Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

vikka
17. jún 2011

@kvetinka211
ahoj, ja si myslím, že Sviteková bude ordinovať len v Ružinove, teda tak som to pochopila ked mi volali z recepcie.
"ambulancia pani dr. Svitekovej ostáva v Ružinove". Ale možem sa ti na to opýtať. buduci týzden v utorok idem na UTZ (ešte do Ružinova)...

swiss
17. jún 2011

@vikka Tak to je paráda. 😒 Hlavne kvôli ultrazvuku prsníkov sa mi nebude chcieť špeciálne terigať na Partizánsku. Ešte si živo pamätám ako sa tam "skvelo" parkovalo, keď som išla k A. Novotnej na kliniku Esthetic, tá je tam tiež a bol to fakt zážitok zaparkovať, a to som bola ešte bez mimča. No, ale hádam sa to nejak ustáli a uvidíme čo bude. 🙂

vikka
17. jún 2011

@swiss máš pravdu, kvoli tým prsníkom budeme musieť tak či tak chodiť na preventívku na dvakrát 😒 .... čo už hádam si zvykneme...

kvetinka211
17. jún 2011

@vikka dakujem, ked nezabudnes tak budem rada ak sa opytas 🙂 dufam velmi ze bude aj v kochu, ved do gpn som isla pred rokom s tym, ze to budem mat perspektivne blizko a nie sa trepat stale cez pol mesta ...

ahava
23. jún 2011

mate nejake nove informacie o kochu resp. prestahovani GPN ? Nejako sa neviem dovolat do Ruzinova

wera
23. jún 2011

@ahava ahoj, sťahujú sa budúci týždeň ale tento týždeň by Ti mali ešte dvíhať...
ja som tam bola tento utorok a na recepcii bola len jedna sestrička a nestíhala... tak skúšaj volať viac krát... 🙂

ahava
23. jún 2011

dakujem, budem skusat ... takze od buduceho tyzdna na partizansku 🙂

kvetinqa
29. jún 2011

Kocky, boli ste uz niektora na partizanskej? Ako sa tam parkuje? Maju vlastne parkovisko alebo nie?

bubinovci
29. jún 2011

@kvetinqa ja idem v pondelok, aj mňa by to zaujímalo 😅

kvetinqa
29. jún 2011

@bubinovci tak ak sa nikto neozve, daj vediet prosim ty.. 🙂

bubinovci
29. jún 2011

@kvetinqa oki 🙂

kvetinqa
29. jún 2011

@bubinovci dakujem! chystas sa tam aj rodit?

bubinovci
29. jún 2011

@kvetinqa nie, budem rodiť na Kramároch, mám tam rodinu. V GPN to môže byť fajn, ale bude to určite drahé a keď by bolo niečo drobcovi tak ho aj tak prevezú na Kramáre.

kvetinqa
29. jún 2011

@bubinovci ja som rodila na kramaroch a bola som spokojna. drzim palce!

bubinovci
29. jún 2011

@kvetinqa dakujem, dufam že aj ja budem spokojná 😅

kvetinqa
29. jún 2011

@bubinovci urcite ano, neboj

bubinovci
29. jún 2011

@kvetinqa chytá ma taká jemná panika 😅 musím si už konečne zbaliť aspoň tašku do pôrodnice 🙂

kvetinqa
29. jún 2011

@bubinovci no tak balit by uz bolo na case 🙂 neboj, panika je uplne bezna, ubehne to ani nebudes vediet ako. Aj ja som pred chvilockou stresovala a uz mam doma 7mesacneho velkaca. Rastie ani neviem kedy.

bubinovci
29. jún 2011

@kvetinqa 🙂 to verím, detičky rastú strašne rýchlo 🙂
akurát som pozerala novú stránku GPN, vyzerá to super, podľa toho čo píšu, by mali mať parkovanie v areáli, aj cenník som pozerala, pôrod a šestonedelie len 1500 eur 😅

kvetinqa
29. jún 2011

@bubinovci "len". plus porodnik 300 eur

bubinovci
29. jún 2011

@kvetinqa ja som čakala, že za takú cenu už v tom bude aj pôrodník a prípadne epidural 😒

brona110
29. jún 2011

Ahojte, ja som tam bola dnes, maju tam este riadny chaos zo stahovania. Vnutri su asi len 4 parkovacie miesta, ale na ulici som zaparkovala bez problemov. Vnutri to maju fakt pekne spravene.

bubinovci
29. jún 2011

@brona110 tak snáď to parkovanie bude v pohode 😅 na fotkách to vnútro vyzeralo krásne 🙂

ivanulienka81
29. jún 2011

o tomto stahovani sa rozpravalo este ked som chodila do poradne s prvorodenym... a to su uz pekne dva roky... takze konecne doslo na ciny.... este dobre, ze som narazila na tuto temu, akurat som sa chystala na preventivku, ale tak radsej pockam kym sa zabyvaju v novych priestoroch 🙂

ahava
29. jún 2011

@kvetinqa tak ja som uz bola na partizanskej - maju parkovisko ale vyzera ze len pre personal... parkuje sa tam ako vzdy zle 😖 a bol tam celkom chaos 😀 asi kym sa zabyvaju, ale je to velmi pekne 🙂

kvetinqa
30. jún 2011

@ahava Myslela som si, ze to na partizanskej nebude az take ruzove... ach jaj. no som zvedava. Ja tam mam volat buduci tyzden, uz sa teda tesim.. 😖

kvetinqa
30. jún 2011

@bubinovci ty si aka naivna, ze za taku cenu uz mas vsetko 😀 ja som cakala este vyssiu cenu. som zvedava kolko ludi im tam bude rodit.

bubinovci
30. jún 2011

@kvetinqa no neviem, mne sa to zdá strašne veľa, neviem si predstaviť čo by mi museli ponúknuť aby som dala toľko peňazí za pôrod 😒 ani za takú cenu mi nevedia zaručiť že bude všetko ok ☹

kvetinqa
30. jún 2011

@bubinovci tam ide skor o to pohodlie, ktore ponukaju.. Urcite je to o inom ako napr. na kramaroch. Ale ide podla mna predovsetkym o priority... Pochopis az po porode. Na Kramaroch som s personalom bola spokojna, ale tie neuveritelne zastarale sposoby ma privadzali do sialenstva. Bola som na nadstandarde a aj tak sme sa o wc delili s este jednou izbou, o troch vizitach denne, na ktore cakas s roztiahnutymi nohami ani nehovorim.. A najviac ma vytacali navstevy na chodbe, kde maminy nosili svoje cerstvo narodene babatka a dychalo tam na ne milion ludi... Na svojho porodnika a porod nedam dopustit, ale statne porodnice holt su take, ake su. Ak sa nam podari druhe babatko, asi budem robit vsetko pre to, aby som dala tie peniaze dokopy... Nehovorim, ze to je malo penazi, ale ja som cakala, ze to bude este viac...

katka2011
30. jún 2011

@kvetinqa tak presne pre tie iste dovody si clovek zaplati nadstandard... nebudem v osarpanej bude, kde chytim nejaku infekciu, hygiena nula bodov, a medzi nohy ti chodi pozerat pomaly aj udrzbar... chcem priviest na svet dieta dostojne a v sukromi, v cistom prostredi a ustretovym personalom... to co je v nasich statnych nemocniciach je ako pre vaznov... nech sa na mna nikto nehneva, ale ked sem pride nejaky cudzinec, tak si musi mysliet ze je v krajine tretieho sveta ked vidi nase nemocnice....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre