Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
6. jan 2010

wolfi diki pekne.. 😉 nebudem...radsej mineralky a zajtra si kupim ten mamadrink napoj... 🙂

lusinkaj
7. jan 2010

ahojte,to baby vy kde ste od vcera tu nikto nebol? 😝 tak som doma mam interne urobene,poobede budu vysledky,tak hadam bude vsetko ok 🙂
dnes ma pobolieva brusko tak ako na menzes maly ste to aj vy?

vanesska
7. jan 2010

caute baby...

fiha jak to tu v temicke stichlo... 😕

lusi... gratulujem k prvej injekcii! zabolelo trochu? mna ten puregon skoro vobec nebolel ale ja som bola vytrenovana uz z tych dipherlinovych inj. tak puregon mi pripadal uplna pohoda... 😅
ja som tiez nepila ziadne caje pred stimulkou ani pocas... dokonca som uz nemohla chodit ani na akupunkturu... takze uz vobec nic... okrem listovky tu som brala cely cas... ale ja som nebrala ani chilli mala som peknu sliznicu... ale aj keby ti nedorastla poriadne tak po punkcii alebo este aj pred OPU ako ta sleduju ti nakazu uzivat estrofem alebo nieco take na podporu rastu... takze v poho...
inak na bolesti ako pred ms si nejako nespominam tie dosli az po stimulke resp. po ET...

lusinkaj
7. jan 2010

ahoj vaneska,to len tak trosku ma zabolelo,dala sa zvladnut nic strasne a potom uz nic v pohode 🙂
tak uz ma ani neboli teraz brucho,asi som bola hladna,trebalo mi na wc tak asi to vsetko to zapricinilo 😉
tak ja uz chili nechce ani vidiet vcera mi strasne zle,dala som si jednu medzi polievkou a vecer ma palilo v brucho,skrkalo ako keby na hnacku no bolo to strasne a dnes ked som bola na wc tak ma stipalo 😝
taze budme verna len kys.listovej,kupila som si dnes ja mamadrink ten je velmi dobry napoj tiez pred teh.a pocas

vanesska
7. jan 2010

lusi... to muselo byt zuzo s tym chilli... najma ked to islo von 😀
fakt podla mna to netreba uzivat... lekari su aj tak voci tomu dost skepticki... ale mozno to niektorej babe naozaj pomohlo ktovie...
zariadis sa aj tak podla vysledkov z kontroly... mozno budes mat aj ty peknu sliznicu a nebudes musiet nic riesit...

wolfskinka
autor
7. jan 2010

ahojte,
tak dnes som bola pozriet v robote, oznamit ze zostavam na rizikovom a pojdem na matersku, tak trosku podaktori zostali zaskoceni, ale inac v pohode, kazdy mi zaprial vela stastia a aby to bolo zdrave.
idem este dnes k doktorovi dat si predpisat dalsi utros a duphaston.

a som objednana do heliku na utorok na sono ku gatovej tak sa tesim 😵 😵 😵 ze uvidim krpca

lusi ako ide pichanie?

lusi zajedaj to chilli paradajkou to potom nestipe

lusinkaj
7. jan 2010

presne tak,to len niekto berie chili otehotnie a si mysli ta asi toto mi pomohlo k tomu a pritom to vobec tak nemusi byt lebo sme to uz pisali ak ma byt teh.bude ak nie tak ci berie chili ci nie 😝
to je o stasti 😉
no uz to neberiem...kaslem nato...teraz sliznica bola dobra,nizka aka ma byt dr.povedal tak hadam bude aj potom ok

lusinkaj
7. jan 2010

wolfi,tak super budes si uz uzivat tehulkovanie 🙂
nie ja uz kaslem nato,nechcem to chili a teraz tie paradajky su ako umele...ziadna chut nemam rada par.v zime
ale diki za radu 😉 pichanie ide celkom ok...dnes druha o 17:00 tesim sa 😵

rosienka
8. jan 2010

lusi- vyborne, drzim palce aj nadalej, to stipkanie urcite rada prezijes, neboj v tehu bude este horsie 😝 😀 ...sice ja sa nemôzem stazovat, lebo mne nic nie je a som z toho trochu na nervy, ze aj prsia prestali boliet... 😕 mozno zavolam poobede do CAR-u, alebo vydrzim do 18.1. na UTZ

wolfi- tak to mas supi, ze cely cas na rizikovom, ake ti tam udali dôvody?

wolfskinka
autor
8. jan 2010

rosienka ja som dovod sama o sebe ... 2 potraty a k tomu epi takze nie je co riesit a konecne po tolkych rokoch to vyslo

ja idem 18.1. k mojmu gyndosovi na sono

wolfskinka
autor
8. jan 2010

vcera som bola pre recept na utros a duphaston, utros mi kazal vysadit a duphaston postupne tiez, len som hovorila sestricke ze som vobec nepribrala a pytala sa ma kolkokrat chodim cikat za noc a pijem kolko vody tak ked to pocula povedala, ze to moze byt nabeh na tehotensku cukrovku ... tak som sa zhrozila dufam, ze nie ... do ritky,ziadne brucho, 3,5 kila v minuse ... mam strach o gulka, v utorok idem do heliku tak sa gatovej popytam

romy01
8. jan 2010

ahojte, ako sa mavate?

lusi tfuj tfuj tfuj, nech sa dari a pre istotu ti posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a o tom specialnom dekaci som uz kdesi citala, takze v pohode. Nie kazda si to picha kazdy den.

wolfi to sa mi nezda, ved si len v 12tt a to chudne fest vela zien v prvom trimestri, V najhorsom ti urobia na cukrovku test, ale neboj, vsetko dobre dopadne.

Inak ja mam za sebou dbe super túry a teda je to zaberacka - ale mam z toho dobry pocit, ked sa mozem s mm prejst po lukach a po horach. Dnes som kupila maly svetrik - ked dozehlim co som oprala - tolko hndriciek, ze to budem zehlit tri dni minimalne potom este hodim par foto.

wolfskinka
autor
8. jan 2010

romy ty uz nakupujes ? ja az niekedy na jar budem nemam nic, len deku do kocika, co som dostala na vianoce, ale to je normalna biela jemna deka, ale bude tak akurat do kocika
kupila som si teraz krem s vitaminom e na ten moj enstastny ksicht tak uvidime

romy01
8. jan 2010

wolfka, blaznis? Ved teraz mas moznost si nakupit veci za polovicu. Samozrejme ze nakupujem. Aj ked este neviem ze ci to bude chlapec alebo dievcatko - kupujem take neutralne veci - biele, zlte, zelene - no mam aj nejake modre. A z kazdej velkosti az do tych 9 mesiacov. Ved normalne body kupis za 3 - 4 eura a ja som vo vypredaji kupila set 7 kusov za 3.90 - no nekup to

katy7
8. jan 2010

ahojte babulky, uz dlho som vas nebola pozriet,pekne sa to tu roztehulkovalo, takze sa pridavam 🙂
byva vam zle? ja som posledny tyzden zacala mat zaludok na vode, a nie je to ktovie co, stale musim nieco zut

lusinkaj
8. jan 2010

ahojte baby,dnes som sa flakal,teraz som dosla domov a pichla tretiu inj. 😉
baby poradte,kedze mam puregon 600 a picham si 200 a teoret.ke dosm uz 3x pichla po 200 je 600 a mne este v inj.ostalo trosku neviete mam to nechat tak a otvorit novu krabicku alebo ako dalej... 😨

wolfskinka
autor
8. jan 2010

no to hej nekup to, ale ja z povercivosti nebudem este kupovat az v lete

lusi ja ti neporadim ja som nemala puregon

lusinkaj
8. jan 2010

presne tak wolfi mas este cas na nakupy...radsej neskor ako kupovat len kvoli vypredajom... 😨

slnko5
9. jan 2010

Wolfi, prosím, od kedy si užívala ten Duphaston v kombinácii s utrogestanom, poradil Ti to niekto a v akej dávke ? , ja som ET a trochu špiním, chodím do Heliosu, a už nejaký rok ... Ďakujem

vanesska
9. jan 2010

lusi... s tym puregonom mne radila zasa romy lebo som mala ten isty problem... 😕
no mne tam tiez vzdy ostalo trochu vtej flasticke...
ono tam ostane asi takych 100IU takze si kludne natiahni pero na tu davku co mas tusim 200 IU a vycucni ten zvysok z flasticky... a ked uz bude nadoraz a pero sa ti zatavi tak vymen flasticku a "dotankuj" zvysok z novej.
s perom uz nehybes nechas ho na ten davke co sa ti zastavilo a ked vymenis flasticku dotocis zvysok...

wolfskinka
autor
9. jan 2010

lusi presne to si myslim aj ja

slnko napisala som ti do temicky helios, uzivala som ho od 5tt, 2x1 a pri spineni 3x1 ale az po konzultacii s dr. gatovou

zuuuzana7
10. jan 2010

ahojte baby, tak my sme doma, dovca bola super ako dovca proste 🙂

lusi ako vcelicky? ako ti to ide? ked vas tak citam o tom natahovani pera normalne dostavam paniku ... 😕

ahoj katty, super gratulujem k tehulkovstvu 😵 😵 😵

romy, takze uz horuce nakupy 🙂 a krasne vecicky si nakupila, takze predsa si uz aj na modry set stavila 😉

wolfi, cukrovka to hadam nie to ako na to sestricka prisla, podla toho prijmu tekutin ale ako? hmmm to ta nemoze takto strasit bez toho aby to lekar nepotvrdil ... vrrr nech ma nestve a nech ta zbytocne nestrasi

rosienka tak ty si nam taka bezpriznakova, ale bud rada, aj ked samozrejme hlavicka pracuje preco to a preco hento ze? ale v kazdom pripade uz len par dni a svoje pampusiky ti budu z monitoru pana doktora opat kyvat 🙂

alicko, vaneska ahojte ...

romy01
10. jan 2010

ahojte, lusi tak ako ti povedala vaneska - lenze na konci ostavalo nie 100 ale cca 75 jednotiek a ja osobne som po vysterknuti zvysku skontrolovala na pere na akom xisle sa to zastavilo a potom som vymenila napln, ihlu a natiahla nanaovo davku - teda len to co som si mala dopichnut. Takze ak si pichnes zvysnych cca 75 jednotiek, potom z novej si uz len natiahnes 125 jednotiek. Keby som to tak nerobila, nemala by som na posledne pichnutie uz nic.

Inak ako sa mi mavate ?

lusinkaj
10. jan 2010

ahojte baby,ja som tak nechala vzala som si novu inj.a spytam sa v utorok dr.v centre ze ako to je a podla toho aj ze ako budu vajka,ze ci si este budem pichat ci nie...inak ja nic nepocitujem,nic ma neboli,sem-tam na par sekund akokeby brusko na kramy ale inak nic...snad vsetko ok... 😉
zuzi,super ze ste uz doma a ze bolo fajn,to je zaklad...ty kedy zacnes pichat??? 😉

wolfskinka
autor
10. jan 2010

zuuzi to povedala, ze to treba vysetrit, lebo strasne vela pijem aj v noci a nepriberam, mna nejaka cukrovka nerozhodi, hlavne nech je babo v pohode

lusi no ako pichas pichas ??? kolko mas modrin ?

romy ja v pohode, uz nechudnem ale ani nepriberam, v utorok idem do heliku na sono ku doktorke

lusinkaj
10. jan 2010

wolfi ja picham,picham o sto šesť 🙂 modrina?ziadna...vsetko je v pohode 😵

wolfskinka
autor
10. jan 2010

no super, takze v utorok sa dozvieme co dalej, budem drzat palceky nech je vela folikov, a inac problemy nemas ziadne ?

lusinkaj
10. jan 2010

wolfi no ja sama sa uz tesim...dufam ze je vsetko v poriadku 🙂 nie nemam ziaden problem,nic ma neboli...vobec

wolfskinka
autor
10. jan 2010

to je super, mna boleli vajecniky ku koncu a na kedy ti vychadza odber vajicok ?

lusinkaj
10. jan 2010

ooo wolfi to netusim,podla kontroly v utorok dr.mi povie 🙂 ale si myslim ze tento tyzden urcite...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre