Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

l.lara
8. mar 2011

@kvetinka211 dakujem, tak vracaju sa tam..🙂 a nahodou nevies odkedy?

kvetinka211
8. mar 2011

@l.lara povodne som dufala, ze to stihnu do mojho porodu 😀 myslim ze nikto netusi, kedy presne ... ale podla toho, co sa tu na fore pisalo, tak to uz vyzera ze coskoro ... a isla som minule okolo a uz to vyzeralo ze je to skoro hotove ... teda aspon zvonku

lea1333
17. mar 2011

baby ahojte ktoreho doktora mi odporucite v gpn?absolutne neviem ku komu tam mam ist a ako to tam chodi pridem sa tam prihlasit a hotovo aleboo musim sa ist odhlasit od mojej doktorky?

maja16
20. mar 2011

Babenky, chcela by som sa spýtať, či v GPN operujú cysty. Majú tam napísané, že robia jednodňovú chirurgiu, ale neviem, či robia konkrétne aj toto. Ďakujem.

jarra
20. mar 2011

@lea1333 ahoj ja chodím do gpn asi rok som veľmi spokojná, konkrétne k dr. Piškaninovej a mám ju rada, jej prístup aj odbornosť, pomohla mi veľa. Ale je tam veľa dobrých dr.napr. Demečko, Mareš, Ditte takže určite si vyberieš. Odhlásiť sa od svojej dr. nemusíš, stačí keď si tam zavoláš a dohodneš sa na prvej návšteve, kde sa dr. porozprávaš a keď budeš chcieť ostať tak oni si od tvojho predchádzajúceho dr. kartu vyžiadajú.
@maja16 v tomto ti neporadím, ale môžeš si tam zavolať určite ti poradia

maja16
21. mar 2011

Veľmi pekne ti ďakujem za odpoveď. Skúsim zavolať🙂

saslik
24. mar 2011

Ahojte, ja len pridavam nove info - v novej budove sa ma Koch rozbehnut od jula 2011. 😉

bubinovci
28. mar 2011

@saslik a nevieš či odídu z Ružinova úplne?

lucka_0906
28. mar 2011

@bubinovci neodidu uplne z Ruzinova 🙂 Tiez som sa na to pytala priamo v GPN.

bubinovci
28. mar 2011

@lucka_0906 jej super, dakujem 🙂

silviatko
30. mar 2011

má niektorá skúsenosti s Mudr.Vačokovou z GNP Ružinov?
ďakujem

hoota
30. mar 2011

@silviatko ja k nej chodim 🙂 co by si rada vedela? velmi mila lekarka, taka starsia, pokojna, starostliva

heln
31. mar 2011

fíha, ani som nevedela, že je tu táto téma.....
ja som mala tiež pred vyše tromi rokmi abort a chodila som k "normálnej" gynekologičke (ale v inom meste), tam som na vyšetrenie čakala celé doobedie a keď došlo k môjmu abortu, ešte než som šla na kyret, tak mi vynadala, že som si dovolila ísť na pohotovosť bez jej vedomia a že jej kazím meno.......
potom švagriná (zdravotná sestra) začala chodiť do GPN k Dr. Vačokovej keď otehotnela a mala krvnú zrazeninu a Dr. jej veľmi pomohla.....
tak som tam šla aj ja, áno, platí sa, ale viem za čo..... objednanie na konkrétnu hodinu, netreba čakať celé doobedie, ale stalo sa mi aj to, že som čakala na vyšetrenie asi hodinu, lebo nejaký lekár mal dovolenku alebo bol chorý, to si už nepamätám a ostatný ťahali, takže moja Dr. robila aj cez prestávku a myslím, že nebola ani na obede....
Dr. Vačoková, síce toho veľa nenahovorí, ale som s ňou spokojná, hlavne preto, že vďaka nej sme sa prepracovali k očakávanému výsledku.....
chodím tam asi dva roky, prvý rok ma Dr. sledovala, robila mi vyšetrenia krvi, dala mi duphaston, noresisteron (či tak nejak), sledovala mi folikuly, to ma vedela objednať aj raz v týždni, a bola som tam u nej skoro každý mesiac na kontrole....
a pred rokom povedala a poslala ma na laparku......
takže @maja16 robia aj operačné zákroky, prenajímajú si na to priestory v Iscari, majú špičkové a moderné operačné vybavenie.....len keď je to jednodňovka a priestory prenajaté, tak ich už na druhý deň ráno treba opustiť, to jediné mi asi vadilo, že o šiestej ráno som sa musela s boľavým bruchom trepať do taxíka.....
takže robili mi laparku, anestezióg je prim. Lešná, milý prístup, a myslím, že namiešala v dobrý koktejl na spanie, po zákroku mi bolo zle, raz som vracala, ale nemala som bolesti hlavy a ani nič podobné, len ma bolelo rozprlané brucho..... laparku mi robila sama Dr. Vačoková, z počutia je vraj veľmi dobrý operatér, takže aj to sa mi páči, že ma operovala ona a vie presne čo tam vnútri mám, operoval spolu s ňou aj Dr. Mareš, tiež tam bol veľmi sympatický sanitár, ktorý tam nahé bezvedomé pacientky prekladal z vozíka na posteľ, viem trochu od veci, ale prišlo mi to milé, že ma nahú prekladá sympaťák, ako by to mal byť niekto nesympatický..... a potom sestričky z GPN, bolo nás tam asi 6, čo boli na zákrokoch, niektoré šli domov už večer, my, čo sme boli po laparke sme boli do rána, po zákroku sa prišla na mňa pozrieť aj Dr. Vačoková a sestričky chodili hore dole pomedzi pacientky a sledovali tlak, pýtali sa, vraveli čo a ako, odprevadili na záchod, jednoducho sa starali a večer nám všetkým dali mobilné číslo, aby sme im prezvonili keby niečo..... našli mi endometriózu....
len sa za to tiež platí, ale neľutujem......
po laparke som mala pol roka hormonálnu liečbu - Lucrin depot, potom som dva mesiace čakala na menzes a výsledok sa vyplatil, lebo som otehotnela hneď na prvý šup po prvom menzese......
Dr. ma pekne sleduje, výsledky z triple testov mi zavolala domov, a vlastne aj po laparke mi volala domov, ako sa mám.....
morfologický mi robil Dr. Ditte, jeho hlas znel ako obohratá platňa, ale keď predo mnou už urobil asi 20 ultrazvukov, tak sa ani nečudujem, že nevýskal od radosti, keď videl moje bábo, dôležité bolo že všetko pomeral, skontroloval, povytláčal mi kopu fotiek, vysvetlil, že je tam všetko, čo má zdravé bábo mať.... ten sa dopláca 20 eur....
robili mi aj NT ultrazvuk, síce mi to nevysvetlili, ale prečítala som si na internete, že tam sa zisťujú aberácie, ako downov syndróm, a že to môže robiť, len doktor s licenciou (tuším), že to jednoducho nemôže robiť hocikto....

tiež by ma zaujímalo, či to stihnú s tou pôrodnicou, lebo už rozmýšľam kam ísť rodiť.....
ak by rozbehli kocha v júli, tak by som to aj mohla stihnúť, len je otázka, koľko sa tiež za to bude platiť.....
takže toľko v krátkosti som chcela pridať k tejto téme.... 😅 😀

heln
31. mar 2011

@lea1333 je mi to ľúto 😖
všimla som si Ťa aj v iných témach, je to smutné a boľavé, ale neboj, prejde to.....
a týka sa to nás všetkých, a je to "bežnejšie" než sa zdá, len sa o tom málo hovorí, každý sa s tým skrýva.....
ale keby sme o tom vedeli, tak by to nemuselo spôsobovať takú bolesť.......
pekne sa "vylieč" a veľa oddychuj, nech sa ti všetko dobre zahojí, aby si bola pripravená na nový začiatok.....
držím palce, nech to výde (a každej!)..... (tak ako mne, aj keď ešte nie sme v cieli, ale už sme na pol ceste).... 🙂

sziwi
31. mar 2011

Ahojte babizne,

po hroznych skusenostiach s doterajsou gynekologickou velmi vazne uvazujem, ze sa prihlasim ako nova pacientka do GPN, nakolko som citala od vas velmi dobre referencie. Len by ma zaujimalo, neviete mi nahodou niektora povedat, ci recepty od lekarov z GPN preplaca poistovna, alebo si pacientky platia plnu sumu liekov same? Dakujem moc!

babulina
31. mar 2011

@sziwi - vsetky recepty su preplacane zdravotnou poistovnou ako u inych lekarov, len na niektore vykony je doplatok, ale iba velmi malinko, ja som doplacala len pri tehu 20eur pri morfo uzv v 20tt, inac vlastne nic ine, mozno ine baby povedia aj nieco ine

sziwi
31. mar 2011

@babulina Dakujem moc za infosku, tak uz fakt nemam preco vahat a idem do toho! Pekny vecer zelam 🙂

lea1333
4. apr 2011

@heln dakujem si zlata!!!!

livinka97
25. apr 2011

Ahojte, neviete náhodou, ktorí lekári sa presťahujú ku Kochovi na Partizánsku? Stále sa rozhodujem, ku komu v gpn nastúpiť. Radšej by som mala gynekologičku ženu, po zlej skúsenosti s chlapom. Koho by ste poradili?
pekný večer

kvetinka211
26. apr 2011

@livinka97 to by ma tiez zaujimalo ... najlepsie by bolo, kebyze vsetci ordinuju v ruzinove aj v starom meste, niektore dni v tyzdni tam a niektore tam ...

kvetinqa
26. apr 2011

@kvetinka211 mne tam uz davnejsie povedali, ze to bude presne takto fungovat, ale ci naozaj, to netusim..

zuzanka169
5. máj 2011

Ahojte chcem sa vas opytat na 3D ultrazvuk v Ruzinove ze ako ste spokojne....a v cene ultrazvuku robia aj fotky a DVD-cko?

heln
5. máj 2011

ahojte, ja o sťahovaní viem len toľko, že by sa do Kochu mali sťahovať niekedy v júli ale viac som sa nepýtala, mala by som vtedy rodiť a pôrodnicu isto vtedy ešte nestihnú spojazdniť........
na 3D som nakoniec nebola, lebo som chcela hlavne kvôli manžela aby mal zážitok, ale nedalo sa nám uvoľniť z práce a už som sa nestihla objednať.......
čo som videla, tak CD si tehuľky doniesli svoje a fotky neviem, ale už pri normálnom morfologickom som dostala celý pás rôznych fotiek - tvárička z predu, dieťatko z boku, zase hlavička, zase dieťatko........ 🙂

tanija133
7. máj 2011

@zuzanka169 Spokojnost so vsetkym ,a aj fotky a dvd mas v cene......skus sa objednat k Dittemu, je naj a mily...ale vsetci su OK....

frola
7. máj 2011

@livinka97 ja mam mudr svitekovu a som velmi spokojna. myslim ze mi spominala nieco take ze bude ordinovat aj v ruzinove aj u kocha, lebo ze niektorym vyhovuje chodit stale do ruzinova

frola
7. máj 2011

@sziwi teraz mi predpisala mudr magnezium a islo to cez poistovnu takze som platila len nieco cez euro

zuzanka169
9. máj 2011

@tanija133 dakujem to je tak super....no ja som sa uz objednala a mam ist 23.5 a tak neviem koho mi tam daju za lekara . ale hlavne je ze idem :D

raza
11. máj 2011

ahojte, prosím vás, napíšte mi niekto, aké máte skúsenosti s doktorom Demečkom, veľmi by mi to pomohlo, mám ísť totiž k nemu na laparo - cysta vo vaječníku.. zvažujem, či mám osloviť aj iných doktorov v iných nemocniciach, preto by som rada počula názor niekoho, kto má nejaké skúsenosti.. vopred ďakujem za každý názor 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kwetinka1
12. máj 2011

@lilli00 pracuje niekde v Rakusku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre