Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
24. feb 2010

ahojte kocky

pegasko tak uz budes cochvila cakatelka na //. OPU si asi mala dnes ze ? Moooooc ti drzim palceky a urcite sa coskoro ozvi.

zuzke a pegaske
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

inak baby ja som toho moc nekupovala . teda mam toho pozehnane v skrini ale su to rozne velkosti od najmensich vel 56 az po tie do 9 mesiacov Tie najmensie cisla mam vycsinou body na leto a par dupaciek a pancusky. No a na jesen uz mam nejaku mikuinku, dupacky, tricka pancusky. Nie vela len po par kusoch a potom budem dokupovat. Plus som natrafila na par veci na 9 mes babo na zimu - to mi tak akurat vychadza pre drobca. , No a mam nejake plienky a podbradniky to je tak vsetko. Takmer vsetko som nakupovala vo vypredajoch v tescu Inak ceny v malych obchodoch su uplne nekrestanske - chapete ze zimne pancusky stoja 8 eur a letne 4 - 6 eur ??? To nakupovala buduca babka - este ze sa tak na drobca tesi.

Inak dnes som si objednala kocik co mam v albume - rojkombinacia za 330 EUR. Uz sa na to tesim 😀 😀 😀

lusinkaj
24. feb 2010

romy tento si si obj.to je taka siva farba? 😉

wolfskinka
autor
24. feb 2010

romy pekny kocik a kedy ti pride ?

pegasko
24. feb 2010

ahojte 🙂 uz nakupujete 😵 aj my budeme,ze zuzka 😵 aj afrika 😵
inac ja som dobrovolne,nasilu doma-ked to bude 😝 som nezamestnana kofa no nic-moc
idem sa skraslit nech sa ma nezlaknu,uz mi to dlhsie trvaaaaaa

romy01
24. feb 2010

no kocik dojde do 3 - 4 tyzdnov. Zaplatila som zalohu no vyzdvihnut a doplatit si ho vraj mozem aj tesne pred porodom, Oni ho mozu uskladnit. No mm povedal ze nechce aby ostal v predajni ale ze si ho zoberieme a niekde upraceme - spm zvedava. A ta farba je taka zvlastna tmavo siva - taka skoro modrosiva. Moc sa mi paci.

pegasko to je jasne ze budete aj s afrikou aj zuzkou nakupovat - uz ste zacali skreckovat euriky ? Je najvyssi cas 😀

zuuuzana7
25. feb 2010

ahojte baby 🙂
dnes ste zaneprazdene ?😅 😕 rosienka teda urcite pracovne zaneprazdnena, ta je pravdepodobne v praci 🙂

pegasko, tak ako dnes? ako ste dopadli kolko mate vajok? urcite mnooooohu 🙂
drzim palcuchy nech sa pekne oplodnuju 🙂
a to vies, ze aj my ideme pre nase babuliatka uz cochvila nakupovat 🙂
a samoska, ze sa afrika prida k nam 🙂

romy tak to je rychlovka dodacia lehota kocika 🙂 super 🙂

wolfi aj mne sa velmi paci meno matej 🙂

tak dalsi utz nas myslim caka s alickou v pondelok 🙂

lusi, ako? bola si teda dnes v car?

no nic idem sa pripravit na ordinaciu 🙂

lusinkaj
25. feb 2010

zuzi nie dnes som mala ist do car,ale 2.3 v utorok idem... 🙂

wolfskinka
autor
25. feb 2010

zuuzi dik

romy pisala som ti do inje temicky ale este raz .... porad, gulko sa furt mrvi ale tak ze mi kruti creva a nuti ma az na kaslanie, a strasne mi potom bije srdce a zadychavam sa teda aspon mam taky pocit, myslis ze je to ok ?

pegasko
25. feb 2010

ahojte,spinkala som,skoro sme vstavali ,no co budem robit v noci...
tak vajok bolo nakoniec az 14 🙂 a 13 bolo ok,len jedno malo zrele-urodicka bohata 😵 na sliznicu ani nemusim uzit lieky,uz teraz mala 11mm
mm nenasli v spermiograme nic,no sok veliki,tak si dal druhe kolo a spravili mu centrifugu a hop viac ako 3milion,rastol ako pav-no ma rad predohry 😀
zajtra volam co sa oplodnilo

wolfskinka
autor
25. feb 2010

pegasko velkaaaaaaaaaaa gratulaaaaaaacia ... sikulka si, drzim palce na zajtra

zuuuzana7
26. feb 2010

jeee pegasko krasna urodicka 🙂 a ta sliznica no nadhera cize ani utrogestan a nic podobne neberies ?
ja si neviem predstavit co je centrifugu, ale hlavne ze to pomohlo 😉

wolfskinka
autor
26. feb 2010

centrifuga .. to je nejaka odstrdovacka

alicao
26. feb 2010

pegasko supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, len tak dalej!!!!🙂
wolfi ja sa citim tak isto ked robia kotrmelce, vcera vecer uz aj drahy citil dva kopanceky🙂

wolfskinka
autor
26. feb 2010

alic no super .. vidis tak si sa nemohla dockat a uz sa mrvia, tiez ti kruti crevami akoby sa ti uzlili a citis ich skor pod rebrami ako v podbrusku ze ?dnes mi gulko prvy krat ustedril kopanec aj do brucha nielen do criev

wolfskinka
autor
26. feb 2010

ozaj alic a natieras si uz brucho proti striam ?ja som zacala minuly tyzden

alicao
26. feb 2010

wolfi ja som ti to vcera pisala aj do skypu, len si nato odpisala , ze si ides lahnut, vobec si nato nereagovala a ja som sa ti chvalila a ty nic...
ja si natieram uz asi dva mesiace

vanesska
26. feb 2010

caute kocky,

pegaskooo... wow... krasny pocet folikov... a aj muzik sa pochlapil... 😉 😵
tak uz len aby sa aj tak krasne oplodnili...a asi davate aj predlzenu kultivaciu vsak?
juuuj tesim sa... a drzim velmi palce!

wolfi... k tym dupkam mas pravdu hovori sa ze v rakusku je to aj kvalitnejsie a aj ovela sirsi vyber...
takze asi sa fakt oplati...
nam niekto hovori kupovat od 62 ini hovoria ze aj par 56 lebo ze to babo moze byt trochu mensie a bude v tych veciach plavat... tak sme kupili aj par bodyniek takych mensich 56 bolo to v jednej sade a nieco sme podedili tak si myslim ze by to z tych uplne malinkych aj stacilo...

baby fuj ked hovorite o tych striach mne sa dnes v noci snivalo ze sa mi normalne original roztrhla koza uplne dole na brusku a na stehnach ale az tak hrozne hlboko ako keby ma niekto riadne porezal... no ani vam to radsej nebudem detailne opisovat lebo to bolo fakt dost bleeee... 😝 ja sa natieram tak sporadicky zatial to nie je pravidelne... ale okolo pupika mam kozu uz celkom dost napnutu a mam tam aj stehy po operacii snad sa mi to tam nejako nezacne trhat... lebo vraj ta koza je tam po stehoch oslabena... 😒

a inak wolfi, alic... uz citite origos kopanceky?? a boli to? 😕
ja uz asi 3 dni pocitujem take akoby bublinky ale vzdy je to len tak uplne dole a stale na rovnakom mieste... najprv som myslela ci moje travenie... ale kedze je to uz 3 dni presne to iste tak to bude asi nieco ine... 😉
tak sa vytesujem ze si tam maly v brusku veselo bublinkuje...

ostatne babky caute...

zuuuzana7
26. feb 2010

ahojte baby 🙂

alicka krasne tak uz riadne kotrmelceky robit 🙂 gratulujem 🙂 nadherne

vaneska tak vy uz mate bublinkovanie, cize predpriprava pred kotrmalcekmi, zahrievaci trening 🙂
a pises maly ??? nevieme nieco ? prizhnaj sa, lekar nieco naznacil ?

no ale nebote ja budem mat pre vasich loptosov nevesticku 😉

zuuuzana7
26. feb 2010

pegasko ako ? myslim na teba a tvojich drobcekov 🙂

lusinkaj
26. feb 2010

ahoj,ja len tak narychlo vam oznamujem idem lezat do nemocnice kvoli ohss,mam tie vajecniky velmi zväcsene aj krv ukazala ze peč.testy su zvysene a to nemoze byt...tak dnes poobede idem lezat...tak mi drzte prsty potom sa ozvem ak sa vratim... 🙂

zuuuzana7
26. feb 2010

jemine lusi, co to ohss??? ved si sa vobec nestazovala, ze by ta brusko bolelo ??? co to som v soku ???
drzim velmi palce aby sa to co nasjkor dalo do poriadku 🤐

vanesska
26. feb 2010

zuzi... zatial netusim co to je... veru pisem maly ale myslim tym maly drobec takze zatial tak neurcito... 🙂
snad sa dozvieme za 3 tyzdne na tom velkom utz...
hej my si zatial bublinkujeme... je to srandovne... ktovie z coho tie bublinky su ci si tam krpcek mava rukami nohami a robi bubliny alebo klokta plodovu vodu... ?! 😅 😀 ale je to zaujimave...

lusiii... a coze to takto neskoro sa prejavil ohss?? fiha... 😕
ale lepsie byt v nemocke pod dozorom akoby ta to chytilo v noci a musis bezat na pohotovost...
tak si pekne polez a poodychuj... a snad ta v pondelok pustia...
drz sa!!

lusinkaj
26. feb 2010

no pochybujem ze ma tak skoro pustia....neviem vobec nemam sajnu kedy pridem...ale nechce sa mi tam ist vobec.... 😒 som smutna velmi....

zuuuzana7
26. feb 2010

ooo lusi, si vime predstavit, ze si smutna, ale tam aspon budes pod ocami lekarov 🙂 neboj, urcite si ta len par dni nechaju ... budeme na teba mysliet 🙂 drzat sa ...

lusinkaj
26. feb 2010

dakujem vam,joooj som z toho v šoku...necakala som to vobec... 😒 tak sa tu drzte 😉

brmbolcek
26. feb 2010

lusi- drzkaj sa a daj nam vediet co a ako , myslim na teba 😉 😉 😉

lusinkaj
26. feb 2010

brmbolcek dakujem... 🙂 ste zlate vsetky jasne hned sa ozvem,len neviem kedy pustia ale dufam ze dlho tam nebudem... 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

Lusi- ved aj tak hlasia skarede pocasie a vsetky co sme na PN sme doma, tak nemas sa cho bat , budes mat mensiu zmenu medzi ludmi, momentalne je to dolezite pre tvoj zdravotny stav , tak hlavku hore, pokila sa da pomoct je to fajn, horsie je ked uz sa neda , ale ty si velka a rozumna a uvedomela 😉 😉 😉 tak chvilocku vydrzis poobzeraj si to tam a povies nam ci tam porodis svojich dvoch drobcou ..., 😉 😉 😉 drzkaj sa 🙂 🙂 🙂

pegasko
26. feb 2010

fuuuuuuha lusi ohss tak neskoro?mna tiez strasne bolia vajecniky,aj tri krat som sa pitala ci ho nemam a ze nie 😖
ani som nevedela ze sa moze neskor objavit,no co uz v nemocke budes aspon pod dozorom lekarov 😉
baby vsak my umelinky furt volaco,a mrne co rodia ako na beziacom pase nic...no to ma vzdy tak nase..radsej sa nerozculujem
...a musim sa pochvalit len teraz som dovolala a vsetkych 13 je zatial ok,tak asi PK,no kazdy den si mam zavolat pre istotu co moje deturence stvaraju 🙂
baby brusko uz treba natierat a mne sa osvedcila nivea 2v1ani jedna stria sa mi nespravila,tak len odporucam 😎

wolfskinka
autor
26. feb 2010

vanesska kopanceky asi len par krat, len take mrvenie criev ale to je teda poriadne ked si zmysli gulko ze sa ide mrvit tak ti poviem ze to teda vobec neflaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre