Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
4. feb 2010

dobre ranko

rosienka tak zatial dievčatko ? Super, mame to na striedačku

lusinkaj
4. feb 2010

Baby neodolala som urobila som si dnes test...pozrite do albumu...krasne silne // ciarky 🙂 je to uzasne
ale v skutocnosti su este krajsie silnejsie 🙂

romy01
4. feb 2010

nikde nikoho ? Zachvilu idem do ZA tak sem cosi popíšte nech mam spravy

lusinkaj
4. feb 2010

Romy ja som tu 😉

romy01
4. feb 2010

jeeeežiš mariááááá - lusinka - to su ale koľajnice 😀 😀 😀 😀 😀 jupíííííí, jupíííííííí- ja sa z teba taaaak radujem , ani si nevieš predstaviť- gratulujeeeeem. Kedy ides na krv ? Kolko drobcov si vkladala ?

lusinkaj
4. feb 2010

romy veru kolajnice...ale v skutocnosti su este krajsie,silnejsie... 😉 dakujem...zajtra idem na krv tak som zvedava na hcg,mam jedneho drobceka v brusku... 🙂

romy01
4. feb 2010

tak lusi to je super -

vlastne kto tu este ostal v tejto teme ? Myslim ze zuzka ?

lusinkaj
4. feb 2010

no este zuzka,pegasko...a snad aj afrika... 🙂
no je to uzasne,len teraz zacnem sa bat aby vsteko islo tak ako ma... 😉

wolfskinka
autor
4. feb 2010

ahojte,

dovolala som sa genetičke do martina a povedala mi, že ona si zoberie krv a urobi mi aj sono a ak bude vsetko ok, nebudem musiet isť na amniocentezu, tak som sa potešila, lebo vraj po IVF to moc nedoporučujú iba v prípade,že sú zlé výsledky, takže budem mať všetky výsledky dvojmo aj od mojho gyndosa a aj z genetiky z martina tak hadam ma ta amnio obíde, nerada by som riskovala aby sa guľkovi niečo stalo

lusinkaj
4. feb 2010

no tak wolfi...drzim prsty aby bolo vsetko ako ma byt 🙂

bubina1
4. feb 2010

wolfi...prebihalo to u nas tak..myslim amnio, že sme prisli všetky na určity cas...niektorým este urobili nejaké vyšetrenie...mne predtym pozreli cicu ultrazvuko..kukli krčok maternice... potom nas všetky odprevadili pred operačku, kam sme vchadzali po jedno...Dr. tam už boli nachystaní, celí sterilní..akoby som isla na vlastnu operaciu...divny pocit... jeden doky kukal ultrazvukom, dalsi pichal...ten vpich nebolel..možno trocha tlačil ale pohoda...jedna baba dostala injekciu po amnio a povedala, že ta injekcia ju bolela viac... po odbere nas odprevadili na izbu, kde sme si poležalo 2-3 hodky...skontrolovali nas potom ultrazvukom a oustili domov... takto nejako v skratke to prebiehalo v železničnej nemocnici v BA

wolfskinka
autor
4. feb 2010

lusi buduci tyzden bude tazky a tie dalsie tiez na cakanie na vysledky

bubina ... ja sa nebojim samotnej amniocentezy, to vydrzim ale bojim sa o gulka, ked sme sa po tolkych dlhych rokoch konecne dockali na 3IVF a mala by mu ublizit amniocenteza, tak to by som nechcela, aj ta geneticka mi do telefonu povedala, ze ak budu vysledky ok, ze amnio neodporuci

lusinkaj
4. feb 2010

no verim ti wolfi...aj pre mna budem netrpezliva cakania na utz...ci bije srdiecko 😉
pozreli ste si moj album?testik? 😉

wolfskinka
autor
4. feb 2010

lusi jasne ze pozerali

lusinkaj
4. feb 2010

hej,ale som myslela ze nie...lebo nic ste nenapisali...

zuuuzana7
4. feb 2010

lusi super, tak zajtra drzim palce nech je hcg ako ma 😉

lusinkaj
4. feb 2010

zuzka dakujem... 😉

katy7
4. feb 2010

lusi su nadherne tie // 🙂

lusinkaj
4. feb 2010

katy dakujem...

romy01
4. feb 2010

wolfka to znie dobre, nie ? Myslim to ze ta poriadne pozru - teda bombulka. Ja si tiez myslim ze ked mas vsetky testy OK a utz nezbada nic podozrive, je to zbytocne riziko a zvlast ked si uz tolko vyskákala kvôli tomu.

lusi - ja som ti gratulovala, 😀 CMUK

Baby bola som na nakupe tak mozete kuknut albumik

rosienka
4. feb 2010

jaaaaj lusi, aka si ty teda uz jasna!!! 😀 😀 😀 gratulujeeem, to je neuveritelne, ako nam to vsetkym vychadza, dufam, ze budes mat len dobry 1.trimester a od aprila si to budes len uzivat 😵

alicao
5. feb 2010

wolfi aj ja si myslim, ze ak tieto vsetky testy budu ok, tak netreba riskovat pri amnio , a budu co by neboli, sa ta drzi ako kliest aj ked robi obcas bordel 😀 jedine co mu mozu zistit je ze bude superhyperaktivny 😀 😀 😀
lusi, drzim palce nech mas dnes krasne hcg, ciarky su ako z knizky🙂
zuzka uz si zacala? Hej hej, rastu kotuhy male nezbedne 🙂 robia si s maminou co chcu🙂

pegasko
5. feb 2010

lusi tak dnes sa dozvieme to tajomne cislo,o kolkej?
rosienka gratulujem k princeznicke 😉
alic uz mas tehu knizku?pri dvoch by si mala dostat dve 😀
wolfka bude to dobre,uvidis...

wolfskinka
autor
5. feb 2010

romy no dufajme, ze bude ok

alic no hyperaktivne je to je pravda ceal mama

pagasko dik, no musi byt gulko ok, ved tam asi nacvicuje na olumpiadu alebo co, on vsetko co zjem zase vyskace ... to preto nepriberam ale chudnem cim viac jem tym viac poskakuje , zajtra zacinam 5ty mesiac a som minus 2,5 kila 😀 😀 😀 ani vo sne by ma nenapadlo, ze ja budem chciet pribrat ... xixi

wolfskinka
autor
5. feb 2010

a co sa tyka tej amnio vcera som volala s kamoskou tak mi vybavi dobreho doktora tu v ziline co to robi ako na beziacom pase ... a uz sa ho aj na moj stav pytala, tak by to malo byt ok, a budem u neho aj rodit

alicao
5. feb 2010

pegasko 😀 ledva mi dali jednu a to az vcera 😀
wolfi ja rozmyslam nad martinom, maju tam vraj lepsie vybavenie pre deticky, keby sa nahodou tie moje dve rozhodli poponahlat, ale este fakt neviem

lusinkaj
5. feb 2010

baby tak krv odovzdana...o 14 volam o hcg..som zvedava na hodnotu 🙂

zuuuzana7
5. feb 2010

lusi, no super tak ideme cakat 😉

baby, ja mam utz termin 16- teho, tak som zvedava, zevraj to uz vidia ako budem asi reagovat... juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

lusinkaj
5. feb 2010

zuzka no uz sa neviem dockat 😉
no tak super,ze aj ty zacnes o chvilu 😉

wolfskinka
autor
5. feb 2010

lusi no co je uz po 14,00

zuuzi super, tesim sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre