Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
9. nov 2009

rosi dik, no ved aj ja si myslim, ze radsej mali pockat na tie 14 mmetrove ale mozno dozreju do stvtko, a vobec uz to neriesim, nic s tym nenarobim a budem dufat, ze ich najdu co najviac a ze ma uz nebude nic boliet🙂

vanesska
9. nov 2009

a ozik fakt zachvilu zacne obdobie testikov... 😵 no na to sa fakt tesim... 😵

vanesska
9. nov 2009

alic... a kolko to rastu foliky za den?? 1-2mm ci to sa mi zda? tak do stvrtka by mali akurat 18-20mm to by bolo fajne...
a veru ani ja nic neriesim uz s tym nic nenarobime... odovzdala som sa do ruk lekarov...
a aku mas sliznicu?? uzivas nieco na jej rast??

alicao
9. nov 2009

vaneska tak to aj aj s mojim muzom on ma 35 a poviem ti uz sa tesim co za hovadiny bude ucit nase deti 😀

vanesska
9. nov 2009

alic... 😀 takze ste tiez taki spravne sibnuti... 😅 to je super... tak snad ten crazy gen zdedia po vas aj vase deturencie... 😀 😎

rosienka
9. nov 2009

vanes - no ano, o endometrioze nieco viem, ale nie velmi podrobne, kedze som chvalbohu aspon ju nemusela riesit 🙂 ale pisala si este o nejakych cystach...ci to si myslela endu?
Inak folikuly rastu tak do 2mm za den, ale môzu aj 3mm, u mna to tak niekedy bolo.

alic - veru neries, bude ako bude a urcite dobre, ved co uz nariesime...ani ja som nic do toho diskutovat nemohla, doky rozhodol a musela som verit, ze spravne, i ked mam stale pocit, ze trochu skoro. Ale HLAVNA vec je, ze mame tie dve nadherne embrijka a tak nadej, ze to dobre dopadne 😅

wolfskinka
autor
9. nov 2009

alic som rada tesiom sa s tebou, neboj sa dozreju a opu je pohodicka, zdriemnes si a mas to za sebou,to je super ze ides na OPU 10 dni po mne to je sranda ...

vanesska
9. nov 2009

rosi... oni sa volaju endometrioticke cysty tak preto skratene im hovorim cysty... no a este jednu neviem ci cystu alebo co mi nasla co som minule nemala... 😠
inak to je super ze sa podarili tie 2 krasne embryjka... to musi byt uzasny pocit pre vas... a hlavne aj pre tvojho muzika ktory uz bol taky skepticky...
no mate 3/4 cesty za sebou jaj uz aj ja to chcem mat za sebou... a s takym krasnym vysledkom... 😵

lusinkaj
9. nov 2009

alica a este kolko ty mas rokov?

alicao
9. nov 2009

wolfi dakujem🙂 ty uz budes testovat ked ja budem mat transfer, teda ak bude co vlozit..
vanes, no boch ich ochranuje ked budu po nas, ale zase po kom inom by mali byt, ze ano🙂
rosienka, veru, musime im verit, same si to nedokazeme vybrat a oplodnit v dnesnej dobe, mozno o desat rokov bude mozno mozne aj to a bude mi si to robit same 😀 😝 - no zas som nieco trepla

rosienka
9. nov 2009

vanes - aha, tak endo-cysty, no to je ostara...ale ved ty budes teraz tehu, tak sa to zlepsi a odide 😵 Hej, muzik bol sice skepticky, ale som to potom pochopila, ze to bola vlastne taka jeho reakcia zo zufalstva a frustracie. potom sa trochu ukludnil a rano ked odchadzal mi dal v posteli pusu, ze nech sa nebojim, ze ked sa nepodari, ze budeme bojovat dalej...tak som bola taka stastna a lepsie sa mi volalo s embryologom... 😀

rosienka
9. nov 2009

alic - ktovie, mozno si vystacime aj bez muzov, ved vraj vynasli umele spermie...tak nic nie je nemozne 😅

alicao
9. nov 2009

rosienka, aspon ze sa tvoj drahy spamatal, darmo sme ovela silnejsie nez oni
lusi vcera som mala presne 31 a pol

rosienka
9. nov 2009

alic, to je jasna vec, ved som mu aj vycitala, ze ja musim bojovat za nas oboch, ze nemam tolko sily a nech prestane kuvikat a hadzat flintu do zita...no proste chlap. A potom mi dal zapravdu a bol stastny aku ma silnu zenu a kolko toho zvladnem... ja mu nato: to nie len ja, to my VSETKY zeny sme take, ziadna by to nikdy nevzdala, to je v nas zakodovane 😉

romy01
9. nov 2009

baby kuknite do albumu, mam tam dve nove fotecky

alicao
9. nov 2009

romy kraaaaaaaaaaaaasne babulka v brusku o chvilu bude taka krasna ko na tej kinizocke🙂
a ked ta tu uz mam, kto robi odber v heliku?

romy01
9. nov 2009

no ja myslim ze mne robila odber gatova, lebo som ju tam este zahliadla predtym nez som zaspala, no myslim ze niektorym babenkam robi krajko - fakt neviem

lusinkaj
9. nov 2009

romy kráááásne 🙂 pekná tehu knizka.... 🙂 taka ina aku som ja videla

rosienka
9. nov 2009

jeeej romy, krasna velka bublinka s plodikom v nom 😵 aj knizku mas peknu babätkovsku, juj

romy01
9. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sa usmievam ako kesleny konik so subami na cele usta

romy01
9. nov 2009

kresleny , nie kesleny 😀 😀 😀

alicao
9. nov 2009

romy tak aj mne ho bude robit asi gatova, jej verim 😀
a bodaj by si sa neusmievala, ved uz vtedy v heliku si bola vysmiataka ako leco nie este teraz🙂
uzivaj si to🙂!

lusinkaj
9. nov 2009

romy aj ja sa uz tak chcem tesit... 🙂 😵

alicao
9. nov 2009

lusi, postav sa doradu! 😀

lusinkaj
9. nov 2009

jasne uz som postavena do radu... 🙂

alicao
9. nov 2009

lusi 😀 ved preto🙂

lusinkaj
9. nov 2009

tak tak...uvidime kto bude prvy...uspesny 🙂

alicao
9. nov 2009

prva uspesna uz je romy!! 🙂
druha bude wolfi! a potom sa uvidi! 🙂

lusinkaj
9. nov 2009

to viem...ja som myslela kto z nas dvoch... 🙂 ale ak ideme rad radom tak asi ty a potom ja 😵

rosienka
9. nov 2009

no tretia som predsa ja, ake uvidi? 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre