Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
1. apr 2010

zuuzi este je skoro, ja som mala // slabulinke az 10 den po ET

zuuuzana7
1. apr 2010

wolfi, no hej ale my sme mali pk, cize si myslim ze by to uz ukazalo ...

wolfskinka
autor
1. apr 2010

nemyslim zeby hej ... kedy mas ist na krvicku ?

wolfskinka
autor
1. apr 2010

je to individualne

lusinkaj
1. apr 2010

zuzi to je este velmi skoro...aby tam nieco bolo kedze mas jedneho bobacika v brusku.... 🙂

zuuuzana7
1. apr 2010

no na krv mam ist v utorok ... ale revem ako blazon 😢

zuuuzana7
1. apr 2010

a este aj som mala rano na aute nehodu ... proste dnes neni moj den 😒

lusinkaj
1. apr 2010

zuzi tak to mi je luto...a niekto zavinil iny nehodu?
neplac moja,este nic nieje stratene ved si este malo dni po et 🙂

pegasko
1. apr 2010

zuzi este je fakt skoro,mne ani den pred krvou nic neukazalo 😠 a vklad som mala az 6 den a hcg ani nebolo na 2 🙂
teraz len relaxuj a nemysli na najhorsie 😉

rosienka
1. apr 2010

zuzi- okamzite sa vykasli na testy, ja som este ani 12 den po ET nic poriadne nemala a krvny test jak svina s dvojkami! Urcite tam budu, nenervac sa dopredu 🙂

pegi- to fakt dalsie dvojky??? 😀 😀 😀 to je super, nech sa im dari a nahod konecne tt-cka 😉

vanesska
1. apr 2010

tak v prvom rade zuzi... velmi skoro testujes...
vsak kolky den po Et si?
ja som tiez nevydrzala a testla som asi 5.den a samozrejme nic nicovate...
potom na 7.den tam bola slabulililililinka ciarka ze som si musela oci vyocit pri okne a pod lupou aby som ju videla a to tiez uz som si myslela ci sa mi nesniva...
mne taku sice slabucku ale uz viditelnu ukazalo na 9.den po Et a to som tiez vkladala na 6.den.
takze kluuuud... nestresuj sa...

pegasko... fakt dve?? 😕 ale vkladali ste len jedno nie??
ja nechapem myslela som ze tie dvojky su skor zriedkavejsie ale vidim ze ani nie...
🙂

zuuuzana7
1. apr 2010

vaneska a pocitas aj den et?

zuuuzana7
1. apr 2010

lusi ano stala som na krizovatke a baba za mnou neubrzdila, teraz este sa s tym tahat po service 😠
ale vsak jedna nehoda hore dole, hlavne ze sa nikomu nic nestalo ...ze ...

wolfskinka
autor
1. apr 2010

zuuzi neplac, neboj nakoniec bude pozitivny uvidis, este je velmi skoro

lusinkaj
1. apr 2010

zuzi aha...tak dobre ze len tak ze sa nic nestalo ze si sa nebuchla alebo nieco podobne 🙂
a neboj budes urcite nas nasledovat budes tehulka... 😉

wolfskinka
autor
1. apr 2010

zuzi ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

ja som neratala den ET , takze ak ho zaratam tak potom az na 11 den po ET

vanesska
1. apr 2010

zuzka... ani ja som neratala den ET... takze az den po bol 1.den... 😉

romy01
1. apr 2010

zuzik co to citam. Boze dievca viem si predstavit ako ta to rozhodillo a ako sa trapis, no to je to nejhorsie co mozes robit. Ja som testla az na 12 tyn od ET a to ta ciarka sa ukazala slabulinka po pol hodine ked som ten test isla vyhodit. A tiez som ju studovala s brylami a pri okne. Dokonca som si test opakovala tri dni za sebou a nezdalo sa ze by bola silnejsia. RAdsej oddychuj. Uzi si volne dni aj s mm a ak tak testni az v nedelu alebo pondelok. . Posielam ti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

nedovolime aby si nenasadla do vlaku

vsetkym prajem pekny predlzeny vikend

zuuuzana7
2. apr 2010

baby ste zlate 🙂 dakujem 🙂

zuuuzana7
2. apr 2010

vcera ked som prisla z prace tak som ten test este vytiahla z kosa a sla k oknu a nieco sa tam miha, ako keby obrys ciarky, ale len na jednej strane cize, ako je tam ta palica tak na jedna strana ma nejakeho ducha duchavicnateho, ktoreho je mozno vidno z jedneho uhlu pri okne ... tak neviem ... mam opat nadej v sebe 🙂

zuuuzana7
2. apr 2010

len dufam, ze sa nestal so mna blazon 😅 😕

lusinkaj
2. apr 2010

Prajem vam krasne velkonocne sviatky 🙂

wolfskinka
autor
2. apr 2010

zuuzi je skoro, ja som mala ducha na 11 den vecer ... kukni moj album, neboj nie si blazon to sme sachovali s tymi testami asi kazda a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

krasne velkonocne sviatke vsetkym ....

zuuzke miesto sibacov // test

a inac my malujeme .... od rana upratujem bordel v celom byte 😀

alicao
2. apr 2010

zuzik, veru veru , baby muuuuuudro vravia, absolutne nic nie je stratene, ved ani rosi nemala nic na teste a krv pozitivna, kazda tu mala slabeho ducha dost neskoro, to len ja som taky divny chrobak a bol skoro, ale ja som ina extremistka a to vo vsetkom, ved kua nikomu tu nebyvalo zle tak ako mne a ani nikto nie je teraz taky invalid ako ja, takz ty si uplne normalna a veriiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ze o par dni vycuras //!!!!!🙂 thuj, thuj, thuj!!!!!
vcera sme boli na poradni, zase nam ukazali len zadok, doslova seru na mna🙂))
ale mame kociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, dam ho do albumu, je suprovy, drahy sa nevedel vytesit , hlavne co sa tyka technickych detalov , takze ak on povie, ze je kvalitny tak musi byt, mne zalezi len na farbe a aby sa s nim lahko otacalo....zenska , co vam poviem🙂))

lusinkaj
2. apr 2010

alicka tak daj kocik do albumu chcem pozriet aj ja...lebo aj ja chcem tuto znacku taze je dobry? 🙂

romy01
2. apr 2010

alicka super ze uz mate kocik, riadne pofot z kazdej strany nech sa pokochame

zuzik, no vidis - ved mi ti to miminko vykuzlime neboj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

to by v tom šert bol aby to nezabralo. Neboj ak testnes v nedelu uz tam uvidis kolajnicku. Ja som mala ducha na 12 ty den a po pol hodine a to tam pisali ze sa to ma odcitat do 5 min inak je test neplatny a kukni album - tie ciarky su tam skor vymodlikane ako ozajstne

alicao
2. apr 2010

hotovo mozte kuknut
lusi, mne sa lubim moc, a lahko sa manipuluje s nim, je pevny, ziadna hrkalka a lahucky...mozno su aj suprovejsie ale za tuto cenu??? nelutujem🙂

lusinkaj
2. apr 2010

tak uz sme sa pokochali...krasny je ten kocik aj mne sa velmi paci 🙂
mas ip 🙂

rosienka
2. apr 2010

zuzi- no vidis, dusik tam bol a urcite este len bude! drzim palce na utorok, zial budem v Barcelone a na net sa asi nedostanem, ale ked sa bude dat, urcite pridem nakuknut a jublovat 😅 😅 😅 Baby dobre pisu s tymi testmi, ja som ho uz po 5 min. tiez odpisovala a po pol hodke tam bol duch a pritom v krvi skoro 500 hcg na 14.DPO

alis- super kosik, krasny oranzovy, velmi sa podoba na ten nas 😉

vsetkym prajem krasnu Velku noc a vela oblievacov! ...tehulky sa vraj nemusia pôstit, tak hor sa na kolace a dobroty 😉 My sa ideme poflakat do Barcelony, snad bude krasne teplucko 😵

wolfskinka
autor
2. apr 2010

alic tak zase neviete co to bude ? ako dopadla poradna vsetko ok ?
krasny kocik .... nas je objednany a bude asi az v maji

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre