Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
5. nov 2009

romy, neviem, este sme o tom konkretne nehovorili, zatial vo velkom stimulujeme, aby ich dorastlo cim viac. ja to vidim na pondelok, to bude 14.DS, ale mozno aj utorok... zatial mali folikuly okolo 15 mm a sliznica asi 7 mm

wolfskinka
autor
5. nov 2009

vanesska .. neviem presne uvidi sa zajtra , no keby do zajtra bolo 8bunkove tak by som bola velmi rada nech len pekne rastie
do caru staci ist az v pondelok a to dovtedy urcite dostanes

zuuuzana7
5. nov 2009

rosienka tak aby aj tie male pekne dorastli, aby bolo aj na surodencov. drzim palciska ...

baby a nevadi vam, ze tu s vami takto oxidujem? ked pojdem az na tu stimulku v marci? dufam ze teda vas tu neotravujem, ale len vas mam ako vizualne ivf kamosky 😎

lusi minule ti nepovedala na kolko sa znizila ze?

wolfi tak uz len 1x snivat a potom uz len z vasou babukou v brusku budes snivat no a za devat mesiacov bude babulka vedla s vami snivat 😵

baby blba otazka: ale vy aj pocas stimulky sexujete?

zuuuzana7
5. nov 2009

vanesska ono je to vzdy ako naschval, ked si najviac prajes tak ona nie a nie prist 😉
myslim, ze do konca ty si mi tu raz poradila sexik a ten vtedy aj zabral - opakovane po dva veceri samozrejme aby sa nepovedalo, ze kvoli ms znasilnujem mm 😀

rosienka, alica by chcela mat doma sono, aby si mohla kontrolovat ako foliky rastu, tak som jej odporucila toma cruisa ten ma doma sono a myslim, ze on prave nepotrebuje 😀
tak ale 7mm sliznica je uz super ze? len tak dalej superos 😉

zuuuzana7
5. nov 2009

ozi rosienka zase je novy doku: "deutschland wird schwanger" je to tiez aj o ivf a to je v pondelok. myslim, ze na sat1. pozerala si v utorok na rtl2 boli zaujimave pribehy zase.

vanesska
5. nov 2009

zuzi... jasne ze neoxidujes.... 😀 😀 prosiiim ta patris do partie... aj tak ziadna z nas nesplnila povodny plan ako vyplyva z nazvu temicky... takze ci to bude v novembri decembri alebo v marci to je predsa jedno... 😉 sme predsa virtualne ivf partacky... 😉 🙂

no s tym keksikom to je zaujimava otazka... ja podla mna nebudem schopna... ked budes mat plne brusko folikov a nafuknute z tej stimulky, plno vody v zaludku ze chodis furt curat... tak neviem mi keksik nepride ako good idea... mne stacia uz tieto bolesti a nemam na to vobec chut bojim sa ze ma to bude boliet este viacej... 😒
aj som si spomenula ze som ti radila keksik na privolanie mrsky no ale ja sa do toho dako neviem odhodlat... tak zeby dnes vecer??? 😀 🤐

zuuuzana7
5. nov 2009

vaneska ved to ... auc ... a vobec je sexik od car pocas stimulky a po et povoleny?

romy01
5. nov 2009

rosienka to tento pondelok co bude, ze ? no to mas cobydup.
wolfka mam tusaka ze zajtra tam bude 8 buniek a ze budeme tehulkovat spolu, len teraz uz nepapaj ani cili ani vitamin A , len pekne oddychuj a dopraj si termixy, kysle mliecko, a ovocie a zeleninu. Inak ja mam kazde rano chut na chlieb s paprikou a paradajkou - normalne mi vzdy tecu sliny, ked si na to spomeniem.
zuzka ty bláznis ci co ? ze ci nam to nevadí ? Ja som nahodou fest stastna ze som tu stretla tolko super kočiek co sa s nimi da rozpravat.
PS pocas stimulky mozes sexikovat ale len tak prvych par dni. Potom su uz folikuly velike a pri sexiku by mohli prasknut, takze potom opatrne - zvolit ine formy ak rozumies 😀 😀 😀

zuuuzana7
5. nov 2009

romy ok rozumiem cco pod inymi formami myslis 😀 😀 😀

zuuuzana7
5. nov 2009

ved to romy aj mne pride tato nasa temicka fajn a hlavne stretnut pokope tolko fajn bab to sa len tak nevidi 🙂

vanesska
5. nov 2009

no zuzi tak polozila si fakt dobru otazku... 😀
romy tak vidis ze by mohli prasknut to mi nejako nedoslo... 😅 😨 no tak potom je to jasne muzik bude mat na par dni po ftakoch... 😀 😀 😀

romy01
5. nov 2009

ked som chodila na sono tak mi dr zakazala sexik az na nejaky 11 den stimulacie, no pre bolesti na vajecnikoch som ja dala mm zaracha o nieco skor 😀

cisielko
5. nov 2009

Ahojte, nechcem vám to tu rušiť ale potrebujem radu...zistili sme, nejaké nezrovnalosti pre IVF s jednou babenkou s ktorou začíname so stimulkou teraz v novenbri..jej povedali, že aj jej manžel musí ísť na krv kvôlli predoperčnému vyšetreniu a dostala aj pre neho papier, mne zase nič také nepovedali a mne zase kázali aby mm išiel na Trial Wash test čo zase jej nepovedali..máme v tom hokej ako to teda vlastne je...obidve máme Sydney protokol, začíname spolu s rozdielom 4 dni..to pri každom je inak, že ide na iné testy aj keď asi obidve pôjdeme na ICSI?a ešte jedna otázka,mm je objednaný na ten test 04.12. ale ja už mám niekdedy vtedy podla mňa výber vajíčok, nebude stým problém ak sa to do vtedy nestihne? ďakujem vám vľmi pekne, neotravovala by som ale fakt neviem čo teda stým všetkým, ešte raz vďaka 😉

vanesska
5. nov 2009

ahoj cisielko...
no mne v CAR dali tiez papierik pre manzela ale nie na predoperacne vysetrenie ale iba na vysetrenie krvi ale od neho vlastne chcu len vysetrenie na HIV, syfilis atd... kvoli tomu aby predisli pripadnemu prenosu choroby na embryjo...
a ten trial wash test... vy mate nejaky zly spg? ten trial wash by malo byt nieco take aby zistili ako sa spermici budu chovat v tom prostredi na umele a podla toho vedia potom doporucit mozno ICSI ak by sa nejako chlapci nemali k cinu... takze asi by ten test mal byt hotovy ku dnu kedy ty pojdes na OPU... ale neviem ci sa to robi standardne zatial som o tom moc nepocula... mm na to nema ist aspon zatial nam nekazali... 🤐

cisielko
5. nov 2009

Vaneska...ďakujem...my máme zlý spr veľmi tak asi preto musí na ten test ale o krvi nič neviem a len dúfam, že na niečo nezabudli 😠

rosienka
5. nov 2009

vanes- no, aj ja sa tesim, ze je snad aspon tych 5, ale nechcem to zakriknut... OPU som pisala, ze neviem, ale myslim najskôr v pondelok. pockaj kvôli mrche do pondelka, snad dorazi.

zuziii - co blaznis? neopovaz sa ist prec, ved ta tu potrebujeme a patris k nam! 😅 neboj, budeme tu aj v marci a podporime ta 😉 ach do frasa, na ten dokument som uplne zabudla, musim si to napisat, skoda ☹
...kvôli tomu sonu, je Cruise dobra adresa, tumu uz viac hrabat ani nemôze 😀

romy - to s tym praskanim folikulov pri sexe je mytus, fakt, oni nepraskaju pod tlakom, ale pod vplyvom hormonov a tie nam dodavaju v podobe Centrotide, alebo Orgalutran...

cisielko - kazdy a kazdy ma uplne ine vysetrenia, moc sa neporovnavajte, je to urcite OK

wolfskinka
autor
5. nov 2009

zuuzi .. no bol by to krasny sen, snivala som uz tolko krat a tolkokrat to nevyslo, tak teraz radsej nesnivam ...

romy no som zvedava na toho tvojho tusaka 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
5. nov 2009

tak som sa vratila z nakupu,ale je kosa vonku a prsi vkuse,fajne som zmokla 😒
zuzi,blaznis?nam a zavadzat co si...len tu pekne s nami oxiduj... 😀

wolfskinka
autor
5. nov 2009

no my tiez pojdeme na nakup ale ja mam vychadzky az od 16,00 - 19,00 uz som 2 dni nevytiahla paty z domu tak aspon sa luftnem

lusinkaj
5. nov 2009

wolfi a co ides nakupit?

wolfskinka
autor
5. nov 2009

lusi uplne vsetko nemame doma absolutne nic ..... dnes som na obed robila pecene zemiaky lebo som uz nemala co vydolovat z chladnicky ... co ti budem hovorit

lusinkaj
5. nov 2009

jasne wolfi pozname to...ale ja to väcsinou tak robim nech sa vsetko poje a potom nakupim cerstve...

wolfskinka
autor
5. nov 2009

lusi no ved len u nas uz doma nebolo vobec nic a poslat mojho chlapa nakupit tak donesie vsetko mozne len nie to co ma .... ale dnes ked pride domov tak spravime prepadovku hypertesca a masiarne a metra a neviem coho vsetkeho este

lusinkaj
5. nov 2009

aha,taze miniete vela penazi...treba 😀

alicao
5. nov 2009

rosienka, ked to pojde takto dalej tak bude so mna tom cruise len nie taky bohaty ale svihnuty urcite 😀
zuu, my sme sa s mm rozpravali, ze ak by to teraz nevyslo tak v marci ideme nato znova, takze mozno nebudes v tom sama, ja teda dufam, ze sa to podari a ze ti budeme posielat tttttttt!!!!!!!!!!

wolfskinka
autor
5. nov 2009

alic nie ze sa to podari ale musi sa to podarit

alicao
5. nov 2009

ze to prave ty hovoris, ty neveriaci tomas 😀

rosienka
5. nov 2009

alic - no ved mne uz z toho tiez pekne sviha, najradsej by som sa sama vysetrovala a ordinovala 😀

idem zavislacit a pichnut dalsich 8 ampul, nech to vsetko pekne dorastie...dufam, ze este aj zajtra budem pichat hormony, lebo mi uz bude pomaly luto, ze sa to konci....svihnute, co? 😝

lusinkaj
5. nov 2009

rosi tak si uzi to pichanie ale neboj nezabudnes na to nikdy 😉 😀

wolfskinka
autor
5. nov 2009

alic no dik za toho neveriaceho tomasa .... xixi

my uz mame nakupene, som ta pozrala v tescu ale som ta nevidela 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre