Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
3. mar 2010

lusi vitaj, 😅
babulky az teraz som vyliezla z postele,no fuj,vobec ma nebavi len lezat a prepinet kanale 🙄 zajtra bedem trosku akcnejsia 😎
zuzi ja som chodila po tyzdni na kontrolu,a teraz som bola len raz v 8 den a uz 13den bol odber...
ja som na rozdiel od teba stary mazak,tak teba by mali asi viac kontrolovat,ked este nevedia ako budes reagovat na lieky 😨

lusinkaj
3. mar 2010

pegasko ahoooj,ako si natom nechce sa mi citat dozadu prispevky taka som omamena 😅

wolfskinka
autor
3. mar 2010

lusi drzim palceky, neboj lieky pomozu

pegasko len pekne lezkaj

lusinkaj
3. mar 2010

wolfi dakujem...baby a vy ste taky problem nemali?nemali ste zvysene pec.testy???
a este ja som mala cystu a neviem ci praskla len pise sa v sprave ze mam v CD male mnozstvo tekutiny... 😅 co to je???

rosienka
3. mar 2010

zuzi- ja som sla tiez az na 8.den na kontrolu a potom tusim kazdy den do 11.dna, kedy som pichala Pregnyl a tiez som mala od 8.dna Centrotide, to je to iste co Orgalutran u teba, takze neboj, vsetko je OK. Keby si sa zle citila, tak sa urcite ozves

lusi- no teda, aspon ze ti zistili, co mas za problem, dufam ze sa ta pecen umudri 😉

pegasko- ty si teda lenosnicka 😅 , kludne sa trochu pohyb, to ti rozhodne neublizi, nie je dobre len lezat, potrebujes cerstvy vzduch! 🙂

wolfskinka
autor
3. mar 2010

lusi ta tekutina to je v pohode to som mala aj ja, cysta sa vstrebala alebo praskla, je to ok a zvysene pecenove testy ... no na to su lieky z toho si tazku hlavu nerob 😵

lusinkaj
4. mar 2010

ahojte,dnes tu nikto nebol?co robkate? 😉

wolfskinka
autor
4. mar 2010

ahojte tak som prisla zo sona, takze definitívne chlapcek a vsetko je v poriadku tak ako ma byt, tak sa vytesujeme ... gulko je presne tak velky ako ma byt , presne na den 😵 a zase sa vrtel hyperaktivny, cela mamina :D

lusinkaj
4. mar 2010

wolfi tak super,chlapcek vyborne... 😉

wolfskinka
autor
4. mar 2010

lusi hej chcela som dievcatko, ale nech je aj chlapcek ale hlavne nech je zdravy

lusinkaj
4. mar 2010

wolfi to je jedno co bude...nech je zdrave... 🙂 a väcsinou je to tak to co chceme nebudeme mat...

wolfskinka
autor
4. mar 2010

moj muz chcel chlapc a tak on bude mat chlapca, druhe bude dievcatko
😀

pegasko
4. mar 2010

ahojte wolfi dievcatko za dva roky 😵 teraz hlavne aby bol Matko v poriadku 😉
a ostatne baby co 😎
inac dnes som upratovala ako diva,uz som sa nemohla pozerat na bordel a mm este nie je doma 😖 bude frflat no co uz ...

wolfskinka
autor
4. mar 2010

pegasko ved to hlavne nech je zdravy, ozaj este si netestla ?

lusinkaj
4. mar 2010

pegasko,ako ty sa mas?nic neviem o tebe necitala som dozadu.... 🙂

wolfskinka
autor
4. mar 2010

ozaj pegasko TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
4. mar 2010

aj ja TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵

zuuuzana7
5. mar 2010

ahojte baby,
wolfi super, ze sa vas matko ma super 🙂 gratulujem 🙂 a ani sa nenazdate a bude aj dievcatko 🙂

pegasko tak ty si takto aktivna, a ja ze ty oddychujes 😉 tak klidek s upratovanim neprehanat 🙂 ved si tehulka 🙂

lusi tak uz ta pustili domov, no vidis ze to bolo rychlova navsteva v nemocnici 😉 tak aby sa to coskoro napravilo 🙂

ja som bola vcera kvoli tej cyste v car a ona zmizla, ved aby nie tak som jej pohrozila 😅
takze dnes supnem prvy puregon 🙂 drzte palce 🙂

alicao
5. mar 2010

wolfi super🙂 a ty si hyperaktivna? ved furt lezis 😀
pegasko o par dni chceme vsetci vidiet // je ti to jasne, vsak?
zuzka, no paraaada, jasne ze drzime thuj, thuj, thuj! ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!

wolfskinka
autor
5. mar 2010

zuuzi no to sa uvidi, teraz je dolezity matko
😀 😀
alic teraz lezim, ale tehu neobsedim na zadku ani minutu, furt kdesi lietam , beham, a som sa dnes na poradni dobre pobavila, kazali mi viac jest, vraj malo priberam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
5. mar 2010

wolfi to mas dobre, ja priberam aj za teba neboj🙂 uz mam 6 kilov hore

wolfskinka
autor
5. mar 2010

alic lenze ty mas dvoch .... xixi a ja len jedno ...

wolfskinka
autor
5. mar 2010

alic kedy ides na poradnu ?

rosienka
5. mar 2010

zuzi- vyborne, len pekne pichaj, aj som myslela, ze cysta zmizne, oni sa väcsinou vstrebu sami od seba 😉 Inak zda sa mi, ze mas kratky protokol ako ja ked zacinas hned pichat hormony a potom antagonistov, ja som to mala tak isto.

pegasko- TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT...kedy ides testovat 😝 😀

lusinkaj
5. mar 2010

ahojte baby,ako sa mate?dnes som trosku spinila rano tak som hned isla a urobil utz drobci su tam uz dost podrastli maju po 20 mm 🙂 tak hadam bude vsetko dobre a tie pec.testy sa daju do poriadku 🙂
zase ma chcel dr.poslat do nemocnice ja uz nemam slov na nho...idem prec od neho mam uz vybaveneho znameho

wolfskinka
autor
5. mar 2010

lusi ja som spinila prve 3 mesiace skoro stale mozno ti praskla nejaka cievka, to bolo len take chvilu ano a chvilu nie, ale ak ti povedal, ze je to ok tak je to ok, ale lez ... ja som poctivo v pdostate odlezala prve 2 mesiace

lusinkaj
5. mar 2010

tak ja som bola prekvapena ....ale som rada ze drobci su ok...krasne podrastli...uz nech prejdu tie 3 mes.a nech uz je to lepsie...uz som 8tt+4 🙂 😵

wolfskinka
autor
5. mar 2010

ja som dnes podla sona 19tt+5, takze v nedelu zacinam 21tt

lusinkaj
5. mar 2010

tak ak ja som dnes 8tt+4 kedy zacinam 9 tt??ako to je???

wolfskinka
autor
5. mar 2010

ty uz moja budes zacinat 10tt , teraz si 9tt, 9tt konci 8tt+6 a 10tt zacina 9tt+0

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre