Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
18. nov 2009

rosienka kedy mas krvicku a ty alica?

rosienka
18. nov 2009

romy- v nedelu a hrozne mi lepi 🙂

romy01
18. nov 2009

rosienka ale ved to je uz za dverami, jejej to tiez ubehlo, a ideš testovať ?
baby sa to nakopilo nejak, nemyslíte ?

vanesska
18. nov 2009

rosienka... dakujeeem... 😉 no v piatok sa ukaze... ale zatial az take stresy nemam... hovorim si ze uz to nejako dopadne... ja to uz aj tak neviem nijako ovplyvnit...

a pre teba je nedela den D... to je normalne ze ti lepi... u vas je to uz 3.pokus nie?
a urobis aj testik pred nedelou??
neboj... bambulky zabojuju co im sily budu stacit a take dialnice ti vymaluju az sa nebudes stihat cudovat... 😀

veru romy... ako sa to pomaly rozbiehalo a terminy stimulky sa posuvali tak teraz sa to tu nakopilo... ale to je dobre... 😉 len tak dalej... 😵

alicao
18. nov 2009

rosienka, dufaj, ze si v tusakoch taka dobra ako ja, potom by to mohlo naozaj vyjst🙂
romy ja mam krv 1.12. radsej nato ani nemyslim a testovat? mozno budem uz aj zajtra alebo uz dnes? 😀

romy01
18. nov 2009

alica, len si daj na testovenie cas, ja som sa yytala, lebo chcem vediet kedy ma zas niektora potesi ako wolfka, ale ak to urobis prilis skoro, tak ma moc nepotesis, to vies

alicao
18. nov 2009

🙂 romy ved som srandovala
neviem kedy budem testovat, nechcem si stanovit den, lebo potom ten den bude strasne daleko a budem nato mysliet este viac. Raz ked budem mat chut tak si ho urobim ale tento tyzden urcite nie🙂
alebo budem ako wolfi a URCITE VYDRZIM DO KONTROLY 😀

wolfskinka
autor
18. nov 2009

alic ty si trubka s tym testovanim, este j skoro

lauritka
18. nov 2009

wolfi potichu gratulujem a drzim palceky 😉

wolfskinka
autor
18. nov 2009

lauritka dakujem .... ale len potichucky

alicao
18. nov 2009

WOLFI!!!!!!!! TY SI FAKT MYSLIS ZE SOM SPROSTA CI CO???!!!
co ma nepoznas ci ti tehotenstvo nacisto mozog vymylo???🙂 nevies ze ja stale srandujem ??

wolfskinka
autor
18. nov 2009

alic ved prave ja uz niekedy neviem co ty myslis vazne a co si robis srandu .... 😀 😀 😀

alicao
19. nov 2009

Wolfi myslim na teba a to si teraz nerobim srandu🙂!

zuuuzana7
19. nov 2009

wolfi drzim palce na dnes, nech je hcg poriadne vysoke 🙂

luly3
19. nov 2009

wolf myslíííííííííííííííííííííííííííííím na teba 😉
strááášne moc....

wolfskinka
autor
19. nov 2009

ahojte
na sone nebolo este nic vidiet ale povedala ze endometrium 11 a sliznica presiaknuta, ze nevie povedat s urcitostou ze som tehotna, ale ze sa jej zda ze ano, nasla tam nejaku bodku 0.5 mm ale ze nevie isto ci je to ono, krv vysledky o 15.00 a sestricka co mi brala krv sa na mna pozrela a povedala mi ze som tehotna ... tak snad som, ako to prezijem do tej 15.00 netusim

luly3
19. nov 2009

wol hlavne s klidom 😉

monci78
19. nov 2009

Ahojte baby, chcem vás len trošku povzbudiť ak sa dá, ešte pred týždnom som vás veľa čitala, som mesiac po laparke a našli mi 5mm ložisko endometriozi, ktoré vypálili a hľa hned mesiac na to som tehu. Som len na začiatku, stať sa môže všeličo, len to prosím nevzdávajte a bude to dobré. A tie reči, že nesmieš na to myslieť a tak su blbosti. Ja som na to myslela neustále a podarilo sa aj tak. držím všetkým palce...

romy01
19. nov 2009

wolfka dnes chcem vidiet termin tvojho porodu, jasne ?

wolfskinka
autor
19. nov 2009

luly snazim sa

romy no len aby bol na to dovod ho tam davat, ja mam taky strach z tych vysledkov

afrika
19. nov 2009

wolfi máš moju tichučkú ale o to väčšiu gratuláciu. ty si naša ďalšia tehulka!!! 😵 😵 😵 😵 ani nevieš ako moc ti to prajem.
baby menzes mám od soboty obeda riadne silný a trvá a trvá a trvá. bežne ho mávam 5 dní. je už síce o moc slabší, ale stále je to s prepáčením za výraz jasná krv 😒 . dúfam, že to je ok...môže sa to vyskytnúť pri tích všetkých našich hormónoch? poradte...
dnes mám už druhú dávku smiešnej dávky Gonalu 75 za sebou 🙂

alicao
19. nov 2009

wolfi, co myslis z coho su tie dve ciarky na teste???? z cokolady??? sama dobre vies, ze vysledok krvi nemoze byt negativny
afrika drzim palce nech je ta 75tka pre teba to prave orechove🙂

wolfskinka
autor
19. nov 2009

afrika pomalicky pomalicky uvidime ake bude hcg

alicka zeby z cokolady, to bolo dobre, v poslednej dobe som jej teda zjedla dost, viem ze nemoze byt negativny ale aby bola hladina dost vysoka

afrika
19. nov 2009

neviete nič o tom mojom menzese či to môže spôsobovať aj injekcie?

romy01
19. nov 2009

ahoj afrika - neviem ti moc poradit, ja som mavala ezne silnu ms 5 dni a potom este 3 dni taku slabsiu a to aj bez hormonov, skus si dat caj s citronom, vitron skracuje ms a nie je to nic skodlive.

romy01
19. nov 2009

wolfka, tiez to poznam - ta neistota az do poslednej chvile, ale poviem ti ja som ani po tom pozitinom vysledku akosi nevedela prist na to ze som tehu - to mi doslo az o par tyzdnov a da sa povedat ze az od minuleho tyzdna som tomu zacala akosi aj verit

wolfskinka
autor
19. nov 2009

romy no ved to ... som z toho viac doplasena ako vytesena, akosi mam strach sa vytesovat .. pri tych dvoch tehotenstvach som lietala v oblakoch a chodila som vyskerena ako leco ... a ako to dopadlo, teraz sa bojim ... ale ked tam bolo vcera hcg na teste tak musi byt aj v krvicke, kolko si mala ty hcg ? a ty ked si bola na prvej kontrole tak si mala uz bodku na sone ?

luly3
19. nov 2009

wolfi už sa ti to kráááti 😉

romy01
19. nov 2009

wolfi ja som tam cosi mala, gatova to nazvala ze naznak plodoveho vacku - ale neviem ci by to nasla keby som jej nepovedala ze test bol pozitivny - lebo hladala dost dlho. A denis napriklad nic nebolo vidiet a to sme boli naraz na OPU a aj na kontrole potom. Ja sm mala hcg 1408, Denis mala este vyssie ale ona mala potom aj zamlknute dvojca a napr vierka mala len okolo 1000 - je to rozne

wolfskinka
autor
19. nov 2009

wolfi no ved to ....

som na to zvedava, som si teraz trosku pospala a uvidime, dufam, ze mi to hcg vybije oci ... mozno aj preto nebolo nic vidiet, lebo ja som to zle vyratala a 14 den po ET ej az zajtra

no idem zase zalahnut

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre