Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

bubinovci
5. júl 2011

@usacek79 podľa mňa Ti spraví sono 😉 povedz mu hneď že by si chcela sono, určite Ti nepovie nie 😉 no u Kocha je to vždy o nadštandarde, takže ak ho nechceš, ideš rodiť do normálnej nemocnice

dulcinea
5. júl 2011

@usacek79 mne Demecko robi uzv skoro pri kazdej poradni, vzdy skontroluje srdiecko aj ked pohyby mam. To boli fakt vynimky ked mi ho nerobil. A na zaciatku teho ho robil zakazdym. A co sa tyka toho nadstandardu, tak to je to, co oni ponukaju, nic menej tam nemaju 🙂 Ja som sa napr. pytala Demecka, ze ako je to s epi, lebo ta je tam zaratana a ja ju nechcem, tak povedal, ze davat si ju nemusim, ale na poplatku sa nic nemeni.

kvetinqa
6. júl 2011

@usacek79 Ja chodim k Maresovi a mozem povedat z vlastnej skusenosti, ze ani jednu tehu poradnu neodflakol. Sono ti urcite urobi a aj vsetko ostatne. Mozes mu doverovat, ja som s nim bola maximalne spokojna.

kvetinqa
6. júl 2011

@usacek79 a ta cena je proste za porod v Kochu. Cela ta nemocnica je nadstandard, neda sa vyberat, ci chces alebo nechces nadstandard.

usacek79
6. júl 2011

@kvetinqa super, dakujem - normalne sa rpvy krat v zivote tesim na gyndu 😎
jasne, chapem, ze cely Koch je nadstandard, len mi nebolo jasne, ze ked napr. nechcem epi ani muza pri porode, ci je tam rozdiel.. 🙂

kvetinqa
6. júl 2011

@usacek79 myslim, ze cena ostava rovnaka, pokial ja viem, cena je pausalna... Drzim palce!

sziwi
6. júl 2011

Ahojte kocky!

Neviete mi prosim poradit, kedy mam volat do GPN? Dnes som skusala cely den a bud mali obsadene, alebo nezdvihali... Na nete som nikde nenasla ani ordinacne hodiny lekarov, ani nic podobne... Rada by som isla k dr. Maresovi, ak este berie nove pacientky. ale asi sa najskor musim objednat telefonicky, vsak? Dakujem za info!

dulcinea
6. júl 2011

@sziwi ahoj, mali by tam byt od rana od 7:00 do 18:00, teda aspon tak to bolo ked boli v ruzinove, ale myslim, ze aj u Kocha by to tak malo byt. Asi musis len skusat, lebo niekedy sa tam clovek dovola hned a inokedy nie, hlavne v tychto poslednych dnoch. Vela stastia!

sziwi
7. júl 2011

@dulcinea Ahoj, dakujem moc za infosku 🙂 dnes som sa uz konecne dovolala, potom ma odkazali na dalsie cislo, ze tam sa objednava, tak som volala a volala a volala... Asi nestihaju. Ale dovolala som sa. Tie pani na recepcii ci sestricky, ci co su to, boli velmi mile. A dr. Mares ma zobral ako novu pacientku, tak snad budem spokojna. Len skoda, ze mi dali termin az na 10.teho augusta... ale rada si pockam, dufam ze to bude ok. Pekny dnik 🙂

dulcinea
7. júl 2011

@sziwi nepochybujem, ze budes ;) myslim, ze najhorsie je to tam asi s 1. terminom, potom to uz nie je taka katastrofa, ale kazdopadne stoji to za to!

floskula
9. júl 2011

baby, pozerali ste uz cennik GPN odkedy sa prestahovali do KOCHa?
http://www.sanatoriumkoch.sk/sk/cennik/

napriek tomu, ze robia cez poistovnu a zena je riadne poistena, tak za porod, ked si chcete vybrat aj konkretneho lekara, je cena 1800 eur. to mozem ist rovno do rakuska. 😀 😀

swiss
11. júl 2011

@usacek79 Mne Dr. Cziroková (teraz je miesto nej Dr. Sviteková) robila UTZ pri každej poradni a na prvej to bolo úplne automaticky a to som bola len nejaký 5. týždeň. Prvé sono medzi 10.-13 týždňom je vyšetrenie na šijové prejasnenie+prítomnosť nosovej kostičky, v tehotenskom preukaze označené ako NT (nuchálna translucencia) ako TI už písala bubinovci, zisťuje sa tým Downov syndróm, je to jedno z prvých sceerinigových vyšetrení, nie prvý ultrazvuk. Takže určite Ti spravia ultrazvuk aj skôr.

bubinovci
11. júl 2011

dnes som bola u Kocha na poslednom ultrazvuku, je to tam ozaj fajn, pekné, len sa určite vybavte dávkov trpezlivosti, bola som objednaná na 8,15 a dostala som sa dnu asi 9,30 😒 majú tam teraz fakt frmol a nestíhajú, ale tak to sa upraví, keď už sa tam zabehnú 😉

majonka79
3. aug 2011

@bubinovci Ahoj, budeš u Kocha aj rodiť?

renatkas
3. aug 2011

ja som tam prestupila od ineho sukromneho lekara - len z financnych dovodov lebo ten moj uz bol velmi drahy a teda v zmluve maju ze nadstandardne sluzby, ale cakam min. hodinu kym ma zoberu, nikdy mi nezavolali ziadny vysledok napriek tomu ze volat maju a este k tomu ked su tie vysledky zle a ani sa neracia ozvat. Ale tak co som citala tak ostatny lekari su tam fajn, chybu som urobila asi ja, ze som si vybrala lekara ktory je uz z tych starsich v dochodkovom veku. S tou sukromnou ambulanciou kam som chodila predtym sa to neda porovnat ani zdaleka.

bubinovci
3. aug 2011

@majonka79 nie nebudem

sarra6
8. aug 2011

Ahojte co my viete povedat o doktorovi Demeckovi, jaky je budem snim spokojna ake mate skusenosti. Dakujem

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamka33
12. aug 2011

ahojte, caka ma treti porod a tak som sem nejako zabludila, trocha precitat nazory. Chcem len napisat troska iny pohlad. A to ten, ze moj prvy porod prebehol u Kocha, este vtedy v statnej porodnici, mesiac pred jeho zatvorenim. Vedela som, do akych priestorov idem, takze to , ze to nebol luxus mi najmenej vadilo. Zlozenie lekarov takmer zhodne s tym terajsim, na cele s Cupanikom. Pred porodom sa mi personal pozdaval, problemy zacali dnom porodu. Prisla som po polnoci, sestricka zobudila lekara, co mal sluzbu, prisiel o hodinu, ked ma prezrel, div jej nevynadal, ze naco ho budila, a ze moj manzel ma ist domov. Miesto nemali, tak ma supli do akehosi skladu bez okien, kde bola jedna postel a police s mnozstvom porodnickeho materialu .... ked som to tam nevedela vydrzat, bolesti sa stupnovali , chodit sa tam nedalo, dali ma na porodnu salu na monitor. A nic sa nedialo. Nahodou siel okolo lekar skontrolovat kolegynu, co ju rano cakal cisarsky, tak som sa lekara spytala, ako je to so mnou. Pozrel a ze uz som dost otvorena, pustil mi plodovu vodu a odisiel. Boli asi 3 hod v noci. Vsetko islo tak rychlo, ze som ledva stihla manzela zavolat spat. Lenze sestricky nas zatvorili do vedlajsej porodnej saly a nechali tak. Rano o 6-tej nastupil Ditte na sluzbu, pozrel ma a povedal, ide sa rodit. Dcerka sa narodila o 7-mej. Lenze to som bola uz s nervami v koncoch, ze som tlacila za kazdu cenu, nech uz je vonku a zapricinila som si aj napriek nastrihu dost ran. Ditte mi pichol nieco pred zasivanim, no vobec to nezabralo, citila som kazde pichnutie ihlou, az ma nadvihovalo z podlozky. Absolutne sa na mna vykaslal, zeby mi dal este jednu davku, namiesto toho mi nadaval, ze nech uz drzim zadok na podlozke, lebo ma nikdy nedosije. Ked bolo konecne potom, nechali ma tam tie dve hodky a nieco viac, na sale, nech si tlacim brucho a za ten cas mi bola taka zima, ze som sa neskutocne triasla. Nikoho nezaujimalo, co je so mnou. Myslela som si, ze prenesenim na izbu sa vsetko skonci. Preniesli ma doslovne, lebo im vozik nevosiel do dveri .... Ale ja som zo dna na den mala vacsie a vacsie bolesti -krce, ktore si nikto nevedel vysveltit. Ja som nevedela prejst cez celu chodbu ku weckam a sprcham, tak som musela pauzovat na vozikoch, co postavali na chodbe. Kedze som sa na kazdej vizite stazovala, pozeral ma nakoniec aj sam Cupanik. Nic zvlastne nezistil, uzavreli to ako "zlata zila".
S bolestami ma v pohode prepustili domov, bez ultrazvuku maternice, to u Kocha nerobili.... Po mesacnych problemoch s vyprazdnovanim, kedy to zo mna islo iba s pomocou klystyru, v polohe na styroch, som sa sama isla " vysetrit " a vytiahla som si z posvy velky kus gazoveho tamponu. Neviete si predstavit tu neskutocnu ulavu. Vdaka panu porodnikovi Dittemu, ktory ma odrodil a viac sa o mna nezaujimal, zabudol mi tam, gazovy tampon, som mala psychicky problem otehotniet dalsich 6 rokov.
Druhy porod, v Ruzinovskej porodnici, s dohodnutym lekarom (uz som riskovat nechcela), neskutocny rozdiel .... Chcela som to tu vsetko spomenut , lebo je smutne, ze rovnaki ludia, rovnaka nemocnica a rozdiel v starostlivosti je iba v PENIAZOCH. Preco prave peniaze dokazu zmenit ochotu a starostlivost ku pacientom? Verim, ze odkedy si to platite, mate iba dobre skusenosti ...ja som mala zial tu smolu, ze vtedy boli plateni iba statom a ako prvorodicka som obalku nikomu nedavala, naivne som si myslela, ze vsetko prebehne v poriadku a kto bude mat sluzbu, sa bude patricne o mna starat .... tak vam drzim palce, nech si to tam pekne uzijete a hlavne, nech vsetko dopadne dobre....

bubinovci
13. aug 2011

@sarra6 ja som s nim nadmieru spokojna

amouramour
13. aug 2011

@jamka33 to mi je luto, teraz ked si tam platis by si to nedovolili...je smutne, ze je to len o peniazoch ☹ za 1500 si kupis usmievave sestricky a starostlivych lekarov co by mala byt samozrejmost...

amouramour
13. aug 2011

@sarra6 je velmi mily...ale niekto spominal, ze uz nerobi porody...

amouramour
13. aug 2011

@swiss inak chvalabohu, ze tam uz nie je s tou lekarkou ja i moja kamaratka mame velmi zle skusenosti...

sarra6
14. aug 2011

@amouramour ahoj s cim mate velmi zle skusenosti???? a on je starsi alebo kolko moze mat rokov?

amouramour
14. aug 2011

@sarra6 s dr.czirokovou ale ta tam uz nerobi...demecko je velmi mily a taky starsi, neviem mozno 50 okolo 50?len zevraj uz porody nerobi...

swiss
14. aug 2011

@amouramour to mi je ľúto. Ja som s ňou bola veľmi spokojná. Mala som len dobrú skúsenosť, čo nemôžem celkom povedať o terajšej Dr. Nemám pri nej taký pocit pohody ako pri Dr. Czirokovej, ale ešte si možno zvyknem. Bola som u nej zatiaľ len dvakrát.

sziwi
15. aug 2011

Ahojte,

ja som uz tiez pacientkou ci klientkou? 🙂 GPN centra... Chodim k dr. Maresovi. Prvy dojem - skvely... Oproti Jablonkovej ako nebe a dudy!!! Prva navsteva ok, aj ked ma vzali dnu asi o hodku neskor, ako som bola objednana, ale zase musim povedat, ze tolko co sa mi venoval on, sa mi nevenoval ziadny lekar doposial... trosku dost ma vsak bolelo vystrenie s vnutornym UZ, co som predtym nikdy necitila, ale je mozne, ze som bola len nervozna a neuvolnila som sa uplne. V kazdom pripade, dakujem za vsetky rady a aj vase recenzie, vdaka tomu som si konecne nasla NORMALNEHO gynekologa a konecne nemam stres a prehanky, ked mam ist na vysetrenie.... Drzim palce vsetkym, aby mali rovnake stastie, ako ja ;)

tanija133
15. aug 2011

Dievcatka ako to funguje, uz sa chodi na ambulacie ku vsetkym lekarom na Partizansku? uz som od jesene nebola na gyn....

sziwi
30. aug 2011

Babizne,

neviete mi prosim povedat, ako to je s vysledkami v GPN? Treba si zavolat alebo daju vediet oni? Dakujem!

kaby
9. sep 2011

@sziwi zvyknu volat len vtedy, ked nieco nie je ok... ale asi zalezi od toho o ake vysledky sa jedna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre