Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
26. aug 2009

no uz som tu z porady ... zatial ma nevyhodili 😀 😀 😀 😀

katti77
26. aug 2009

alicao: no to dúfam, ale vieš ako to býva, najprv ti nič nie je a potom, pôjdeš na také vyšetrenie potom na také a zistia že ti je všetko 😒

wolfskinka
autor
26. aug 2009

kati alebo ti zistia ze ti nic nie je a nevedia preco to nejde

alicao
26. aug 2009

katti, aj ja sa toho bojim, lebo tiez mame zatial problem len v spg, aj som sa pytala, ze ci mame ist pred ivf na ine vysetrenia, a oni, ze ak by nevyslo ivf tak az potom, co je dost nelogicke kedze zato vycalujeme pekne prachy, ale co mam povedat doktorovi ,ze prosim, vysetrite ma na......vsetko?

katti77
26. aug 2009

wolfi: presne tak, a to je ešte horšie ako vedieť prečo nemôžeš mať to čo najviac chceš, ale my to všetko zvládneme a donesieme malých egyptánkov

wolfskinka
autor
26. aug 2009

katti no snad ano a ty kedy ides do egypta ?

katti77
26. aug 2009

wolfi: 25.-26.09

pegasko
26. aug 2009

Alicao ty uz ides na ivf.Prepac ale som to nejak nepochopila.Co uz to tie hormony.Ak ano tak ja som mala taky isty postup az po prvom neuspechu nam urobili gen.testy a boli v poriadku.MM ma zly spermos- lenive-a malo ale z genetickeho hladiska ak nieco vydoluju mali by byt ok.

katti77
26. aug 2009

alicao: no presne aj ja som si myslela, že pôjdem na všetky možné vyšetrenia a nič...nie že by som nebola rada, už len to, že by sa všetko posunulo o pár mesiacov, ale zase na druhej strane fakt za to zaplatíš a výsledok môže byť nulový a až potom zistia kde je problém....no ale čo už....ja som momentálne rada, že žiadne vyšetrenia netreba....ja som si dala len u obvodneho spraviť test na štítnu žlazu a na boreliozu...inak nič....

zuuuzana7
26. aug 2009

baby a mna ste z poslednej tabulky vyhodili ☹

zuuuzana7
26. aug 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov", ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka - 31r. "bezproblemov", 3 x Clostil, 2x IUI, 1xIVF, rok 2010 to istí
Zuzka7 - 28r. 2x mimomaternicove tehu, oktober 1IVF juhuuu
Pegasko – 39r. 3x IVF, 3x KET – neuspesne, 4 KET sept /okt?

alicao
26. aug 2009

zuzka nevyhodili, len sme to poslali asi obe naraz a to som tvoj info este nemala🙂 preto som napisala, nech sa babky doplnia radsej same🙂
katti, to ti len obvodny zobral krv? ci si musela ist aj na endorkrinologiu?

alicao
26. aug 2009

pegasko, hej idem, lebo mame 100%patologiu spermii, cize jadne nie je pekna..
"nutili ma do dalsieho iui" ale ja radsej skusim ivf a ak to nevyjde iui mozem aj do 50tky skusat, no nie? 😝

alicao
26. aug 2009

pisem ako madar, neva, zvyknete si 😀

snecka
26. aug 2009

Ali nerozumiem keď máte čaptoše prečo stále IUI, veď to tiež niečo stojí, zdá sa mi to pritiahnuté za vlasy. 😖

katti77
26. aug 2009

alicao: hej obvodný zobral krv výsledky mi tiež povedal on...dávala som si to praviť zo skúseností iniektorých tu prítomných, však wolfi (borela) a chcela som to vedieť skôr ako sa do niečoho pustím...
a tá endorkinologia to je čo prosím ťa, bože ani nechcem vedieť kde všade ma môžu eventuálne poslať...

alicao
26. aug 2009

snecka presne, ved preto som sa rozhodla pre ivf, aj ked teda zadarilo sa po iui, skoro som odpadla ked mi dokt.volala, ale hned sme oto aj prisli... doktory sa snazia zarobit, ved 100 x 3 je pekna suma , ze ano
snecka, ale vidis, ze aj pri peknych spermiach nemusi ivf vyjst, takze to tiez beriem s rezervou

wolfskinka
autor
26. aug 2009

kati skoda ... ze az tak neskoro a kde idete presne ? ja uz sa tesim ako male decko na to, ze sa budem 11 dni valat na plazi ako tulen

pegasko
26. aug 2009

Ked to mate take zle naco vas vobec do toho zenu.Pri odbere mozes mat vela vajicok a nebudu ich mat cim oplodnit.Jedine by vam ponukli darcovske ja by som aj do toho sla.Ale to sa musite rozhodnut s muzickom,.Mas pravdu v takychto pripadoch je iui podla mna zbytocna strata casu,ved co ti tam daju ked neni co.Nam doki hned takuto moznost vylucil

katti77
26. aug 2009

wolfi: ideme do hurgády, aj aj som chcela ísť skôr ale mm nedostal skôr dovolenku a môže ísť až koncom septembra a aj to len na osem dní...aj ja sa na to teším ako si budem šunky válať a hladkať si bruško 😀 ...

alicao
26. aug 2009

katti, endokriniologia sa zaobera zlazami vnutorneho vylucovania, cize tymi co vylucuju hormony
pegasko, to zas nie, ved aj teraz sa zadarilo, ono tam nejake normalne su, len velice malinko🙂 a ked tak ich vytiahnu so semenikov, ale hadam to nebude treba, ono sa to meni, raz sme mali 1%dobrych, potom 0 a aj z tych 0 sa jedna trafila len nakratko, to je co? 😀

katti77
26. aug 2009

alicao: a čo ti akože môžu zistiť, že máš málo hormonov, či nesprávnych či čo?....som asi neznalá medicínskeho jazyka 😝

snecka
26. aug 2009

Wolfi že tuleň 😀 ešte sa mi páči že vyvrhnutý vorvaň 😀
Ali no možno preto si mala MA že tá spermia nebola až taká super, a máš pravdu ani pri skvelých spermiách nie je úspech zaručený ☹
Pri ICSI tiež dopredu nevedia či práve tá spermia je gut, ale snažia sa podľa výzoru vybrať tú najlepšiu ale čo je v jej vnútri to nikto nevie. 😒

wolfskinka
autor
26. aug 2009

snecka po tych psychosokoch co sme prezivali od aprila by sme si to uz aj zasluzili obidvaja, lebo obidvaja od psychickeho vycerpania padame na hubu

pegasko
26. aug 2009

Tak to ste ako my,len s tym rozdielom ze na druhom ivf sme si namrazili uz do predu.

snecka
26. aug 2009

Wolfi jasné užite si to 😵 , my Vám budeme tichučko závidieť, hneď by som išla, ale už nemám dovču. ☹

alicao
26. aug 2009

mojej kamosky MM nemal ziadne zive, vybrali mu so semenikov, nasli len 7 a to sa vobec nehybali, a vyslo to na prvy pokus, je v 13tt...
uvidime, ja ak bude dost vajicok, tak to urobime pol na pol aj normalne aj ICSI...

katti77
26. aug 2009

takže ďalší prípad, že sa všetko dá a všetko je môžné, len musíme byť trpezlivé babule 😅

wolfskinka
autor
26. aug 2009

snecka no to si pis ze si to uzijem uz teraz sa tesim , este sa 5x vyspim a idem na dovolenku ... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

alicao
26. aug 2009

snecka ani ja uz nemam, len dva dni...no budeme aspon mysliet na tavy, more, wolfi a ine morske zivocichy 😀 😀
inak s tymi spermiami, ako ja vzdy vravim Beauty is inside...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre