Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
13. aug 2009

zuzi ani mne sa to nezda,zeby mala byt taka nizka...ved niekto ma aj yvsie ako mi 4 a na to su tie lieky aby udrziavali hladinu a aby bolo dobre...mne nic take nepovedal dr.ale hned sa jej spytam ak pojdem na kontrolu v septembri idem...
ty si co nastudovala?

rosienka
13. aug 2009

ja mam nove dnas akurat kramy...a to som na ne zabudla jak na smrt 😀 ...sa mi zdalo, ze az niekedy v sobotu, ze este casu dost

o hodnote THS neviem aka je norma, ani neviem, co som posledne mala, ale mozem doma kuknut, mam tam vysledky spred 1.ICSI

zuuuzana7
13. aug 2009

rosienka to je dobre 😀 "na kramy som zabudla ako na smrt" 😀

lusi no citala som to tu na fore ivf je to rak. web stranka. tak ja neviem. vsak uvidim co mi povedia v car.
ale nezabudni sa prosim ta aj ty spytat.
rosienka kukla by si sa prosim ta na tu tvoju hodnotu tsh? dakujem.
inac som prave doumyvala okna 😝 a idem sup do sprchy a vegetit pred telku.
baby beriete nieco ako napr. femibion alebo babyplan... ?

wolfskinka
autor
14. aug 2009

rosienka tak hned po kramoch zacinas ... no super tak budes prva nadejna ... drzim palce ..

afrika
14. aug 2009

ahojte, tak zajtra bude 3IUI-dnes bol pichnutý pregnyl a vzhľadom na to, že folikul má 22,5mm, tak sa nebude čakať 36 hodín ale spraví sa to zajtra o 9,30hod. Sliznica má 8mm. je zaujímavé, že aj s clostilom 3xdenne sa mi urobí len 1 folikul 😒 . dnes som sa pýtala v Heliose, či tam robia genetiku spermií a povedala, že nie. ale nech sa nebojím, že pri IUI aj IVF je malá pravdepodobnosť, že budem oplodnená morfologicky zlou spermiou.
rosienka ty už začínaš so stimuláciou IVF 😵 ?držím pršteky

zuuuzana7
14. aug 2009

baby rosienka este nezacina so stimulkou. myslim, ze ide len 28.08. na konzultaciu. rosi mam recht?

wolfskinka
autor
14. aug 2009

afrika no drzim palciska vsetky kolko sa len da a ako motivaciu ... vcera mi oznamila kamoska, otehotnela po IUI a morfologiu spermii mali 0 percent a vyslo im, akurat vcera im to povedali ... tak pekne hlavu hore a drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm palciskaaaaaaaaaaaaa nech sa stane zazrak

zuuuzana7
14. aug 2009

aaaaa afrika aj drzim palce. 😵 😵 😵
teda pekne ta sliznica podrastla od minula. supsi. 😵

rosienka
14. aug 2009

baby, zuzka ma recht, estik nist nazacinam, idem aj ja len na HP...vcera som pre istotu hodila mejla dokymu, ze kedze chcem ist tak v oktobri na IVF, ci by nebolo dobre spravit zas HP a jasne, ze je to tak! Takze ma objednali na nedelu rano...kuva, moc sa nevyspim 😉
afrika, tak snad do tretice... 🙂 a na IVF-ko ti nebude treba ist
zuzi - sorry, nepozrela som sa vcera, lebo mi prislo z tych kramov taaak nechutne zle, ze som zalomila o ôsmej aj s Ibuprofemom ☹

lusinkaj
14. aug 2009

ahojte,zuzi ja sa urcite spytam mojej endok.aka ma byt hodnota pred ivf 🙂

rosienka
14. aug 2009

ahoj zuzi - prave som kukla, aku hodnotu TSH som mala a bolo to 3.96, pricom do 4.5 je to v norme...takze ziadne strachy 🙂

lusinkaj
14. aug 2009

rosi,vazne do 4.5 je v norme?tak preco moja dr.mi povedala mate zvysene,neberiet lieky pravidelne....
tak teraz neviem...ale ona asi porovnala vysledky z predcahdzajucimi... 😕

zuuuzana7
15. aug 2009

ahojte 🙂
dakujem rosienka, ze si sa kukla. hmmm takze je to ok.
mozno je to vsade odlisne ja mam normu do 4,39 uvidime aka norma je na sk?
ze lusi ty sa este opytas?

afrika
15. aug 2009

ahojte, tak už som po IUI a zas len čakať 😒 . pri UTZ ešte ovulka nebola spustená, takže čakám a podporovať budeme aj doma 😀
tak ma napadlo-pri IUI sa spermie dávajú len ku krčku maternice alebo priamo doňho?

bubina1
16. aug 2009

ako som katolík, ale toto ma pobúrilo....
http://www.infoline.sk/novinky/pastiersky-list-...

lusinkaj
17. aug 2009

ahojte,tak som bola u dr.vsetky vysetrenia mi urobil,este pockam menzes a pojdem na krv-hormon.profil,vysledky budu tak do 10 dni a šup poslat do poistovne a cakat schvalenie... 🙂

wolfskinka
autor
17. aug 2009

lusinkaj no to je super ... tak to drzim palce aby to tak bolo a kedy budes mat vysledky tychto vysetreni ?

lusinkaj
17. aug 2009

wolfi,tak do 10 dni,len este dufam,ze tento tyz.dostanem menzes a pojdem na krv...a vsteko budem mat do konca mesiaca 🙂

wolfskinka
autor
17. aug 2009

lusinkaj ... tfuj tfuj tfuj posielam ti moj ja mam dnes 3ti den a uz mi lezie statocne na nervy v tomto teple

lusinkaj
17. aug 2009

sak ja to cakam,ze budem mat riadne nervy,teraz v tomto teple,ale nech pride co najskor 😉

lusinkaj
17. aug 2009

kde ste vsetky baby?co robkate?vonku je riadna teplota... 😉

zuuuzana7
17. aug 2009

ahojte baby 🙂
lusi ja som dnes pracovala a uz surne potrebujem dovolenku 😖
lusi tak aby prili na cas (myslim ms) a supsi na HP.
ja by som mala dostat buduci tyzden v stredu tak uz sa tesim. zase sa to trochu pohne k nasmu vytuzenemu babetinku juhuuuuuuuuu.
ach jaj. super to nasleduje. jedna za druhou ako kacicky 😀
wolfi tak predsa prisla ms? to mi je luto, ale zato drzim palec na tento mesiac.

wolfskinka
autor
18. aug 2009

ahojte ...

zuzi no prisla co uz vyzeralo to tak nadejne, hned sa mi zdalo ze to nebude len tak, ale uz ju koncim a odvcera uzivam clostik, este 7 tabletiek 😀

lusinkaj ahojki

lusinkaj
18. aug 2009

ahojte zuzi,wolfi
tak ja som spät od dr.mam vysledky z krvi doma,uz pomaly doraza ms,taze asi v stvrtok pojdem na krv pockam na vysledky a šup posielam do poistovne 🙂 jupíííííí...dufam,ze uz sa nic nezkomplikuje 🙂

zuuuzana7
18. aug 2009

tak teraz som tu cely roman napisala a vsetko sa vymazalo. tak asi som to nemala napisat.
v kazdom pripade bubina islo o moj nazor k tomu clanku. lepsie bude ked radsej ani moj nazor k tomu nevyjadrim, lebo by som musela, len nadavat. ale ty fanatici by sa mali nad svojimi varokmi pozastavit a nie sa za boha skrivat. boh miluje vsetkych. najlepsie to odignorovat.
nebudem to tu radsej rozvadzat! lebo zbytocne zlc stupa 😀

wolfi tak budeme este viacej na tento mesiac drzat palceky. 🙂

lusi super ide to ako po masle, len tak dalej 🙂

lusinkaj
18. aug 2009

zuzi dakujem...jooj keby uz som aj mala schvalenu tu ziadost

wolfskinka
autor
18. aug 2009

lusinkaj no drzim silno palceky .... si sa tej mojej mrchy dockala 😀 😀 😀 ja som dnes skoncila 😀 😀 to bolo poslane tenexpresom 😀 😀

zuuzana dakujem ale bude ako bude

pocuvajte zacina tu teraz vobec niekto stimulovat tento mesiac ???? sa to tu akosi posuva ? ktora bude prva ???

lusinkaj
18. aug 2009

wolfi,mam este len take slabe,tak dufam,ze sa to spusti,lebo vo stvrtok idem na krv,na hormo.profil...

wolfskinka
autor
18. aug 2009

lusinkaj ... tfuj tfuj tfuj nech sa spusti a poriadne

so mnou to vyzera tak ze ak sa to nepodari tento mesiac tak presne od zaciatku oktobra zacinam s liekmi na umele ....

petra2505
18. aug 2009

wolfi tak som tu, baby pozdravujem vas.ja sa chystam na prve IVF v septembri, idete niektora tiez v tom mesiaci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre