Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

vanesska
10. nov 2009

no romy... presne mne sa to zdalo ked som otvorila prvu krabicu dipherlinu a pichla prvu injekciu ze kolko toho mam este pred sebou no a zajtra uz ideme na tretie balenie... 😅
a jasne urobim to tak ako hovoris... ! dakujem za radu... 😉

romy01
10. nov 2009

wolfka ked pride denis podvecer - lebo isla k doktorovi kvoli spineniu, sku sa jej opytat na tie prsia, viem ze sa na to tiez stazovala, mozno ti poradi, co robit na zmiernenie bolesti . Ja som s tym fakt pb nemala.
vaneska ono to ubehne fakt velmi rychlo, aj ked sa to nezda - boze ved za chvilu su vianoce a koncom januara uz budem citit prve kopance a vy baby zas budete po vianociach utekat do svojich prvych tehu poradni 😀

romy01
10. nov 2009

ozaj , este som neposlala dnesne tehu virusiky 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀

wolfskinka
autor
10. nov 2009

baby a dost s tymi priznakmi ... uz vo mne nevzbudzujte ziadne podozrenia, som tehotna a basta 😠

romy01
10. nov 2009

wolfka tu nikto o tom okrem teba nepochybuje 😀 😀 😀

lusinkaj
10. nov 2009

ahojte baby 🙂 bola som na navsteve u kamosky ma 1,5r.chlapca ta ten je sidlo,hrat sa,tocit sa snim,nahanat ho az som z neho unavena 😀 🙂 ale je to pekne,je zlaty...pekne vie rozpravat teta,mama a tak zlato vie na vsteko hovorit ,,aha,,... 🙂 aj ja cem uz 🙂

lusinkaj
10. nov 2009

Chcem sa vas este spytat neviete je potrebne mat pred ivf...laparoskopiu alebo naco sa ona vlastne robi?bola ste niektora nato? 😉

vanesska
10. nov 2009

lusi... no si na najlepsej ceste ako sa k takemu prckovi dopracovat... 😉

ja neviem ci sa laparka vyzaduje pred IVF podla mna to je blbost lebo pri laparke spravidla zistuju priechodnost vajickovodov a tak celkovo ti to tam pokukaju.
no nemyslim si ze by to bolo potrebne pred IVF lebo to co potrebuju vidia na utz a okrem toho vkladaju ti hotove embryjko priamo do maternice takze ci su alebo nie su vajickovody priechodne nie je dolezite...

to sa skor odporuca pred inseminaciou alebo ked sa dlhsie bez zjavnych pricin nedari tak sa odporuca kontrolna laparka aby sa zistili pripadne nejake skryte problemy a popri tom zistuju aj priechodnost...
no dufam ze od teba to poistovna nevyzaduje ako podmienku na schvalenie IVF ?! 😠

lusinkaj
10. nov 2009

vaneska nie nastastie to nie,lebo by ma asi porazilo 😒 len tak som sa spytala... 😉 dakujem za info... 😉

wolfskinka
autor
10. nov 2009

vanesska laparka je hovadina, uplne zbytocna operacia ktora nicomu nepomoze akurat zistia ci mas priechodne vajcovody alebo nie ...

lusinkaj
10. nov 2009

wolfi,vazne?tak to som rada...lebo jedna kocka mi pisala ze ona si mysli ze aj to jej asi pomohlo ze etraz 2ivf sa podarilo

vanesska
10. nov 2009

no lusi... neviem akoby jej mohla laparka pomoct k tomu ze ivf by bolo uspesne... 😕
podla mna laparka nema na uspesnost IVF v normalnych pripadoch ziadny vplyv...

lusinkaj
10. nov 2009

vaneska no presne tak...aj ja tomu nechapem...mozno len tak to asi napisala

wolfskinka
autor
10. nov 2009

lusi ja som bola na laparke je to dlhsia operacia, cele brucho boli a jediny vysledok laparoskopie bolo ze ci som mala priechodne alebo nepriechodne vajcovody a to co ti ta kocka povedala je PORIADNA haluz lebo laparoskopia nema nic spolocne s vajecnikmi, lebo vajicka odsavaju pri IVF z vajecnikov do vajcovodov sa ani nedostanu tak nechapem co ma laparka s tym spolocne ...

vanesska ak ti mozem poradit ANI NAD TYM NEROZMYSLAJ je to hovadina a hlavne ked ides na IVF akurat po laparke pol roka si budes davat dokopy cele podbrusko, vajcovody a vsetko, lebo to necha stopy ... ja som po laparke mala problemy a veru par mesiacov som sa z toho davala dokopy

vanesska
10. nov 2009

wolfi... ale ja sa na laparku nechystam... ani mi ju nespominaj... 😝
to len lusinka sa pytala ze jej niekto pisal ze po laparke sa im podarilo 2. ivf uspesne... co podla mna je blbost...
laparka na vysledok IVF nema podla mna ziadny vplyv...

lusinkaj
10. nov 2009

wolfi,diki pekne...nie ja urcite neplanujem ist na laparku 🙂 tiez neviem,co ma spolocne laparka a ivf 😕

wolfskinka
autor
10. nov 2009

vaneska sorry ja som sa pomylila som myslela ze ty na to chces ist ... po vlastnej skusenosti NEDOPORUCUJEM

Lusi tazko povedat kto jej co nahovoril, alebo nerozlisuje spojenia vajcovody a vajecniky, alebo si to inac neviem vysvetlit, lebo laparka nemohla v ziadnom pripade ovplyvnit IVF este tak IUI by mohla ovplyvnit za predpokladu ze by jej nasli zrasty a rozrusili ich pri laparke ale IVF urcite nemohla v ziadnom pripade ovplyvnit

lusinkaj
10. nov 2009

wolfi...ano aj ja som si to myslela,ze to nema vplyv...neviem preco si tak mysli... 😒

rosienka
10. nov 2009

baby ja lezim chora v posteli s horuckou ☹ 😒 😢 ...inak ET prebehlo velmi dobre, embrijka boli perfektne zaparkovane a teraz sa hrozne strachujem, ze budem viac chora a bude to mat zly vplyv. idem si dat paracetamol na znizenie teploty, mam 37.6 ☹ to je totalne v riti! akurat teraz 😔

wolfskinka
autor
10. nov 2009

rosienka zalez do postele a nemaj strach drzim palceky takze mas dvoch bombulkov v brusko

lusinkaj
10. nov 2009

rosi...joooj to je na nervy 😒 tak skore uzdravenie a snad embryjka sa budu mat dobre 🙂

rosienka
10. nov 2009

ano, zaliezam znovu do postele, dufam, ze sa maju dobre a budu rast...to je hrozne ☹

wolfskinka
autor
10. nov 2009

rosienka zavolaj si do centra co mozes uzivat a co nie

lusinkaj
10. nov 2009

no presne rosi najlepsie by si urobila ak sa spytas co mozes...alebo neber nic len teply cajik pi a vitaminky

wolfskinka
autor
10. nov 2009

a citroooooooonnnn

lusinkaj
10. nov 2009

len nie s rumikom 😀

wolfskinka
autor
10. nov 2009

lusi a preco nie ?

zuuuzana7
10. nov 2009

ahojte baby, rosienka juhuuuu dvoch emriskov v brusku. to sa bude spinkat 🙂. tak v prvom rade ti zo srdca zelam aby sa ti krasne zaparkovali na nasledujucich 9 mesiacov v tvojej perinke 😵
tak choroba na teba lezie, ale mozno je to aj dobre aspon telo nebude mat silu sa embryskom branit...

wolfi tak prsia uz pocitujes, dobre, dobre drzim palcisko mocne premocne 😵

lusi, aj ja som bola na laparke uz 2 krat a prefuk vajickovodov robia aj ordinacne hsg, ale ako baby pisu na ivf vajickovody nepotrebujes, jedine sa odporuca ak sa vajickovody tvoria tekutinou, tak tieto odstranit pomocou laparoskopie, ale vseobecne ked neni problem a na ivf vy idete tak ci onak, je to len obrovska zataz na telo.

baby, idem balit pa

wolfskinka
autor
10. nov 2009

zuuuzi ja tie prsia citim uz od OPU a to embryjko nebolo este ani oplodnene .. to je vsetko tymi hormonami

lusinkaj
10. nov 2009

wolfi no neviem ci by jej teraz pomohol ten rumik 😀
zuzi ahoooj,aj ja som si to myslela,ze laparka nieje potrebna na ivf ale radsej som sa spytala

baby,zajtra uz asi na 99% nebudeme mat notbook musi na reklamaciu...lebo fakt mu sibe 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre