiny do obeda ☹

zuuuzana7
15. júl 2009

ahojte baby,

aj u nas dnes slniecko prazi. fuuu ale v praci mame klimu tak celkom fajn.

baby juhuuu tak vsetky tehulky v septembri ok. dohodnute 😵

wolfskinka
autor
15. júl 2009

zuuzana dohodnute som za ................

zuuuzana7
15. júl 2009

tak ja utekam zatial na obed. dobru chut 🙂

wolfskinka
autor
15. júl 2009

dobru chut ja idem na poradu a potom hned na obed

lusinkaj
15. júl 2009

wolfi,tak ja idem na 2ivf ale tiez verim ze uz posledne 😵 vcera som nasla 4.listok,tak snad to mi prinesie stastie 😵 😵
a akymi inj.budete stimulkovat?

wolfskinka
autor
15. júl 2009

lusinka no odloz si ho pekne, ja mam 4 krabice decapeptylu a menopur 3 balenia po 10 injekcii

lusinkaj
15. júl 2009

wolfi ano mam ho odlozeny 🙂
tak mne predpisal dr.puregon...ale ja som chcela gonal,lebo aj pri 1ivf som mala,ale povedal,ze to jé to iste 🙂

wolfskinka
autor
15. júl 2009

lusinka no ved uvidime co bude ... ja som mala pri prvy dvoch ivf fostimon ... tak snad teraz ked zmenime bude lepsie

wolfskinka
autor
15. júl 2009

ja som dnes dostala mrchu 28dc ... stal sa zazrak ukazkova mrcha, to uz som nemala najmenej 3 roky, zeby tie zazracne kvapky toto urobili ... no som v soku

zachvilku pojdem domov, mam tu toho plne zuby v tom teple

lusinkaj
15. júl 2009

ake kvapky beries? 🙂 uvidime mozno aj ja ked mam zmenu,bude lepsie

zuuuzana7
15. júl 2009

aj ja chcem vediet? ake su to kvapky?
aj ja mam v poslednom case dost nepravidelnu 😕

wolfskinka
autor
16. júl 2009

ahojte,
baby pred mesiacom som bola u taketo sarlatana, mal taky pristroj a meral mi energeticke hodnoty mojho tela a on robi skupresuru a akupunkturu a potom skusal testovat reakcie mojho tela na rozne kvapky a nakoniec urcil tie najvhodnejsie ... aj na tom pristroji to bolo vidiet ze maju dobru ucinok, zacala som ich uzivat a bum mrcha nacas, prvy krat po 3 rokoch a normalna aj s ovulkou ... som nechapala

a este mi povedal, ze do 4 mesiacov otehotniem ze sa nemam nad tym rozmyslat ze mam mysliet len na to, ze tie kvapky zaberu a co sa tyka energetickych hodnot vraj som mala energeticky zablokovanu maternicu a ked dal kvapky tak to zacalo reagovat .. som to videla na vlastne oci, keby mal pravdu ze do 4 mesiacov otehotniem tak by ma asi hloblo o zem ... a povedal mi ze v 12tt sa mu mam prist ukazat ze by rad chcel vidiet energeticke hodnoty dietatka ... tak som zvedava ci mal pravdu, tak kvapky uzivam poctivo

a ozaj volala som do heliosu ... janke valachovej stimulku od septembra mam potvrdenu, takze ak sa nic nepredvidatelne nestane hned ako sa vratime z dovolenky zacinam ...
baby zilincanky v pondelok 20.7. o 17.00 hod na marianskom namesti sa chysta stretnutie heliosaciek zilincaniek ... takze kto sa prida?

katy2 ty mas povinnu ucast

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre