Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
30. nov 2009

dobru noc afrika🙂 aj ja pojdem o chvilu som hore uz od 4.45...zase

afrika
30. nov 2009

alic a UTZ zajtra pred odberom ešte bude?

alicao
30. nov 2009

ano a pustia ta dopredu pred vsetky co tam budu cakat

romy01
30. nov 2009

afrika ked rano prides do heliku rovno chod na recepciu a pocedz ze si na OPU - ona ta posle na sono prednostne - povie ostatnym co tam budu cakat aby ta pustili. Tam ti lekar este skontroluje foliky a da tabletku akoze oblbovak, ale poviem ti ja som bola po nej taka hyperaktivna ze sa na mne len rehotali - bola som akoby som si dala poharik niecoho fajneho a kym ostatne baby boli kludne tak ja som im tam vypracala sprostosti. Dodnes sa na mne tam lekari a sestricky musia zabavat.
A budes mat na sebe kosielku a satku na vlasy. neboj nic, oproti normalnej operacii je toto brnkacka a aj narkoza je slabulinka, nebyva po nej vobec zle a nebudes citit ani potom ziadne vynimocne bolesti. Zbladnes to,

rosienka
30. nov 2009

caute baby 🙂
afrika fakt neviem preco si to zobrala ako urazku, alicka to raz raz uplne presne pochopila, ze som to myslela ako povzbudenie a s istou davkou nadsazky, lebo si myslim, ze nemas dôvod na take obavy, co stale mas. je jasne, ze sme nervozne a bojime sa co ako dopadne, ale myslim si, ze tie druhe su tu zas na to, aby nam tie mnohokrat zbytocne a neopodstatnene obavy odohnali a nas ukludnili a rozveselili... alebo mame plakat s tebou, ze mas 9 folikulov? Prepac, ja som asi len optimistka a nie pesimistka...

zuzi- idem v stredu na UTZ, tak sa snad pocet objasni. Drzim velmi palce na tvoj pohovor, nech dostanete super spravy a odidete plni elanu! 😉

romy- tak som zvedava, ci aj u nas posielaju k vlastnemu gynekologovi uz po srdiecku

alicao
30. nov 2009

rosienka ako sa citis? secko v poraaaaaadku? som zvedava na stredu kolko dropcov nosis v brusku🙂

afrika
30. nov 2009

rosienka ale veta - tebe je všetko buď veľa alebo málo není moc príjemná 😉 . ale nechajme to už tak, ja sa nerada s niekým naťahujem pre slovíčka. a každá z nás tu má iné diagnózy, z ktorých má obavy. u mňa to je NEkvalita vajok 😉 .
držkaj sa v stredu, hádam ich nebude viac ako 2-3 🙂

alicao
30. nov 2009

afrika a nie je? 😀 😀 😀 😝 len ta natahujem....
ako vravis kazda mame svoje a aj rosienku obdivujem, museli ist na tese, je starsia a bol to ich neviem kolky pokus ivf, takze klobuk dole rosi a my afrika musime drzat hubu a krok, ok? cmuk a psssst🙂!
a nie si sama aj ja som este so vsetkeho pokakana aj ked mam //, a aj ty budes ked ich najdes a budeme pokakane uz navzdy, takze trenuj🙂)

alicao
30. nov 2009

afrika, tu 'hubu' az tak drzat nemusis, hlavne ten krok!🙂

rosienka
30. nov 2009

afrika- ja viem, dalo sa to pochopit aj zle, ale nebolo to tak myslene. chcela som len trochu poukazat na to ako si si odporovala a ze vzdy si bola z kazdeho vysledku nestastna ci bol taky, ci onaky... a ako vies, ze mas nekvalitne vajka?? ved to uvidis az po oplodneni, tak skus mysliet pozitivne, len to je mojim cielom, aby som ta priviedla na lepsie myslienky, lebo fakt mam toho za sebou dost...
a dakujem, tiez dufam, ze ich nebude viac ako 2 🙂

alic- som uplne v pohode, ako by sa ani nechumelilo...embrijkam sa musi zatial velmi pacit 😀

alicao
30. nov 2009

rosi , to mna zase stale boli brucho ako pred ms..teda nie stale ale chvilku ano, potom nic a vajeniky pichaju furt, chudatka moje hyperaktivne 😀

afrika
30. nov 2009

rosienka ak ich budeš mať viac ako dve, tak sa asi sťahujem do Švajčiarska, lebo tam máte očividne lepšie podmienky na viacplodovú tehotnosť 😀 .
alicao ty sa už sťahovať nemusíš 😉

romy01
30. nov 2009

ahoj rosienka a ako sa citis? ziadne priznaky?
alicka to je normal, mna vsetko pichalo, bolelo cele dva tyzdne po OPU a potom este tyzden som mala take roztahovanie maternice, to prejde o tyzden, dva, neboj.
afrika - posielam na naladicku ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
a myslim si afrika, ze ak to vsetko psychicky zvladnes tunak s nami najblizsie dva tyzdne tak sa budes uz stresovat naveky pre krpca

wolfskinka
autor
30. nov 2009

romy tebe ktory den po ET robili sono a kedy bilo drobcekovi srdiecko ? zajtra budem 25 den po ET, myslis ze uz bude bit srdiecko ? nechce sa mi cakat do stvrtku ze by som isla zajtra

romy01
30. nov 2009

wolfka srdiecko bilo na 7plus 2dni - to bol osmy tyzden

wolfskinka
autor
30. nov 2009

aha tak mam este cas, ja sa tak strasne bojim ze nebude bit

romy01
30. nov 2009

wolfka o tom ani neuvazuj, keby nebilo , uz davno mas ms a nedrzalo by sa ta. Urcite to bude OK Uvidis

wolfskinka
autor
30. nov 2009

romy no dufam, chvalabohu spinenie neni klop klop klop, a tebe byvalo zle podla konika som dnes 6tt+2

minuly tyzden mi krajko povedal, ze mam prist o 7-10 dni , bola som tam minuly tyzden v stredu takze v stredu alebo vo stvrtok

wolfskinka
autor
30. nov 2009

uz som pekne napapana a doma a idem zalahnuta trosku si pospat

vanesska
30. nov 2009

caute baby,

ja som mala celkom plny vikend tak som nejako nestihala... hm takze nemozem zrovna povedat ze by som oddychovala ale zasa citim sa uplne fajn tak sa mi len tak v posteli lezat nechce... 😝
dnes som si este bola predlzit PN o tyzden tak v pondelok uz pojdem kuknut do prace...
v pondelok idem aj na krvicku takze to uz aspon budem vediet na com som...
inak dnes ma strasne berie na spanie a pritom som teda spala do 10 a nejako ma pobolieva hlava ani neviem aku tabletku si mozem dat baby nemate s tym skusenosti? ja som zvykla si davat ibac ale teraz by to asi nebolo vhodne hlavne ked este neviem ci som tehu alebo nie... 😕
a ozaj ma napadlo myslite ze jedna kavicka s mlieckom denne moze nejako uskodit??
no baby ja fakt musim ist zalomit lebo sa mi normalne zatvaraju oci... este vas pridem kuknut...

a samozrejme zuzinke nasej drzim palce aby dobre pochodili v care a cakame na infosky ako sa rozhodnete... 😎

rosienka
30. nov 2009

afrika- no to znie hned lepsie, aspon tu nebudem stonat sama, ake je to tu naprd 😅 😉
drzim palce na zajtra, nech ich este aspon 5 dorastie 🙂

alice- tak to mam obcas aj ja a prsiaaaaa boliaaaaa 😀

romy- uz pisem, ze dokopy nic, pampusiky nerobia ziadne problemy, neviem po kom su??! 😨 😅

alicao
30. nov 2009

rosienka, tak predsa nieco mas🙂
romy, ja viem, spominam si ze si to pisala a vela bab tieto pocity po ivf opisuje takze koli tomu nestresujem, nech si len picha co chce, hlavne nech tento raz dockam zdravych babatiek!🙂
Vaneska uz sa chyyyyyyyli k testovaniu, bu, bu, bu, teda aspon um mna v tvojom case som to mala uz uspesne za sebou 😀 , len provokujem nic viac! drzkaaaaaaaam silno palce !!!
zuzka, dufam, ze zacnes najneskor v januari!🙂
wolfi nemusis tam zas chodit kazdy druhy den do heliku, to je trosku casto , nemyslis? 😀

wolfskinka
autor
30. nov 2009

alic ved tam nechodim akzde dva dni len by som rada vediet na com som ...

alicao
30. nov 2009

wofli , to bolo ironicky

wolfskinka
autor
30. nov 2009

alic ja viem ... mas nejake priznaky ?

bubina1
30. nov 2009

wolfi...mne bilo srdiečko 7+O

wolfskinka
autor
30. nov 2009

na ja som teraz 6tt+2, vo stvrtok budem 6tt+5

rosienka
30. nov 2009

alic- som hrooozne zvedava na tvoje hcg zajtra...aspon 2000 IU by tam malo byt, no ne? 😅
zuzi- tak co, ako ste dopadli, uz ste to doma prebrali, som velmi zvedava 😝
wolfi- ja som niekde citala, ze srdiecko bije od konca 6tt, alebo zaciatku 7tt, asi zalezi od uhniezdenia, tak by si ho tento tyzden aj mohla pocut. Ja asi az buduci.

wolfskinka
autor
1. dec 2009

rosienka no dufam, ze ho bude pocut, uz sa neviem dockat a bojim sa velmi, ja po tych potratoch v 5-6tt, kde bol len prazdny plodovy vak, mam strasny strach o gulka bombulka, ked bude srdiecko tak ma to uz potom poriadne ukludni

zuuuzana7
1. dec 2009

dobre ranko 😵
afrika myslim na teba 😵
alicka tak dnes urcite vsetky oci viocime pri tvojom hcg 😵

baby, vcera bolo super aj sme sa s doktorom nasmiali, takze mi dal dlhy protokol. v januari zacinam s antikoncepciou, nechapem preco dlhy no ale asi to ma tak byt? ratala som totizto s kratkym.
nenavrhol ani icsi na co som ja poriadne strajkovala, ale aj tak si stal za svojim, ze icsi sa robit nebude.
tak teda mu verim. a este navrhol 1 emrisko na vklad a bol zasadne proti 2 no a samozrejme co ja? zase som strajkovala 😅 😀.
baby kolko tak u vas trval dlhy protokol az do opu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre