Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
7. nov 2009

rosienka dakujem no to uvidime ci bude

romy dakujem ... vcera som prelezala cely den, dnes som bola po obede na prechadzke, ale gulko bombilko este neni blastocysta az zajtra takze sa moze prilepit a pricucnut az azajtra pozajtra, tak budem lezat uz som tak oddychnuta .... 😀

alicka myslim na teba a na tie tvoje foliky, podla rozpisu sa picha 11dni gonal a vecer este pichnes pregnyl a jeden den bez injekcii a OPU byva 14 den od zacatia pichania injekcii

vanesska
7. nov 2009

ahojte babule...

zuzi... tak 14 hodin si spala ako sipkova ruzenka... 😅 co ste vcera zurovali??

rosienka tak zajtra je ten den D...! tak aj ja drzim palce aby boli vajka ako maju byt... a nech sa krasne oplodnia a nech mate krasne embryjka... 😵 😵

alic... fiiiha u teba sa robia foliky jedna radost... 😕 no a fakt aj mna napadlo ci ti nemozu urobit opu skorej ako na ten 14DC... ? 😕 hm... ale tak oni asi vedia co robia...
no aj ja ti velmi drzim palce na ten pondelok... nech vsetko dopadne dobre hlavne nech uz nedela rychlo prefrci a nech uz vies na com si... drzim fakt velmi moc palce vsetky aj manzelove si poziciam... 😀

wolfi... a ty ako sa citis...? este ma napadlo ty si nieco brala pred opu na to aby si mala peknu sliznicu? jedla si chilli? a pomohlo?

lusinkaj
7. nov 2009

pekny vecer baby 🙂 boli sme u nasich vcera sme isli naobed a teraz sme sa vratili...ako sa mate? 😉

zuuuzana7
7. nov 2009

alica urcite, urcite to aj vajecniky aj ty zvladnete, proste musite 🤐 myslim na teba ...
vaneska aj ty ides v pondelok na krv ze?
wolfi super, tak zajtra uz mate blastulku babulku 😵
rosienka drz sa zajtra 🙂

vaneska, ved to, strnast hodin, ani neviem preco, proste sa mi dobre asi chrapkalo 😎 a teraz som cula ako rybicka a neviem co od dobroty 😀

lusinkaj
7. nov 2009

žužu ahoooj,ta ty tak dlhooo spinkas 😀 super...raz za cas treba aj tooo

wolfskinka
autor
7. nov 2009

vaneska ahoj no brucho pobolieva vajecniky tlacia a som ulezana , ja nedokazem tolko vylihovat ale ked to musi byt snazim sa co najviac lezat s vylozenymi nohami

zuuzi no zajtra pozajtra by mala byt uz blastulka takze ma cakaju 3 dni v klude totalnom

lusinkaj
7. nov 2009

wolfi ahooj...

wolfskinka
autor
7. nov 2009

ahoj lusi ... akurat som preratavala zobrala som to vedecky tak nas gulko bombulko opusti obal blastocysty cca zajtra o 22,00 vecer ... 😀 😀 😀 😀

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

lusinkaj
7. nov 2009

idem ja spinkat,som velmi hotova dnes bol narocny den 😒
dobru nocku baby 😔

wolfskinka
autor
7. nov 2009

lusi dobru noc a sladke sny a kukni si link co som poslala

rosienka
7. nov 2009

dakujem vaneska, zuzi, budem sa drzat ako sa len da, ved som nejaka ostrielana bojovnicka...i ked na toto sa neda nikdy dobre zvyknut 😲 Len nech tam je par peknych folikulikov, co sa daju oplodnit a budem stastna 🙂

alicao
8. nov 2009

ahojte kocky dik za podporu🙂
wolfi ta tvoja statistika je sice pekna, ale to je stavane pre normalnych ludi nie pre mna, ja urcite nebudem mat 11 injekcii gonalu, jved to je ester raz tolko co teraz, to by som neprezila, ak neprasknem uz teraz tak to vidim max na 7 alebo 8 injekcii potom pregnyl a na 11sty 12 den odber. Pozerala som vo fertilityfried a je tam dost zien co si pichlo le 6 injekcii a o dva dni nato isli na odber a aj otehotneli, takze ten 14 den je idealny ale nie pre kazdu, niektore zenske chodia na opu aj 10 den a niektore aj 18 ved sama vies🙂
aj romy tusim bola skor, len este neopisala, tak ci onak, dufam ze sa na opu dostanem
rosienka drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palceky a podaj hlasenie!!🙂

wolfskinka
autor
8. nov 2009

ahojte

alic to neni moja statistika, to je bezny rozpis ktory sa pouziva vo vsetkych centrach ... uvidis zajtra myslim na teba
kazdopadne drzim palce

alicao
8. nov 2009

wolfi to bolo obrazne povedane, viem aky je postup ivf, ale ten je presny len v idealnych pripadoch ked vsetko ide tak ako ma , je to tak ako ked zena ma akoze 28 dnovy cyklus a vsetky vieme, ze nie kazda ma taky, ze ano🙂
dufam, ze sa mimifolfinka uz zahryzla!🙂

rosienka
8. nov 2009

tak som sa teda tiez trochu smutna vratila prave z nemocnice a zobrali mi nakoniec len tri vajicka a oplodnili dve, lebo jedno nebolo zrele... ☹ 😔 som totalne deprimovana, muz v tom celom nevidi vyznam a najradsej by to hodil za hlavu, ze nic to neprinasa, len utrapy, stres a stoji to cely majetok. ja sa potom hnevam este aj na neho, ze to len stale pobosoraci s tym negativistickym pristupom 😢 No, tak teda dufam, ze bude co do utorka transferovat...

alicao
8. nov 2009

rosienka, ach jo! nejako tu kazda znas ma s tym ivf problemy, aj romy len jedno vajko , wolfi len dve a z toho jedno zostalo na vlozenie, ty tiez, ja sa mozno na opu ani nedostanem, co sa deje???!!! haloooooooo tam hore, co nam to robis???!!! nestvi ma!!!
rosi, budeme na teba silno mysliet tak ak na wolfinku, aby si mala aspon jedno krasne 8 bunove roseniatko!!!
nevzdavaj sa, mysli nane, dufaj a ver!

zuuuzana7
8. nov 2009

ach rosienka, teraz to nevzdavaj sama si pisala, ze ty si nejaka ostrielana bojovnicka, tak vsetky sily spojit a posielat ich vasim embrijkam. myslim na vas

rosienka
8. nov 2009

dakujem krasne alic a zuzi, ja to nevzdavam, i ked sily ubudaju ked musim bojovat za dvoch, kedze muz je hrozny skeptik a negativista, uz akoby sme ani sancu nemali, furt sa na to pozera akoze realne...ale ja to nechcem vzdat a verim, i ked sa strasne bojim ☹ 😢

alicao
8. nov 2009

rosienka, prehni ho cez koleno a daj mu na holu prdel!!! mal by ta teraz podporovat nie ta este viac deptat , kotuha jedna, by som mu dala!!!
tak mi to tu s tebou potiahneme aj za neho ok? 🙂

rosienka
8. nov 2009

ok, potiahnite prosim vas, kebo sa citim totalne na dne, je mi do placu ☹ ja viem, ze nemame bohvieake sance, este aj embiolog vravel, ze s TESE su mensie, ale je to tazke akceptovat. jeho to tiez hrozne mrzi a stresuje, viem ze si to v kutku zela, ale nechce si robit plane nadeje, tak si mysli, ze si to tym ulahci, ked to budeme brat akoze nic....

romy01
8. nov 2009

ahojte baby, musela som si zdriemnut po obede - no co vam budem hovorit, zase som sa natrepala do prasknutia
wolfka - aj ja som to tak nejak pocitala a myslim ze najvacsie bolesti som citila v pondelok vecer T som mala v sobotu ) a to si myslim ze sa krpec zavrtaval, lebo bolest nola taka pichava len na jednom mieste, nie v celom podbrusku.
alica, mas uplnu pravdu, nie kazda musi mat OPU na 14 ty den - mne to vyslo na 14ty den ale boli so mnou dalsie 3 kocky a ani jedne nemala 14ty den - iba ja. Bola so mnou denis a ona mala tusim nejaky 16 - 17 den a bola tam gall, ktora mala myslim menej ako 14 dni a este jedna kocka z mosoviec a ta mala dokonca OHSS a vybrali jej 37 vajicok.
rosienka - mox ti drzim palce aby si sa dopracovala k transferu a aby si potom aj nasla //. Viem ze je to tazke verit ked mas iba 3 vajicka, a je mi luto ze ta mm nepovzbudil. No nezufaj, mozno je proste tiez nestastny, ze je to take tazke a aj ked si to prave ty co potrebujes pritulit, skus ty ztesit jeho, mozno to pomoze. Takze ides na ET bez PK ? myslim ze je to spravne rozhodnutie a tiez ako pri wolfke aj u teba si myslim ze kvalita je na ukor kvantity.
baby posielam vam cmuk
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀

lusinkaj
8. nov 2009

ahojte baby,pekny zvysok nedele prajem 🙂
ako sa mate?

wolfskinka
autor
8. nov 2009

alic dakujem ... ale este asi gulko bombulko nebude zahryznuty podla vypoctov podla tej tabulky z heliosu to vychadza na dnes vecer a zajtra , ale snazim sa lezat bez pohnutia na chrbte co najviac

rosienka to ma mrzi, ze len tak malo ale to budu ti bojovnici takí ako mala romy a ako je moj gulko bombulko

romy ktory den po vlozeni si citila najvacsie bolesti ??? ja zatial necitim nic

zuuuzana7
8. nov 2009

ahojte baby, lusi kde sa ty cele dni tulas? mas vikendovy stres?
wolfi, to je super aj vas bumbulko je uz urcite oddychnute a zajtra ide na akciu 🙂
rosienka, dufam, ze si si uz aspon trosicku oddychla a zajtra budu urcite len dobre spravicky. tak ti to prajem.
alica taktiez na zajtra moje paste zovrete patria aj tebe 🙂
idem do vane a k telke a od stredy mam dovcu ide sa do mnichova jupiiiiiii 😵

lusinkaj
8. nov 2009

zuzi tak trosku sa tulam,mali sme anbity vikend tak ani nestiham vas citat... 😉 ale tento tyzden to tak vyzera ze budem bez pc asi na stopro ho nesieme reklamovat... ☹

wolfi,myslim na teba... 😉

lusinkaj
8. nov 2009

baby idem pozerat superstar... 🙂 dobru nocku 😔

wolfskinka
autor
8. nov 2009

zuuzi ...

lusi dakujem .. to bude coromoro vo velkom style 😀 😀 😀 😀

alicka myslim na teba

romy boleli ta strasne prsia ? ja sa ich nemozem ani dotknut ☹ co mam take priserne bolesti

rosienka
9. nov 2009

tak babky moje, prichadzam predsa len s dobrou spravickou! 😀 Predstavte si oplodnili sa nam krasne obidve bambulky a teraz bojuju spolu o zivot 🙂 Ani spat som nemohla, celi sme boli od vcera utapeni, lebo este embryolog nam pridal, ze vraj po TESE je mensia pravdepodnost a blabla... ale ked sa podari, tak su vraj dobrej kvality! juchuu, nasiel predsa len super spermosky a zajtra o 11:15 si idem po ne, nech uz sa u mna usalasia a nie v studenej miske 😎 A co sa tyka mm, on bol len vtedy sam cely frustrovany a nestastny, ze kolko sme toho podnikli a nakoniec nebude nic, tak sa na to hneval, ale potom ma podporil, ze budeme bojovat dalej... 😵

tak, dakujem tym, co na mna mysleli a drzali mi palce, som strasne stastna, ze ideme na ET

inak tiez ma od vcera dost bolia prsia, co nikdy predtym, je to asi z tych vsetkych hormonov, teraz sa pridal este aj progesteron...no chudatko telicko

alicao
9. nov 2009

rosienka supeeer! vsetko sa na dobre obratilo a dufam, ze bude uz len lepsie!!!🙂
moje spravy su = kopirujem s druhej temicky, lebo je toho vela takze -
V sobotu som isla prasknut, ledva som fucala , pravy vajecnik ma nehorazne bolel, bola som rozhodnuta, ze ak ma to takto bude bolit v nedelu tak si nic nepichnem lebo to vyzeralo fakt zle
ale v nedelu akoby zazrakom ma nic nebolelo a ani dnes, bolo mi to podozrive a mala som aj ovulacnyh hlien, tak som si pomyslala ze urcite mi to tam popraskalo a mala som ovulku
no a dnes mi to doktorka potvdila, ze niektore mi uz popraskali a mam v brusku vodu, co nie je dobre ale ze sa uvidi podla krvy...AKO VZDY!
dobra sprava je, ze okrem plno drobnych folikulov mam na pravom 10 folikulov od 11 do 18 mm je tam este jedne velky 21 mm ktory mozno praskne skor nez pojdem na OPU
na pravom, je 8 folikulov od 11 do 15 mm co ju dobre
takze dokopy 19 folikulov
doktorka povedala, ze dufa, ze to vydrzi do piatku, to by som bola 12dc a mohla by som ist na odber
v piatok je piatok trinasteho tak som fakt zvedava ci bude stastny ci naopak
ale vsetko zalezi od krvy, lebo ak budu hormony v prdleli tak mi to mozu stopnut aj dnes, ale ja duuuuuuuuufam, ze nie, ved pijem uz skoro 6 litrov vody denne, rifle uz ani nezapnem, nosim ich na gumicku, no hruuuuuuza!

lusinkaj
9. nov 2009

dobre ranko babiky 🙂
rosi...ja som velmi stastna ked som to precitala,super..drzim prsty aby ti bojovnici bojovali 9 mesiacov 🙂
alica,aj tebe drzim prsty velmi... 🙂
wolfi,ty to uz mas vyhrate o chvilu ti budu len ttt pribudat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre