Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
26. nov 2009

Bre ranko mamulka🙂! Ze 11tt , he🙂

romy01
26. nov 2009

alicka sa nesmej, aj ty budes

alicao
26. nov 2009

romy uz nech to je, vlastne nech uz je august🙂
Vaneska, ty si kde? Bojim sa o teba, dufam, ze si tu vcera nebola len preto, lebo si lezkala. Ako sa maju babulky? Kolko si si dala vlozit? Napiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!

afrika
26. nov 2009

ahojte, tak v heliose to vyzerá takto-asi 2 folik. majú 15mm, cca 2-10mm, potom sú tam 8,7 mm a ešte koooopa drobných. krajko bol rád, že pri mojom PCO sa veľké od malých oddelili a že ich nebude strašne moc.
sliznica má 8mm. v pond. mala 7mm. mám výtok a doki povedal, že to je dobré, že sa mi maternica pripravuje.
ak bude všetko ok, tak odber v utorok. ale uvidíme podľa krvy-zas, či není vysoká hladina. myslíte, že to je ok?
s embriol. sme sa dohodli na ICSI, ale ani nie kvôli manželovej morfológii, ale proste, že je to lepšie a radšej to odporúča. a ja s ňou súhlasím 😀 . taktiež predlžená kultivácia ak samozrejme nebude jedno-že romy 😉 .
povedala, že pri PCO sú menej kvalitné vajká, tak mi zas nasadili brouka do hlavy, aby som mala o čom premýšľať 😠 .

alicao
26. nov 2009

afrika ty si vecna pesimistka, cela wolfi..
No co myslis? Odpovedz si sama..ved ti doktor povedal, ze ich nemas az tak vela...tak com myslis, bude hladina hormonov vysoka??? Odpoved poznas! 🙂 Ja som mala 8 krat viac folikov tych 15 mmetreovich a vidis..
a aj PCO mam , takze uz prestan s tymi smutnymi smilikmi, musis si stale hovorit ze vsetko bude v poriadku a basta, jasne?!

afrika
26. nov 2009

😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀 alicao spokojná? 😉 🙂

alicao
26. nov 2009

afrika, tak sa mi to paci🙂 Ked to nestopli mne tak tebe na dvesto percent nie!🙂
Ozi vcera som ti este odpovedala na tvoje otazky, lebo mi nejako nesli prispevky a vsimla som si to az neskor, tak prepac🙂

afrika
26. nov 2009

tak odpovedz, načo čakáš???????

alicao
26. nov 2009

ved som, pozri par prispevko dozadu, pisala som to vecer

afrika
26. nov 2009

našla som, dík 😉

alicao
26. nov 2009

afrika a co vajecniky? citis si ich? mne isli naozaj prasknut, fuj ked si spomeniem...

afrika
26. nov 2009

alicao bolia a bolia a bolia. stále mám bolesti ako na mršku. večer je to snáď najhoršie, až v hrudníku ma z toho bolí. a to vôbec nepreháňam

alicao
26. nov 2009

hej hej, poznam to..hlavne pi, pi a pi!

vanesska
26. nov 2009

dobre ranko babulky... 😉

no coze to moje rozospate oci vidia.... aliiiiiiiiiiiic.... ty si tehotnaaaaaaaaaaa!!!! jupiiiiiiiiiiiiii!!!!! no to ani inak dopadnut nemohlo.... 😵 😵 no ale ze si odvazna testovat uz na 4.den.... jejda mam taku radost to je nevueritelne ako to tu fici... to nie je vlacik to je intercity express... 😀 😀

jaaaj ja som sa vyspala do ruzova a vcera som uz nepisala lebo ako alicka spravne pise som oddychovala ako mi bolo nakazane... a inak ta kombinacia ze utrogestan a k tomu diazepam co som musela pred Et uzit je fakt supa vam poviem normalne som bola mimo vsetko mi padalo z ruky a nevedela som poriadne ani rozpravat no sila fakt... ale nastastie to do Et odznelo aspon ta prva vlna ale potom ma to zlomilo zasa poobede ked sme prisli som si zdriemla 4 hodky ani som nevedela ako a to iste aj vecer...

no a co sa tyka infosiek takze mali sme 3 krasne 100 bunkove blastocysty a dve 50 bunkove no a teta embryologicka povedala ze ideme vlozit teda tie dve 100 bunkove... to my skoro oci vybehli jednak ze kolko maju buniek vsak baby tu vacsinou hovorili o 8 bunkovych a tak no a potom tiez ze dve ale oni mi vlastne ani nedali na vyber a proste prisli s tym ze sa budu vkladat dve. a ze tam je asi len 20 % sanca ze sa obe uchytia vlastne dve vkladaju kvoli zvyseniu istoty ze sa ujme aspon jedno...

no takze teraz v brusku nosim 2 embryjka... videla som ich aj na sone take 2 male biele bodky... 🙂
tak uz len nech posluchaju a pekne sa zabyvaju... aj ked si na to musim trochu zvyknut ze by boli fakt dve... 😉

afrika... no podla mna vysledky mas super co sa folikov tyka... takze OPU v utorok? uz aj tebe sa to blizi...
tak sa pekne setri a pi vela vody neboj ani sa nenazdas a budes to ma za sebou...

afrika
26. nov 2009

vaneska som rada, že to máš už za sebou. teraz už len vydržať aspoň na ten 4 deň, že alic? 😀 dnes ideš tiež ležkať? si na pn?

vanesska
26. nov 2009

afrika... hej ti pravdu poviem som rada ze to mame za sebou... aj ked nebolo to take hrozne cela ta stimulka... no ale teraz uz budem moct naozaj len vegetit... som na PN ale v pondelok mi konci tak rozmyslam ci sa hodim este aspon na par dni alebo uz pojdem od utorka do roboty... neviem... to bude tusim 5.den po ET... no a na skory testik asi nebudem taka odvazna ako alic... 😅
hej dnes asi budem polihavat mozno pojdem poobede von trosku nech sa male bambulky nadychaju cerstveho vzduchu... no a potom zasa oddych a ziadne prudke pohyby takze sa budem let tak presusat doma z gauca do postele a naspat... 😉

alicao
26. nov 2009

vanes juuuuuuuuuuuuuuuuuj kraaaaaaaaaaaasa ako sa to pekne obratilo , tak ako u mna, asi to tak ma byt, ze najprv si to vytrpime aby sme si potom zasluzili //🙂
Takze dalsia dvojickova??? jaaaaaaaaaaj sa tesim, tak ti mooooooooooooooc zelam, nech najdes take krasne // ako ja a aby sme sa mohli v auguste chvalit krasnymi detickami🙂 cmuk
a...dakujem , na krv idem az o 5 dni...
idem papa, sme hladny ako vlci 😀
Afrika, sak pockaj ...uz vidim tie tvoje testi na 3 den po ET..HEHE 😀

afrika
26. nov 2009

jaj alicao len aby som sa na 3.d. po ET dostala 😝 😝 😝 .
ty si inak dobrá tajnostkárka 😀

vanesska
26. nov 2009

dakujeeeem alic... cez vikend skocim nakupit nejake testiky do zasoby... 😉
inak tebe sa teraz pojde dobre na krvicku... ziadny stresik... sak ty uz vies svoje... 😀 😵

alicao
26. nov 2009

afrika no vies ake to bolo tazke utajit to pred manzelom? fuuuu, 4 dni som mu to tajila, skoro ma porazilo 😀
a ked som sa dostala na ET ja dostane sa kazdy...
Vanes nakup, lebo ked najdes // budes taka mimo a budech ich chciet ocikavat co najviac a rozne druhy 😀 😀
hej tesim sa na krvicku, len dufam, ze sa dovtedy nic neposere..sorry za vyraz...ale snaaaaaaaaaaaaaad nie!

afrika
26. nov 2009

práve volali z Heliosu-zostávam na 75 jednotkách. kontrola bude v nedeľu. pichám ďalej aj diphereline. odber ak bude všetko od tak v utor. alebo v stredu. diph. mám len do soboty rána. povedala mi zlatučká p. Mikulová, že mi požičajú tak dúfam, že nezabudnú, lebo si v nedeľu nebudem mať čo pichnúť. povedala, že zatiaľ to vyzerá dobre

alicao
26. nov 2009

afrika , vazne? to si ma teda prekvapila a ja ze ti to stopnu 😀 !
ja mam este 4 dipheraliny , skoda ze si MT..ibaze by si si po ne prisla

vanesska
26. nov 2009

afrika... no vidis... 😵 super sa tesim ze to mas vsetko ok... takze OPU v utorok... no fakt pekne... ides v alickinych stopach... 😉

alicao
26. nov 2009

afrika az po pozitivne testiky jasne?🙂

afrika
26. nov 2009

aké ste zlaté, že hneď napíšete 😵 . taká som rada, pre dipher. si idem zajtra do Heliosu-ja som taká vyklepaná vždy, tak ich chcem mať pekne doma, aby sa nestalo, že v nedeľu nebudem mať čo pichať. ale dík alic za ponuku. v heliku sú tiež zlatí a požičajú mi ich. ja im to vrátim tak, že ma budú môcť uspať 😀 😀 😀 . vanesska a ty pekne buvkaj. mať v brušku dvojčiatka není žiadna sranda. že alic?

alicao
26. nov 2009

afrika , to hej uz teraz mam brucho ako v 4 mesiaci a to som len v 4 tt🙂

rosienka
26. nov 2009

ty brdo, baby, akurat som dostala mail od dokyho a ze 16.den po ET hcg 2142IU 😀 😀 😀 ak toto nebudu trojicky tak som panna Orleanska 😅 Buducu stredu idem na UTZ 😵

romy01
26. nov 2009

tosienka - ja tipujem dvojcatka - ja som mala na 16 den po ET ( ale keby bolo PK tak to bol iba 14den ) 1408 JU- mas fakt sancu ze mas dvojky - gratulujeeeeeeem

vaneska len pekne oddychuj a s prechadzkami to tychto par dni neprehanaj, nech sa ti moc tie embrijka nemrvia v brusku. Ty si mala uz kompletne premenene tie vajicka na take zarodky lebo si mala predlzenu kultivaciu ale my co sme s wolfkou nemali PK tak sme vkladali len 8 bunkove embrijka. Gratulujem ti ku krasnym embrijkam a posielam cmuk na brusko

afrika ty nas uz o par dni vsetky dobehnes, a potom uz budeme spolu rozoberat ake su kociky v trende 😀 😀 😀

a potom este zuzka tusim a asi uz budeme kompletka

rosienka
26. nov 2009

caves baby, konecne som vas docitala 🙂

romy- no oni na mna furt vyhukuju, ze su to asi minimalne dve... 😀 boze, co som to ja naprodukovala 😅 😕 😵
inak dakujem za pochvalu, ved ukaz brusko aj ty, urcite ti uz podrastlo 😉 ja vyzeram tiez uz ako v 4.m. taka som tam nafuknuta a najedena po tych oslavach 😀 Tiez som si dala ten ticker a budem hned vidiet ako babo vyzera a kolko tt ma 🙂

afrika- co ty furt mas s tym stopnutim, ved mas uplne super skladbu folikulov a do utorka ich bude akurat, nic neboj a vytesuj sa, jasne??! 😀

alic, vanes, vy moje dvojkove nasledovnicky! tesim sa ako sa to tu vyvija, uplne super atmoska 😅.

posielam aj ja tehu virusiky 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicao
27. nov 2009

rosienka no krasne hcg , dvojky to istia🙂, ale asi ta s tym hcg predbehnem, aspon to tak vyzera podla tych testov 😀 dnes su ciarky rovnake a to som len na 10 den po ET..neviem ci to zas neprehanaju trosku..hm...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre