Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

sue
10. okt 2009

Je tu niekto,kto si pichá Gonal? 😕 ja som mala mať dnes prvú dávku a neviem si to pichnúť ☹ a nik mi nedvíha telefón ☹

takyna
10. okt 2009

Sue, kolko pichaš?, najprv tu sipku na tom bielom nastavis kolko jednotiek ides pichat, napr 150 a uz len vytiahnes ten stoplik na vrchu, aj ja som uz teraz mudra, baby mi poradili Kukulik najviac, drzim palce 😵

takyna
10. okt 2009

trepem, tu najhrubsiu sipku na modrej, pripadne cervenej casti pera 🙂

sue
10. okt 2009

Takyna,toto viem...lenže mne sa stala taká vec,že neviem či mi niečo do tela vošlo,pretože ten piestik čo je vo vnútri pera (taký sivý)sa mi vôbec nehýbe...tie prvé úkony som 100% spraviladobre,ale tto neviem...lebo keď som zatláčala ten štoplík na vrchu,tak to len dvakrát zľahka puklo a nič...zasunulo sa to asi o 2-3mm do pera,ale necítila som nič,tak neviem,či somi tam niečo dala ☹

bubina1
10. okt 2009

...skus si to vyskusat na tej najmensej davke, 37,5 len tak do vzduchu...to je skusobna davka...či funguje injekcia...

sue
10. okt 2009

Bubi,injekcia asi funguje,pretože kvapôčka vyšla z ihly...

takyna
10. okt 2009

Ked to tukne 2krat, tak je mensia dávka, ked 3krat tak zhruba 150pichas, ked 4krat tak viacej napr.187iu, to ani nezbadas inak , ze to islo, podla mna si si to dobre pichla 😵

sue
10. okt 2009

Taky,tak to by mohlo sedieť, mám pichať 112,5 😵 juj díky baby,ešte že ste tu 😵 😵 😵

takyna
10. okt 2009

Sue 🙂 nemáš začo, držím palce nech je veľa vajíčok 🙂

lusinkaj
10. okt 2009

ahojte baby,prajem vam pekny vikend 🙂 co robkate? 😵

zuuuzana7
10. okt 2009

ahojte 🙂
lusi ja som cely den upratovala, a zvozila som hned na obed aj mm tak aj ten umyval okna 😀
a teraz tu mame cistucko ako v skatulke 😵
lusi co vy? co ste dnes podnikli?
bubina ahoj, ako sa mas? ako sa citis?
teda ked citam tie instrukcie co dala takynka tak az mraz po chrbte beha, teda to mi pride volake komplikovane, jemine zvladnem to ..... 😕

lusinkaj
10. okt 2009

zuzi ahoj...tak mi sme dnes s mm spali do pol.11 😀 potom sme isli na nakup a po ceste sme isli odniest nieco aj babke z potravin...trosku sme posedeli a teraz muzik spi ide na nocnu a ja som si porezala mäsko na zajtra 🙂

zuzi nic neboj,to pichanie nieco nic tazke ja som mala gonal pri 1ivf a v pohodicke 🙂 jednoducha vec
ved co nespravime pre babo... 🙂
umyvat okna by trebalo aj mne...posli ho aj ku mne 😀 😀

afrika
10. okt 2009

sue píšem asi neskoro, ale pri dávke 112,5 ti to má ťuknúť len dva al. tri krát. ja mám tiež gonal a prvý krát som išla do geliosu 😉 . hádam si to prečítaš, aby si bola v pohode

romy01
10. okt 2009

cafte kočky ja len na skok. Dnes sme sa poflakali po meste a poobede sme boli u nasich. Pocasie je na povraz a idem si pozriet nieco v telke.
zuzka citim sa dobre - len neviem ci to tak ma byt. Zatial som nespozorovala ziadne priznaky tehu tak neviem a testovat by som chcela az buduci vikend

lusinkaj
10. okt 2009

romy ahoj...teraz co robis?

sue
10. okt 2009

Babule,ďakujem veľmi za rady...veľmi sa zídu...ono,v centre to pekne vysvetľujú,len je to strašne moc informácií naraz tak sa to zdá,že si to človek dobre pamätá a potom sa doma zmoce 😅 a strašne strašne sa bojím,aby to celé nevyšlo nazmar 😒 príjemkyňa je dnes už 6.deň cyklu,ja vlastne len prvý...tak je v hre veľa...neviete si predstaviť ako veľmi dúfam,aby to vyšlo 😔

Inak MS mám strašne silnú ☹ nikdy som to takto ešte nemala, neviem si to inak vysvetliť ako že je to tým Diphereline.

lusinkaj
11. okt 2009

dobre ranko baby 🙂
dnes u nas uprsane pocasie na spanie 😀

romy01
11. okt 2009

sue ver že vieme a drzim ti palceky

ahpj lusinkaj 🙂

lusinkaj
11. okt 2009

romy ahoj 🙂 co robis?varis nieco?

zuuuzana7
11. okt 2009

ooo romy tak na buduci weekend sa ideme vytesovat z // 😵
lusi a ty co varis?
ja som prave vstala a hned som sla kuknut na konika, teda to je zavislost 😖

lusinkaj
11. okt 2009

zuzi ahoj...ja dnes som vstala uz o pol.7 lebo muzik prisiel z nocnej a potom som uz nevedela spat....tak tiez som zapla pc 😀 a isla varit...slepaciu polievku,strogano a zemiaky k tomu...nechce sa mi vyprazat hranolky 😀

zuuuzana7
11. okt 2009

teda lusi ty si ale kucharka, a to vy dvaja aj vsetko zjete? 😀 teda to je dost polievka, hlavne ...
aj moja mamina chodi na nocne, ja si neviem predstavit ako to clovek moze zvladnut. ja by som zaspala aj po stojacky asi. ach jaj ten zivot je niekedy nezmar. takto makat ...
ja robim dnes rizoto s schrimps a lachsom

lusinkaj
11. okt 2009

zuzi veru tie nocne su zabijak 😀 ak ma muz jednu tak v pohode,ale ta druha je uz silne kafe... 😝
ja v nedelu stale tak varim,polievku aj druhe... 🙂 tak som naucena od mami 🙂
a ty co varis?rizoto viem...ale to schrimps a lachsom... 😕

zuuuzana7
11. okt 2009

lusi morske prisery 😀
hej aj moja mamina tak varieva v nedelu, ale to by som ja zbytocne vyodila, tak sa u nas vari len to co sa aj zje.
lusi ozi a kedy ides opat na krv?

lusinkaj
11. okt 2009

jaaaaj zuzi 😀 tak ja toto nemusim 😝
ale u nas sa zje,lebo ja nevarim vela...len tak akurat pre dvoch 🙂 a moj muzik papkac 😀
zuzi,idem az 18.11. 🙂 porazi ma to cakanie....

zuuuzana7
11. okt 2009

no moj toho vela nepoje, aby ak sladkosti to hej to on lubi (ale aj ja) a kadejake somariny 😠
u nas co sa cokolad nakupi a v robote musim mat rezervy, no ale nemozem tolko sladke,ze? v tehu zeby sa nemalo vela sladkeho ... 😅
aha tak to este mesiac mas, ale to uz bude urcite v pohode. a myslim, ze ty ms dostavas na konci mesiaca ze? cize to pekne stihas v novembri 😵

lusinkaj
11. okt 2009

zuzi,moj ma rad aj aj 😀 sladke tiez velmi rad 🙂
zuzi,no zvyknem tak...lenze ked ja ju mam nepravidlenu tak neviem povedat kedy pride v novembri,ona si chodi ako sa jej zachce 😀 😀
dufam,ze bude dobre....lebo to uz nezvladnem potom...

zuuuzana7
11. okt 2009

bude, bude vsak uz beries tu 100-vku ze?
no nic idem sa pustit do zehlenia pa zatial 🙂

romy01
11. okt 2009

baby ja som si to dnes zjednodusila - prave sme dojedli ranajky - rozšlahala som tvarok s vanil,kovym cukrom skoricou a žltkom a na obed dnes bude vyprazany syr a zemiakova kasa - to som nejedla asi rok 🙂

zuuuzana7
11. okt 2009

jeee vyprazany syr 😝 super mi tu robite chutky. mnam to som uz aj ja asi rok ak nie viacej nejedla. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre