Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

zuzumajko
19. júl 2010

@majloo toto presne sa stalo mne s Demeckom. On ma napokon videl az na konci tretieho mesiaca, kedy mi konecne stanovil aj predbezny termin porodu, aj ma objednal na krvne testy v ten den (bola som 11+ 4..) a aj na prvu poradnu. Zrazu hr hr 😒 a knizku mi dal az na tej poradni ☹ no takze poznam to cakanie. Clovek by povedal, ze ked si plati, bude to flexibilnejsie...

janerozhodna
20. júl 2010

@lukmaj ahojky, ahojky, tak ako vy ešte ste stále v brušku alebo už ste na svete?🙂 Pozerám že si v 40 tt tak to je už fakt kedykolvek🙂 Ja som dnes bola u ditteho, som v 9+0 tt a zatial je všetko ok, tak dúfam že to takto ostane aj nadalej. Chcem sa spýtat ked si bola objednaná ta NT USG tak si bola aj s manželom? Alebo to až neskor je možné volat aj mm? Držte sa a ak sa ešte bude dat, tak daj bližšie info ako sa vám vodí. J

lukmaj
20. júl 2010

@janerozhodna
Ahoj, tak blahozelam k potvrdeniu tehotenstva 🙂 .
No my sme stale este doma a dufam, ze sa malicke co najskor narodi...uz by som ju tu chcela mat. 🙂
Ja som mala prve sono, to co sa robi v 12 tyzdni robene vaginalne, ale to sa moze ten prvy robit aj tak. Tam manzel nebol. 😀
Ale na tom druhom ultrazvuku, na tom morfologickom, co sa robi v 20 tyzdni, tak to sme boli spolu aj s manzelom a bolo to uplne uzasne a bol to pre nas oboch velmi silny zazitok. Takze ja ti to z vlastnej skusenosti mozem len odporucit. Manzel bol so mnou aj na prietokoch v30tt, ale to je babatko uz velke a nie ej dobre viditelne pre laika.
Ten v 20 tt je najlepsi. Ale neboj, aj pocas prveho ulz ti babatko doktor pekne sfoti a dostanes taku peknu ciernobielu fotecku.
Ja som nesla na 3D, takze o tom ti neviem vela povedat z vlastnej skusenosti. Ale GPN to robi, ale za nejaku poplatok.
Inac este jedna rada, nech ti Ditte do knizky vsetko krasne zapisuje.. u mna to trochu odflakol, aj ked mi za kazdym vysetrenim dal kopiu vysledkov aj pre mna, ale teraz, ked doktori nieco hladaju, tak maju v tom chaos a mierne nadavaju.
Tak nech vsetko, hlavne z ultrazvukov ti do tehotenskej knizky zapisuje.
Drz sa, jedz vela vitaminov, kyselinu listovu a uzivaj si krasne letne dni. 🙂

janerozhodna
21. júl 2010

@lukmaj No ved uvidíme ako nám to vijde či vobec bude manžel doma, ked bude ten ultrazvuk. Zatial som mala sono robené vaginálne včera druhý krát, a teraz idem na to druhé. Tak uvidíme.
No včera som dostala teh. knižku a niečo mi tam pozapisovali. Ale to sa ani veľmi nedá prečítať. Včera ta sestrička ktorá bola pri Dittem sa mi zdala nejaká uponáhľana a mala som dojem že sa ma chce rýchlo striasť, ale Ditte bol v pohode a porozpraval. Neviem si veľmi predstaviť akým spôsobom by som mu mala povedať aby mi poctivo všetko aj z ultrazvukov zapisoval do teh. knižky.Aby sa náhodou neurazil že ho poučujem:( Ty už teraz asi k nemu nechodíš čo? NO držím vám palčoky nech už môžete byť čím skôr spolu.
Ešte jedna otz. čo sú tie prietoky? Viem mohla by som si to už aj naštudovať, ale teraz je v práci taký frmol že až no a doma sa mi už vôbec neche sadnúť za komp.
Ok tak sa zatial maj, a dakujem za cenné rady🙂

kvetinqa
16. aug 2010

Ahojte kocky,
aj ja chodim asi rok do GPN, som u dr. Maresa a zatial som velmi spokojna. V piatok idem na morf. ultrazvuk, tak sa tesime.
Jedine, co mi obcas vadi je to, ake vedia byt sestricky protivne, ale uz som si zvykla...
Nezistili ste nieco ohladom toho stahovania do kocha a poplatkov?

tanija133
16. aug 2010

ahojte, ja tiez chodim do GPN k Cupanikovi a tiez som velmi spokojna, tam je dobre aj to , ze vsetky vysetrenia robia pod jednou strechou, ultrazvuky babatiek, 3D, 4D, odbery, prietoky, proste vsetko.....
@kvetinqa morfologicky uzv je krasna vec, tiez som bola pred 2 mesiacmi,a bola som z toho uuuplne hotova, prvy krat som poriadne videla celeho krpca....... Pokial viem tak Koch je stale v stadiu rekonstrukcie, trosku sa to predlzuje ako vsetko, ale keby vsetko islo ako ma, tak v januari mozno otvoria.....A poplatky to neviem, to je v stadiu riesenia....A bude to tam krasne, novucicke vsetko.....

zuzikka
17. aug 2010

Ahojte dievcata, som tu nova a necitala som uplne celu diskkusiu, tak dufam, ze poradite... 😉 Vobec som netusila, ze je v BA nieco taketo, tam je aj porodnica a vsetky potrebne ambulancie, robia tak vysetrenia vsetky atd?? 🙂
Tam sa ale asi vsetky vysetrenia platia ze? alebo je tak nejaky rocny poplatok a potom sa uz nic neplati?
Vdaka za Vase odpovede 😉

janerozhodna
17. aug 2010

@zuzikka Ahojky, no tak v GPN sa platí ročný poplatok okolo 97Eur a potom máš v tom už všetky vyšetrenia. Možno v tehotenstve nejaký ten uzv sa platí ak chceš na viac. Ale inač aj mne vyhovuje to že je všetko pod jednou strechou. No porodnica v GPN nieje, myslím že sa da s niektorými doktormi dohodnúť aby boli pri pôrode, ale to neviem presne.Takže toľko odo mňa. Skús pozrieť ich stránku, je tom tam celkom dobre popísané a aj cenník. Keby niečo tak sa pýtaj.

tanija133
17. aug 2010

@janerozhodna ja iba doplnam , ze pre tehotne je tam poplatok 117 eur na cely rok, a priplacas si iba morfologicky ultrazvuk 40 eur, a 3D tiez 40 eur, inac mas vsetko v t om poplatku celorocnom....a porodnica tam nie je, ale lekari odtial ti mozu aj odporucit porodnikov v BA, alebo byt pri porode.tiez ako spominala JanaNerozh.Strenka je GPN.sk a tam mas vsetko...tleefony , kde s amozes aj objednat..... 😉

kvetinqa
17. aug 2010

@tanija133 tani, vdaka za info. velmi sa na ultrazvuk tesime 🙂 zrejme si bola aj na 3d v gpn. dostala si fotky aj cd? alebo iba fotky?

zuzikka
17. aug 2010

a koho odtial odporucate? uvazujem ze zmenim gynekologa, len nema na nikoho referencie. nie je vela zaplatit cca100€ rocne a mat v tom vsetko, moj gynekolog pyta snad za vsetko aj ked ma zmluvy so zdravotkami. cize ja u neho necham omnoho viac ako 100€ a prčiamo do ruzinova nechcem ist teda mysim nemocnica co tam ordinuju, neznasam tie priestory 😒 dakujem

kvetinqa
17. aug 2010

@zuzikka ja som odisla od svojej povodnej gyn pred rokom, pretoze absolutne neriesila moje problemy. chodila som tam kazdy druhy den a kedze som mala dost akutne stavy, musela som sa objednavat, nebrala ma prednostne, cize zakazdym som u nej nechala 15 eur, ked som presla do gpn, dala som im 100 eur a mam tam skoro vsetko. U mojej povodnej gyn som tych 100 eur zaplatila len na poplatkoch za objednavanie... bola dobra totiz len dovtedy kym som nemala problemy... ja chodim k dr. maresovi, bol mi odporuceny preto, ze je vraj odbornik na problemy s pocatim, na genetiku a tak... vtedy som si totiz myslela, ze mam vazny problem... on mi ale povedal, ze ziaden taky problem neexistuje a do 2 mesiacov som otehotnela... urcite ho odporucam najma kvoli pristupu a ochoty.

kvetinka211
17. aug 2010

@tanija133 Ahoj Tanija, odkial mas tu info o Kochu - priamo od niekoho z GPN? Ja som januarova, takze som tajne dufala, ze to stihnu do toho zaciatku novembra 😒 Takto sa na to neda moc spoliehat ... och ...

tanija133
17. aug 2010

@kvetinka211 ano, jasne bola som aj na 3D v GPN, dali mi jednu farebnu fotku na foto papieri, potom tie ciernobiele klasicke male fotky tvaricky na papieri, a aj CD asi so 6 videami kratkymi, lebo krpec sa vobec nechcel ukazovat, skryval si tvaricku rucickami, robil mi ho Mares...Ked sa tebe drobec ukaze , tak ti daju aj viac mozno........ Ved si pozri foto 3D , mam ich vo fotoblogu tie najkrajsie.... 🙂 Robim vo firme , kde mam tieto info, ale asi na ten januar by som sa nespoliehala. Mne moj Dr. odporucil porodnika na Kramaroch.....

kvetinka211
17. aug 2010

@tanija133 tak snad aspon kym bude druhe babo, to stihnu dokoncit 🙂 a este ma napadlo - od 36. tyzdna uz budes musiet chodit na kontroly na kramare, alebo sa daju absolvovat aj tie v gpn?

tanija133
17. aug 2010

@kvetinka211 Tak, tak, to druhe uz urcite porodime u Kocha 🙂 PO 36 tt uz budme chodit iba na Kramare, lebo dr Cupanik uz nerodi, ale neviem ako je to u Maresa, on mozno chodi k porodom. Drzim ti palce v piatok na morfologickom, hlavne aby vsetko bolo zdravotne v poriadku. 😉

lucul
17. aug 2010

@tanija133 ja som za morfo platila 20e, a chodim k dr. maresovi, on mi povedal, ze by mali otvarat zaciatkom novembra alebo decembra. on momentalne nechodi k porodom
inak tiez idem na kramare, a moja doktorka obvodna mi povedala, ze mi neodporuca ist ku kochovi rodit, lebo tam nie su zariadeni pre patologickych novorodencov, ze stat sa moze hocico a automaticky prevazaju babo na kramare alebo antolsku a mamina ostava tam, co ma mrzi lebo som tiez chcela ist do kocha

tanija133
17. aug 2010

@lucul Vlastne za morfo aj ja som platila 20 eur tusim, asi mas pravdu keby nieco , tak by ho previezli inam... Ja by som tam na zaciatku nechcela rodit uz len preto, lebo pol roka sa nieco zabieha, zvyka sa na nove prostredia aj personal si tam na zaciatku podla mna v novom bude iba zvykat, co a ako.....Takze do novootvorenejj porodnice by som hned prvy mesiac fakt nesla...

lucul
17. aug 2010

@tanija133 oni vsetci z gpn tam uz robili pred tymi co tam boli naposledy, dr. ditte zachranil aj mojho brata, a ja som velmi chcela rodit u maresa, ale co uz, ked to nejde tak to nejde

kvetinka211
17. aug 2010

@ tanija133 @ kvetinqa
Tusim si pises s dvoma kvetinkami, ktore chodia do GPN 🙂 mna (kvetinka211) caka morfologicky az v septembri. Tiez drzim palce kvetinque na piatok a aj tebe tebe na oktober ...

kvetinqa
18. aug 2010

@kvetinka211 ano tiez som si tovsimla 😀 mna caka kontrolu u dr. maresa zajtra a morf. v piatok.
@tanija133 krasne fotky 🙂
@lucul takze mares uz k porodom nechodi? ja som sa o tom s nim este nerozpravala, ale ked som mu minule volala, tak bol pri porode... tak neviem

lucul
18. aug 2010

@kvetinqa tak sa ho skus opytat ty, mne povedal, ze nechodi momentalne, zacne az ked bude otvoreny koch, lebo sa to casovo nedalo stihat

kvetinqa
18. aug 2010

@lucul oki, zajtra vyzistim

lucul
18. aug 2010

@kvetinqa daj potom vediet

tanija133
18. aug 2010

@kvetinka211 fuha aj som s adivila, ze sa mi tu nieco nezda....no ale uznaj , ze tie dva nicky su teda dost podobne. Dakujem, dam si pozor,. A sranda ja aj ze jedna caka v decembru a druha v januari......no chaos...))) 🙂

tanija133
18. aug 2010

@kvetinka211
@kvetinqa teraz si to citam vsetko dozadu, a stale sa smejem, ako som to poplietla ,a vsetko to spojila..... 😉

kvetinqa
19. aug 2010

@lucul takze Mares nerodi, povedal mi, ze nestiha. Ze okrem GPNka chodi na Sulekovu a este aj do Pezinka a ze to bolo uz vela. Co sa tyka Kocha, povedal mi, ze plan ostat v ruzinove bol rok, potom prisli problemy a hovorilo sa, ze otvoria minuly rok na jesen a teraz, ze zacalo sa, ze otvoria v oktobri a potom ze v novembri a ze dnes pocul, ze az v decembri. Celkom sa rozrozpraval a povedal mi, ze slubovat mi nic nemoze, ale ze ked sa to nepodari do mojho TP, tak ze mi odporuci niekoho na kramaroch.
Ja mam z neho stale lepsi a lepsi pocit, este nikdy som tak asi lekarovi nedoverovala, vzdy mi so vsetkym pomoze. Bola by som rada, keby bol pri mojom porode, ale budem mu doverovat, aj keby to nestihli a dam na jeho odporucanie... takze tak.

kvetinqa
19. aug 2010

@tanija133 neboj, my sme to pochopili 😀

lucul
19. aug 2010

@kvetinqa presne toto iste povedal aj mne, ja som jemu vdacna aj za toto tehotenstvo a som stastna, ze som sa k nemu dostala, tiez mam z neho dobry pocit a vzdy sa tesim na kazdu poradnu 😵

kvetinqa
19. aug 2010

@lucul som na tom podobne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre