Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

vanesska
21. okt 2009

no baby sak to ze mne nikto nic nepovedal ohladom pichania ani ohladom ihiel... 😠
a ja som bola z toho ze uz tento mesiac zaciname v takom soku ze som ani nevedela co sa mam spytat...
sice mi povedali ze ked hocico nebudem vediet mam volat ale ked tam sa neda vobec dovolat ked na jednom cisle oznamuju vsetky vysledky, infosky a pod... takze to je nonstop obsadene cislo...
no fakt toto dajako nemaju dotiahnute... 🙄
to ze v heliku mate koordinatorku je uplne uzasne!!!

ale tak na prvu pichajdu pojdem rano do centra mi povedali ze bez objednania mozem v case od 7,30 do 8,30 ked sa robia odbery prist aj na pichnutie tak tam sa teda spytam nech mi to ukazu...

wolfskinka
autor
21. okt 2009

alica .......... teraz si ma nasrala 😠 😠 .... prestan na to nesmies aNI POMYSLIET .... ako v susedoch "ZUZA NEROB PANIKU"

😀 😀 😀

NEBOJ ONI TO VEDIA a pijes hektolitre vody a kopec bielkovin tak co robis zbytocnu paniku

idem na poradu a ked sa vratim tak nech tu uz ziadne take reci nepocujem

alicao
21. okt 2009

bratislava= nekomentujem
tak sa ich teda potom opytaj, ze ci to mas pit, ked ti nepovedali ze aj injekcie treba kupit..neuveritelne

romy01
21. okt 2009

baby klud, mna to ani nenapadlo ze by i ju stopli, tak co blbnete

vanesska
21. okt 2009

veru neoplati sa komentovat... 😠

a baby fakt nestresujte lebo este aj mna viacej vystresujete... a to som este ani nezacala 😀 😝

alicao
21. okt 2009

nestresujeeeeeeeem, len sa obavam tak ako kazda z vas, to je normalne nie?
romy ty sa teraz nebojis? urcite ano..kazda sa bojime ale myslim pozitivne, ved to hadam vidiet s mojich prispevkov tak ma nehreste, lebo vacsieho sasa tu na koniku nenajdete ako som ja, takze pssssst1 😝

romy01
21. okt 2009

alicao samozrejme že sa bojim , to každa z nás a sme tu preto aby sme rozháňali pochybnosti jedna druhej. Stres je OK pokial je to taky zdravy stres ale je treba aj optimizmus, lebo strach nesmie zvitazit

alicao
21. okt 2009

Romy, preste tak nedame sa!!! 😀 o chvilku bude so mna zblnkajuca bielkovina 😀

romy01
21. okt 2009

hahahahahahahahahaha

rehocem sa ako kresleny konik - ze žblnkajuca bielkovina
hahahahahahahahahahaha sa asi picnem

alicao
21. okt 2009

romy no fakt sa tak citim idem si asi chrupnut, aj ked pojdem pocas spanku 3 krat na zachod, alebo si dam k postili serbel🙂

romy01
21. okt 2009

len si pospinkaj aj mne klipkaju oci

zuuuzana7
21. okt 2009

ahojte baby, tak som vas v rychlosti docitala.
denis nie len slovenko tehuli ale aj rakusko aspon teda ja v tom rakusku ok!
romy tak v utorok uz idete na srdiecko? teda to leti?
aj mne klipkaju. ale to preto, ze som v jedle nemala opat mieru 😖
ked ja tak strasne rada papam 😀

zuuuzana7
21. okt 2009

a baby to myslite vazne s tou vodou? fakt vypijete za den 5 litrov? 😕

zuuuzana7
21. okt 2009

a ozi este aj svicarsko ide tehulit tam mame predsa rosienku 🙂
na nikoho sa predsa nesmie zabudnut 😵

romy01
21. okt 2009

zuzik to nemam ani ja mieru v jedeni, ked jem tak poriadne, no nie ?

bubina1
21. okt 2009

romy...v utorok ked ides na srdiečko tak budes mat kolko dni od transferu?

wolfskinka
autor
21. okt 2009

alic neobavaj sa ved sme v tom spolu ... ja na to radsej nemyslim, je to tak lepsie

bubina ahoj

bubina1
21. okt 2009

ahoj wolfi...
ja idem v stredu na 1. utz....iba polihujem doma a už sa zčínam brut nudit.... 😝

romy01
21. okt 2009

bubinka neviem ci mi uz bude vidiet tak srdiecko, a ET som mala uz na treti den po odbere, nemala som predlzenu kultivaciu. a bude to uz 24 den po vklade bez PK

lusinkaj
21. okt 2009

baby tak tu som...bola som na nakup a s muzikom na poste 🙂
alicao,jasne tak musim si kupit lebo urcite si to budem pichat sama doma...

wolfskinka
autor
21. okt 2009

bubi no preto som v robote lebo by som sa zblaznila doma, ani balkon nemame tak by som scvokla

lusinkaj
21. okt 2009

ja som teraz pozrela do chladnicky a ja mam decapeptyl...nie dipher. 🙂 aj na to treba ihly?

wolfskinka
autor
21. okt 2009

lusi na decapeptyl netreba ihly ten je uz natiahnuty v injekciach to len otvoris a pichnes

lusinkaj
21. okt 2009

aha,tak to som rada...wolfi... 🙂 a kedy sa dec.picha?

bubina1
21. okt 2009

wolfi...tak to verim...ja som 1,5mas doma a začinam mat toho dost, ale zase ak si predstavim, že by som mala byt v robote tak to ee.. 😀
romy...ja budem mat stredu 28 dni od transferu...ja by som už velmi chcela aby sa dalo vidiet, ale nie je iste tiež, že sa bude dat..asi by ma to viac ukludnilo... 😉

wolfskinka
autor
21. okt 2009

bubina jasne ze ho budes vidiet a uz budes pocut aj srdiecko

bubina1
21. okt 2009

wolfi..ved to dufam aj ja... 😀 ale niektorým sa ukaže až neskor... 😝

romy01
21. okt 2009

bubina aj ja som tak dlho doma a mam pocit ze som riadne zlenivela

bubina1
21. okt 2009

....ale ked mi aj každy vraví, aby som len oddychovala a oddychovala a nič nerobila 😀 max navarím a ked mam naladu žehlim...televízny program poznam už naspamäť..... 😀 😀 😀

romy01
21. okt 2009

bubina ja uz kukam dookola dva krat seriu priatelov a uz som kukla vsetky filmy co doma mame - no otras

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre