Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

lucul
19. aug 2010

@kvetinqa ja si hovorim, aj ked si za to zaplatim, ale viem, ze sa o mna postara a verim aj tomu komu ma posle rodit, ved dam potom vediet, ja idem urcite na kramare, mne ich aj obvodna odporucila, vraj keby sa hocico stalo s miminkom, tak ja som s nim automaticky, nikam ho nemusia prevazat 🙂

kvetinqa
19. aug 2010

@lucul ja tiez pojdem urcite na kramare. budem rada ak das vediet. inak chodis na nejaku pripravu na porod alebo taky nejaky kurz? alebo budes az priamo na kramare?

lucul
19. aug 2010

@kvetinqa zatial nie, ale v gpn mi povedala pani, co to ma na starosti, ze po 1.9. by som mohla zacat, tak uvidim ci sa otvori kurz, 31.8. mam poradnu a velky utz tak sa popytam

mirinka7
29. aug 2010

ahojte, v GPN je 3D a 4D za poplatok navyse alebo je v ramci rocneho poplatku? dakujem

tanija133
29. aug 2010

@mirinka7 za 3D 4/ D je poplatok navyse, tusim 40 eur.

kajuska09
30. aug 2010

Ahojte, citala som tu vselijake recenzie na GPN a vacsinou same pozitiva. Najviac bab spominalo dr. Maresa 🙂 Ja totizto uvazujem ze si zaplatim starostlivostv GPN, ale az ked znovu otehotniem. Minuly tyzden som totizto uz druhy krat po sebe potratila/zamlknuty potrat/, moj gyndos je fajn, ale nema ziadnu sestricku a na ultrazvuk musim chodit uplne inde, lebo v ordinacii ma len taky miniaturny, kde nic nevidno🙂)) Ked sa zisti pricina mojich potratov, a podari sa mi znovu otehotniet zaplatim si GPN. Vyhovuje mi to, ze keby som napr.zacala krvacat, mozem tam hned nabehnut a nemusim cakat do noci, aby som ako min.tyzden cakala na pohotovosti 3 hodiny ☹ takze ak este viete nejake pikosky o GPN, sem s nimi🙂)

tanija133
1. sep 2010

@lucul ahoj, budes chodit na cvicenie do GPN? aj ja by som mala zacat chodit na cvicenie k detskej sestre p. Suskovej, zajtra 2.9. mam tam volat , a zapisat sa......

lucul
1. sep 2010

@kajuska09 ja som tam presla hned ked som zacala krvacat a odvtedy som tam ostala 😉, sice vtedy sa to nepodarilo zachranit ale druhe tehotenstvo uz je v poriadku aj ked s problemami na zaciatku, ale som rada, ze som v gpn 😉

@tanija133 ahoj, chcela som chodit, vcera som nechala na seba kontakt, lebo ta pani mala dovolenku, ale zajtra by tam mala byt. ta p. Suskova to je ta z GPN?

kvetinqa
1. sep 2010

kocky, chcem sa spytat ako prebieha 3D v GPN?

tanija133
1. sep 2010

@lucul Ano, vola sa Suskova ta detska sestra, ja sa snazim k nej dostat uz od jula, stale mala plno, ale povedala mi ze po jej dovolenke 2.9. sa mam ozvat a ze ma uz urcite zoberie. Ale ze k mojmu terminu porodu to staci, ze tam budeme robit nejake nenarocne a hlavne dychove cvicenia...Tak radsej jej aj ty zavolaj....

lucul
1. sep 2010

@tanija133 aj ja sa hlasim od jula, vcera som tam nechala aj odkaz, ale pre istotu zavolam, dakujem

@kvetinqa objednas sa a spravia ti komplet utz aj s pokecom, dostanes fotku a cd s fotkami a videami

kajuska09
1. sep 2010

@lucul a ku komu v GPN chodis? Je moznost si vybrat doktora? Ja by som asi chcela ist k Maresovi, vsetci ho ospevuju 😀

lucul
1. sep 2010

@kajuska09 hej mozes si vybrat, ja chodim k Maresovi a som mu vdacna za ten vysoky tyzden v ktorom som a myslim, ze aj uspesne dobojujem 😵 ale pocula som, ze maju plno, neviem ci este beru 😅

tanija133
1. sep 2010

@lucul Ked nas teda koncene zobreru tak sa tam aj stretneme, a budeme dychat spolocne..... 😉

lucul
1. sep 2010

@tanija133 dufam, ze nas vezmu a pomoze nam to 😉

tanija133
2. sep 2010

Uz som jej volala, a hovori ze si dnes zostavi plan a zavola mi, ze kedy sa zacne....Tak som zvedava kedy sa zasa ozve..... 😉

kvetinqa
2. sep 2010

@kajuska09 co som pocula, tak Mares uz neberie ludi... aspon tomu tak bolo pred nedavnom...

kvetinqa
2. sep 2010

@lucul vdaka.

Inak z coho pozostava to cvicenie? je v tom aj nejaka predporodna priprava. platite si to?

lucul
2. sep 2010

@kvetinqa nie v gpn sa to neplati ked si ich pacientka, len sa na to pytaj pokazde ked ides na poradnu 😉
hej, je tam priprava na porod a cvicenie myslim na loptach

kvetinqa
2. sep 2010

@lucul teraz chodim na cvicenie inde, takze neskor sa skusim spytat. ta priprava na porod by ma zaujimala. kazdopadne vdaka!

lucul
5. sep 2010

@tanija133 ahoj, volali ti z gpn? mne volala, ze vo stvrtok o 13h mam prist a dohodneme sa, ale chcem este volat na kramare dr. jandovej, vraj treba tam chodit aj kvoli otcovi pri porode, som zvedava co je to za blud

tanija133
5. sep 2010

@lucul Nie , nevolala mi este, tebe kedy volala? Pri najhorsom zajtra idem na poradnu, tak sa zasa asi 20 krat spytam... 😉 Tiez som chcela chodit k tej Jandovej, ale stale cakam na tuto pani z GPN,lebo to mam blizsie...tak snad sa aj dockam...... 😉

lucul
5. sep 2010

@tanija133 vcera rano o 9h mi volala, ale zajtra budem volat na tie kramare tak ti dam vediet, ale tiez mi viac vyhovuje gpn, da sa tam parkovat 😅

tanija133
5. sep 2010

@lucul Dobre daj mi vediet, ako si dopdla u Jandovej, ci vobec este niekoho zoberie.....

lucul
5. sep 2010

@tanija133 hej, napisem ti co mi povie

tanija133
6. sep 2010

@lucul Tak dnes som bola na poradni a som sa jej zasa nenapadne pripomenula,, tak tiez mam prist vo stvrtok o
13, 00. . Tak sa tam stretneme..... 🙂 Co si tam beries? Povedala ze ponozky, a asi nejake phodlne veci na cvicenie,..Volala si Jandovej? ako si dopadla? Ja sa mam tiez objednat u nej na to skolenie o epiduralke.....

lucul
6. sep 2010

@tanija133 nevolala som, zabudla som na to mala som nejaky rozlietany den
aha, mne nepovedala nic k cviceniu, dobre vediet, ze si mam daco doniest

tanija133
6. sep 2010

@lucul hovorila ze ponozky, to si pamatam, a ak budeme akoze dychat a cvicit trosku, tak som si domysleal aj nejake pohodlne oblecko? Ale to mi nepovedala, iba ponozky.....

lucul
6. sep 2010

@tanija133 ved vezmem pre istotu, mne povedala, ze sa len dohodneme ci to vlastne bude byvat

tanija133
6. sep 2010

@lucul Ved uvidime , co nakoniec bude..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre