Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
15. mar 2010

alicka presne tak...na farbe nezalezi 🙂
alicka neviem poslat link,ako sa to robi...daj si do googlu casualplay pre dvojicky klikni na to prve a tam je

wolfskinka
autor
15. mar 2010

alic caramello a vmax je skoro to iste obidva su polske akurat sa trosku odlisuju farbou

pegasko
15. mar 2010

zuziiiiiiiii,no ako?hadam si nezaspala ako ja? 😠

rosienka
15. mar 2010

pegasko- no ty si teda pripad, ts ts ts 😝 urcite si v tom, ved inak by tu mrcha davno bola 😵

wolfi- oba su pekne, ja by som tiez chcela zeleny, keby som cakala chlapceka

dakujem vsetkym za pochvalu, aj dneska som si pokocikovala po byte 😀

vaneska- to o tom prevrateni nie je pravda a nechat ine dieta kocikovat by bola ajtak vlastna nezodpovednost, to by mohlo prevrhnut hociaky kociar a to mi nehrozi, zeby som k nemu nejakeho fracka pustila 😅 Nasi kamosi ho maju a vraveli, ze po aj ked po kadejakych krkahajoch sa predierali, nikdy nemali problem so stabilitou, oni su dobre konstuovane. Inak Teutoniu maju asi dalsi traja nasi znami a tiez stala u nas vysoko na zozname, ale potom nas predsa len viac oslovilo TFK. Kvalitou je Teutonia velmi dobra, tiez som pocula len dobre referencie, tak ste dobre urobili.

lusi- ja som tiez tuzila po jednovajecnych, lebo to su ozajstne dvojicky, ale to ci sa vajko rozdeli, nik neovplyvni...budte stastni, ze vam bolo takto nadelene, urcite to zvladnete a nebudete chciet, aby to bolo inak 😉

zuzi- no cooo???? ako sa maju folicky, kedy ich odpalia na OPU? 😅

wolfskinka
autor
15. mar 2010

pegasko ja si to tiez myslim ze si tehulka, a zaspat no to tu este nebolo 😀

romy01
16. mar 2010

wolfi medzi V maxom a camarello je rozdiel v dizajne- jednak kostra vpredu si vsimni - V max ma dne rovnobezne nozicky s kolieskami a camarello ich ma spojene do obluka. Potom aj tvar nanoznika meni dizajn vanicky.

wolfskinka
autor
16. mar 2010

aha no nevidela som ich vedla seba, videla som len v max nazivo

zuuuzana7
16. mar 2010

ahojte baby 🙂

rosienka kocik vyzera nadherne 🙂
aj vas vyber wolfi sa mi velmi paci 🙂

pegasko hi hi hi ved ani spat poriadne nemozem, nieto este zaspat 🙂
ako ty? dnes ste si hadam privstali, aj ked ja som o tom presvedcena uz teraz ze bude ukazkove hcg 🙂

no vcerajsia kontrola dopadla vcera nad moje ocakavania, takze foliky pekne rastu tych väcsich je okolo 10 tie mensie ani nepocitala ... do piatku este picham 150-tku a v pondelok odber 🙂
takze baby drzte palce aby tie foliky dalej pekne rastli 🙂

zuuuzana7
16. mar 2010

a sliznica ma 8 cize super a ze este bude rast 🙂 som si vydychla uf 😅

wolfskinka
autor
16. mar 2010

zuuzi no super drzim palce, len tak dalej, pekne si sa rozbehla a tu sliznicu mas uplne uzasnu, ja som mala vzdy problem so sliznicou ak som mala 6mm tak to bolo uz vela

zuuuzana7
16. mar 2010

wolfi dakujem, dakujem teda mne vcera tak srdce podskocilo, ze som cestou domov aj zabludila 😅

fakt wolfi 6 mm si mala, no vidis co vsetko ma byt a neni a predsa sa podari 🙂

lusinkaj
16. mar 2010

ahojte 🙂
zuzi super,len tak dalej....jeeeeeeej a bude dalsia tehulka 🙂 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😵

wolfskinka
autor
16. mar 2010

zuuzi no ved to nas matej bol jedine embryjko a zabojoval ... bude to riadny bojovnik 😀

zuuuzana7
16. mar 2010

lusi, dakujem no dufam, ze to uz teraz pojde hladko a pripojim sa k vam tehulkam 🙂

zuuuzana7
16. mar 2010

to si pis wolfi, ten je uz teraz bojovnik 🙂

zuuuzana7
16. mar 2010

no nic baby idem zehlit, kedze mam tu dovcu nech som aj uzitocna 🙂

lusinkaj
16. mar 2010

zuzi samozrejme...mas este pred sebou nejaku cestu,ale ono to prejde raz-dva...ja som si tiez vravela,ze jaaaaaj dlha cesta ale pozri pomaly uz koncim treti mesiac... 🙂 😉

zuuuzana7
16. mar 2010

bozinku ved tu lusi, len si tento uzastny cas pekne vychutnavaj 🙂

lusinkaj
16. mar 2010

neboj sa zuzi vychutnavam...je to krasne 🙂

pegasko
16. mar 2010

ahojte
od 6.15 som sedela u dr.a az teraz ma priviezli domov 😖
hladna som ako vlk,tak sa napapam a idem trosku zalahnut...chrrrrrrrrrrrr
nova pani dr.je celkom fajn,len ludi do aleluja,zobrala krv-vysledky az zajtra a na utz nebolo nic 😝 a to som si ho musela este aj zacvakat 7eur 🙄
zuzi kolko strachu a ako pekne si sa rozbehla,tak len jemne zehli aby nepopraskali 🙂

wolfskinka
autor
16. mar 2010

pegasko ... ja verim, ze si tehu a ze je vsetko ok .... 7 eur to kde si bola preboha na sone ?

alicao
16. mar 2010

zuzka super, len tak dalej!!!! vy tam mate ale system, kontroly tak poriedko 😀

pegasko
16. mar 2010

wolfi to je normalna taxa 🙄 ako tehule mas narok tri krat,a potom uz len plat 😔
a to som si hladala gyn.podla recenzii,a nie som VIP ,dokonca niekde chcu aj za pn,priepustku,objednany cas a kopec veci 😠 ale aspon vyzera ze je pedantna...

wolfskinka
autor
16. mar 2010

pegasko no super ... tak drzim palce ale myslim ze uz to aj tak neni treba lebo ty uz tehu si 😀

pegasko
17. mar 2010

ahojte konecne som sa po pol hod. dovolala 😎
🙂 hcg 638-na buduci tyzden kontrola,fuj som jak blcha stastna 😵

alicao
17. mar 2010

pegasko, nuda, ziadne prekvapko 😔 😔 😔
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz uz to len dotiahnut do porodu krasneho zdraveho babetka, nech vsetko ide tak ako ma!!!!!!!!!

my sme boli dnes na sone a moji inkognitaci zase neukazali vybavu, stale boli otocene ritkou, ale podla dokyho su to asi dievcatka, lebo ze vraj im tam nic netrci, aj ked mne sa zda ze jednemu trci, ale ruku do ohna zato neda, takze snaaaaaaaaaaad to uz uvidime aspon na 4D sone, ale az o mesiac...

lusinkaj
17. mar 2010

ahojte,pegasko gratulujem...super,uz len nech ide vsetko ako ma ist 🙂
ja som bola dnes na kontrole so stitkou,je v norme co ma tesi som rada...lieky nadalej tie co beriem 😉
doktorka mi vravi,vy sa ich uz nikdy nezbavite.... 😉 tak nevinne sme zacali 25 mg a teraz 100mg 🙂

vanesska
17. mar 2010

juchuuu... pegasko supis....!!! 😵
toto je stastna tema...
zuzi teraz si na rade 😵 inak ... jak si svojim folikom neverila a pozri ako pekne narastli... tak buduci tyzden opu??
alic...takze potvorky skryvaju vybavu?? 😀
my ideme zajtra na sono tak som zvedava aj ja ci drobec ukaze 😅

zuuuzana7
17. mar 2010

jeee pegasko nadherne hcg supiiiiisko 🙂 🙂 🙂

zuuuzana7
17. mar 2010

alicka, tie vase babetka vam nejak casto ich ritky ukazuju 😅
ale hlavne ze sa maju dobre drobciatke za ...

vaneska, tak mozno vam zajtra prezradia co vy za vybavu mate 😅
no v hlbke svojej dusi som mojim folickom verila 😉
a tot je fakt uzastna, zazracna tema

lusi tot aj moj priebeh euthyroxu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre