Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

sziwi
10. sep 2011

@kaby No, aj som si myslela, ze to bude takto nejako 🙂 Najskor mi robil Dr. Mares kultivaciu pre vytok a potom som bola zase na odberoch krvi kvoli onkomarkerom... Tak snad je vsetko ok, ked nevolali doteraz! Dakujem za info 🙂

sziwi
14. sep 2011

Baby, prosim vas! Nemate niektora nahodou t.c. priamo do ambulancie dr. Maresa? Dakujem!

usacek79
1. okt 2011

@sziwi zial, obavam sa, ze to cislo nema asi nikto - recepcne ho strazia ako oko v hlave a ani Mares ho neda - co sa ani necudujem, by mu denne volalo milion pacientiek a nemal by pokoj na vysterovanie.. Mna cez recepciu prepojili, som si vymyslela, ze som urgent a ze potrebujem priamo s doktorom hovorit o dalsom postupe... 😉 nedaj sa odbit 🙂

sziwi
5. okt 2011

@usacek79 Dakujem za odpoved 🙂 Uz som zistila, volala som tam a povedali, ze JEDINE cez recepciu sa da dovolat do ambulancie. No jo, hlavne je, ze mi to nakoniec Mares zdvihol, hoci to zvonilo asi minutu 🙂 Vsetko ok, tak som happy!

sziwi
25. okt 2011

Ako... Zacinam byt riadne sokovana z pristupu v GPN! Dovolat sa tam je hotove umenie, dovolat sa Maresovi je skor nahoda ako bezna zalezitost... Skor sa vsak nedovolam, ako dovolam...Ked s nim chcem nieco skonzultovat, odbiju ma tetusky na recepcii s tym, ze ak to nie je nic vazne, co riesim... To, ze som dostala termin na preventivku az o 4 mesiace som uz akosi prekusla, hoci ma to znacne zaskocilo. Ale to, ze si v piatok zavolam a objednam recept a dohodnem sa s nimi, ze dojdem v pondelok a recept nikde, lebo PRAVDEPODOBNE sa to k panovi dr. nedostalo, tak to uz ma nasralo riadne... A potom sa nemam tu na fore stazovat na sluzby v GPN... Ako sorry...

mrnka_sk
9. nov 2011

Suhlasim s predchadzajucim prispevkom. GPN ma podla vstekeho viac pacientiek ako stihaju vybavovat. Ono je to ale asi aj tym, ze niektori lekari neordinuju totiz iba v GPN, ale obcas maju ambulancie aj inde. V rocnom poplatku mate sice "sluzbu" objednavanie, ale momentalne su napr. volne terminy az v januari. Hovorim konkretne o MUDr. Maresovi. Dovolat sa tam sice da, ale naozaj Vas rychlo odbiju. Mne sa ale nechce predstierat ze mam akutny problem. Ale rozhodne by som chcela vediet svoje vysledky skor ako o dva mesiace! Ved za ten cas sa da pripadne zacat s liecbou ak nieco nie je v poriadku. Som z toho sklamana, pretoze do GPN som isla preto, lebo som myslela ze to bude konecne nieco ine nez v s klasickom spitali, kde je milion ludi a jednanie hrozne. Nuz ale, ale ani sukromna klinika nie je u nas zarukou kvality. Vyhovuje to iba v tedy, ak nemate problem a vase navstevy su obmedzene vyhradne na preventivky alebo si tam "odskocite" odrodit.. Neviem ci je takto vytazeny iba MUDr. Mares, alebo aj ostatni..

rainbow0508
9. nov 2011

Ja chodim napr. k Dr.Vačokovej a tá hneď, ako vie výsledky, mi vždy napíše maila. Šla som ku nim preto, lebo pri prvom som chodila na Kramáre a tam ma doktorko totálne ignoroval....žiadne krvné testy (len prvý, aby zistil, či som naozaj tehu), žiadne výtery, protilátky a pod. Bola som strašne sklamaná. Ateraz je to neporovnateľné. Ja som spokojná. MOžno len ten Váš Mareš má toho tak moc. Ja mám na Včokovú aj súkromné číslo na mobil a že keby čosi, môžem hocikedy.Tak možno závisí od doktora.
Inak minule som bola mierne v šoku...prišli tam na vyšetrenie take rómky...no, trochu mali zrejme problém s hygienou...ale vzali ich, keď zaplatili. To som bola prekvapená...

rainbow0508
9. nov 2011

@saskax Rodi sa aj tam...

saskax
9. nov 2011

@rainbow0508 mam uz 2 deti a obe sa narodili na Antolskej. Co som pocula (od kamaratky, lebo je tehotna) tak v GPN sa zacalo rodit az teraz niekedy a vraj porod stoji okolo 1500 eur.

rainbow0508
9. nov 2011

Ano, do tej budovy sa prestahovali len nedavno...predtym fungovali v Ruzinove. A ten porod stoji presne 1200€...prave dnes som sa zo zvedavosti na to pytala...

alona
10. nov 2011

Chcela by som sa spytat ci nemate niekto info o interklinik na einsteinovej a konkretne Mudr.Peter Janko..Rozmyslam ci ist tam alebo Mudr.Mares GPN..Dakujem za pomoc

kaby
10. nov 2011

@alona pokial viem, dr. Mareš nové pacientky neprijíma.. ☹

dennkaa
10. nov 2011

Ahojte, ja takisto navstevujem GPN a som velmi spokojna, ako s prostredim, tak aj s pristupom. Chcela by som sa vsak opytat, ci niektora z vas chodi k dr. Smolikovi a aku s nim mate skusennost. Moja lekarka odchadza na matersku a zastupovat ju bude prave dr. Smolik. Prvykrat k nemu idem do poradne v decembri. Dakujem za info.

alona
10. nov 2011

@kaby Ja uz ale som objednana k maresovi ale zda sa mi to dost drahe,tak rozmyslam..ale ak by Dr.Janko nebol nejako extra privetivy tak si radsej priplatim.preto sa pytam.

chtoura_ba
10. nov 2011

@dennkaa Ahoj, ja chodim k doktorke Zavadskej, asi hovoris o nej kedze som si vsimla ze je tehu. Ona ti hovorila ze jej pacientky prejdu k dr. Smolikovi? Pretoze som z toho znacne nervozna kedze nechcem chodit k muzovi, tak ci si myslis ze si mozem vybrat inu doktorku? Dakujem

dennkaa
10. nov 2011

@chtoura_ba Ano k dr. Zavodskej chodim, no ona uz od buduceho tyzdna odchadza na MD. Ked som u nej bola v utorok, tak mi povedala, ze ju bude zastupovat dr. Smolik. Ale neviem ci k nemu budu chodit vsetky jej pacientky, alebo to nejako porozdelovali. Ja som tiez vzdy uprednostnovala zenu gynekologicku, ale snad to nejako prezijem aj pri muzovi. Dr. Smolika som uz parkrat videla pobehovat po chodbe a vyzera velmi mily... tak uvidim.

kaby
10. nov 2011

@alona hm, ano je to dost penazi.... Je fajn mat lekara z GPN ak je zena tehotna... ak ma ist len na jednu prehliadku za rok, tak je to fakt vela... Treba zvazit... 🙂

mrnka_sk
10. nov 2011

@alona takze MUDr. Mares nove pacientky prijima? To ma prekvapuje, pretoze naozaj ma toho vela a ocividne nestiha. Nevraviac, ze posobi dost vycerpane...a obcas je nervozny. Cakat na termin dva mesiace je neskutocne dlha doba. Ak Ti to vsak nevadi, tak pohoda. Vela stastia, ja rozmyslam nad zmenou.

alona
10. nov 2011

@kaby Prave preto zvazujem..Na tehotenstvo sa nechystam,ale citala som vela pozitivnych reakcii na Mudr.Maresa a preto som sa rozhodla k nemu..Lenze ked otvorili Interklinik mam dalsiu otvorenu moznost.Navyse dr. Janko vraj pracoval v Slovinsku a preto dufam ze jeho pristup by tiez mohol byt v pohode..Ked som citala komenty na niektorych slovenskych doktorov,tak mam celkom strach aby som nespravila nespravne rozhodnutie..

sziwi
11. nov 2011

@alona Ahoj, ako ja ti MUDr. Maresa vrelo odporucam. Tolko, co sa mi venoval on pri prvej navsteve sa mi nevenoval asi ziadny lekar doposial. Aj vysetrenie bolo v poho, predtym som mala MUDr. Jablonkovu na Mytnej, rpi ktorej som mala take stresy zakazdym, ze konecna... Na Maresovi vidno, ze je profik, ale zase je aj normalny a povysvetluje. Mne vybavil kopec vysetreni, o ktorych som nemala ani tucha, ze existuju, takze som bola rada z jeho pristupu. Skoda len, ze je taky vytazeny (dovolat sa mu je podla mna mozne, len ak oklames recepcne, ze mas akutny problem, ktory s nim potrebujes riesit)... Inak skor nahoda, ako bezna zalezitost. Celkovo GPN ako take (hlavne recepcia) by podla mna malo pouvazovat nad inym systemom, co sa tyka objednavania, pristupu k pacientkam a zdvihania telefonov!!! Ja chapem, ze maju vela pacientiek. ALE... Osobne som zazila, ze som si isla po recept, boli na recepcii tri a zvonil telefon, zvonil a zvonil a ony sa tvarili, akoze nevidim, neviem, nepocujem... Tak, za co ich tam platia??? A vacsinou nie su ani bohvieako prijemne a odbiju ta rychlo, pokial ich ozaj nepresvedcis (neoklames), ze SKUTOCNE mas VAZNY problem a potrebujes hovorit s Maresom. Takze asi tak...

zgua
29. nov 2011

Ahojte, kedze tu citam same pozitivne info, neda mi nenapisat aj druhu stranku, ktoru ste mozno este nezazili, ale ja som asi na nu mala "stastie". Uz som pacientkou treti rok a prave hladam nejakeho ineho lekara mimo GPN, ku ktoremu by som sa prehlasila. Prisla som k nim s problemami s "nejakou infekciou". Nemam im to za zle uplne, ale rok neprisli na to, co s tym.. vyriesil to az urolog ( kombinovana infekcia) ale to asi nie je tema. Takze, ked uz som sa zbavila problemov ( ktore mimochodom boli podla nich fantomove, alebo boli alergiou na partnera alebo nejakym inym psychickym problemom), raz pri prehliadke sa mi stalo, ze som zacala uplne krvacat. Lekarka mi povedala, ze ako je mozne, ze nenosim vlozky na prehliadku, vraj je to normalne. No neviem.. Zaroven sa mi zacalo stavat, ze som krvacala mimo cyklu alebo po styku. Samozrejme to bolo opat uplne normalne a nepotrebovalo to akekolvek riesenie zo strany lekarky. Neviem, mozno som hypochonder, ale nechcem krvacat pri kazdom styku ( a neviem, ci to moze byt normalne). A na dovazok, ako by to nestacilo, kym sa im uplne nevyhrazate a nepoviete, ze ste akutny pripad ( lebo iba tak sa dostanete na prehliadku), tak dostanete termin o 3 mesiace - najskor. No tak asi tolko, hoci este by som asi vedela spominat. A pikoska na zaver - mojej lekarke najviac prekazalo, ze sa holim. Neviem, mozno mate dobre skusenosti, ale ja by som kamaratku rozhodne do GPN neodporucila. A to este neriesim dieta..

sziwi
30. nov 2011

@zgua A mozem vediet ku komu si chodila?

silviatko
10. dec 2011

@zgua ja si idem zajtra po kartu,presne ako hovoris,pacientky naberu plno a nemaju na kazdu cas akoby potrebovali..

raza
26. dec 2011

prosím vás, bavíte sa zu o GPN, kde je primárom Demečko?

sziwi
8. feb 2012

@raza Ano, o tom GPN sa tu bavime 🙂

sziwi
8. feb 2012

Joj damy... Dnes som sa musela smiat od zufalstva, kedze som plakat nechcela... Bola som na preventivke. Dr. Mares mily, zlaty, nezny - vsetko ok... Fakt som rada, ze som si ho vybrala. Ako lekar mi max. vyhovuje. Teda, az na to, ze som sla skoro o hodinu neskor dnu ako som bola objednana (podotykam v oktobri ma objednali na preventivku s dnesnym datumom!!!)... Pani, co bola predo mnou sa ozvala, ze ako to vlastne funguje, ked bola objednana na 13.20 a ete o druhej nebola v ambulancii. Sestricka jej povedala:" a vsak co ste sa neozvali skor???..." A pani na to : "Kedysi to fungovalo tak, ze ste volali dnu po mene, podla toho, kto bol na aku hodinu objednany..." A sestricka odpoveda: "No po mene by sa uz vobec nemalo volat dnu..." Akoze co sa da na toto ete povedat? :D Nechapem, fakt nechapem, na co sa potom musime objednavat, na konkretny den a hodinu, ked nam je to vlastne na nic... Komedia cista, co sa tam deje :( Nehovoriac o tom, ze pocas tej hodiny, co som tam bola si presuvali z ambulancie UZ pristroj hore-dole po chodbe... Asi mi neostava nic ine len sa modlit, aby som tam nechodila ako na beziacom pase, ale vystacila si s preventivkou raz rocne a popritom si povedala: " Nic to... Neries... Toto Kocurkovo prezijes - ved je to len raz za rok :DDD

magda2012
14. feb 2012

Aj mne sa to stalo - bola som objednana na presnu hodinu, ale cakala som asi 1,5 hod. Islo predomnou niekolko ludi, ktori prisli po mne a ked som sa ozvala, ze som objednana na presnu hodinu, tak ma sestricka riadne sfukla, ze to predtym boli vsetko urgetne pripady....tak neviem.

kwetinka1
28. feb 2012

tiez som zazila podobne, vraj urgentne pripady. som sa ozvala, ze za co si teda platim. ich odpoved bola, ze aj ja keby som urgentny pripad, tak mam prednost. no bola som urgentny, ked som este bola tehu a cakala som, lebo boli objednane pacientky a ja som musela cakat na nejaku fugu, aby som nenarusila system objednanych. hovoria ako im to vyhovuje.

@sziwi lenze na to, ze tam ides raz za rok na preventivku je ten poplatok dost drahy ☹

red_kika
14. mar 2012

baby, neviete nahodou ci gynekologicka ambulancia je este stale v ruzinove? naposledy som tam bola v juni min roka a az potom otvorili Sanatorium. Tak teraz neviem kam mam ist, ci do ruzinova alebo uz do novych priestorov na partizanskej?
dakujem

kessinka
14. mar 2012

@red_kika Takmer všetci sú na partizánskej, v Ružinove ostali len mudr. Smolík a ešte nejaká doktorka 🙂

asi najlepšie by bolo zavolať si tam a objednať sa a popritom zistiť kam máš ísť...ale predpokladám že na partizánsku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre