Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

sue
22. sep 2009

Tak ja som začala dneees 🙂 🙂

zuuuzana7
22. sep 2009

sue prva vcelicka?
vsetko si zohnala ?

larati
22. sep 2009

wolfi, ja robim iba s babami, ale podla mna je muzky kolektiv ovela lepsi nez ten zensky🙂 peniazky budu chybat aj mne, ale radsej som na pn, ako by som si potom mala vycitat ze som to pokazila nezmyslenym nahananim.
Inak ticho zavidim takych milych kolegov....samozrejme v dobrom zavidim 🙂

romy01
22. sep 2009

Ahojte, Ja som na PN ale nemala som na výber, nakoľko firma krachla zrovna koncom augusta. TAkže mi to aj dobre padlo, aj tak by som bola nezamestnaná. Ale ak by som robila asi by som si tu pn dala - urcite aspon po odbere vajícok do ET a aspon par dni potom, nech sa mimiček uhniezdi.

alicao
22. sep 2009

ahojte bojovnicky, o chvilu sa tu budu pocitat folikuli ako tak pozeram 😀

zuuuzana7
22. sep 2009

my sme tu pomiesany, ale aj muzi su uz nainfikovany 😀
wolfi veru sa mas s takou posadkou 😉

afrika
22. sep 2009

pekné ránko všetkým...
sue tak prvá je už za tebou? ja si pichám prvú zajtra

larati
22. sep 2009

Zuzka, ja mam Sydney protokol. myslim ze je dlhy, teraz beriem proveru , dnes zacinam pichat diphereline a az bud. mesiac v polke pojdem na odber. myslis ze je to dlhy ci kratky protokol?
skoda ze Helios nie je blizsie, do martina mame hod a pol....

afrika
22. sep 2009

larati ja mám tiež Sydney protokol, zajtra začínam pichať, potom dostanem ms...je to dlhý protokol 😉

zuuuzana7
22. sep 2009

ahoj alica 🙂
baby tato tema funguje len cez pracovny cas ste si to vsimli? 😀 😀 😀

romy01
22. sep 2009

larati to je dlhý protokol,
takže sa nám rozširujú rady 🙂 🙂 🙂 Ja idem zajtra zas na kontrolu a odber este neviem vyjde bud na víkend alebo v pondelok

wolfskinka
autor
22. sep 2009

larati lepsi v tom s tebou suhlasim, ale nemam tu nejaku spriaznenu dusu nejaku babu, ale uz sme dospeli do stadia ze kramy a podobne ine gynekologicke zalezitosti preberame aj s chalanmi neverili by ste co vsetko dokazu vypotit zo svojich skusenosti s manzelkami a priatelkami, niekedy mam co robit aby som nevybuchla do smiechu

larati
22. sep 2009

tusila som to🙂 ze je to dlhy, ja vlastne ani problem nemam iba priatel...mame takych lenivcov🙂 je to moje prve ivf a fakt som zvedava ci sa to podari
afrika, sama si pichas? a aky druh injekcii mas? ja som asi taky bojko🙂

wolfskinka
autor
22. sep 2009

ja zacinam pichat az 7.10.

alicao
22. sep 2009

wolfi ja mam spriaznenu dusu v praci sefa, dobre co? 😀
zuu no ved toto je praca, nie? vies co to da podporovat vsetky baby?..uf..🙂

larati
22. sep 2009

wolfi, mne vedeli muzi poradit vzdy lepsie ako zeny. oni sa divaju na vsetky veci jednoducho muzsky a to je moc fajn🙂
neviete preco vlastne sa dava dlhy protokol?

zuuuzana7
22. sep 2009

alica 😀

afrika
22. sep 2009

larati od zajtra ráno Diphereline a po mz bude k tomu Gonal. budem si to pichať sama, ale mám z toho trošku obavy.

larati
22. sep 2009

tak afrika to sme skoro narovnako🙂 ja mam dnes zaciatok Diphereline a potom po mz bude Puregon. Snad sa v heliku aj stretneme na kontolach 🙂 ja idem dnes na pohotovost nech mi to tam nazorne predvedu a potom uvidim ci budem robit sestricku sama sebe al. nie🙂
podam info

wolfskinka
autor
22. sep 2009

larati neviem vzdy som mala dlhy je setrnejsi ako kratky

zuuuzana7
22. sep 2009

wolfi a ty mas kratky alebo dlhy protokol?

wolfskinka
autor
22. sep 2009

ja mam dlhy

afrika
22. sep 2009

larati, ale pichať by si mala približne v rovnakom čase, nezabudni na to...druhé injekcie máš aké?

larati
22. sep 2009

aha wolfi, tak to je fajn. sa smejem ze ked skoncim s injekciami, budem ako sitko ked vypijem vodu🙂 ale hlavne aby bol z toho daky vysledok....

wolfskinka
autor
22. sep 2009

no ale injekcie do brucha nie su vsetko, su aj do zadku a kazde 2-3 dni sa chodi na krv ...

larati
22. sep 2009

Puregon su druhe, to mam pero

wolfskinka
autor
22. sep 2009

ja mam menopur, ale pero nemam lebo mi to bude pichat kamoska zdravotna sestra

larati
22. sep 2009

to viem ze sa chodi na krv, aj ten zadok, no ale co nevidim to az tak neboli🙂

afrika
22. sep 2009

wolfi aké injekcie do zadku? ja si mám všetko pichať do brucha...ja mám druhé Gonal

alicao
22. sep 2009

Baby vsetky mame dlhy, ktora by uz len chcela kratky, priznajme si to 😀 😀 😀 !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre