Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
19. okt 2009

joj baby super...tak si pockame s vami na tie dobre spravy 🙂

wolfskinka
autor
19. okt 2009

no ved to ale ak dnes zacneme pichat tak vo stvrtok ideme na krv ... muz ma vo stvrtok sluzobku a musi odist o 8.00 zo ziliny tak nevie ci to stihne ... vsetko podla situacie

alicao
19. okt 2009

wolfi ved ok, len aby si vedela, ze nie je vobec zidny problem mojko, jasne? Co by som uz pre teba neurobila🙂

wolfskinka
autor
19. okt 2009

alic ved uvidime, mozno nikde nepojde ... mozno ma tam zavezie a pojde cez turcianske dalej a naspat ma zoberiete vy, ved uvidime do stvrtku daleko

alicao
19. okt 2009

wolfi ok, idem vegetit, o tretej si dame vediet co a ako..

wolfskinka
autor
19. okt 2009

ok alic oddychuj aj za mna

zuuuzana7
19. okt 2009

ahojte baby, tak romy je vysmiate slniecko 😵
alica, wolfi na ake vysledky vlastne cakate?
ja som dnes volala kvoli mojim tak konecno vsessstky vysetrenia vybavene a vsetko v poriadku.

wolfskinka
autor
19. okt 2009

zuuzi na krv na stav hormonu neviem akeho v krvi a podla toho nam povedia kedy mame zacat pichat dalsie injekcie k decapeptylu

ja idem v stredu na interne EKG a ostatne, tak dufam, ze prejdem

romy01
19. okt 2009

čafte ja som si pobuvala a dlávim zemáky s masielkom 😀 😀 😀 Co mate nového?

alicao
19. okt 2009

ja som sa tiez teraz zobudila, pecie sa mi kuracia ciganska🙂

romy01
19. okt 2009

alicao mnam 🙂 🙂 🙂
uz ti volali a wolfke ? mne este nevolali

alicao
19. okt 2009

nevolali nam este🙂 no ale ty sa urcite nevies dockat viac nez mi🙂

romy01
19. okt 2009

tomu ver ja som ako na ihlach

alicao
19. okt 2009

ale bude to dobre, ved si videla uz aj vacok, to malokto vidi tak skoro🙂
ach jo...nech uz je 17ty november🙂!

vanesska
19. okt 2009

caute krasky... 🙂
tak som medzi vas nakukla vidim ze sa tu vo velkom caka na vysledky... tak vam vsetkym drzim palciska ako svet aby dopadlo vsetko tak ako ma...!

ja som bola v piatok u toho tretieho lekara na konzultacii 🙂 no a bol uzasny ma znova vysetril a sme to skonzultovali ze v mojej situacii bude naozaj najlepsie ist priamo na IVF ako na 3.operaciu... cize mi vlastne potvrdil to co mi povedali aj v CAR.
lebo ze uz u mna hrame trochu aj o cas kedze mam uz 34 no a kym by som sa dostala na IVF po operacii by som mala uz pomaly 35. no a hovoril ze z onkologickeho hladiska su tie moje zvysene a pozitivne onkomarkery uplne v norme takze v tom problem tiez nevidi. tak som bola stastna jak blcha vam ani nemusim hovorit 😅
aj ked ma upozornil ze asi budem mat pri stimulke bolesti kedze tam mam tie loziska na vajecnikoch no a ze asi sa mi aj zvacsia este viac po tej stimulke ale ze to urcite aj napriek tomu mam skusit ze to za pokus rozhodne stoji!

tak baby 30.10. zacinam moju stimulku a pichacky dipherlinove! to tusim budeme cca rovnako pichat s rosienkou?! juuuj... aj sa tesim aj sa trochu bojim... ale dala som sa na boj tak to musim vybojovat... 😉

ozaj baby... alic a wolfi vy ste tiez pichal dipherline... pichali ste 1 amp. denne? a ako dlho?? aj pocas mrchy? nejako tomu nechapem co mam v protokole napisane... 😅 😕

romy01
19. okt 2009

ahoj vaneska
juuuuuuj same dobre spravy poslednu dobu, myslim že sa tu stehotnieva 😀 😀 😀

alicao
19. okt 2009

vaneska no super, uz nestracaj cas , smelo do toho🙂)
ja som pichala dipheralin wolfi decapeptyl, ale to je jedno...
ano jeden krat denne, az kym ti nepovedia, ze dost, moze byt , ze az do konca stymulky, injekcii je az az🙂) aj pocas mrchy, aj cez vikendy aj cez sviatky, proste pichas stale🙂))
potom k tomu pridas dalsiu po MS , dnes by sme mali s wolfi zacat , budu nam volat kedy a kolko si mame pichat, a ta sa picha spolu s dipheralinom, takze to su 2 injekcie denne, zabava jak svina, ale zvladla si horsie veci, toto bude malina🙂

wolfskinka
autor
19. okt 2009

vanesska ja picham decapeptyl a alic diphereline

som teraz volala, nemaju este vysledky

romy01
19. okt 2009

wolfka ak by ti pochybilo decapeptylu, mne ostalo este 6 injekcii

alicao
19. okt 2009

ani sa necudujem, ved tam bolo ludi ako v Tescu! dve sestricky brali krv...
romy?? chcem sa opyta na PN, ty si jeden papier niesla aj do socialky? mna poslali nech jednu zanesniem zamestavatelovi a jednu na socialku..to som este nepocula

romy01
19. okt 2009

alicao ak si zamestnana tak jeden papier ti ostava a ostatne daj zamestnavatelovi. To zamestnavatel riesi veci so socialkouj. Ja som zanasala papiere na socialku, lebo ja uz nemam zamestnavatela - ten krachol

alicao
19. okt 2009

romy dik, tak nechapem preco ma poslala na socialku trubka...ved tam pisala meno zamestavatela...no nic..opytam sa v praci , ci to poslu na socialku oni...divne..
a potom si len oznamila obvodakovi,ze si na PN?

vanesska
19. okt 2009

romy... uz len aby tie dobre spravy pokracovali aj nadalej... 😉 ale tak musime verit ze ano... 😵

dakujem baby za vysvetlenie... uz chapem... 😉
este mala otazocka... kedze som pichaci zaciatocnik 😅 prosim vas pekne aka je velka ta ihla ktorou si to budem pichat?? a to su uz hotove pripravene striekacky aj s ihlou ze si to len pichnem alebo si to musim sama natiahnut do striekacky?? no neviem si to predstavit... 😝 brrrr... ale to len tak na okraj... dnes si asi idem po tie lieky tak sa necham prekvapit... 😅

romy01
19. okt 2009

zamestnavatel ti musi dat mzdu aj za tie dni co si PN ( tteda samozrejme pocas PNky mas nizsiu mzdu ) a potom si za tu pnku zamestnavatel uplatni peniaze od socialky, takze ani nech ta nenapadne si to vybavovat, zamestnavatel to MUSI urobit sám. Ja som PN nikomuj nehlasila, len ma z heliosu poslali k obvodnej gynekologicke aby som jej to oznamila ale ssstricka sa tam na na pozerala ako puk, ze naco ma tam posielali, ze pokial som PN v heliose tak oni s tym nic nemaju a ked mi helios ukonci Pnku potom tam mam prist

alicao
19. okt 2009

Romy kocurkovo , co? 😀 😀
vanes, dipheralin si budes musiet miesat, ale to je lahucke, naucia to to v CARe
a ihla je malinka, tenucka, problem je v tom, ze dipheralin stipe, ale ak si tu budes striekat velmi velmi pomaly da sa to vydrzat..

vanesska
19. okt 2009

dakujem alic... fuuuha... no snad to zvladnem...
inak vidim ze sa tu bavite o PN... by ma tiez zaujimalo ci ste na PN a ak ano tak odkedy??
a kto vas vypisal v centre alebo vas obv.gyndos??
ja som rozmyslala ze by som isla na PN hned ako zacnem pichat tie druhe injekcie... hm treba sa pytat na PN alebo ti to navrhnu sami??

romy01
19. okt 2009

ahojte
zrovna ked som isla volat, zazvonil mi mobil a p Gaťová mi povedala, že viac tehotná už ani nemôžem byť 😀 😀 😀
hodnota hcg je 1408 a kontrolu mam v utorok

minka051
19. okt 2009

romy supeééééééér tak gratulujem.. Vidíš vyšlo to na 1000% 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
19. okt 2009

romyyyyyyyyyy juuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
boze musi to byt krasny pocit🙂
supeeeeeeeeer🙂
ja zacinam presne ako wolfi 150 UI od 21.10. kontrola na buduci pondelok

romy01
19. okt 2009

minka konecne prvy raz spm sa naozaj potesila - a smejem sa od radosti - doteraz som sa strasne bala tesit sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre