Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
16. apr 2010

pegasko je mi to luto,toto by som necakala....drzim prsty daj sa do poriadku 😅

tak bola som pre vysledky mam nejakeho bacila taky tazky nazov....dal mi nato antib,ktore sa mozu a neuskodia 🙂
tak dufam,ze rychle zaberu a ta potvora zmizne co tam sarapati.....ale viete co je najlepsie tie lieky sposobuju hancku 😀 tak sme sa smiali s dr.ze dufam ze u mna prestane a nie este viac sa sputi 😀

rosienka
16. apr 2010

o nieee pegasko ☹ ☹ ☹ , tomu nerozumiem, takto necakane... 😔 . je mi to hrozne luto, ale verim, ze stastie budete mat aj vy, len este trochu vydrzte, drzim palce

lusi- tak snad uz dohnackujes, to je urcite hrozne neprijemne, ale ATB väcsinou zaberaju do par dni, tak este vydrz 😉

vanes- veru, ja som si kupila par veci za facku z tohtorocnej tunikovej mody, v tehu obchodoch nie je nic poriadne, tam si kupim akurat nejaku dojcensku podprdu a pripadne nohavicky, lebo uz nemam velmi ake nosit 🙂 Inak handrami ma zasobili dve kamosky, tie ti mali take garderoby, ze som len oci vyvalovala 😀 Uz mam zas plnu skrinu oblecenia, co som sa tesila, ze konecne ju mam trochu uvolnenejsiu. Vela z toho su aj velkosti M a L a volne strihy pre netehulky. Aj nejake velke nocne kosele mi nabalila 😵

zuuuzana7
16. apr 2010

pegasko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to velmi, velmi luto ...
posielam silneee objatie ...

wolfskinka
autor
16. apr 2010

pegasko, je mi to strasne luto ... , moc drzim palceky, aby si sa cim skor dala dokopy a zacali ste odznova

romy01
19. apr 2010

pegasko - to som necakala. V ktorom tt si uz bola? Boze toto ma trafilo akoby som dostala facku.

wolfskinka
autor
20. apr 2010

alic no ako si dopadla na sone ?

alicao
21. apr 2010

ahojky, vsetky
wolfi , no zas nijak, mame prist 3 maja, sa zas moc hybali a navyse sa objimali takze boli moc spojene..ale ze vraj jedno je isto dievcatko🙂 mame prist 3 maja, ze budu vacsie uz a ze nebudu mat tolko miesta na kotrmelce

zuuuzana7
21. apr 2010

alicka tak zatial jedno dievcatko vylustene v tajomnom brusku 🙂 no som zvedava na druhe 😉
baby myslim na vas ale ja sa teraz pohybujem v cakacich a snazilkovych temach 🙂
ale silno verim, ze sa coksoro pridam k vam 🙂 🙂 🙂 27-meho mame konzultaciu pred ket 😵

wolfskinka
autor
21. apr 2010

alic takze alicka je ista a to druhe bude chlapcek ... ja som dnes bola lebo mi v noci strasne tvrdlo brucho, tak som isla pre istotu kvoli tomu mojmu krcku, zmensil sa z 2,8 na 3,6 ale ze este drzi, prihodil mi dalsie magnezium a 30.4. idem na poradnu a ten glukozovy test

alicao
21. apr 2010

wolfi chcela si tie cisla napisat opacne nie?🙂 aj mne sa skracuje, mala som najprv 4,1 a naposledy 3,8 snad vydrzi este aspon dva mesiace...potom podas hlasenie o tom glukozovom teste, ze kde si to kupila a ako si si to zarobila ok?
Ja si myslim, ze mam dve baby, neviem preco, mam citaka, tak drahy sa pripravuje na zvysenu hladinu hormonov v nasej domacnosti 😀
zuzka, ja sa povazujem za snazilku aj teraz, kym nie su zdrave na svete tak som snazilka, ved sa to tehotenstvo SNAZIM prezit 😀

romy01
21. apr 2010

ahojte kočky

alic, tak si este musite pockat, ale neviem neviem ked budu vacsie tak to bude rovnako tazke zistit ci mate aj chlapca. Mne v 30tt uz nic neukazal, aj ked sa tam hybal ako na zapase, nevideli sme nic. Takze sa spoliehame na to ze v tom 20tt to bolo vidiet zretelne.

wolfskinka
autor
21. apr 2010

alic nie z 3,8 na 3,6 ja som to poplietla, ty ides kedy na glukozu ? pojdem sa spytat do lekarne kde mam znamu a aj ako sa to miesa

no vidite a ten nas exhibicionista len nohy roztahoval, videli sme vsetko pekne zretelne 😀 asi sa chvalil vybavou 😀

wolfskinka
autor
21. apr 2010

alic inac sa chodime kazdy den na chvilu prejst na vodne dielo, tak mozeme niekedy tam chodit spolu kocikovat ... tie nase helioscata , inac vcera tam bol 1 pan s trojickami z heliosu ... 2 dievcata jednovajecne nedali sa rozoznat a 1 chlapcek , su aj na nastenke v heliose uz behali, chudak mal co robit aby to ustriehol

alicao
21. apr 2010

romy, aj ja som sa nato pytala, ale doky povedal, ze praveze sa cuduje ze nas poslal na 4d tak skoro, lebo dvojky su mensie a idealne su na 4d az v 27tt..tak snad vedia co robila, ale aj keby neukazali nic, nevadi, som pripravena na kazdu kombinaciu🙂
wolfi ja uz nechodim von skroro vobec, len cez vikendy niekam na chvilku do lesa, inak nic, sak uz som tu opisovala aka som troska ubolena...
trojcata ty jo...by ma slahlo! 😀 sak ma slahne mozno aj teraz🙂
s tymi krckami to asi budeme mat rovnako, ja cakam ze na buducu kontrolu mi tiez povie ze sa zase skratil, len nech sa neotvara!

alicao
21. apr 2010

romy o tom ze tvoj bude chlapec nie pochyb, ved takeho pipika so v 20tt este nevidela 😀 😀 😀 nechcem ho vidiet ked bude mat 20 rokov!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
21. apr 2010

alic no veru trojcata a z heliosu , sme si ho pamatali ked sme boli na prvom IVF ... to si neviem predstavit

lusinkaj
25. apr 2010

ahojte,nejak nam to tu upada... 😒 🙂

romy01
25. apr 2010

alicka - no je jasne ze je to nas drobec 😀 😀 😀 Inak mna zacali neskutocne boliet kolena - uz som ako pred invaliditou - ked si idem sadnut na wecko - tak mi v kolenach praska akoby som mala 100 rokov - neviem ako to est e budem tahat tie dva mesiace. Alic - ani si neviem predstavit ako musis asi trpiet, tak dufajme ze si to drobci budu vazit, ze sa ich maminy takto obetovali

wolfskinka
autor
25. apr 2010

alic drz sa aj s babenkami, dvojicky su narocnejsie ... ja som tiez chcela dve, ale poviem Ti pravdu, som rada ze je len jedno ... radsej jedno bez problemov ... zlomil sa mi zub, zajtra idem uprosit zubarku nech mi ho urobi prednostne, uvidime drzte palce, rano ked sa zobudim tam zavolam

alicao
26. apr 2010

no veru baby, ani sa uz nejdem stazovat, nejako to dobojujem, este aspon 10 tyzdnov, nech su zdrave a nech nemusia byt v inkubatore, aj keby som mala lezat celu jar, kaslem nato. Inak uz tri zname co ma stretli v obchode sa ma spytali, ze ci som uz v deviatom mesiaci...hehe..take brusisko mam...srandistky 😀
romy aj wolfi , dopujte sa vapnikom cistym, ja si ho uz mesiac davam, ten najsilnejsi co maju v lekarni, vidim ze si vase miminka beru skade sa da...aj ja uz cakam nato kedy ma zacne aj panva boliet ....to este aj kolena???ved to by uz hadam aj stacilo, nie? maju tie nase tela co robit s tou tazkou vahou, dnes som sa vazila mam 76.5, zacinala som na 62kg.
zuzka a pegasko bojujte dalej!!!! a informujte nas!

lusinkaj
26. apr 2010

ahojte,alicka taze ty nadalej trpis...u mna sa zacalo to ze ked idem v noci na wc okolo od 2-4 tak pootm uz neviem zaspat a uz ma bolia krize,strasne...neviem byt dlho na jednej strane,potom sa presuvam na druhu,tam dlho nevydrzim a tak dookola aj 2hod.pokil zase nezaspim.... 😝 ja som zatial len take 2kg pribrala ale asi to len zacne teraz....

alicao
26. apr 2010

lusi, no kukam, ze to zacina aj u teba, ja sa pravidelne budim v noci, teda o druhej rano, potom som hore skoro az do siestej , potom znova spim , no hruza, uz nemam ani co citat🙂 ja som za prve 4 mesiace nepribrala ani kilo ,az od toho 16tt to zacalo a tiez to zacalo najprv krizami...no som zvedava, ci to budes mat take tazke ako ja, ale ma to svoje vyhody, uz ani neupratujem, max umyjem riad, vsetko robi drahy 😀 😀 😀

lusinkaj
26. apr 2010

alicka tak ja som pribrala tie 2kg viac nie ale aj to prezo,ze som nepracovala uz pred ivf a vies doma,klud,nic nerobis priberies...ale asi to len teraz zacne riadne naberat na vahe,tak som zvedava.... 😉
no akoze to sa da v pohode este stymi krizami....ale uvidime ako bude neskor...
a ty ako?inac okrem tych problemov drobci ok?mas uz nakupene vecicky?

wolfskinka
autor
26. apr 2010

ahojte,
tak ja po prebdenej noci, o 3,30 som to uz nevydrzala a dala som si paralen, ten trochu zabral ... som isla rano k zubarke, a ta ma nechala cakat mala vela o 9,00 mi pichla injekciu a vrat zub musi ist von, a pritom bol zlomeny a az tam nebol, vraj tehotnym sa zuby trhaju a neopravuju, lebo ze by potom mohol byt zapal ... tak som jej povedala, ze v ziadnom pripade ho nedovolim vytrhnut, tak mi ho rozvrtala a dala mi tam vlozku, a vsetko som citila, az mi slzy od bolesti tiekli ... injekcia zabrala az ked som bola doma a este teraz mi drzi, necitim si v ustach nic, teraz som si dala trosku presnidavky s piskotami, povedala, ze nemam zo zaciatku jest tuhu stravu .. a ak tak opatrne a objednala ma na vyber vlozky 17.5. ... no mam to ja za stastie

alic no len pekne lezkaj, ved cakas dvojicky a na tu vahu kasli, budeme chodit kocikovat okolo vodneho diela to zhodis ....

tak ja som pribrala doteraz 5 kg a ich aj pekne teraz dam dole, dnes nemam jest vobec tuhu stravu .. tak frcim na presnidavke a idem si kupit banany a termixy ... takze zajtra mam zase kilo dole ☹ no co uz , zabijem sa ? no nie

alicao
26. apr 2010

wolfi jawajs, chuda, snad ma toto aspon obide...
inak ja nelezim ale sedim, uz mesiac, vsetko co sme mali doma mam podlozene za chrbtom a tak spim, na chrbe ani na boku nemozem vobec, by som sa zadusila, skusila som si predvcerom lahnut na zem, ze vystrem chrbat, fuj, hnus, uplne som zcervenala a vyvreli mi zily na tvary, tak uz radsej neexperimentujem.
lusi, ja by som pribrala urcite tiez tie prve mesiace, tiez som od zaciatku ivf doma, ale ja som to cele pregrcala tak preto som nepriberala, takze tie 2kilecka co mas su uplne v pohode, ja by som urcite viac pribrala, a uz si z toho nic nerobim, lebo ze vraj zozadu nevyzeram ako tehotna, len ked sa otocim, brusko mam teda pekne velke, ale aj doky povedal, ze tam mam vela vody, preto tam aj tie moje bambule vyvadzaju ako dive, lebo maju v com plavat, tak sa spolehiam nato, ze vacsina tych kil je voda.
Drahy si robi srandu, ze ked mi praskne voda tak vytopime susedov 😀 a ze keby som isla cisarskym tak doktory budu musiet operavat v gumakoch lebo na sale bude vody po kolena 😀 ...trdlo moje
lusi snad su tie kotuhy male v poriadku, vyzeraju zive az moc, na morfologiu ideme az 7 maja, to bude treti pokus, tak snad bude vsetko ok, ja tie bolesti nejaku vydrzim, najhorsie su rebra, ani kychnut ani zakaslat ani stat dlho lebo to taha, ale zda sa mi ze to ustupuje pomaly..klop, klop, klop, cakam co pride dalsie 😀 , ale beriem to ako sucast tehu , kym nie je nic horsie ako nejaka choroba alebo co, tak sa to da....

wolfskinka
autor
26. apr 2010

alic na chrbte ani ja neoblezim ...... bud na jednom boku alebo na druhom
no tak to je dost pravdepodobne ze dr, budu operovat v gumakoch a uz mas definitivne cisarsky ???ja idem na poradnu v piatok a aj na ten glukozovy test,

alicao
26. apr 2010

wolfi, nemam este vybaveny cisarky, ale ked som prisla k tomuto dokymu tak hned odporucal cisarsky, ale odvtedy sme sa o tom nebavili..toho 7 maja sa opytam co a ako..ak by boli dobre otocene a nebol by ziadny problem tak kludne pojdem aj normalne, ale epidural si slahnem urcite, teda ak sa dostanem do martina, lebo v ziline nedavaju ..dilinovci

lusinkaj
26. apr 2010

alicka tak hadam,uz nic ine sa ti neobjavi este za tych par tyzdnov....uz by stacilo,vsak? 😉
mna trosku trapia teraz po tej hancke tyzdnovej hemeroidy neviem ci sa dava moja rit do kopy,ale na nervy tak si tam davam mast Faktu.... 🙂 😀
akurat som dnes bola na krv na Triple testy tak dufam,ze su negativne....ty si ake mala?

wolfskinka
autor
26. apr 2010

alic no ved este uvidis, ale ak ti hartel povedal cisar tak nespekuluj, naco sa budes trapit

alicao
26. apr 2010

wolfi ja nespekulujem, ved vravim ze sme sa o tom uz nebavili, ja si necham poradit
lusi, neviem presne cisla, ale bolo to negativne , vysledky su v karte a uz si napamatam...drzkam aj tebe palce nech su negativne
dava sa ti rit dokopy??? 😀 😀 😀 no sme tu kazda nejak postihnuta 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre