Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

heln
12. máj 2011

@raza ahoj, mňa síce Demečko neoperoval, ale isto mu bude asistovať buď Ditte, Mareš alebo Vačoková. Myslím, že všetci z nich sú skúsení a spravia to dobre. Ak to budú robiť v Iscari ako mne, tak tam je to špičkovo vybavené, jediná nevýhoda je, že treba ísť domov na druhý deň ráno po zákroku a z boľavým bruchom to nie je sranda. Ale inak som bola spokojná, po zákroku, teda okrem bolesti brucha a teda aj spuchnutého brucha, som nemala žiadne negatívne či vedľajšie účinky po zákroku či narkóze. A laparky robia ako prvé a potom menej náročné zákroky, takže to budeš mať hneď za sebou, ja som bola hotová tuším do hodiny. O jednej som tam prišla a o tretej som mala po všetkom. A hlavne sa mi páčilo aj to, lebo som mala na výber ešte medzi Ružinovom, že som nemusela čakať, čo som čítala na fórach, že prišli ráno do Ružinova, čakali tam celé doobedie a nakoniec ich zoperovali až na druhý deň, lebo neviem čo. Tak držím palce, nech to dobre dopadne. Keď nad tým rozmýšľam, ja som tiež mala "cystu" a nakoniec to bolo endometriálne ložisko a kus vaječníka je preč.
Drž sa! 🙂

raza
13. máj 2011

@heln ďakujem,každá skúsenosť anázor ma zaujíma.. prajem pekný víkend

lolko_lenka
25. máj 2011

Ahojte, idem na 3D do GPN, len by som sa chcela spýtať aspoň na približnú sumu...rátam tak 50-60 EUR. A ešte, že či si treba priniesť svoje CD alebo nám tam dajú? Koľko fotiek vytlačia? ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň

tanija133
26. máj 2011

@lolko_lenka Ahoj uz si nepamatam presne, ale stoji to okolo 30 E to 3 D....CD ti daju a aj cca 8 foto dostanes...

amisa
26. máj 2011

@lolko_lenka hmm ja som pacientka u nich a budem platit 20E ale na strankach maju pre samoplatitelky cenu okolo 63E . Ale ved zdvihni telefon a popytaj sa, na recepcii ti vsetko povedia. CD dostanes neboj a fotocky.

amisa
31. máj 2011

sakra som sa pomylila ved ja idem len na morfologicky. 3D pojdem az potom.
Baby neviete akot o bude s porodmi?

heln
2. jún 2011

@amisa myslíš s pôrodmi v kochu?
júj, neviem..... mne to vychádza tak natesno, že neviem či to stihnú spojazdniť.... viem, že priestory by mali mať hotové, operovať začnú v kochu už možno po 17. júni...... začiatkom júla tam majú sťahovať ambulancie, ale s pôrodmi netuším......
v pondelok idem už asi na poslednú poradňu k svojej doktorke, tak sa jej pospytujem, že ako sú na tom....... tá antolská, na ktorú sa chystám je mi akási cudzia...... tu za tie tri roky poznám už z videnia skoro celý personál...... a skoro pri každej návšteve niečo domotám...... posledne ma doktorka poslala na ultrazvuk s prietokmi a ja som si odležala na miesto toho 20 minú na monitore 😅 😀
ale veď už niekde porodím, hlavne aby bolo všetko v poriadku.....

amisa
3. jún 2011

@heln no stahuju aj ambulancie ? som nevedela, teda v ruzinove neostanu? no musim sa popytat na buducej poradni. Inak som zvedava ako to bude hore v Kochu s parkovanim. Pametam ked som tam chodila pesi..aj pre netehotnu to bol maly sportovy vykon. Inak keby nie do Kocha tak na Kramare urcite..minule som bola velmi spokojna. Ale ved jasne porodime niekde urcite.. trebars aj v sanitke 🙂 ked to bude treba.
Ak sa mozem spytat kolky porod to bude pre teba?

heln
3. jún 2011

@amisa no, neviem ako to majú s tým sťahovaním, ale keď som sa pýtala doktorky asi pred mesiacom na rodenie, tak povedala že to budú akurát sťahovať, ale bližšie nešpecifikovala,
zajtra idem na tú poradňu, tak sa pospytujem a hádam niečo zistím......
ale do októbra isto spojazdnia aj pôrodnicu 😉 si myslím.....
pôrod bude môj prvý (ale tehotenstvo mám druhé 😔 )...... už sa teším na ten pokladík vytúžený, vyčakaný a vyplakaný....... 🙂 .....som celkom zvedavá aké to bude všetko.......

amisa
3. jún 2011

@heln daj vediet co si zistila. Ja idem az 23.6. na poradnu a morfologicky UTZ. Budem velmi zvedava co ti povedia. Uvidme kedy aj ceny zverejnia. Prepac nechela som vrtat do tak citlivej temy. Nech ti toto tehtoenstvo dobre dopadne, ved uz keby cosi tak uz to mas OK, ved uz je to poriadny cloviecik.

chrobulka
4. jún 2011

podla mna, co sa tyka 3D, zalezi aj od toho, kto ti ho bude robit.
ja chodim k dr. dittemu, robil mi 3D teraz vo stvrtok, vytlacil mi 2 kvalitne fotky (take A5 format) a dal CD s videami. je pravda, ze pri dvojickach bol rad, ze sa mu ich podarilo nasnimat. ako samoplatitelka budes platit cca 63 eur za ten ultrazvuk a ja ako klientka som za 3D doplacala necelych 40 EUR (bez par centov)...
drzim palce, bol to zazitok, ani nie tak pre mna, ako pre autora deticiek 😀

heln
4. jún 2011

@amisa teda v pondelok idem 🙂 čo zistím, dám vedieť....
a čo sa týka citlivej témy, nemám problém o tom hovoriť a myslím si práve že, by sa malo o tom hovoriť, týka sa nás to všetkých a keď sa mi to stalo, tak som si myslela že tehotenstvo je samozrejmosť a že spontánne potraty sú zriedkavé......
a tehotenstvo nie je samozrejmosť, je to dar.....
ďakujem 🙂
inak si pár dní uvedomujem, že čoskoro to príde, ani sa nenazdám, a je to taký vzrúšo pocit...... a kope poriadne, potvorka malá 🙂 , ešte je taká malá a už si robí, čo sa jej zachce...... 🙂

amisa
7. jún 2011

@heln no coo si teda zistila? inak s tim ze je to dar mas pravdu, hlavne ked clovek velmi chce a ono to neprichadza. A teda som pozerala mas to fakt za par... pobalena?

heln
8. jún 2011

@amisa taška je nachystaná a postupne dopĺňam veci....... ale ešte nemám všetko, len to chcem dať do kopy čo najskôr, aby nemusel potom manžel v panike behať po byte......
no, zistila som, že som v podstate nič nezistila, lebo som sa akosi asi z toho dusna čo tam bolo zabudla spýtať konkrétne na pôrody...... ale operácie tam už majú robiť od 17. júna, potom sa budú sťahovať a nejaké ambulancie ostanú v ružinove a na rodenie som sa teda zabudla spýtať, ale v tej druhej diskusii - koch, baby píšu, že sa tiež pýtali a má sa od júla aj rodiť, cez víkend majú urobiť cenník a pôrod by mal byť za nejakých 1000E. a to sa mne zdá veľa, takže vyhráva antolská.......

amisa
8. jún 2011

@heln veru to s tim behanim mas pravdu..priznam sa mi sme kustik behali ked som musela ist do porodnice..
1000E no fakt vela, a este tam nemaju urcite ani intenzivku pre babetka. Tak to necham na kramare. Podrobne sa opytam o dva tyzdne aj ja, hadam budu mat uz jasno.

heln
8. jún 2011

@amisa ja keď si predstavím, že môj manžel ani nevie v ktorej skrini máme uteráky a keď niečo hľadá, tak blúdi po byte ako stratená ovca a keď si predstavím, že by som mu teraz dala v zhone niečo hľadať..... 😀 .... tak radšej nech to mám nachystané......
ale aj tak som zvedavá na ten koch....

amisa
8. jún 2011

@heln 🙂🙂🙂 hehehehehe veru veru. Inak zvedava som aj ja.

monicka23
9. jún 2011

Ahojte,neviete mi nejaka poradit?Ja som chodila do GPN niekedy pred dvoma rokmi,odvtedy som tam nebola. Teraz by som znova rada sla k nim ale ked som tam volala,tak mi bolo povedane,ze musim zaplatit tie rocne poplatky co som bola u nich evidovana a nechodila som k nim + samozrejme za tento rok. Mate niektora s tymto skusenost?Diky

kvetinka211
9. jún 2011

@monicka23 ahoj, maju to tak pokial viem ... v zmluve, co si asi aj ty podpisala je klauzula, ze pokial pisomne nevypovedas zmluvu, si povinna platit rocny poplatok aj ked tam nechodis - aj za cast roka, ak by si nahodou to zrusila par dni po tom, ako si mala platit rocny poplatok. Takze aj v pripade, ze by si tam uz nikdy viac nechodila, posli radsej vypoved zmluvy aby to od teba nevymahali potom spätne za 10 rokov 😖

monicka23
13. jún 2011

Tak ja si nepamatam,ze by som podpisovala nejaku zmluvu,doma nic urcite nemam a snad by som mala mat aj ja kopiu nie?Podpisovala som jedine nejaky suhlas s informovanostou ktory maju volne k dispozicii na stranke. Ale diky za info.

bubinovci
14. jún 2011

ahojte, včera som bola na poradni a nabudúce idem v júli a už ku Kochovi, doktor nespomínal, že by niečo ostalo aj v Ružinove, tak neviem 😒

kvetinqa
14. jún 2011

@monicka23
@kvetinka211 tie zmluvy sa podpisovali az dodatocne, tusimminuly rok to vsetkym davali podpisovat, cize ak si tam nechodila, tak ju zrejme podpisanu nemas. Moja mama prestala chodit do GPN tiez a tiez to od nej chceli, ale kedze nic take nepodpisala, tak neviem ako to je potom..

monicka23
14. jún 2011

Ja som tam minuly rok vobec nebola,bola som vacsinu roka na striedacku v zahranici a na SR. Takze ja nemam ziadny dodatok podpisany.Ja mam v zmluvach dovolim si tvrdit vacsi poriadok ako nejaky pravnik 😀 😀

ahava
14. jún 2011

ahojte, ja tiez chodim do GPN a tiez som tam nebola od roku 2009 😖 az tento rok som tam sla a platila som len rocny poplatok na tento rok...a nic ine odomna ani nechceli 🙂 (chvalabohu )

kvetinka211
14. jún 2011

@kvetinqa ano, spominam si, tak to bolo ako pises... mne to dali podpisat uz ked som tam chodila nejaky cas ... som to podpisala este dojata z ultrazvuku a citala som to az doma, co teda inak nezvyknem 😕 zasa ale nic take hrozne tam nepisu, akurat treba ratat s tym, ze aj ked tam clovek nechodi tak neprestava byt (platiacim) klientom ...

swiss
15. jún 2011

Dievčatá, neviete či sa aj Dr. Sviteková sťahovala na Partizánsku alebo je ešte v Ružinove? Nechcem vyvolávať na recepciu, kde sa aj za iných okolností dovolám až na 10-krát. Chystám sa k nej objednať na kontrolu (čo až tak neponáhľa) a s drobcom mi je to jednoduchšie do Ružinova, tak že na čo sa mám pripraviť. 🙂

vikka
16. jún 2011

@swiss
ahoj, dr. Sviteková ostáva v Ružinove (chvalabohu), na ultrazvuk však už budeme musieť chodiť do Kocha.

swiss
16. jún 2011

@vikka vďaka, to je dobrá správa, no s tým ultrazvukom to teda nie je nič moc. To úplne zrušia tú ultrazvukovú ambulanciu čo tam bola? Ach jaj, takže preventívka na dvoch miestach? To bude veselo. 🙂

vikka
16. jún 2011

@swiss ano tá miestnosť sa ruši a ultrazvuk sa presúva do Kocha, ale aj v ambulancii má Sviteková bezný UTZ, ktorý pri preventívke, resp. bežnej kontrole/poradni predpokladám stači... Horšie je že na morfologické, 3D a podobné vyšetrenia sa už bude chodiť do Kocha 😒 .... najväčší stres mám z toho parkovania... inak vraj už aj parkovanie pri poliklinike v Ružinove spoplatnili, na jednej strane fajn, že bude vždy miesto, na druhej sa nám to trocha predraží...

kvetinka211
16. jún 2011

@vikka Ahoj, nevies nahodou, ci bude (Dr. Svitekova) ordinovat iba v ruzinove, alebo niektore dni aj v kochu? .. Tiez mam ist na preventivku a mne je zasa blizsie koch, nechce sa mi z kocikom zasa trepat do ruzinova 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre