Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
23. okt 2009

musi sa do toho pustit, nerada to robim ked je mm doma

lusinkaj
23. okt 2009

no aj ja tak najradsej ked som sama doma... 😉

wolfskinka
autor
23. okt 2009

jezis baby pridite pozehlit aj mne

romy01
23. okt 2009

wolfka si necitala, more ved pri tom aj porodim kym to pozehlim 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
23. okt 2009

romy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjj to som si nevsimla som akasi mimo z tych hormonov

lusinkaj
23. okt 2009

tak vsetko popratane ulozene v skrini...idem sa najest... 🙂

romy01
23. okt 2009

lusinka a ja som stale este nezacala

lusinkaj
23. okt 2009

romy 😀 ty mas dovolene teraz... 😝

wolfskinka
autor
23. okt 2009

no romy veru tak ... kurnik a ja co ... kto aj mne konecne povoli

lusinkaj
23. okt 2009

wolfi,nebojaaaaaj uz za chvilu...ti nic nedovolime 😀
a mne???kto,kedy??? 😒

alicao
23. okt 2009

wolfi nezacineme na 112,5 ale na 150 tich , co si zabudla? kolko si pre boha pichas?🙂
ja 150ui
romy,nie ze otravis manzela, bacha 😀

wolfskinka
autor
23. okt 2009

ja len 112.5 cize 1.5 davky tak ako kazali

wolfskinka
autor
23. okt 2009

ja som tiez minulu stimulku pichala stale 112.5 cize 1.5 davku pocas celej stimulky a pri prvej 150 do prvej kontroly potom 112.5 a po tretej kontrole uz len 75 .. ale to davaju podla hormonov

alicao
23. okt 2009

wolfi tak to bude asi zase nedorozumenie, lebo ja mam pero a tam je cislovanie a mala som si dat 150 ak sa dobpre pametas ty nemas pero tak si to davkuje sama..tak asi preto toto nedoruozumenie
takze predsa nie sme narovnako
a mne dali viac nez tebe...no snad to dopadne dobre

wolfskinka
autor
23. okt 2009

nevadi ... uvidime v pondelok ako krv a utz ... este 2 hodiny a idem do postele zalahnut uz sa tesim
neboj dopadne ... na mne uz maju otestovane mne staci atake nizke davky

lusinkaj
23. okt 2009

kde ste baby? 😉

romy01
23. okt 2009

wolfka a kolko si mala vajicok ked ti znizovali postupne davku ?

wolfskinka
autor
23. okt 2009

pri prvom som mala 18 folikulov a 11 vajicok a pri druhom som frcala na davke 112.5 stale a mala som 7 folikulov a 7 vajicok ... tak uvidime ako daleko to dotiahnem tentokrat

romy01
23. okt 2009

wolfka a dostala si sa vtedy k transferom ?

wolfskinka
autor
23. okt 2009

hej pri prvom som dala vlozit pri ET len 1 a 3 zamrazit a z tych 3 sa nam pri KET rozmrazilo iba 1 a tiez mi pri KETe vlozili len 1 a pri druhej stimulke mi zostali z tych 7 len 2 na vlzoenie pri ET, na mrazenie nezostalo ... a tiez sa neuchytilo ani jedno ☹

romy01
23. okt 2009

neuvazovala si o imunologickom vysetreni ?

lusinkaj
23. okt 2009

romy ty si si dala lepidlo a Pk?

romy01
23. okt 2009

ja som nemala PK a neviem co je to lepidlo

lusinkaj
23. okt 2009

aha,no lepidlo je to ze to embryjko davaju neviem do coho sa vytvori take prostredie ako keby bolo pocate prirodzene,tak laicki som to napisala...vy asi take v centre nemate 😕

romy01
23. okt 2009

to neviem, ani mi nic o tom nepovedali, iba pri transfere povedala doktorka emvriologicke aby dala lepidlo navyse ale to bolo zo srandy - aspon som to tak brala lebo ona na to ze lepidlo nepouziva - neviem aku metodu tam u nas robia ale pri ET mi urobili aj fotku a miesto kde dali vajicko bolo ako mala biela skvrna

lusinkaj
23. okt 2009

romy aha,tak to asi v kazdom centre je inak

romy01
23. okt 2009

asi pocula som tu na konikovi ze su dve metody ale v heliose robia zrejme len jednu inak si myslim ze by mi o tom hovorili

sue
23. okt 2009

Ahojte babulky 😵
Romy, srdečne gratulujem...myslím, že v pondelok sme na seba mrkali v centre, ale nebola som si úplne istá 😵
Ja som dnes po odbere - odobrali 14 vajíčok, takže tým to celé pre mňa končí... už si len zavolám o nejakých 10-11 mesiacov, či sa z mojich vajíčok narodilo nejaké dieťatko 🙂
Tak Vám prajem všetkým nech sa Vám darí, nech Vám tt krásne pribúdajú a nech ste zo svojich detičiek veľmi šťastné 🙂

lusinkaj
23. okt 2009

jasne povedali by ti...urcite

lusinkaj
24. okt 2009

ahojte,dnes nikto tu ani nezakukol?prajem vam pekny vikend
sue,super...mas to za sebou...potom daj vediet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre