Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
11. sep 2009

romy zoberiem vsetky svoje uspory 😀 😀 😀 a kupim aj do zasoby 😀

sue
11. sep 2009

Romy, no tam som bola... a tam nemajú... ale zháňam... len dúfam, že mi to Krajko preplatí aj keď to budem brať niekde inde..

vanesska
11. sep 2009

dobre ranko baby...
jaaaj ako dobre ze uz je piatok... 😵 sa mi hrooozne nechcelo dnes vstavat...

tak baby inak dlhsie som nebola a uz stracam prehlad kto vlastne dodrzi termin z nazvu temicky a zacina stimulku uz teraz v septembri???
mohla by sa niektora podujat na obnovenie tabulky a doplnenie novych bab... 😉
my ideme na to asi az v novembri lebo sme si este naplanovali na oktober jednu dovcu...

inak sue citala som ze ty mas predpisany dipherline... ja ho mam tiez v protokole...
a ty mas endometriozu?? vacsinou sa to dava babam s endo... ani som nevedela ze je taky problem to zohnat...
inak ja ani neviem ci uz mam schvalenu ziadost este mi nevolali ale v pondelok idem do CAR tak uvidim co doki povie...

pegasko
11. sep 2009

Ahojte,alic prachy so sebou pri centrach su uz vopred zasobeny a nemyslim si ze to je niekde lacnejsie,vzdy si pozrem na internete co budem doplacat ked su na predpis

sue
11. sep 2009

Vanesska, ja nemám žiadny problém s otehulkovaním ani s udržaním dieťatka, ja som darkyňa 😉

romy01
11. sep 2009

no sue mozno ze prave ten liek co ti predpisali nie je az tak bezny ale neboj, zozenies to

lusinkaj
11. sep 2009

ahojte,co je tu nove? 🙂 ja mam vsetko po starom... 😉

romy01
11. sep 2009

ahoj lusinkaj , vidis dnes uz vsetky asi víkendujú. Takže zelám pekný víkend 😀

lusinkaj
12. sep 2009

ahojte,prajem vam krasny vikend,zapla som pracku,bola som na nakup a idem varit 🙂

zuuuzana7
12. sep 2009

dobre ranko baby 🙂
ahoj lusi, tak ja som len teraz vstala. a caka na mna presne ako u teba pracka, nakup a varenie 😀
wanesska tak dalsia novembrovka 🙂
no bolo by dobre tabulku zaktualizovat... tak ju teda idem hladat ...

zuuuzana7
12. sep 2009

baby tak tu je posledna skopirovana tabulka, kto tam neni sa moze doplnit popr. opravit udaje :

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov", ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka - 31r. "bezproblemov", 3 x Clostil, 2x IUI, 1xIVF, rok 2010 to istí
Zuzka7 - 28r. 2x mimomaternicove tehu, oktober 1IVF juhuuu
Pegasko – 39r. 3x IVF, 3x KET – neuspesne, 4 KET sept /okt?
rosienka - 35 r.,2/07 zvysene FSH, 2xICSI, 4xIUI neuspesne, velmi zly spg, asi TESE a 3.ICSI 10/09

pegasko
12. sep 2009

Ahojte,lusi aka sikulka hned z rana a taka pracovita
cakame navstevu a vyrazame na cely den von sa trosku odreagovat,vsak za chvilku budem sedet doma na zadku a psycho je moc dolezite
krasny vikend a moc nepracujte-setrite energiu

lusinkaj
12. sep 2009

pegasko tak co mi ine zostava,nikto to zamna neurobi 😀 ale aj ja by som si rada niekam vysla... 😉
zuzi ahoj,dlho som ta nevidela 😀 ako stitna?co si poriesila?mne sa uz krati,o chvilu na krv,joooj nech je vsetko ok 😉

zuuuzana7
12. sep 2009

lusi ahoj, no citala som, ze ides 29.09. na krv. budem drzat silnooooo palce, ale urcite to super dopadne 🙂
no ja idem 21 na vysetrenie k mojmu gyn. a ten nech sa mi este na to pozrie.
a premyslam, ze by som 1-2 dni nezobrala tabletku, tym by sa mi stitna zvysila a ja potrebujem zvisit nie ?
co myslis?
je aj my sme mali ist na vylet do chorvatska dnes, ale pocasie je o nicom stale prsi 😖
tak aspon budem vybalovat, prat a zehlit ... 😅

zuuuzana7
12. sep 2009

jemine teraz to po sebe citam i, y pisem ako sa mi hodi asi 😀

zuuuzana7
12. sep 2009

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov", ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka - 31r. "bezproblemov", 3 x Clostil, 2x IUI, 1xIVF, rok 2010 to istí
Zuzka7 - 28r. 2x mimomaternicove tehu, ivf okt./nov.
Pegasko – 39r. 3x IVF, 3x KET – neuspesne, 4 KET sept /okt?
rosienka - 35 r.,2/07 zvysene FSH, 2xICSI, 4xIUI neuspesne, velmi zly spg, asi TESE a 3.ICSI 10/09

zuuuzana7
12. sep 2009

pegasko tak kedy idete na to? kolko mas este zmrzlinok?

lusinkaj
12. sep 2009

zuzi nie zle si citala...25.9.idem 😀 aj ja verim,ze bude dobre,a ak nie tak nechapem lebo fakt poctivo kazde rano na lacno beriem az potom sa najem a tak kava,tak ako mi povedala dr.
no to je dobry napad,nezobrat a tym padom sa zvysi... 😕

zuuuzana7
12. sep 2009

jemine no vidis aka som sorry 25.9.
ze tak to spravim 😉 ved mne ani doktorov netreba 😀
idem varit, mozno poobede pa

lusinkaj
12. sep 2009

no vidis ani dr.ti netreba a potom chod za nim a mu povedz sama som si naordinovala a mam znizenu hodnotu 😀 ok prid neskor potom popiseme 🙂

zuuuzana7
12. sep 2009

no skusim to a toho 21 nech mi vezme krv a uvidime.
vsak na spg ideme az 7. okt. tak sa nestresujem mame este casu dost na znizenie.
ale teraz uz utekam nakupovat, lebo budeme o hlade 😀

lusinkaj
12. sep 2009

a co dnes ides fajne varit?

afrika
12. sep 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 3xIUI neúspešne, IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov", ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka - 31r. "bezproblemov", 3 x Clostil, 2x IUI, 1xIVF, rok 2010 to istí
Zuzka7 - 28r. 2x mimomaternicove tehu, ivf okt./nov.
Pegasko – 39r. 3x IVF, 3x KET – neuspesne, 4 KET sept /okt?
rosienka - 35 r.,2/07 zvysene FSH, 2xICSI, 4xIUI neuspesne, velmi zly spg, asi TESE a 3.ICSI 10/09

afrika
12. sep 2009

ahojte, trochu som tabuľku poopravila. ako sa máte?

lusinkaj
12. sep 2009

afrika ahoj...mame sa fajn a ty?

afrika
12. sep 2009

ja tiež, odrátavam dni do budúcej stredy. neviem sa dočkať konzultácie a začiatku stimulky.

lusinkaj
12. sep 2009

verim ti,ja tiez uz by som chcela stimulkovat...trosku musim este pockat

afrika
12. sep 2009

lusi kedy vlastne začínaš?

lusinkaj
12. sep 2009

afrika az ked budem mat vys.z krvi zo stitnej zlazy a ak budu v norme,skor nemozem...idem na krv 25.9 vtedy budem mudrejsia

afrika
12. sep 2009

držkám pršteky, aby boli výsledky ok. ale zas lepšie najprv preliečiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre