Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
13. nov 2009

rosienka ... co mi to vsetky chcete nahovorit, viem ako mi je ked to ide na mna, a je mi teraz presne takisto

rosienka
13. nov 2009

nechcem ti nic "nahovarat", chcela som ta len povzbudit, to je vsetko...ale ked nechces, tak asi sama najlepsie vies

zuuuzana7
13. nov 2009

ahojte baby, tak sa narychlo hlasim z mnichova, kde som este ani nestihla ist na nakupy pretoze moja mala neterka dostala tu povestnu prasaciu chripku, inac sa zbytok posadky rodinnej citi zatim ok, ale podla lekarov je to viec menej pravdepodobne, ze nas vsetkych chripka zbombarduje 😝 na par dni 😲
ale tu sa okolo toho nerobi ziaden stres, lekari malej nedali ani antibiotika, len ze ma vela spinkat a pit a ze tato chripka trva max 3-4 dni tot vsio.
tak asi sa zase robi z komara somara, aby sa lepsie vakciny predavali. 😖

alicka uzastne, to som sa potesila, ze sa to takto skvele vsetko obratilo, no za ten tvoj boj to musi byt poriadna odmena 😉

wolfi, len tazko hladam slova... nebudem pisat ake vsetky mozne zazraky sa deju a nedeju, len ti chcem povedat, ze ti aj nadalej drzim palce 🤐

rosienka, tak ako prechladnutie? nejako si to preliecila?

lusi, ja asi odstrihnuta od netu tak sa do nedele baby aj ja odmlcim, lebo zajtra idem z druhom neterou na denny vylet do mesta konecne po obchdoch, potom nejaky super bayrisch obed niekde a potom mame v plane korcule jupiii.

tak krasny vecer baby😉 idem ja zase mojej malej paciente merat teplotu, rodicia este makaju na novom dome, tak som ja au-pair 😀
proste uz sa zaskolujem 😉

alicao
14. nov 2009

aj sem to napisem wolfi !
co by si napisala ty mne keby som ti napisala, ze ma 8 den po transfere boli brucho a nasla som si 3 ruzove kvapky na toaltenom papieri???!!!
opodved poznas ty a aj my vsetky...keby si nechcela pocut nas nazor tak to sem nepises tak nebud zla na baby co ta chcu podrzat...
zuzka, no pekne , dufam, ze ta ta krochkacia chripka obyde a ked nie tak nech to odide tak rychlo ako to pride
tfuj, tfuj tfuj pre stastie

wolfskinka
autor
14. nov 2009

zuuzi dakujem

alic ja som enni na nikoho zla ....

rosienka dakujem , uvidime ci sa spusti alebo nie poriadne

alicao
14. nov 2009

a co ta veta, ze CO MI TO CHCETE NAHOVORIT? to bolo podla teba pekne? co si chcela pocut? ze ano wolfi , mas pravdu, je koniec a vsetko je stratene?!!!
nestvi ma bojuj!

wolfskinka
autor
14. nov 2009

alic nestvem ta ...

alicao
14. nov 2009

jaaaaaj keby si vedela ako si ma rozculila ked som to tu citala..ale co mam s tebou robit, nemam vychazdzky teraz nemozem ta ist vyplieskat po holej 😀 lebo tie tvoje konspiracne teorsie a istota co vsetko sa na druhy, treti den stane su zaujimave...
nechces si zalozit telefonne cislo a predpovedat buducnost?
😝 😝 😝

wolfskinka
autor
14. nov 2009

preco nemas vychadzky ???

alicao
14. nov 2009

myslela som si ze je viac hodin, ale ako kukam, az teraz mi skoncili ....tak nic, nestihla som to 😀 ale davaj bacha od piatej mam znova tak sa radsej schovaj! 😀

wolfskinka
autor
14. nov 2009

ideme niekde sa vyvetrat s muzom, tak asi nebudeme doma ... bebe

cikyta
14. nov 2009

Sorry,že sa rýpem aj sem Wolfi,ale citujem: Viem ako mi je,ked to ide na mna....

Tiež som vedela ako mi je,ked to ide na mna.Brucho ma bolelo krámovo ukrutneeee 😝 a potom čo to ?
Môj // zázrak na teste!!!! Takže tak!!!!

Pa 😉

rosienka
14. nov 2009

zuzi- davaj pozor, aby si ju nedovliekla domov a prajem pekne nakupy... 😎 inak ja som nebola nastastie nachladnuta, ta teplota bola z transferu, moje telo proste tak zareagovalo na novych obyvatelov 😵 😵 😵 😅 😅 😅

wolfi - alicka to presne vystihla, veru mi ta tvoja mrzuta dobre nepadla a stve to mna. i ked si samozrejme mohla byt v tom case sklamana...ale ja za to nemôzem. ja budem teda 100-krat radsej, keby ste mi tu nieco pozitivne nahovarali, ako keby ste mi mali napisat: nuz tak teda co, skoda, nepodarilo sa, je mi luto....a pritom nie je iste ani jedno, ani druhe...ale radsej mysliet este pozitivne ako hned negativisticky...

alic- ako to vyzera s tvojimi buducimi detickami? 🙂 pekne rastu?

alicao
14. nov 2009

cikytka, ved nam je to vsetkym jasne ze to moze znamenat hocico, len jej ako si nie, darmo jej to napises ona bude mlet svoje...POKRCIT JU A ZAHODIT! 😀 😀

afrika
14. nov 2009

baby POOOOOOOOOMMMMMMMOC

rosienka
14. nov 2009

ciky- ahoj, ved aj ja som tu x-krat citala, ze baby boli brucho na mrchu a ziadna mrcha to nebola 😉

inak ako sa mas? Silvinka pekne rastie, je to zlate babo 😉

rosienka
14. nov 2009

co je afrika???? 😖

afrika
14. nov 2009

vo štvrtok som brala poslednu proveru a dnes už špiním. dúfam, že to je ok, lebo ma.....volala som p. Mikulovej a povedala, že po provere sa to niekedy stáva. čo si o tom myslíte? uvidím či sa rozbehne mrška

alicao
14. nov 2009

Rosienka neviem ako sa maju moje lasocky, vcera mi povedali, ze mam volat az v nedelu, tak sa neviem dockat zajtrajska
mne sa zdalo ze vsetky baby volali kazdy den ze ako sa maju, preco ja nemozem? nechapem, radi ma asi tyraju..ale ja sa nevzdam, pockaaaaa!! co inem mi zostava , ze ano...zajtra dam vediet
afrika, co je?

alicao
14. nov 2009

afrika ty si pripad ako ja , vsetko co sa moze stat sa ti prihodi, tak nech si to spini ked chce spinit, kolky dc si?

rosienka
14. nov 2009

afrika-och, tak s proverou nemam ziadne skusenosti, neviem ako to prebieha, ale podla mna spinenie je OK. mala by si mat v tomto case mrchu?

alic- aaach hej, mne sa zdalo, ze uz je nedela 😉 urcite sa o ne dobre staraju 😉

alicao
14. nov 2009

dufam mam nervy, ako kazda co tu caka na transfer a na ine vysledky...ide to sakra pomaly...aaaaaaaaaaa
dufam, ze tvoje babulky su uz zavrtane poriadne!!!🙂 citis nieco?

rosienka
14. nov 2009

bodaj by som uz citila! dnes by si uz miestecko mohli najst, ale nic necitim, asi zacnem nervacit a zabalim to 😉

alicao
14. nov 2009

rosi 😀 😀 vies co, zabal to! 😀 aj tak to je uz stratene 😀 ! ale nebud smutna na stiiii krat sa to podari!!! 😀
ale nie tfuj, tfuj, tfuj...
idem sa napapat zatial papa

rosienka
14. nov 2009

alic- tak idem nieco balit...papa 😀 😝

vanesska
14. nov 2009

caute baby,

tak som nachvilu nakukla aj ja podat spravicky... 😅

dnes som bola na kontrole tak na to ze mam endosku na oboch vajecnikoch sa nam ukazuje celkom dost folikov... mame nejake 1 alebo 2 - 14mm, 2 - 12mm a potom su tam nejake 11, 10, 8mm... som celkom rada uz som sa bala ze bude horkotazko jeden - dva tak dufam ze budu pri OPU aspon 3-4 zrele... radsej menej a kvalitne... 🙂
a inak dokina ma dnes riadne sfukla ze picham rano dipherline a vecer puregon a menopur ze to musim vsetko naraz lebo ze to vzajomne nejako ucinkuje... no ale mne to nikto nepovedal tak super... 😠
inak bolesti zatial nemam sem tam pichnutie a tak ale nic vyrazne hrozne... klop klop klop aby som to nezakrikla... no a v pondelok idem znova na kontrolu tak uvidime uz sa blizime do finale som aj celkom rada lebo to pichanie mi uz ide trochu na nervy najma ten menopur hrozne stipe dipherline je oproti tomu rozpravka... 🙄

a vam baby vsetkym drzim palce v akomkolvek stadiu cakania ste... ja uz to beriem tak co ma byt to bude spravili sme pre to maximum viac sa neda... uz je to teraz na niekom inom ako to zariadi... 😉
tak sa drzte vsetky... 😵

cikyta
14. nov 2009

Rosienka díky.Máme sa ok,aj ked máme stále zlé výsledky Silvinkiných klbikov,ale verím,že aj to bude OK.
V noci mi fešanda prestala pekne spávať a často sa budí,ale ja jej odpušťam... 😅
Držte sa dievčence! 🙂

alicao
14. nov 2009

vaneska jeeeeeeeej, supeeeeer, no vidis ako pekne puciiiiiiis🙂
to pichanie si uzivaj...brrrrrrrr ked si nato spomeniem a pockaj ked budu 20milimetrove hehe🙂
tak v pondelok len a len dobre spravicky!🙂

romy01
14. nov 2009

ahojte babule

wolfka to co tu citam? Mojko posielam ti pusinku na upokojenie. Ja ti verím že sa cítiš zle a že ked pri bolestich na ms a fliaciku na intimke stracas nadej, ale jedine co ti poradim ja - nehadz flintu do zita, kym nepride ozajstna mrcha. Vierka tiez spinila a myslim ze aj krvacala 7my až 10ty den po ET a je tehu, nasli jej hematom ako aj ja mam, len ho ma vycsi. Zatial ti stale verim a drzim palce a plujem tfuj tfuj tfuj o stošesť či sa ti to paci ci nie 🙂

vaneska - krasna uroda, len tak dalej, inak sa cudujem lebo mne kazali pichat puregon poobede o tretej ked mi volali a ked som sa opytala, ze ci nie je problem ze dekac picham rano, tak povedala ze to je jedno.

rosienka pri PK bolas kazdy druhy den, ak ides bez PK volas kazdy den. Tak drzim tvojim gulickam palce.

cikytka - silvinka z toho urcite vyrastie, ved jej kostricka stale rastie a aj klbiky budu cochvilu ok. Drzte sa.

zvysku zelam pekny sobotny vecer

wolfskinka
autor
14. nov 2009

romy dakujem moc .... trosku som sa ukludnila, uvidime co sa udeje ak to neprejde zavolam do heliku kvoli tomu duphastonu ci ho mam pridat

vanesska peknde pokracujes ... len tak dalej

alic zajtra tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj som zvedava ako sa tie tvoje embryjka maju, drzim palce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre