Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
31. aug 2009

Vanes, mne ju poslali z heliosu 20.8 a teraz v piatok 28.8 tam este nebola, takze nechapem kde sa stratila...

pegasko
31. aug 2009

Alic tak pani uradnicky sa predsa neponahlaju.Mne pri schvaleni trvala tyzden len kym ju dostalo centrum a to

prosim pekne je vzdusnou ciarou1km.

zuuuzana7
31. aug 2009

pegasko na ivf ideme tu v rakusku. mam tu poistovnu a ta nam preplati 70% - 4 pokusy.
teda nam bude stacit len 1 pokus preplatit 😀 😵 😵 😵

ved prave baby, je to nespravodlive alkoholikom a drogovo zavislim ludom sa preplaca jedno liecenie za druhym. pride mi to veeelmi nefer.

vaness to je super 😵

pegasko
31. aug 2009

Vanes s tym nebudes mat ziadny problem.

alicao
31. aug 2009

pegasko asi ked to posielaju, tak namiesto expresne, prosia na poste aby to poslali co najpomalsie a co najlacnejsie pripadne cez Tokio🙂

pegasko
31. aug 2009

Asi to tak bude.Pri poslednej ziadosti to tiez vybavovali 2 tyzdne a to ma uz sakra tlacil termin a to este sam naj... z centra to urgoval.Stihli sme to na poslednu chvilu.Pani uradnicky sice boli cez telefon mile ale kostrou moc nehybali.

katti77
31. aug 2009

alicao: ja idem na meranie folikov až v sobotu, ešte zajtra posledný clostyl a v sobotu už budem vedieť kedy konečne IUI...

alicao
31. aug 2009

katti, aha, som myslela, ze ste na tom s Wolfi rovnako, tak nic..pekne znasaj sliepocka🙂
pegasko , idem tam v stredu volat, len neviem ako ich mam urgovat, co si mam vymysliet

pegasko
31. aug 2009

Alic preco do NZ.Som si myslela ze vsetky idu doBA.Nacvic si nieco po madarsky,mozno to zaberie.

lusinkaj
31. aug 2009

zuzi tak v tom mas pravdu,ze alkoholikom.....preplacaju vsteko,po par mesiacoch zacne zase...a do okola
a mi mae len 3 pokusy,strasne nieco 😠

katti77
31. aug 2009

alica: no ja som ako spliepka, dúfam, že tam nebudú zase štyri foliky lebo ma už....stačia mi dva

a v stredu určite volaj, budem ti držať palčoky

alicao
31. aug 2009

katti, dik, som zvedava ...priklincujem ich ak to tam este neprislo, len neviem koho klincovat 🙂

wolfskinka
autor
31. aug 2009

ahojte ..

tu zase nikto nepracuje a vsetci chatuju .. a ja nestiham citat 😠

alicka ... este raz dik za ponuku pregnylu ... cmuk si zlatko 😵 budes mi chybat na dovci, tie tvoje srandicky 😀

katti77
31. aug 2009

alica: zober sí tú klincovačku čo mávajú v amerických filmoch a môžeš priklincovať všetkých do radu 😀

alicao
31. aug 2009

wolfi, ty zavislacka, padaj na plaaaaaaaaaaaaaaaaaaz!!!!!!! a uz tolko nedakuj, ved som ti ho ani nedala, este som ti stale dlzna za ten utros, a nestras tu , chod sa kuuuuuuuuuupat!!!!!!!!!!! 😀

wolfskinka
autor
31. aug 2009

alic .. no som zavislacka ale teraz mam chvilku casu, kupat sa budem az zajtra , dnes cely den nervacim z toho letu ... ak pojde vsetko hladko tak v hoteli budeme o 5,00-6,00 a to pojdem hned na plaz 😀 😀 😀 😀

alicao
31. aug 2009

wolfi, neboj, este stravite par noci na letisku, co nepozeras spravy? lety vzdy meskaju den dva, takze este je let daleko 😀 😀 😀 ukludnila som ta? 😀 😀

wolfskinka
autor
31. aug 2009

alic ma nestvi ... minuly rok nam meskalo lietadlo 9 hodin .... no to si ma ukludnila, ja uz som psychicky pripravena za za 13 hodin budem sediet v lietadle a ty ma tu takto stresujes ...

alicao
31. aug 2009

wolfi, to aby si na mna nezabudla ani na letisku, ked budes odpadavat od smadu, hladu, nervou a tak, spomen si na mna 😀 😀

wolfskinka
autor
31. aug 2009

alic este ze ta mam .. a da sa na teba nepsomenut 😀 😀 😀 😀 😀

idem to napchat do kufra a niekde sa pojdeme najest ... a potom tu este nakuknem

alicao
31. aug 2009

oki, poriadne sa najedz noc je dlhaaaaaaa 😀

wolfskinka
autor
31. aug 2009

no asi tak nejaka .. menu chicken roll v mekaci 😀

lusinkaj
1. sep 2009

ahojte,pekny sviatocny den 🙂
sme boli az na 3 strane 😉

afrika
1. sep 2009

ahojte, tak u 3 IUI zas nič...dosť ma to zobralo, ale treba ísť ďalej. 16.9. máme konzultáciu a hneď v ten deň asi začínam užívať Proveru-alebo tak nejako...vy sa máte ako?

pegasko
1. sep 2009

Tak to sme sa fakt prepadli.Afrika to mi je luto,tak stimulka bude nabuduce uspesna,neboj nenito strasne,raz to musi vyjst.

afrika
1. sep 2009

pegasko nevieš načo sa užíva Provera? konzultantka mi povedala, že to je príprava

pegasko
1. sep 2009

Nic take som ani raz nemala.Vzdy som zacinala len injekciami pri stimulke a ziadne tabletky.

afrika
1. sep 2009

mne povedala, že od 16 dňa cyklu beriem toto

pegasko
1. sep 2009

A mas ty nejake zdravotne problemy.

afrika
1. sep 2009

pegasko musím ísť, neskôr sa ozvem. pa a prajem pekný zvyšok dňa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre