Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lora76
5. feb 2010

ahojte.chcem sa opýtat.včera som poslala do poisťovne žiadosť o schválenie IV F.chcela by som vediet.kolko ,ma to bude stat a či mi bude s tých hormónov zle.môžem počas liečby chodiť do práce?

lusinkaj
5. feb 2010

baby hcg je vyse 1000 a doki sa zasmial ze hcg na dvojicky...a sa ma pyta co to budu jednovajecne dvojicky???a ja nieeeeee 😉 😀
kolko vy ste mali hcg?

pegasko
5. feb 2010

lusi,ze by predsa?...ale nie, neboj baby mali aj viac a namaju dvojky 😉 tak gratulujeeeeeeeeeeeeem 😀

lora-stat ta to bude asi 1000euro,ale aj nemusi,zalei od liekou a co ti vlastne budu robit
-zle byva ako komu,kazda reaguje inac,ma ine davky liekou a za mna mozem povedat v uplnej pohode,kazdy ma prah bolesti niekde inde a ja znesem vela,vydrzat sa to vsak da...

pegasko
5. feb 2010

pardon citam po sebe ,no hotentot,ponahlam sa...

lusinkaj
5. feb 2010

pegasko???ano tak to si ma ukludnila...aj aj verim,ze tam je jedno len je dobre,kvalitne a uz sa ma nepusti az o 9 mesiace 🙂 posielam vam ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 🙂 🙂

alicao
5. feb 2010

lusi ani sa nepytaj , skoro 3800 sme mali my na 14den, takze bud kludna, ved su to predsa len uz 20 dnove babatka kludne mozes mat take vysoke, som zvedava, ci aj tebe bude byvat tak zle ako mne, lebo my s vysokym hcg si to uzivame riadne🙂))

zuuuzana7
5. feb 2010

lusi super gratulujem k tvojej stastnej 1000-cke 🙂

wolfskinka
autor
5. feb 2010

lusi no supeeeeeeeeeeeeerrrrr tesim sa s tebou

zuuzi si na rade

lusinkaj
5. feb 2010

Dakujem vam velmi pekne 🙂 tesim sa taze ta 1000 nije az tak vela,kludne to moze byt hcg jedneho baba 🙂
posielam vam konecne oficialne ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt virusiky 😵

wolfskinka
autor
5. feb 2010

lusi moze, ja som mala 13 den po ET bez PK 480 ...

lusinkaj
5. feb 2010

tych vyse 1000 zase nieje az tak vela taze si myslim ze drobcek je tam krasne uhniezdeni na 9 mesiace 🙂

brmbolcek
5. feb 2010

wolfi cau 🙂 aj ja som mala na 16 den po PK 1760 a vkladali mi jedno 😉 , tak co ty nato ????

lusinkaj
5. feb 2010

brmbolcek ak si mala ty na 16 den take hcg a vkladali jedno emb.tak ja na 15 den kludne mozem mat hodnotu cez tisic na jedno emb. 🙂

brmbolcek
5. feb 2010

jasne lusi - je to mozne, ono to HCg bude stupat ako voda 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

dakujem...taze nemusia to byt dvojky,tie velmi nechceme 😒 a ak je taka pekna hodnota hcg malo by byt vsetko ok.?lebo ja sa tak bojim....

brmbolcek
5. feb 2010

jasne zeby to nemalo byt zle, to by ti uz povedali na Ultazvuku.... vsetko ide ako ma 😉 🙂 😉

lusinkaj
5. feb 2010

este na utz som nebola len na krv dnes az o 3 tyzdne na utz 🙂

brmbolcek
5. feb 2010

ja idem za 8 dni na UTZ 😉 cize po poslednej kontrole kt.bola pred 8dnami, tak teraz po vikende v pondelok 😉 , nemas to neskoro Az za 3 tyzdne ????

lusinkaj
5. feb 2010

tak povedal dr.v centre neviem preco...ale ja pojdem skor k svojmu gyn.lebo potrebujem predpisat lieky tak aj on mi sprvi utz tak za 2 tyz.

brmbolcek
5. feb 2010

a kedy si mala posledny menzes ? ? ukazuje ti to spravne 6tt ?

lusinkaj
5. feb 2010

no toto sa mi nezda preco mi ukazuje 6tt ale podla menzesu mi to takto vypocitalo v pase...ale nieje to dobre

brmbolcek
5. feb 2010

cize si menej ako 6tt ?

lusinkaj
5. feb 2010

ano mala by som mat 4 tt...neviem preco tak to vypocitalo...

brmbolcek
5. feb 2010

tie 2tyzdne je datum posledneho menzesu ...

lusinkaj
5. feb 2010

taze ako to je je to dobre tie 6tt...???

brmbolcek
5. feb 2010

lusi - si si precitala v inej temicke odpoved , pravda 😉

lusinkaj
5. feb 2010

no ja uz neviem ...ja to necham tak a basta.... 🙂

wolfskinka
autor
5. feb 2010

tak som sa dovolala tej kamoske doktorke, tak podla vsetkeho pojdem na tu amnio do ziliny 17.2.

lusinkaj
5. feb 2010

wolfi taze nakoniec musis na amni.?

wolfskinka
autor
5. feb 2010

lusi ... no kedze amnio robia v 17tt, a triple mi budu robit az buduci tyzden, tak vysledky z triple ani nahodou nebudu a potom by ju uz nemohli robit ... takze nemam na vyber, lebo 17tt budem buduci tyzden tak mne to budu robit az v 18tt a dovtedy triple nebudu, skratka moj gyndos ma na ne objednal dost neskoro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre