Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

majloo
15. jan 2011

@zuzanka97 ahoj, ja chodim k Cupanikovi, ale par krat ma riesil aj Ditte, a to prave, ked som tam akutne prisla s potratom, choval sa velmi pekne a aj jemne ma vysetroval a celkovo som mala z neho dobry pocit, keby som si mala vybrat, kludne toho Ditteho. Je znamy aj tym, ze je trpezlivy a vysvetli. Inak rovnaky je aj Cupanik, ale ten uz neberie nove pacientky. Ja som tiez nebola veeelmi dlho u gyndosa svojho casu a ked som prisla do GPN, tak mi urobili novu kartu a vsetky vysetrenia nove. Ale platila som hned. Mam vsak pocit, ze sa da objednat aj na konzultacie, ak si si nie ista, ci tam budes chciet chodit. 🙂 Kamaratka vsak chodi ku Maresovi a tiez je spokojna. Mne to zatial za tie prachy stalo. Minimalne ten pristup doktorov a teraz ked som tehu, tak sa tiez staraju. 🙂

majloo
15. jan 2011

@zuzanka97 inak ked som menila zubara, tak mi stacilo zavolat staremu zubarovi a poziadala som sestricku o vyradenie z evidencie a presny datum vyradenia nech mi povie. Myslim, ze sa to vyraduje k 1. v mesiaci. Lebo mi bolo blbe tam ist osobne. Novemu zubarovi to stacilo, ze som vyradena z evidencie. A takto to podla mna bude stacit aj v GPN a kartu ti zalozia novu, budu ta riesit od piky a myslim si, ze najdu pricinu tvojich problemov. 🙂

zuzanka97
15. jan 2011

majloo dakujem, napisem im mail... takze na vysetrenie ma asi vezmu az po prvom..skoda... povodne som chcela ist k tej angelike,ale dlho som otalala...az odisla... to,ze sa plati viem..som studentka denneho,takze za 50€..to je v pohode🙂
stale neviem, ku ktoremu..ci ditte alebo mares... kedze mam teraz chlapa,chcela som zenu..ale na tie moc dobre ohlasy niesu...preto sa napokon rozhodujem medzi muzmi...

jabadaba
15. jan 2011

Baby, tie ktore chodite k Maresovi a budete rodit, koho na Kramaroch vam on odporucal? Ja som bola pacientkou Czirokovej, ta chodila na Antolsku a teraz som bola prvy krat u svitekovej a tiez mi odporucala Antolsku. Ale nebavili sme sa zatial o konkretnom lekarovi. Dikes. A ozaj, ako ste spokojne so Svitekovou tie ktore ste k nej presli od Czirokovej?

Czirokova sla do Viedne? Viete to isto? A kam neviete?

livinka97
16. jan 2011

Ahojte,
tiez zvazujem prestup,ale neviem sa rozhodnut, ci Ditte alebo Mares. ??? Koho odporucate? Tiez mam dost problemy, podobne ako ty,zuzanka.
Takze aj keby som tam sla tento tyzden, vyradena z evidencie budem az od 1.2.? Takze skor ma nevysetria, iba ako samoplatcu bez ZP?

kvetinka211
16. jan 2011

@livinka97 podla mna ta vysetria hned (teda najprv musis zavolat a dohodnut si termin, ktory bude spravidla tak o 3 tyzdne ak nemas nieco velmi akutne), daju ti aj hned zaplatit ten rocny poplatok a podpisat zmluvu + prestup, spytaju sa na predchadzajuceho lekara a ostatne si uz spapieruju oni postou (tvoj lekar im zasle tvoju kartu na ich poziadanie) Aspon tak to bolo u mna ...

livinka97
16. jan 2011

kvetinka a ktoreho lekara mas ty?ako si spokojna? tak to by som sa mala uz objednat, ked sa tak dlho caka... Inak co je pravdy na tom, ze sa maju stahovat ku Kochovi? to uz potom vobec nebudu ordinovat v ruzinove ale vsetci komplet odidu?

kvetinka211
16. jan 2011

@livinka97 ahoj, ja som mala dr. Czirokovu a bola som velmi spokojna ... teraz ma prevezme dr. Svitekova, u nej som zatial bola len na ultrazvuku a bola tiez velmi prijemna. No mali by sa stahovat niekedy na jar, ak to uz konecne dostavaju (ja som to uz nestihla 😒 s mojim terminom porodu) .. potom uz nebudu v ruzinove

livinka97
16. jan 2011

kvetinka ja som chcela ist k tej czirokovej,ale uz som ju nezastihla... kto potom bude v ruzinove, v tych priestoroch? koch mi je dost od veci-ako ambulancia gynekologa... skor sa mi pozdava ten ruzinov... fiiha, ty mas termin uz tento tyzden? Tak to drzim palce, nech ti to vsetko dobre dopadne a hlavne nech je malinke zdravucke🙂

kvetinka211
16. jan 2011

@livinka97 dakujem, dufam ze nebudeme dlho prenasat 🙂 no neviem kto tam bude potom, asi to prenajmu komukolvek kto bude mat zaujem ... ja mam praveze koch blizsie, ale ak si z ruzinova alebo tej casti ba, tak si to mala blizsie tam ... ale zasa v kochu to bude aj s porodnicou a nemusis na chodbach a vytahoch zbytocne stretavat chorych ludi ako tam v poliklinike

livinka97
16. jan 2011

🙂 neboj, zachvilku budes drzat v naruci babenko...🙂 ja som z ivanky pri dunaji, takze ruzinov mam najblizsie... u kocha sa strasne zle parkuje, preto ma to odradza...ale neviem, ku akemu inemu gynekologovi by som sla.. teraz mam strasneho, vysetrenia u neho ma strasne bolia,je necitlivy, vsetko strasne komentuje(nie zdravotny stav,ale postavu a tak), vobec neriesi problemy, spravi vytery a tam to konci...

jabadaba
16. jan 2011

@livinka97 livi, ten Koch to bude ich posobisko, cize ano, prejdu z Ruzinova do Stareho mesta. Podla lekarky Svitekovej to vyzera tak na alrpil maj kedy by sa mohli stahovat, ale tak povedala to dost vahavo, nejako im to trva. Predsa len v Kochu budu mat nove priestory, ovela velkorysejsie ako teraz v Ruzinove, tam su dost stiesneni. Mala cakaren, jedna toaleta, lekari sa striedaju v ambulanciach....je to take sardinkove. To budes mat ovela lepsie potom v meste v novej a ich vlastnej budove. Skoda, ze ja ch zial uz so svojim porodom nestiham. Som s nimi ratala.

tanija133
17. jan 2011

Dievcatka ja osm pocula, ze GPN si necha aj nejake ambulancie v Ruzinove v Poliklinike,z toho dovodu ze vela zenam vyhovuje prave Ruzinov. Ale hlavne posobisko budu mat v Kochu. Takze budu ordinovat aj tam aj tam.... 😉

kvetinqa
17. jan 2011

@zuzanka97 urcite Mares. trpezlivy, mily, spolahlivy, dokladny..

kvetinqa
17. jan 2011

@jabadaba povedal mi, nech si vyberiem ktoreho chcem ja a ze on sa s lekarom zavola mu a dohodne sa..

jabadaba
18. jan 2011

@kvetinqa ach tak, celkom fajn pristup, to sa mi paci. No budem sa ja musiet porozpravat s tou svojou, minule na to uz nevysiel cas, len tak z rychlika. Takze sa jej popytam na lekarov z Antolskej a ako by sa dalo dohodnut. Poradne by som vraj mohla vsetky absolvovat u nej nech nemusim do tych preplnenych cakarni. Tak uvidime. Dikes.

jzabava
18. jan 2011

@jabadaba Ahoj,ja som dnes bola na prietokoch u svitekovej-zlata,vsetko vysvetlila,skontrolovala. Ja tiez riesim dilemu kam rodit. Povodne som myslela,ze si zazmluvnim Czirokovu-ale co uz....Ruzinovsku nemocnicu mam len cez cestu,ale akosi viac som naklonena Antolskej-aj ked neviem koho a ci si zazmluvnit. Ty uz mas predstavu o niekomu na Antolskej? Ja mam celkom dobre referencie na Kostolneho na Antolskej a na Draba v Ruzinove, uz by som sa mala rozhybat,pomaly sa termin blizi 🙂

jabadaba
18. jan 2011

@jzabava no aj ja som ratala s Czirokovou, takto to vypalilo. ☹ Na Antolskej chcem oslovit Bertoldovu, kvoli sekcii co ma caka. Vraj je na to dobra. Joj, na Kostolneho som tu necitala dobre referencie ak Ti teda mozem do toho pokafrat. Mrkla si na temu Porodnica Antolska? Este si to radsej pooveruj. Na Antolskej este hodne baby chvalili MUdr. Cunderlika. Ale vies ako to je, jedny chvalia dalsie neodporucaju. Ja aj tu Bertoldovu beriem este s rezervou. Kym som ju nevidela na zivo a nerozpravala s nou, tak je to taka macka vo vreci.

bubinovci
21. jan 2011

tak pridám aj ja svoju skúsenosť. dnes som bola prvýkrát v GPN, poslal ma tam môj gynekológ na NT ultrazvuk. Hneď som si zaplatila ročný poplatok a chodím k MuDR. Demečkovi 🙂 som nadšená 🙂 na ultrazvuku som bola u Ditteho, vôbec sa neponáhľal, pekne som si mohla poobzerať môjho drobčeka 🙂 aj srdiečko som počula 😀 fotku som dostala bez pýtania 🙂 potom som išla k Dr. Demečkovi, je to známeho kamarát, tak mi ho doporučil. ambulancie krásne teplé, sestrička veľmi milá, takú som ešte nestretla 😒 Doktor príjemný, aj ma vyšetril, neskutočne citlivý a jemný 🙂 🙂 🙂 Keď si predstavím toho môjho bývalého mäsiara 😠 až mi je zle. Takže ja jednoznačne odporúčam

jzabava
21. jan 2011

@jabadaba Uz som prelustrovala vacsinu dr. na antolskej 😀 , na vacsinu mam aj pozitivne aj negativne skusenosti-ono je to tazko dat na odporucania,lebo kazdy porod je iny a kazda zena to aj inak citlivo vnima. No ale rozhodnut sa musim-asi si hodim mincou, zatial to u mna vyzera na normalny porod-takze by ma mal vediet odrodit kazdy porodnik co ma diplom 😉 . Inak Svitekova ti ponukla moznost, ze sa da k nej chodit do poradne aj ten posledny mesiac namiesto do nemocnice? Ak mas teda nejako info o tom,daj pls. vediet. Dakujem

jabadaba
21. jan 2011

@jzabava no ja som sa rovno Svitekovej spytala ci nie je moznost odkrutit si vsetky poradne u nej, ze nemam rada tie spitaly a ona mi na to, ze dalo by sa iste nejako dohodnut. Chcem to s nou este prebrat, lebo dnes som bola na tej Antolskej, cakala som tam hodinu a pol a nez som prisla k jej ambulancii tak som sla chodbami plnymi ludi, bol tam desny vzduch a ja nemienim riskovat, ze pred sekciou este nedajboze nieco drapnem. Len Dr. z Antolskej mi povedala, ze v tom 36 tt by som mala chodit k nim. Takze toto musim dotiahnut so Svitekovou, snad to nebude problem, zdalo sa, ze doktorka pozna ludi z GPN, pytala sa u koho tam som a ze som tam v dobrych rukach, nech zatial chodim tam. Pevne verim, ze sa nejako vsetky tri dohodneme, ja Svitekova a Dr. z Antolskej a pojde to tak ako si predstavujem. Nechce sa mi tam fakt chodit. Do poradne idem 3.2. tak ti potom mozem dat vediet co sme so Svitekovou poriesili.

t1nulka
21. jan 2011

Ahojte, ja by som sa len chcela opytat, ci sa v tomto centre robi aj morfologicky ultrazvuk, a keby nahodou niekto vedel aj za kolko, moooooooc by ma to potesilo. Dakujem pekne vopred 🙂

jzabava
21. jan 2011

@jabadaba ja idem k nej buduci tyzden,tak sa skusim s nou tiez rozumne dohodnut. Dakujem 😉

jabadaba
21. jan 2011

@jzabava niet zaco. Tak pekne dohodni. 😉

jabadaba
21. jan 2011

@t1nulka myslis v GPN? Ano robi sa morfo, len neviem Ti povedat co by Ta to stalo ak tam nemas uhradeny rocny poplatok. Ja som doplacala 20 eur ale som ich klientka.

t1nulka
21. jan 2011

@jabadaba dakujem za odpoved 🙂 ja mam lekara v Senci, ale tam sa to morfo nerobi... tak zistujem.

jabadaba
21. jan 2011

@t1nulka este mozes ist na morfo k Dr. Holanovi, perfektny odbornik a u neho je teda morfo ultrazvuk dokladny a vymakany. Je to skutocne spickovy odbornik. Funguje v Medifere, je to v Auparku, je to drahsie asi ako v GPN, neviem, ale zalezi aj od poistovne aku mas. Mna to stalo - morfo vratane 3D aj s CD bez zlavnenia vdaka poistovni 80 eur. Ale super. V GPN mi to robil Dr. Ditte, mily doktor, ale morfo u neho trval len 15 minut a nebol to taky riadny preklep babatka ako u Holana. Takze ja Ti ho vrelo doporucam. Ja som k Holanovi sla napriek morfo v GPN po tom co som si to porovnala s mojim prvym morfo v prvom tehu, kedy mi ho robil prave Dr. Holan. Vtedy fungoval pre tim z GPN vramci Kocha.

majloo
22. jan 2011

@t1nulka Mne v GPN riaditel Cupanik vysvetloval, ze Holan je povodne pediater a specializuje sa prioritne na srdiecko babatka v brusku a neskor zacal s celym babatkom v brusku. Vravel, ze je to velky odbornik a v GPN to funguje tak, ze pokial sa doktorom na morfo nebude nieco zdat, najma co sa tyka srdiecka, maminku posielaju k Holanovi pre istotu. 🙂

ivka82
22. jan 2011

ahojte,chcem sa spýtať či v GPN robia aj porody, a kolko sa plati , ako to funguje a podobne.dik

tanija133
22. jan 2011

@ivka82 Nie v GPN sa zatial nerodi....Bude sa, ked dokoncia staronovu porodnicu Koch na Partizanskej ulici a tam sa cela GPN prestahuje. Bude to uz niekedy tento rok, na jar, alebo v lete.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre