Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
9. nov 2009

diky alic, dufam aj ja, ze uz bude len lepsie 😉

no teda, chudiatko, pekne nam trpis, to je strasne ☹ Ozaj, nepichaju ti proti tomu praskaniu Centrotide, alebo Orgalutran? Mne to posledne tri dni stimulky davali. Lebo ti inak tie väcsie pekne prasknu kym dalsie konecne dorastu...a tie male to uz ani nestihnu. Mne teda meriavali iba tie priblizne rovnako leke a male ani nemerali, tiez ich tam bolo dokopy asi 10.

rosienka
9. nov 2009

ahoj lusi, dakujem, aj ja si myslim, ze ked uz tak uz a neopustia ma 😵

alicao
9. nov 2009

rosienka, nic, ani to nespominala, ani som netusila ze take nieco sa da...
ak mi to teraz nestopnu, tak podla mna mi daju kontrolu uz v stredu a mozno potom ked bude vidiet, ze sa chystaju nejake prsknut skor nez maju mozno nieco da nato
fakt som netusila ze sa da nico proti tomu pichnut, alebo jednoducho - slovensko? nech ma nestvu!

alicao
9. nov 2009

lusi aj ja dakujem🙂!

lusinkaj
9. nov 2009

baby tak ma tesite,bojujete do konca,snad uspesneho....som rada 🙂 este ja no moj datum krvi sa pomaly blizi no uvidime co mi povedia...jooj bojim sa

rosienka
9. nov 2009

alic- ale ved ja som citala, ze aj u vas na SK kocky pichaju tieto dva preparaty, ktore zabranuju ovulke, nie len u nas. Je to hrozne divne, ze ti to nedavaju, neviem ako si to inak predstavuju s tou stimulaciou, ved je jasne, ze folikuly rôzne dozrievaju ... 😒 Neviem, ci nema mat tieto ucinky aj ten decapeptyl, ale podla mna hlavne tie dva, co som pisala.

alicao
9. nov 2009

rosienka, snad vedia co robia a mozno preto, ze tie ostatne este nie su na prsknutie len ten jeden, tak preto asi este nepychli, mozno cakaju keby nebude viac rovnako velkych
lusi, 18steho ides vsak? dufam, ze si uz mala pohovor s tvojou stitkou a ze to pochopila kotuha jedna!🙂

lusinkaj
9. nov 2009

alica 😀 ano 18 idem...ano uz som mala snad uz pochopila 😀

alicao
9. nov 2009

lusi a ak by teda bolo vsetko ok, co akoze aj bude, tak kedy by si mala zacat so stimulkov?

lusinkaj
9. nov 2009

alica,tak chcela by som hned v novembri kedze ms by mala prist koncom mesiaca tak sa uvidi co ako 🙂

wolfskinka
autor
9. nov 2009

roasienka no super ... tesim sa s tebou tak 2 bombulky

lusi a tpo si ako na to prisla ze uz mam vyhrate ?

alicao
9. nov 2009

lusi, takze ty mas kratky protokol , ze?

lusinkaj
9. nov 2009

wolfi,tak som povedala a tak to bude 😀 a prave ked som to povedala,ze mas vyhrate som si kychla taze je to potvrdene 🙂 🙂

lusinkaj
9. nov 2009

alica,tak to neviem aky mam protokol ale mam doma decap.a puregon budem mat...

wolfskinka
autor
9. nov 2009

lusi no super, tak ked to hovoris tak dakujem .......... velmi sa tesim 😀 😵 😵 😵

lusinkaj
9. nov 2009

wolfi aj ja...a tak poriadne som si kychla...taze to musi tak byt 🙂 😵

wolfskinka
autor
9. nov 2009

lusi no tak to som na to tvoje kychanie zvedava 😀

lusinkaj
9. nov 2009

wolfi ja sama som zvedava 🙂 😀 kedy vlastne ides na krv?

rosienka
9. nov 2009

alic - no tak uvidis na dalsej kontrole, ale keby ti nic nedavali, tak by som to na tvojom mieste spomenula, mne to dali od 8.DS, ked mali folikuly asi 11-12mm.

wolfi - diky, som fakt uz ani nedufala, ze sa aspon takto stastie usmeje a hrozne dufam, ze sa bude este dalej usmievat. ty uz by si mohla koncom tyzdna testovat, nie?

lusi- drzim palce, nech je vsetko OK, pocitujes nejake zmeny?

romy01
9. nov 2009

ahojte kocky.
Cele doobedie som bola u svojej gyn . tam ked clovek ide je to na pol dna a to som bola 8ma v poradi.
ALE maaaam tehu knizku. Poobede hodim foto zo sona v piatok a aj tu knizku.

wolfka- ja som zacala pocitovat pichanie na druhy den - nepocitam den vkladu - podvecer a potom som to mala vkuse asi 3-4 dni, a potom pokracovali bolesti ako na ms az do krvi. POTOM UZ LEN TAKE POBOLIEVANIE AKOBY SA MI TAM PREVALOVAL KAMEN A TO MAM AJ TERAZ.

alica - ja myslim že keby si potrebovala tie lieky tak ti ich urcite daju, neboj pregnyl praskanie pozastavi - ja som pichala pregnyl pri najvacsom foliku 23 mm.

rosienka - budu to silny bojovnici - das si ich vlozit oboch ? Ja ta nechcem nahovarat, no ja by som hej 😀 😀

este davku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

lusinkaj
9. nov 2009

rosi dakujem...vies co necitim ziadne zvlastne zmeny,jedine to ze ta stitna je strasne svinstvo...lebo mi strasne vypadavaju vlasy a uz som si aj kupila vitamin yv lekarni proti vypadavaniu tak som zvedava ci pomozu
od vcera som si sama naordinovala lieky 😀 mam brat euthyrox 100 a ja som vzala 120 aspon par dni tak vezmem a uvidim vysledok toho 18... 🙂 😀
zuzi,co ty na to vravis,mohla som tak urobit?ty mas skusensoti so stitkou? 😀

zuuuzana7
9. nov 2009

ahojte babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

teda kraaasa ja mam z vas taku radost rosienka uzastne tak od zajtra sa budu dve emriska v tvojom brusku prevalovat, krasne a este raz krasne hrozne drzim palce aj wolfke 😵
alicka uzastne tak idete dalej super tesimmmmmm saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lusi uz si ako ja 😀. ordinujes uz aj ty sama pre seba? 😀 nas by ,ali do ordinacie angazovat 😀
ja si osobne myslim, ze ta 120 nic nepokazi, ale asi by som to v rozhovore s lekarkou spomenula 😉

rosienka
9. nov 2009

romy - tak supis, gratulujem ku knizke, to musi byt spica pocit. Tesim sa na sono 😎 a samozrejme ze si davam oboch chrobacikov, ja som chcela aj troch, keby boli, aby sa urcite jeden zaboril...alebo obaja. O to som sa cely cas strachovala, ze by sme nemali dvoch, to bol moj sen. 😵

lusi - no, neviem ako je to s tym naordinovanim si liekov, ani ake su silne...radsej moc neexperimentuj, lieky su svinsvto 😒

wolfskinka
autor
9. nov 2009

lusi na krv 19.11.

romy ktory den si testovala ??? no tak ja ziadne take pocity nemam ziadne bolesti nic len prsia mi ide roztrhnut, kolko si ty lezala po transfere ?

lusinkaj
9. nov 2009

zuzi,tak to som vzala len vcera a dnes,este mozno vezmem mozno 2 krat a budem pokracovat potom tej davke 100...ja nezvyknem experimentovat s liekmi ale teraz ta stitka to uz prehana 😀 tak uvidime 🙂
wolfi,ty 19 ja 18 stastne to datumy 😀 snad aj tebe povedia dobre spravy aj mne 😉

zuuuzana7
9. nov 2009

romy wow gratulation k tehu knizke perfidzooo.
baby dnes to tu srsi opat pozitivizmom 😵

vanesska
9. nov 2009

ahojte baby,
tak aj ja pridavam spravicky... a tiez nie su uplne ruzove... 😒
bola som dnes na prvom utz no a zistili mi ze sa mi zvacsila cysta endometrioza uz aj na druhom vajecniku... takze na jednom mam 7cm a na druhom 6cm plus este zistila aj dalsiu cystu niekde v tzv "douglase" neviem presne co to je ale veru neznie to pozitivne... ☹ no a okrem toho tam bolo vidiet aj 1 folicek ktory by bol zrejme tento mesiac dominantny tak to je aspon pozitivne a sliznica mala nieco okolo 4,5cm takze to bolo fajn...
potom som isla este za doktorom na konzultaciu tak na to chvilu kukal a asi nebol moc nadseny ale tak som mu povedala ze mne hrozila uz 3.operacia tak sa moj doki aj doki v car rozhodli ze bude lepsie skusit to IVF tak potom povedal ze ok tak to teda nebudeme riesit kedze uz to mam prekonzultovane tak mi teda dal aby som od dnes zacala pichat puregon a od stvrtka k tomu aj menopur a cez vikend na kontrolu...
baby som z toho smutna nechapem ako ta svinucha endosa hnusna narastla za mesiac o 4cm... na tej obrazovke to bolo take velke dokelu ze ani nevedeli najst moj vajecnik... 🙄
no takze budem asi rada ked vystimulujem aspon par folikov lebo fakt tam chudata nebudu mat ani miesto...

alicka... na teba vela myslim teda si fakt statocna... to su ine stresy dokelu... hlavne ze aspon teraz nemas bolesti... a aj foliky vyzeraju ze zopra vhodnych ich do OPU na teba pocka... to je super... drzim palce aj na krv...

rosienka... no tak tebe tiez gratulujem krasne dve bambuliatka... uzasne! a vidis jak ste sa tiez bali...
no ja len dufam ze aj nam z toho nakoniec nieco vyjde... 😨 aj ked nie vela ale hlavne nech su kvalitne...

lusinkaj
9. nov 2009

vaneska tak toto je poriadne svinstvo...jooj len aby sme mi zeny stale len v strachu boli 😒
ale drzim velmi prsty nech aspon par folikov vyprodukujes....
a este aka je sanca aby ivf bolo uspesne kedze to tam mas take teraz ...?

wolfskinka
autor
9. nov 2009

romy gratulujeeeeeeeeemmm ku knizke

no ved uvidime ... ale je mi podozrivo dobre

romy01
9. nov 2009

wolfka, ja som tak ozaj poctivo lezala dva dni, potom som sa vyvalovala v obyvacke ale aj som si upratala a uvarila - aj ked len tak potroske. Mna prsia neboleli, lenze ked som bola doma tak som nenosila pdprdu ale len taku sportovu bez vystuze, bez kostic. Ale napr denis aj vierku boleli prsia a brusko ich moc nebolelo - len trosku. Wolfka len sa pekne malemu prihovaraj, aby vedel, ze sa nanho tesis 😀

vaneska - do prcic, no to s tou endoskou je ozaj tazke, no ty si bojovnicka, a urcite to dobojujes do konca. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre