Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
12. dec 2009

veď to som ti chcela tím povedať 😀 . idem si dať ryžu s grankom. maj sa pekne a pošli mi tehu vírusky, lebo na mňa s nimi kašlete 🙄

alicao
12. dec 2009

afrika ja som uz pisala davnejsie, ze budem posielat tehu virusiky az ked budem pocut srdiecka, ani v inej teme neposielam, nechcem to zakriknut, takze musis poprosit babenky co uz poculi srdiecka a nekasleme na teba, bohuzial si tu teraz jedina co caka na vysledky tak mozno preto sa ti zda, ze sa pise pomenej, ale uvidis ako budes stale spat ked budes tehu, teda uz mozno aj si🙂
tak ja ti mozem len thuj, thuj, thuj poslat pre stasticko🙂!

wolfskinka
autor
12. dec 2009

baby tak to ja som speci kategoria v tych vasich meraniach, ja na to nemam ani odvahu, dnes som mala na vahe 82,5 a to som co som tehotna schudla 3 kila, len tak dalej aby som moc nepriberala, moja mama so mnou pribrala 6 kil a so segrou 8 kil, tak sa tiez snazim zatial neprezierat a nehadzat do seba vsetko mozne, lebo nerada by som sa preklopila cez 100

rosienka
12. dec 2009

ahojte baby, vcera som bola takaaa unavena po vsetkych tych lietackach a varenia, ze som hned zalahla.
romy- pozrela som tie linky, diky 🙂 citala som skoro tie iste infosky
afrika- uz si sa odvazila sama testovat? 😉 najlepsie bude az od 10.d po ET, aby to nebolo nahodou moc skoro a nebola si zbytocne nestastna...
lusi- no super, tak predsa sa crta dalsia stimulantka este tento rok 😀 cize asi zaciatkom roka je OPU, ze?...teda ak samozrejme vsetko dobre pôjde, co dufame. Mas teda dlhy protokol, ktory sa dal predpokladat.

Inak vsetky baby tehulky a buduce tehulky- DÔLEZITY OZNAM 🙂 : zalozila som v tehulkach temu pre nas vsetky tehulky z jesene 09 po IVF, tak dufam, ze sa nas tam vela stretne 😉

Afrika, lusi, zuzka nebojte sa, vas este dopodporujeme!

afrika
12. dec 2009

rosi ja niesom vôbec na testovanie. ja si počkám na krvičku a UTZ.

wolfskinka
autor
12. dec 2009

afrika ty mas teda pevne nervy .... ja by som to nevydrzala

afrika
12. dec 2009

wolfi fest ma bolí brucho ako na ms. strašne sa bojím ☹ .mala si aj ty také pocity?

alicao
12. dec 2009

afrika, sa tu na tebe rehocem..stale sa pytas to iste, ved sme ti to snad uz 10 krat pisali 😀

afrika
12. dec 2009

hahahahahahahahahahahahahahahahaha
keď ja som taká vo všetkom, priznávam sa 😝

alicao
12. dec 2009

hlavne sa smejem preto, lebo pred dvoma dnami si sa stazovala, ze nemas pocity na MS a bala si sa ci to je ok..dnes ich mas a tiez nevies ci je to ok.. 😀
ja osobne si myslim, ze je to absolutne ok🙂

wolfskinka
autor
12. dec 2009

afrika hej mala, to sa ti zvacsuje maternica a mavam ich stale z casu na cas kazdy den cca asi tak 20 minut denne a potom to prejde

rosienka
12. dec 2009

afrika- to je dobre, lebo inak by si urcite este viacej stresovala, ty si tu tusim najväcsia streserka 😀 ako som ti uz vravela, ze vidis vsade dôvod na obavy ci tak ci onak...takze este raz- vsetky sme tu mali pocity ako pred ms, niekto silne, niekto slabe ako ja, vsetko a nic môze znamenat dobre, alebo zle, ale dôlezite je byt v klude, lebo na zle spravy casu dost...tak ktory datum je ten krvny test? 😉

lusinkaj
12. dec 2009

AHOJTE,tak hadam to je sen uz mame notboak domaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 viete aka som stastna 😵
ale ma to jeden hacik,kedze nestihli do 30 dni vybavit reklamaciu,tak chceme naspät peniaze cez tyzden ideme im vratit notbook a daju nam peniaze a mi si ideme kupit pc,nechceme uz notbook....asi tak v skratke 😉

co mate nove?popiste mi,to sa neda vsetko precitat za ten mesiac co som tu nebola... 😉

rosienka
12. dec 2009

lusi- to je fakt mesiac?? tak potom si si urcite vsimla, ze sme tu jedna za druhou tehotneli, az nam z toho sibe a najväcsie obavy zacnu este len teraz... 😀 momentalne je na rade afrika, i ked si urcite mysli, ze nam to tu pokazi, mala najlepsie vysledky, dali jej jednu obrovsku blastocystu a neviem kolko vela ich ma zmrazenych, takze ja sa o nu vôbec nebojim 😝 😅 Jedine este zuzka nezacala stimulovat, ta caka do februara, kym zacne s HAK a v marci so stimulkou. takze teraz tu mame uz len taba na stimulku 🙂

lusinkaj
12. dec 2009

rosi tak super...ze vsetky tehulkujete,dufam ze coskoro aj ja zacnem s vami a pridam sa k vam... 😵

lusinkaj
12. dec 2009

konecne som tu a nikto nikde ☹

lusinkaj
13. dec 2009

dobre ranko 🙂 no toto musim nas posunut vysie sme na druhej strane,od vcerajska nikto tu nepride 😅
peknu nedelu vam prajem 🙂

wolfskinka
autor
13. dec 2009

lusi no huraaaaaaaaaaaaa, to im teda trvalo

lusinkaj
13. dec 2009

wolfi ahoooj,veru trvalo im to...az az a kedze je po 30 dnovej rekl.lehote tak im ideme vratit notbook a daju nam peniaze a si kupime novy...

lusinkaj
13. dec 2009

baby kde ste?ani nemozem si s vami popisat...

afrika
14. dec 2009

ahojte, moc tu teraz chodiť nebudem-mám nariadený kľudový režim...inak všetko je vcelku v pohode až na pár mini problémov. zajtra pri raňajkách vám zas napíšem. držkajte sa a moc moc moc prosím o tehu výrusky 😵

alicao
14. dec 2009

afrika to sme mali vsetky nariadeny kludovy rezim a este stale mame🙂

afrika
14. dec 2009

mne to nariadili v sobotu...túto

afrika
14. dec 2009

musela som volať do heliosu, mala som problémy - malinké, tak mi to tak nakázali. nechcem ešte nič predbiehať, ale nebojte zatiaľ som snáď v pohode...

alicao
14. dec 2009

takze je to tam 😀 tajnostkarka 😀

afrika
14. dec 2009

to určite nie alic. vážne sa mýliš. vyzerá to kadejako. baby behom týždňa sa ozvem. idem spať. alic a fakt sa mýliš...

alicao
14. dec 2009

afrika, kedze este nevies, tak nevies ci sa mylim🙂

alicao
14. dec 2009

kazdopadne nech to dopadne len a len tak ako si myslim, ze to dopadne,drzim palce , moc moc moc!

zuuuzana7
14. dec 2009

dobre rankooooo
jeee luuuuuusiiiiii tu jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂
afrika, teda to znie veeelmi tajnostkarsky 😉

romy01
14. dec 2009

ahojte bambulky.

Cez vikend som absolutne nemala chut zapnut pc - moj mm mi vymyslel taky program, ze sme boli stale prec alebo sme doma kadeco robili a potom som bola utahana a tak a dnes som cele doobedie vybavovala po uradoch ale aj tak som nic nevybavila, takze v stredu to absolvujem zas.

afrika, moc ti drzim palce - kedy ides na krv v piatok? pre istotu ti posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicka ty si dnes volala do heliku ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre