Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
23. júl 2009

rozmnožovanie afrických cychlíd-rybičky. nejakú dobu som sa tomu venovala, je to krásne...a časovo náročné

bubina1
23. júl 2009

už som home....jej afrika..ty si mala cychlidy? ja mam tiež jednu..... 😀 takže nerozmnožujem....

afrika
23. júl 2009

ja som mala húfu cychlíd asi 400 akvárií 😀

bubina1
23. júl 2009

ja mam len také krpate.....a teraz jak na neho kukam aj špinavé asi 55L, a v nom jede prisavník, 1 cychlidka (je jak bytový dizajnér furt 😀 ) a 2 red parottov.

zuuuzana7
24. júl 2009

dobre ranko dievcata 😉

no toto kde ste vsetky? sa asi opalujete ze 😉
takze ja sa idem pustit do prace aby som co najskor mohla hor sa do weekend 😉

wolfskinka
autor
24. júl 2009

afrika aj ja mam doma cychlidy oranzove a kotia sa mi ako sproste, ja som si ich rodila sama ... ked uz boli velke chytila som rybu a vytriasla male do druheho akvarka

mne sa to ani enzdalo casovo narocne ... mame velke akvarko a ani sme ho nejako necistili len dolievali vodu a mali sme co mesiac male a to len 2 samcov a 6 samiciek som ich nestihala odchovavat, jedny uplne malicke som nemohla dat k vacsim a tie vacsie zase k tym velkym

bubina1
24. júl 2009

no dievčata...tema sa nám mení na temu akvaristika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...tak ked sa nam nedarí rozmnožiť seba, tak aspon rybky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
24. júl 2009

ahojte,co to tu citam,tema sa meni? 😀 😀

wolfskinka
autor
24. júl 2009

bubina presne tak posli mi do IP tvoj mail nieco ti poslem .. rybicku

lusi no vyzera to tak ze sa to zmenilo na akvaristicky kruzok

lusinkaj
24. júl 2009

wolfi 😀 tak len nech sa to pekne zmeni na matersky kruzok 😵

afrika
24. júl 2009

wolfi,ale ja som sa tím živila 😉 .Čiže tých rybičiek bolo podstatne viac, aby som mala aj nejaké korunky. a časovo? 30dní v mesiaci 12-13hodín. ale práca krásna.
nechajme ich už tak. baby mne určite IUI nevyšla. cítim sa asi tak ako vždy, len tie prsia-ale to vždy pred mrchou. dnes o 14 máme spermiogram, tak som mužíčkovi nakázala nech dnes veľa nepracuje, aby bolo všetko ako má byť 😀 .

wolfskinka
autor
24. júl 2009

lusi no tak to by bolo najlepsie

afrika a preco by IUI nemalo vyjst ...

afrika
24. júl 2009

cítim sa ako pred menzes, v pondelok mám UTZ a krv. mali sme aj dosť zlý spermiogram-predtím bol vždy dobrý-viac-menej len morfologia zlá, ale otehu prirodzene sa dalo. BT tiež nič moc. meriate si BT? mám pocit, že to meranie mi nerobí dobre na psychiku ☹

lusinkaj
24. júl 2009

wolfi,veru ze by to bolo najlepsie 🙂 ale bude 😵
afrika,tak drzim prsty

wolfskinka
autor
24. júl 2009

AFRIKA PRAVE PRETO NEMERIAM BT, znervoznovalo ma to kazdy pokles ma rozculil

afrika to by si uz bola druha tehulka v tejto temicke, ja zakladam len plodne temicky, len akosi mne sa nedari

afrika
24. júl 2009

wolfi neboj slniečko raz zasvieti pre nás všetky 😵 😵 😵 .

wolfskinka
autor
24. júl 2009

afrika no ved by uz pre mna aj mohlo po tolkych rokoch

afrika
24. júl 2009

niekedy sa mi zdá-aj aj dosť často to počúvam , že treba na to nemyslieť a vtedy to príde. ale to si asi môže dovoliť niekto, kto nemusí papať lieky, chodiť na UTZ, krv...mne sa nedá nesústrediť sa na to. našťastie, ešte ale niesom vo fáze, ako som čítala na iných fórach, že spolu spávajú len v plodné dni 😀 . vtedy by som to už asi riešila
mne príde zajtra na 2 týždne mužov brat so ženou a malým miminom-2mesiace. otehotnela som 2 mesiace po nej. aj sa nich moc teším, ale dnes som si aj trochu poplakala. v dobrom im to šťastie závidím

afrika
24. júl 2009

wolfi a porada dnes nič? 😀

wolfskinka
autor
24. júl 2009

afrika raz do tyzdna staci ... az az nudne porady o nicom

no s tym plakanim, mne je to stale luto lebo vsetci znami maju deti, kamaratky, kolegovia a ani nevedia ako k nim prisli a my sa trapime a stale nic

bubina1
24. júl 2009

ja som si nikdy nemerala BT a to z dovodu, ýe lubim rano spat...a na meranie nebol vymedzený časový priestor a aj casto zaspávam takže to len rýchlo sup von z postele....takže bud meriam zodpovedne alebo radsej nijako... 🙂)))) a tiež je to podla mna stresujúce...raz som si merala...dokonca mi meskala aj menštruácia aj BT sa držala a o 10 dní prišla.....to bol velmi zvláštny pocit....ked meskala, tak som panikárila, že čo teraz ak som tehotná a či to zvládnem a ked prišla tak som revala preto lebo prisla a to bol moment uvedomenia, že už je cas na mimi....(aj ked som si istá, že zase budem panikáriť) 😀 😀 😀
...po tolkých rokoch wolfi už by mohlo aj na mna zasvietiť....mam pocit, že svieti kade tade...len mna obchádza...ale vidím, že aj teba..... 😒

wolfskinka
autor
24. júl 2009

bubina no ved presne ... kolko rokov sa snazite ? ja s 1 partnerom 4 a s manzelom zaciname 5ty rok s prestavkami po potratoch

bubina1
24. júl 2009

no ako sa to vezme....8 rokov fungujeme bez antikoncepcie z toho sa snažíme v pravom slova zmysle 4 rok....predtým sme to brali akože ak sa šmykne nič sa nedeje...proste som bola dost aj trpezlivá...a teraz začínam trpezlivosť strácat a to nie je dobré.....
...pre mna je ist na umele oplodnenie dost zvláštny pocit.....na jednej strane nemám nič proti umelému oplodneniu, na druhej strane mam pocit, že idem proti prírode....no je to zmiešané..... 😒 na druhej strane si zase hovorím, že proti prírode asi tak nejdem, lebo zatial sa u mna žiadny problém nenašiel...možno by stačilo vymeniť chlapa 😀 .... ale to zase ee.... a potom ta napadaju také tie veci, či je teraz ten správny čas...čo pri prirodzenom neriešiš, lebo príroda to chce vtedy sama....no jedno je isté, je to zložité....hovorila som o mojich pocitoch aj kamoškám...ale tie to asi nie celkom chápu....stále sa ma pýtajú, že čo rišim...najprv si mam urobiť jasno, či dieťa naozaj chcem....vážne je problém v tomto....ja neviem.... 😖
...no a zase klesla na duchu...dievčata vrátte tému na hladinu optimizmu... 😀

wolfskinka
autor
24. júl 2009

bubina ... umele oplodnenie nie je proti prirode na to sa nemozes takto divat ... uplne prirodzene je ze ludia maju deti a ked to nejde normalne tak treba tomu trosku pomoct

bubina1
24. júl 2009

...už mam v tomto jasno....jednoducho žijeme v takej hektickej a nezdravej dobe...už ani kvetinkam sa tak nedarí ako kedysi...ak kvetinky neprihnojuješ tak nemas....a ked treba aj nas s manželom trochu prihnojit...tak teda nech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubina1
24. júl 2009

to predtým boli skor také moje vnutorné filozofie....záver je kvetinkový...... mam asi nejakú predmenštruačnu melancholickú náladu....

afrika
24. júl 2009

babuľky musím od Vás ísť-pred Heliosom chcem ešte niečo poupratovať...majte sa pekne a nech Vám to dnes v práci rýchlo ubehne. pa

wolfskinka
autor
24. júl 2009

afrika papa a nepretrhni sa

lusinkaj
24. júl 2009

baby ved ja vas nestiham citat 😀 ja odidem na chvilu prec a vy tu popisete jaj... 🙂

zuuuzana7
24. júl 2009

ahojte baby teda vy ste sa dnes dostali do uvah ...

bubina aj ja som mala take myslienky ako ty.
a dnes ked som to vsetko prehodnotila a prebrala to s ludmi co su na vysokej duchovnej urovni, som nazoru, ze medicina vlastne len poda ruku prirode a bohu.
keby malo byt UO nieco "nekale" a proti prirode a bohu, tak by boh ani nedopustil aby sa vobec nieco taketo uskutocnilo. som nazoru, ze deti ktore prichadzaju na svet jedinecnou cestou maju jedinecnu ulohu a rodicia taktiez 😉 takze supity - rupity nech sa maminkujeme s nasimi jedinecnymi babetkami.

baby my sme tu mali vcera taku strasnu burku. po rakusku vsade hlasia ake velke skody narobila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre