Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
17. jan 2010

zuzka ahoooj,no veru uz vcera bola posledna inj.vecer pregnyl,dnes uz len lieky rano a vecer...zajtra nastup do car
tesim sa...len dnes si musim dat odych,trosku ma pobolieva vajecnik,ale len trosku...
veru ty o chvilku ides... 🙂

alicao
17. jan 2010

lusi zajtra thuj, thuj, thuj, nech su su vsetky zrele a nech sa vsetky oplodnia!!!🙂

lusinkaj
17. jan 2010

alica dii krasne...uplne jedno kolko sa oplodnia,len nech sa jedno potom uchyti a nech je tam 9 mes. 😵

pegasko
17. jan 2010

Ahojte 😉
daaaaaaaaaavno som tu uz nebola a co toto?
lusinka uz zajtra ma svoj velky den,no ubieha to strasne rychlo tak si vas musim trosku dostudovat co je nove aby som bola v obraze

lusinkaj
17. jan 2010

pegasko ahoj...dakujem...a ty ako pokracujes?co mas nove?

pegasko
17. jan 2010

aaaaaaaale vsetko po starom,pri starom 😀

lusinkaj
17. jan 2010

ja uz ani neviem ako ty pokracujes,trosku mi pripomen 😉

pegasko
17. jan 2010

cakam az na februarovu mrchu a potom uz len hor sa do brna

lusinkaj
17. jan 2010

aha,v brne co....? 🙂

pegasko
17. jan 2010

zmenili sme kliniku uz ako samoplatcovia tak preto brno
uz mame konzultaciu za sebou,uz len ms a ideme
a ty si sa ako rozhohodla s vkladom ?jedno alebo dve?

lusinkaj
17. jan 2010

pegasko,aha taze ty uz mas 3ivf za sebou?taze samoplatca...fiha urcite je to financne tazke
ja som rozhodnute dve,ale uvidim co povie dr.ake budu emb.ale verim,ze z dvoch sa jedno uchyti 😵

zuuuzana7
17. jan 2010

pegasko ahoooj 🙂
takze zacinas vo februari so stimulkou? a ako lieky? zohnala si co si potrebovala?

lusi este raz na zajtra vela stasticka 🙂 tak si sa predsa rozhodla pre dve? 😉

lusinkaj
17. jan 2010

zuzi dakuejm krasne,uz sa neviem dockat na zajtra...no ja som rozhodnuta pre dve od zaciatku,ale verim ze sa ujme len jedno na 9 mes. 😵

romy01
17. jan 2010

pekny nedelny vecer, ako sa mate ? lusinka posielam ti Cmmuk aby ti to zajtra co najrychlejsie ubehlo a pre teba a pegasku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
17. jan 2010

ahojte

pegasko TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusi tfuj tfuj tfuj na zajtra TTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ja idem rano o 6,45 na 4D geneticke sono tak drzte palce, aby bolo vsetko dobre

lusinkaj
18. jan 2010

ahojte,tak vam podavam info.som domka,len trosku ubolena...tak si idem lahnut 😉
tak mam 12 vajka,teraz sa oplodnuju a zajtra mam volat po 14h.kolko su oplodnene a tak sa dohodneme na et,ale kedze chcem PK tak asi v piatok 😉

wolfskinka
autor
18. jan 2010

lusi no super, to si ich riadne zniesla, drzim palce aby sa oplodnili vsetky pekne na jednotku s hviezdickou

ja som bola na poradni vsetko ok, akurat trosku vyssi tlak, ale inac ok, dal mi navyse magnezium a na dalsiu poradnu idem 10.2., oproti minulej poradni som pribrala 10dkg 😀 😀 😀 😀

alic aj moja segra bude mat chalana

lusinkaj
18. jan 2010

wolfi super...len tak dalej 🙂
no aj ja sa tesim,mam dost vajka len nech sa oplodnia a hlavne aspon jedno ujme 😵

wolfskinka
autor
18. jan 2010

neboj mas ich az az dobre bude, ja som mala jedno jedine embryjko a mam z neho gulka 😵 romy mala tiez len jedno a tiez je tehulka, alicka mala 2 a caka dvojicky, neboj mas ich az az urcite to vyjde

lusinkaj
18. jan 2010

ved toho sa nebojim jasne ze sa oplodnoa urcite 🙂 len ench to vyjde nech som tehulka... 😵

lusinkaj
18. jan 2010

baby ja si mozem vziat nejaku tab.napr.ibalgin proti bolesti ved to ma strasne vsetko boli ☹

alicao
18. jan 2010

lus krasa, uz len nech sa vsetky oplodnia tak informuj🙂!
a mozes si dat este ibalgin kludne..ale zajtra to bude uz ovela lepsie uvidis,ja som tiez v ten den chodila v predklone 😀

wolfskinka
autor
18. jan 2010

lusi mozes kludne

romy01
18. jan 2010

lusi ja som si dala po OPU paralen rapid ale len v ten den, tak kludne neboj.

wolfka a co to sono ? co konkretne ti kontrolovali na miminku ked to bolo geneticke ?

lusinkaj
18. jan 2010

baby zlate ste...som si trosku pospala...ale ono to boli stale ☹ dufam,ze zajtra bude lepsie 😝

zuuuzana7
18. jan 2010

lusi super to je urodicka 🙂, ale chudiatko teraz mas bolesti, nezabrala ta tabletka?
boze to su silne bolesti?

wolfi super 🙂 a ako sa mal gulko? mate aj nejake fotecky?

ja som nejaka nachladnuta tak varim kuracia polievku, tak dufam, ze zaberie 😝

lusinkaj
18. jan 2010

zuzi ahoj,vzala som lednu tabletku mig400,take nieco ako ibuprofen...je to uz lepsie,ale je to taka normalna bolest po takom zakroku zajtra bude urcite ovela lepsie 🙂
ja mam doma kuraciu pol.nevar,poslem ti... 😵

wolfskinka
autor
18. jan 2010

romy presvetlenie hlavicku, nostekovu kost a NT, vsetko ok a bral mi aj krv na genetiku, 10.2. idem na dalsiu poradnu a tam dohodneme tu amniocentezu kedy presne

zuuzi nemame ziadne fotky dal nam video a z toho sa fotky urobit nedaju

pegasko
18. jan 2010

ahojte
lusi pekna urodicka,bude aj na mrazenie 😵 dali ste si aj icsi?
...zajtra bude este lepsie,len sa nechaj pekne obskakovat 😉

wolfskinka
autor
18. jan 2010

pegasko ahoj, lusi kludne si daj znova ibalgin to prejde, to vydrzis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre